Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

MAKAV3LI

کاربر سایت
دوستان DLC ها دقیقا" چی به بازی اضافه میکنه؟ میخوام اگه جالب باشه برم واسه دانلود.

تقریبا هیچی
night wing , robin اضافه میکنه ( اگه درست نوشته باشم )
اما نمیشه با اونا بازی مرحله ای رفت فقط چند تا چلنج داره
به نظر من جالب نبود

leonk13

کاربر سایت
بازی 2 تا پایان داره؟ یه جا خوندم اگه اون تیکه که:

با کتوومن میتونیم انتخای کنیم بریم بتمن رو نجات بدیم یا از شهر فرار کنیم اگه فرار کردن رو انتخاب کنیم بازی همونجا تموم میشه. البته یه جای دیگه هم خوندم در اون صورت بتمن میمیره و جوکر هم به راحتی فرار میکنه و... که معتبر هم نبود و مثل اینکه بازی همونطوری تموم میشد :-?? .

دوستان DLC ها دقیقا" چی به بازی اضافه میکنه؟ میخوام اگه جالب باشه برم واسه دانلود.

نسخه پی سی دی ال سی ها رو خودش اتوماتیک داشت، واسه اینکه مطمئن باشی اگه بازی واست با کتوومن شروع میشد دی ال سی رو داشتی. اگه هم نداشتی 3 تا مرحله جداگانه با کتوومن وسط بازی داری و وقتی بازی تموم شد میتونی مراحل کتوومن رو بری. توی بخش چلنج هم میتونی با رابین و نایتوینگ بازی کنی.

Red Dead

کاربر سایت
اگه اون قسمتی که Catwoman می خواد بتمن رو نجاب بده،نجاتش ندی و فرار کنی.تیراژ اخر بازی میاد بعدش چندتا دیالوگ نشون می ده که گاتهام در حال نابودی هست بعد یکهو فلش بک میزنه و مجبورت میکنه که بتمن رو نجات بدی.عملا یک چیز مسخره ای بود

AZMAC

کاربر سایت
نسخه پی سی دی ال سی ها رو خودش اتوماتیک داشت، واسه اینکه مطمئن باشی اگه بازی واست با کتوومن شروع میشد دی ال سی رو داشتی. اگه هم نداشتی 3 تا مرحله جداگانه با کتوومن وسط بازی داری و وقتی بازی تموم شد میتونی مراحل کتوومن رو بری. توی بخش چلنج هم میتونی با رابین و نایتوینگ بازی کنی.

ممنون . برای من هم با کتوومن شروع شد بازی.

batman-love

کاربر سایت
من یه قمستی که شبیه به همینه اما هر سه علامت سوال داخل حصار هستن و وقتی رو علامت ایستادم فقط چراغه وسط روشن میشه و دو طرفه حصار سمت چپ و راست بسته میشن!!!چیکار میشه کرد؟؟؟
3q0q5p5vfygy8it9mjn.png

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

اگه اون قسمتی که Catwoman می خواد بتمن رو نجاب بده،نجاتش ندی و فرار کنی.تیراژ اخر بازی میاد بعدش چندتا دیالوگ نشون می ده که گاتهام در حال نابودی هست بعد یکهو فلش بک میزنه و مجبورت میکنه که بتمن رو نجات بدی.عملا یک چیز مسخره ای بود
ولی به نظر من مسخره نبود چون اگه سیو میشد دیگه پایانه اصلیرو نمیشد دید!!!و اینکه این تقریبا واسه تونع و سرگرمیه و در کل بازی یک داستانه اصلی داره!

.: Darkness :.

کاربر سایت
من یه قمستی که شبیه به همینه اما هر سه علامت سوال داخل حصار هستن و وقتی رو علامت ایستادم فقط چراغه وسط روشن میشه و دو طرفه حصار سمت چپ و راست بسته میشن!!!چیکار میشه کرد؟؟؟
3q0q5p5vfygy8it9mjn.png
اگه همون جایی باشه که فکر میکنم باید با کلید z روی ژل انفجاری مورد نظرت زوم کنی ، اینجوری میتونی فقط همون یکی رو بترکونی. و به همین ترتیب دومی و سومی رو

ice berg7

کاربر سایت
3q0q5p5vfygy8it9mjn.png

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

ولی به نظر من مسخره نبود چون اگه سیو میشد دیگه پایانه اصلیرو نمیشد دید!!!و اینکه این تقریبا واسه تونع و سرگرمیه و در کل بازی یک داستانه اصلی داره!
صفحه ی قبلو دیدی ؟

اینو باید اول با شماره 12 بترنگ کنترلی پرتاب کنی بزنی به چپیه بعد که خورد سریع یکی دیگه پرتاب کنی کنرلش کنی سمت راستیه
دقیق و سریع اینکارو کنی 2 ثانیه وقت میمونه که سریع دو بار 1 رو بزن بترنگو پرتاب کنه سمت وسطی

منظورم عکسه نیست
جواب سوالته ( البته اگه حدسم درست باشه منظورت کجاست)

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:00 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا میدونم کجا رو میگی آخه خودم اونجا خیلی موندم!:d باید با کلید z روی ژل انفجاری مورد نظرت زوم کنی ، اینجوری میتونی فقط همون یکی رو بترکونی. و به همین ترتیب دومی و سومی رو

آها راست میگه اون برای یه چیزه دیگه بود :D

jack988

کاربر سایت
سلام
دوستان من میخام یه گرافیک بخرم میخواستم بدونم کجا باید بپرسم تا تو این مورد به من کمک کنن
ممنون

کاربر سایت
ریدلر رو هم تموم کردم اخرش خیلی باحاله خودش میره رو دستگاهه :d
یعنی اونجا مرده بودم از خنده!! ریدلر با این همه ادعا و غرور آخر به چه روزی افتاد:))
از همون اول بازی این بنده خدا رو اعصابم بود! هی میگفت من از تو باهوشترم و فلان و بهمان.... آخر به بهترین نحو ممکن حالشو گرفتیم=)) البته اگه یه معمای خیلی خفنی چیزی آخر کار میزاشتن مزش بیشتر میشد:d

batman-love

کاربر سایت
یعنی اونجا مرده بودم از خنده!! ریدلر با این همه ادعا و غرور آخر به چه روزی افتاد:))
از همون اول بازی این بنده خدا رو اعصابم بود! هی میگفت من از تو باهوشترم و فلان و بهمان.... آخر به بهترین نحو ممکن حالشو گرفتیم=)) البته اگه یه معمای خیلی خفنی چیزی آخر کار میزاشتن مزش بیشتر میشد:d
اتفاقا آخرین گروگان که باید آإزاد میشد خیلی مرحله جالبی بود قبل از رسیدن به ریدلر!
حتما عینکشم خورد کرده batman چون بعد از اون مشته قدرتی توی صورتش دیگه عینک نداشت!!!
یه نکته جالبه دیگه یه وقتایی که batman طناب میندازه که بره بالا اگه طنابش نرسه و پایین تر از لبه ساختمونها باشه مثله خفاش میخزه و میره بالا!!!
راستی تو نسخه قبلی بترنگ سه یا دو تایی میشد و بعد سه تایی چرا اینجا فقط یکی پرتاب میکنه؟؟؟

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام
دوستان من میخام یه گرافیک بخرم میخواستم بدونم کجا باید بپرسم تا تو این مورد به من کمک کنن
ممنون

http://forum.bazicenter.com/thread3542/page766/#post1792359

Danitondar

کاربر سایت
راستی تو نسخه قبلی بترنگ سه یا دو تایی میشد و بعد سه تایی چرا اینجا فقط یکی پرتاب میکنه؟؟؟
اینجا هم میشه ولی خوب نه به اون گستردگی فقط در موارد درگیری توی آپگرید لیست یکی از Combat ها این هست که اگه بیش از 8 فکر کنم Combo بزنید با زدن فکر کنم T یا Y (خودش ذکر کرده)
سه تا بترنگ هم زمان پرت میکنه که هر سه کشنده هستند!

Morgoth

کاربر سایت
دوستان 2 تا چیز
اگه cryptographic sequencer رو باز کنید و توی فرکانس ها بگردید, 3 فرکانس رو پیدا می کنید که یه سری عدد دارن توش تکرار می شن, کسی قضی اینا رو می دونه؟
بعدشم این که این Big Head Mode رو دیدید؟برای اونایی که ندیدن:وفتی تو بازی هستید این دکمه ها رو به ترتیب بزنید:
WWWSSSAADAAWWS
جالبه البته هیچ خاصیتی نداره فقط برای Fun هستش.(الان معلوم می شه همه از قبل دیدن ضایع می شیم میریم)

کاربر سایت
اتمامه بازی با hard چه تفاوتی داره؟؟؟
یه گزینه تو منوی اصلی برات آزاد میشه به اسم New Game Plus این اجازه رو بهت میده که از همون اول که بازی رو شروع میکنی همه آپدیت ها،تروفی های ریدلر و گدجت هاتو داشته باشی در عوض بازی باز هم سختتر میشه.دشمنا سریعتر و سرسخت تر میشن و دیگه موقع مبارزات علامت ضدحمله رو نشونت نمیده! دیگه اینکه همه لباسهای بتمن توی بخش داستانی هم قابل استفاده میشه>:d<
من خودم که دوباره با Hard رفتم جذابیت بازی برام چند برابر شده بود ، مجبور میشی از همه قابلیت های بتمن برای ادامه بقات استفاده کنی:d خیلی حال داد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر