Assetto Corsa

0756bd5esptq9rsbxqwt.jpg

استودیو سازنده: Kunos Simulazioni​

عنوان Assetto Corsa در ماه دسامبر سال 2014 از نسخه «Early Access» در «استیم» خارج شد و توانست توجه طرفداران سبک ریسینگ شبیه‌سازی را به خود جلب کند. ویژگی کلیدی این عنوان توجه ویژه در ارایه «فیزیک ناب واقعی» است. این عنوان دارای بیش از 100 اتومبیل و 20 ترک مسابقه خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که تمام اتومبیل‌هایی که به صورت «DLC» برای نسخه «PC » منتشر شده‌اند، در نسخه کنسولی در دسترس خواهند بود.

با توجه به گفته سازندگان بازی، نسخه PS4 این عنوان به صورت 1080p و نسخه Xbox One به صورت 900p اجرا خواهد شد.
سازنده بازی در خصوص نسخه Xbox One گفت: «ما تلاش زیادی برای رسیدن به رزولوشن Full HD کردیم، اما برای ما هیچ راهی وجود نداشت تا به این کیفیت برسیم. «فورتزا» کار فوق العاده‌ای انجام داده است (اشاره به اجرا بازی به صورت Full HD بر روی Xbox One) اما ما نباید فراموش کنیم که تیم سازنده فورتزا دارای ابزار و امکانات اختصاصی هستند. البته بدون در نظر گرفتن آن هم، آن‌ها کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. وقتی من فورتزا را بازی می‌کنم، با خودم می‌گم «وای خدای من»، آن‌ها کار فوق‌العاده‌ای در زمینه بخش بصری بازی انجام داده‌اند.»
همچنین تایید شده‌است که اتومبیل «1035 hp Ferrari FXX» بر روی کاور بازی در نسخه کنسولی خواهد بود.

عنوان تحسین بر‌انگیز «Assetto Corsa» برای کنسول‌های «Xbox One» و «PS4» در تاریخ 22 ماه آپریل سال 2016 منتشر خواهد شد.

میانگین نقد های نسخه PC: 85

تاپیک آپدیت خواهد شد....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
طبق شایعات موثق !!! 3 خودوروی باقی مونده از Red Pack هم مشخص شدن​

Ferrari 488 GT3

Maserati Gran Turismo MC GT4

Maserati Levante

=========================
یه نکته ای رو باید تصحیح کنم، اونم اینکه قبلا گفته بودم تمام DLC های بازی برای ورژن کنسولی بصورت زایگان عرضه میشه.
اما مثل اینکه فقط 3 تا DLC اول یعنی Dream Pack ها رایگان هستن و Japanese Car Pack و RED Pack
با تخفیف برای کنسولها ارائه میشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
بالاخره RED Pack هم ریلیز شد

محتویان DLC
:

Added Red Bull Ring track (Red Pack DLC)
Added Ferrari SF15-T (Red Pack DLC)
Added Ferrari F138 (Red Pack DLC)
Added Ferrari 488 GT3 (Red Pack DLC)
Added Lamborghini Aventador SC (Red Pack DLC)
Added Maserati GranTurismo MC GT4 (Red Pack DLC)
Added Maserati 250F 6 cylinder (Red Pack DLC)
Added Maserati 250F 12 cylinder (Red Pack DLC)

آپدیت 1.7 هم ریلیز شد که تغییراتش از این قرار هست:

Added Maserati Levante S
Performance Delta App: Added instant velocity difference bar
Realtime App: Added road/ambient temperatures and grip
Fixed system messages when ABS and TC are not available
Added loading/saving system for fixed setup sessions
Added audio device selector on Audio App. If saved device is not there, main device will be used
Added volume ramp function to overcome issues with logitech headphone drivers
Added Precision slider in Photo App
Added missing icons on replay interface
Added QUANTITY_MULT in system/cfg/skidmarks.ini
Fixed RX-7 Tuned turbo sound behavior
Fixed Alfa 155 mixing route for external sounds
Fixed Ferrari F40 low-pass filter and some events volume
Balanced exterior volume for all the cars
New Bmw M3 e92 external sounds
Added brake disc temperature simulation to (Ferrari 488 GT3, Maserati GranTurismo MC GT4,Maserati Levante)
New Drivemotive Drifting School livery for BMW M3 e92 drift and S1 variants
Tyre pressure now influences temperature spread and build up
Added dynamic controller for EBB (electronic brake balance). Use file ctrl_ebb.ini for the controller.
Added daylight function on “lights” script
Added multiple turbo analogue instruments management
Added server hints on RaceControl screen
Added TC, ABS, Turbo keys to controller interface (both up and down)
now TC and ABS can be cycled back through CTRL + SHIFT
Added Flashing lights
Showroom: Added video editing camera controls
Showroom: Added car lights trigger as script “SHOWROOM””LOAD_LIGHTS” (previews are made without car lights)
Showroom: Added support for extra animations (extra_animations.ini). Numkey_6
Added blinking light system
Fixed Volume App not saving bumper audio
Added jump start
Added penalty for “ESC to pits” during race
Fixed some car/track combination resetting to pits at the start of HotLap sessions
Improved remote cars movements over curbs
AI is not making brake mistakes for cars that have ABS available
Different level of engine brake are now selectable by the users on cars that offer the option (Ctrl+E)
Added graphics smoothing for rigid bodies coming from physics
Onboard brake bias now follows same limits in the FRONT_BIAS section in setup.ini
Red lines and indications for gear change in the GUI are now considering damage rpms as well as limiters
Laps completed indications in the GUI during races now refer to “leader completed laps” and not player completed laps
Performance Delta app is now using spline position for calculation instead of distance calculated from car speed (less realistic but much more precise)
New camera view at start, showing car instead of track
New AI algorithms for race craft
AI drivers are now much more variable in performance during a single lap and during a session
“Lights on/off” is now a status of a car instead of a switch and gets replicated over the network properly
Tyre radius is now also a function of tyre angular velocity
Fixed self align torque going to negative values too early
New Tyre Model V10 for selected cars
Additional general bugfixing on car graphics and some improvements to lods across the entire vehicle content
3D improvements on the Nissan R34 Skyline
3D improvements on the Nissan 370Z Nismo
3D improvements on the Ferrari LaFerrari
General bugfixes in several tracks
New clouds textures
Improved PPeffects
Improved Weathers
Fixed GUI not showing on Oculus with PP off and AA on
Added the possibility to launch sim directly. Add section
[AUTOSPAWN]
ACTIVE=1
To race.ini then start AssettoCorsa.exe
Added experimental Bandwidth Optimizer to acServer

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
Lamborghini Aventador AC Vs Real Life

Aristotelis Vasilakos سرپرست بخش فیزیک AC این مدل رو در هر 2 حالت واقعی در پیست و شبیه سازی در AC تست میکنه.آخر ویدئو جالبه که خودش اذعان میکنه اشکش در اومده بس که این گاو وحشی بهش فشار آورده:D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
Praga R1 هم تایید شد

این سوپراسپورت مخصوص پیست ساخت کشور چک ، شهر پراگ و کمپانی Praga Racing هست.
بدنه تمام کربن با وزن 592 کیلوگرم و خروجی 210BHP از یک موتور Renault Sport Formula 2010 2.0 از خصوصیات این سوپر اسپورت هست.
مدلهای قویتر هم به اسم Praga R1S که خروجی 235BHP و همینطور Praga R1T که با موتور قویتر و خروجی 340BHP ، از تولیدات دیگر این کمپانی پراگی هستن.

فعلا اطلاعات دیگه ای ازش نیومده ولی تاکید شده که جزو DLC های بازی نیست و تو نسخه کنسولی بازی موجود هست.

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
اولین ویدئو از Porsche DLC نمایان شد
تو این ویدئو مدل جاده ای 911 Carrera S رو تو نوربورگرینگ میبینین.

حالا که پورشه تو 194 دور هیجان انگیز ، آئودی و در کل مسابقه 1000 کیلومتری WEC نوربورگرینگ رو فتح کرد، Kunos زمان رو مناسب دید تا
از دی ال سی پورشه ویدئویی ریلیز کنه.
طبق تایید Kunos در پائیز تعداد 20 فروند :D پورشه (جاده ای و Race) قرار هست که به بازی اضافه بشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خب بالاخره بازی برای کنسولها GOLD شد

Untitled.jpg
===============================
خبرهای جدیدتر هم در مورد دی ال سی پورشه اومده

Kunos
دوباره 2 فروند پورشه دیگه تیز کرده :

خودروی جاده ای پورشه پانامرا - 2017 Porsche Panamera

Porsche-Panamera-Assetto-Corsa-Porsche-Pack-638x267.jpg

این مدل جدیدا رکورد نوربورگ رینگ رو برای ماشینهای Four-Door (چهار-در) شکونده با 7:38 ثانیه.

و مدل مسابقه ای سالهای دور پورشه
917/30 با قدرت خروجی 1580HP

Capture.JPG

دی ال سی پورشه در تاریخ نامعلومی از پائیز پیش رو برای PC -PS4- X1 ریلیز میشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
3 عدد دی ال سی پک
24 فروند پورشه
تاریخ ریلیز اولین پک : اوایل مهر

Porsche-Panamera-Assetto-Corsa-Porsche-Pack-638x267.jpg
اگه خاطرتون باشه قرار بود این دی ال سی شامل 2 پک باشه ، که امروز مارکو مازراتو اعلام کرد :
به دلیل اضافه شدن ماشینها به 24 فروند، تعداد دی ال سی ها به 3 پک افزایش پیدا میکنه.
ازطرف دیگه به دلیل کسرت دی ال سی ها در صدد اضافه کردن Season Pass هستن.
همینطور اضافه کرد که 3 عدد پورشه از این 24 فروند به رایگان و همراه آپدیت اضافه خواهد شد.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
مارکو مازراتو تو استریم هفتگی که برا طرفدارها داره به یسری نکات اشاره کرد:

چه چیزهاپی رو در آینده در بازی نخواهیم دید
  • با پیست ها شروع می کنیم :
پیست Suzuka در آینده نزدیک به AC نمیاد چون هزینه ای که برای لایسنس این پیست به ما اعلام شده خارج از توان ماست، به همین علت این پیست تو خیلی از ریسینگ های اخیر غایب بوده، آخرین بار این پیست برای GT 6 لایسنس شد.

Le Mans Circuit de la Sarthe که فوق العاده درخواست شده بود هم تو بازی نخواهیم دید.هزینه ای که برای لایسنس این پیست میشه کاملا بیهودست چون تو شرایط فعلی نمی تونیم تجربه خوبی از این مسابقات 24 ساعته برای گیمرها به وجود بیاریم.
  • بریم به بخش اتوموبیل ها:
طبق صحبتهائی که با Aston Martin داشتیم باید بگم که نتونستیم به علت گران بودن لایسنس باهاشون به توافق برسیم.
همینطور DTM و WTCC رو نمیتونیم به AC بیاریم :((، باز هم به علت هزینه زیاد که حتی نمی تونستیم از طریق فروش DLC اونها رو تامین کنیم.

در ادامه هیچ برنامه ای برای Bugati نداریم، پس Chiron رو نخواهیم دید.
از طرف دیگه تا این لحظه چندبار با شرکت سوئدی تماس حاصل کردیم اما هیچ پاسخی از Koenigsegg دریافت نکردیم.(البته بوگاتی و کونیگسک بصورت مد روی PC اومدن اما مد کجا و شبیه سازی Kunos کجا/:))

همین شرایط رو با Alfa Romeo داریم،اما احتمالش هست که در آینده توافقی حاصل بشه.

NASCAR و پیست Oval رو نخواهیم دید،به همون دلیل که لمانز رو نمی تونیم به بازی بیاریم.
ما محتوائی رو فقط برای اینکه تعداد اون بخش تو بازی بالا بره ارائه نمی کنیم، چون باید تجربه اون بخش رو با استاندارد خودمون و بصورت کامل ارائه کنیم.
پس وقتی برنامه ای برای ارائه تجربه کاملی از NASCAR نداریم، بخش کوچکی از از اون(چندتا ماشین یا پیست) رو ریلیز نمی کنیم.

بعد از کلی غصه خوردن تو پست بعدی با محتواهای هیجان انگیزی که در آینده به AC میاد آشنا میشیم.

آخرین ویرایش:

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام
صفحه ی قبل یک ویدئو گذاشتین و گفتین که سازنده توضیح داده که تنظیمات PS4 مشابه چه تنظیماتی در PC هست امکانش هست بگید که دقیقا کیفیت PS4 بازی چگونه هست ؟ مثلا معادل MEDIUM هست یا HIGHT و یا LOW ؟ و اینکه به نظرتون این بازی رو بخرم ( فک کنم یک ماه دیگه میاد ) یا اینکه PROJECT CARS رو بگیرم ؟ سبک شبیه ساز رو دوس دارم ... نمیدونم DIRT RALLY در دسته ی شبیه ساز قرار میگیره یا نه ... اما من عاشق این بازی شدم ... تنها نکته ای که لازمه بگم این هست که این بازی جاده های متنوع داره یا همه در پیست هستن ؟ یا حداقل چند تا جاده داشته باشه مثه پروجکت ...
ممنون از راهنماییتون ...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
@alavi1992
کیفیت بازی روی PS4 تا اینجای کار خیلی عالی بوده(این چیزیه که من از ویدئوها میبینم)، میشه گفت اگه کیفیت نهائی روی پی سی رو very high در نظر بگیریم، نسخه PS4 چیزی بین High و Very High هست.
(به این هم توجه کن که بازی 1080P و 60 فریم اجرا میشه روی PS4. روی X1 هم همینطور ولی 900P.)
البته این چیزیه که منتقدها میگن، به من باشه که میگیم تفاوتی ندارن آنچنان.
اگه از سبک شبیه ساز خوشت میاد که 100% AC رو بگیر،Pcars بازی خوبیه اما به نظر من در بهترین حالت 70% AC هم نمیشه.
Dirt Rally هم آخرت شبیه سازیه اما شاید به اندازه AC سرگرم کننده نباشه.من که جفتش رو دارم.
در مورد پیست جاده ای هم آره داره،Black Cat County هست که خیلی زیبا و اتمسفر خوبی داره.

• Like
Reactions: alavi1992

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خب بعد از یه سری خبرهای ناراحت کننده و همینطور حضم اینکه لمانز به AC نمیاد:Wallbash: ، وقتشه که ببینیم استودیو چه برنامه ای برای امسال و سال آینده داره.

خب اولی BMW M6 GT3 هست

حجم موتور: 4.4 لیتر
موتور V8 به همراه شبیه سازی کامل M TwinPower Turbo Technology
خب ازاونجائی که Z4 GT3 فقید که از سال 2010 تو مسابقات بود امسال بازنشست شد،Kunos هم مدل جدید رو به AC میاره.

Audi R8 LMS 2016

Toyota TS040 Hybrid
Audi TT RS 2017

Audi TT RS مدل 2017 که جدیدترین مدلش هست و رقیب Porsche 718 Cayman s هست، که اونم حزء دی ال سی پورش هست و تو پائیز میاد.​

تمام این مدلها تو مراحل مختلف شبیه سازی هستن و همشون برای اوایل 2017 زمانبندی شدن.

همچنین مدلهائی که در ادامه نام میبرم زمانبندی مشخصی ندارن ولی مازراتو تائید کرده که در حال تست و طراخی اونها هستیم.
Lotus Exige S

Lotus 3-Eleven

Mclaren 570 s

Mclaren P1 GTR

Masserati mc12

به این لیست Alfa Romeo Tipo 33 , Audi TT Cup , Toyota GT-86 GT4 رو هم باید اضافه کنم.
این مدلها برای حداقل اواسط 2017 به بعد زمانبندی شدن.

همونطوری که دیدین تمام این مدلها برای حداقل زمان بیشتر از 6 ماه زمانبندی شدن، اما برای آینده نزدیک میدونیم که همزمان با ریلیز کنسولها خودروهای Ferrari 488 GTB , Ferrari FXX k , Praga R1 و Audi A1 S1 بطور رایگان ارائه میشه.​

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
Achievements & Trophies List
First Hotlap – Complete a lap in hotlap mode. (15 GS)
First Drift – Complete a drift in drift mode. (15 GS)
First Time Attack – Complete a lap in time attack mode. (15 GS)
300! – Reach 300 Km/h (15 GS)
Clean Drive – Complete 5 laps without damage. (15 GS)
First Penalty – Receive your first penalty. (15 GS)
Club of 100 – Complete a race without damages. (35 GS)
Collateral Damage – First broken engine. (15 GS)
Real Racer – First pole position. (15 GS)
Online! – Complete a lap in an online race. (15 GS)
Time Attack Master – Complete 10 laps in time attack mode. (15 GS)
Drift Master – Reach level 50 in drift mode. (20 GS)
Combo Master – Achieve 50 combos in drift mode. (20 GS)
Endurance – Drive for two hours in a session. (35 GS)
Real Fan – Drive your first lap at the Nordschleife. (15 GS)
Tamed Hell – Complete a lap at the Norschleife under 7:30 (40 GS)
Novice Series – Complete one Novice series (15 GS)
Intermediate Series – Complete one Intermediate series (15 GS)
Trofeo Series – Complete one Trofeo series (15 GS)
Trofeo Advanced Series – Complete one Trofeo Advanced series (15 GS)
GT Series – Complete one GT series (15 GS)
GT Extreme Series – Complete one GT Extreme series (15 GS)
Formula – Complete the Formula series (15 GS)
Hypercars – Complete the Hypercars series (15 GS)
Novice Driver – Complete all the Novice series (35 GS)
Intermediate Driver – Complete all the Intermediate series (35 GS)
Trofeo Driver – Complete all the Trofeo series (35 GS)
Trofeo Advanced Driver – Complete all the Trofeo Advanced series (35 GS)
GT Driver – Complete all the GT series (35 GS)
GT EXTREME – Complete all the GT Extreme series (35 GS)
Pro Driver – Complete all the series with gold medals (60 GS)
Drifter – Achieve a silver medal on all the drift events (15 GS)
Fast! – Achieve a silver medal on all the hotlap events (15 GS)
Victory! – Achieve a silver medal on all the race events (15 GS)
Time Attacker – Achieve a silver medal on all the time attack events (15 GS)
Drift King – Achieve a gold medal on all the drift events (35 GS)
Faster! – Achieve a gold medal on all the hotlap events (35 GS)
Track King – Achieve a gold medal on all the race events (35 GS)
OutATime – Achieve a gold medal on all the time attack events (35 GS)
You Are Special! – Achieve a gold medal on all the special events (90 GS)
First Race – Complete a lap in race mode (15 GS)

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام
حقیقتا من علاقه ای چندانی به بازی های شبیه ساز نداشتم اما Dirt rally واقعا نظر منو تغییر داد ... نزدیک به سه ماه با این بازی مشغول بودم تا اینکه دو سه روز پیش نسخه گوتی Project cars رو گرفتم ... به نظرم بازی خوبی هست اما شاید توقع من بیش از حد بود ... گرافیک خوبه اما به نظرم کم کاری شده(PS4) ولی صداگذاری شاهکاره و گیم پلی هم بی نقص ولی در همه حال اون بازی که فک میکردم نبود ... الان هم هر روز این صفحه رو دنبال میکنم و خودم هم به سایت های مختلف میرم تا از آخرین اخبار Assetto corsa مطلع بشم ... مطمئنا کورسا رو در همون ماه اول عرضه میخرم ... البته پس از نقد و بررسی آقای ماکان ...
ممنون از زحمات ایشون برای زنده نگه داشتن این صفحه ...

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
برای راهنمایی بیشتر اون دوست عزیزمون (: AC با PC قابل مقایسه نیست من خودم قبلا نزدیک یک سال تمام PC رو بازی کردم و تو استیم تک تک DLC هاشو خریدم و چه شب ها که با مولتیش با دوستان لذت بردم ولی خداوکیلی از هر نظر بگیریم PC جلوی AC حرفی برای گفتن نداره تنظیمات تینونیگ تو PC اصلا تاثیر نداره... فیزیکش اصلا قابل مقایسه با AC نیست.. تیونیگ AC کامل تر و کارامد تره...حتی میتونید چرخش درجه فرمان رو هم تنظیم کنید:Scare: لایسنس ماشین اش فوق العادتست...فراری، لامبورگینی، سری کامل مک لارن،پورشه هم تو راهه..../ یک چیزی که پروجک کارز رو واقعا زجر اور کرده نوع هدلینگ بازی است که اصلا خوب نیست بعضی مواقع ماشین هی دور خودش میچرخه با وجود این که کل تنظیمات ماشین رو بر اساس نوع پیست... اب و هوای بارانی و غیره و شب و روز هم تنظیم کنی بازم تاثیر نداره@-) تو بحث فنی و گرافیکی این بازی فرسنگ ها از PC بالاتره مخصوصا AA که خواوکیلی یک لبه تو بازی نمیبیند... نور پردازیش خارق العادست... :D
qpjf_acs_2016-08-08_16-19-47-87.png
gqio_acs_2016-08-08_16-20-41-46.png
8bo4_acs_2016-08-08_16-21-33-60.png
mf7f_acs_2016-08-08_16-23-41-06.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر