Battlefield 4 | Xbox 360

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستانی که انلاین بازی می کنند برای این شاهکار قرن پر از باگ آپدیت جدید ندادند که این باگ های برطرف بشه یا کم بشه؟!

فربد جان آپدیت بخش آنلاین رو که هفته پیش دادن.صد و خورده ای مگ حجمش هست.برای کمپین هم که یه آپدیت 6 مگی هست که بازی رو تو لایو اجرا کنی ازت میخواد که آپدیت کنی.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
فربد جان آپدیت بخش آنلاین رو که هفته پیش دادن.صد و خورده ای مگ حجمش هست.برای کمپین هم که یه آپدیت 6 مگی هست که بازی رو تو لایو اجرا کنی ازت میخواد که آپدیت کنی.

پیرو صحبت شما برای لایو دوباره یه آپدیت جدید اومده با حجم 268 مگ که اجباری نیست ولی اگه نداشته باشین بعضی از بخشها براتون باز نمیشه

By Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

ممنون بابت پاسختون،2 تا Achiev های این باز در آفلاینش مانده که مربوط به مدال ها است می خواستم ببینم چیزی دادن یا نه که هنوز خبری نیست برای بعضی ها باز شده برای بعضی مثل من باگ داره.

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ممنون بابت پاسختون،2 تا Achiev های این باز در آفلاینش مانده که مربوط به مدال ها است می خواستم ببینم چیزی دادن یا نه که هنوز خبری نیست برای بعضی ها باز شده برای بعضی مثل من باگ داره.

اگه منظورت اون collectible تو مرحله Kunlun Mountains هست که در واقع میگیریش ولی بازم تعدادشون رو 2 از 3 نشون میده،وقتی بقیه collectible ها و assignment ها رو کامل کردی یه بار دیگه مرحله Kunlun Mountains رو لود کن تو قسمت لودینگ اچیومنت برات باز میشه.

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
سلام.
میگم میشه در کنسول xbox 360 از سیو دیگران استفاده کرد؟
میخواستم که سیو کامل این بازی یا لااقل 80در صد بازی رو بزارید من دانلود کنم اون مرحله ای که ارور میده میاد بیرون رد کنم.
دیسکم باید سالم باشه چون با abgx چکش کردم.
تو چند صفحه قبل مشکلم رو گفتم ولی کسی راهنمایی نکرد.
حالا اگر میشه از سیو دیگران استفاده کنیم سیوتون رو بزارید من دان کنم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
میخواستم که سیو کامل این بازی یا لااقل 80در صد بازی رو بزارید من دانلود کنم اون مرحله ای که ارور میده میاد بیرون رد کنم.

بله میشه استفاده کرد...برای دانلودم میتونی توی گوگل بگردی و سیو‌های ۱۰۰٪ ویا استارتر ماد شده رو پیدا و دانلود کنی...

سلام.

بله میشه استفاده کرد...برای دانلودم میتونی توی گوگل بگردی و سیو‌های ۱۰۰٪ ویا استارتر ماد شده رو پیدا و دانلود کنی...

چیزیم که یادم رفت بگم اینه که با استفاده از نرم افزار هوریزون میتونی سیو رو منتقل , rehash و resign کنی...

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگه منظورت اون collectible تو مرحله Kunlun Mountains هست که در واقع میگیریش ولی بازم تعدادشون رو 2 از 3 نشون میده،وقتی بقیه collectible ها و assignment ها رو کامل کردی یه بار دیگه مرحله Kunlun Mountains رو لود کن تو قسمت لودینگ اچیومنت برات باز میشه.

رامین جان 3 بار بازی کردم نداد بهم آخر سر هم یکبار که رفتم توی مولتی بازی کلا همه را ازم گرفت :d یعنی یکطوری شده که انگار من اصلا Campaign را بازی نکردم.فکر کنم یکبار دیگر باید از اول تا آخر برم بخاطر این Achievment .بازهم ممنون بابت راهنمایی

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان از نظر مولتی پلیر بین BF4 و COD : ghost کدوم روونتره ؟؟یعنی باگ کمتر داره ؟؟ اخه من شنیدم که bF4 بدجور تو مولتی نسل فعلی باگ داره ..... مثل فریز شدن کلی دستگاه تو حالت mp و تو هوا موندن کاراکترها و .... !

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان از نظر مولتی پلیر بین BF4 و COD : ghost کدوم روونتره ؟؟یعنی باگ کمتر داره ؟؟ اخه من شنیدم که bF4 بدجور تو مولتی نسل فعلی باگ داره ..... مثل فریز شدن کلی دستگاه تو حالت mp و تو هوا موندن کاراکترها و .... !

مسلماً COD Ghosts در مقام بهتری قرار میگیره...بتل خیلی زیاد مشکل داشت توی این نسل و نسخه...متأسفانه.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,964
نام
U-N-3-S

اگه نتت خوبه Cod عالیه ولی اگه پینگت خرابه دوره 2تاشو خط بکش . مخصوصا Bf

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,907
اگه نتت خوبه Cod عالیه ولی اگه پینگت خرابه دوره 2تاشو خط بکش . مخصوصا Bf

کاملا اشتباه گفتی. cod شاید با پینگ بالا لگ بزنه ولی بتل با پینگ 300 هم بره هر کس بدون لگ میتونه راحت بازی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر