Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان اوریجینال باز ، کو اّپ بازی در چه حاله ؟ پلیر داره ؟
میخوام به زودی بگیرم نسخه استیم رو
ارزش نداره من رو وان بازی کردم یکی دو ساعت تازه اونجا بهتره . صبر کن syndicate بیاد بعدش اونو بگیر چون درس عبرت هایی که از یونیتی گرفته توی نسخه جدید اعمال کرده البته فعلا اینجوری دارن خودشون میگم ولی منم بهشون اینبار اعتقاد دارم چون شکست بدی خورد یونیتی توی فروش نسبت به نسخه های قبل

Sent from my HTC using Tapatalk

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
ارزش نداره من رو وان بازی کردم یکی دو ساعت تازه اونجا بهتره . صبر کن syndicate بیاد بعدش اونو بگیر چون درس عبرت هایی که از یونیتی گرفته توی نسخه جدید اعمال کرده البته فعلا اینجوری دارن خودشون میگم ولی منم بهشون اینبار اعتقاد دارم چون شکست بدی خورد یونیتی توی فروش نسبت به نسخه های قبل

syndicate اصلا آنلاین نداره :d

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
syndicate اصلا آنلاین نداره :d
پس کلا بیخیال شو به نظر من باز خود دانی ولی من میگم مولتی مثل دی ال سی برای assassin جدید میاد البته یه سری حرفایی هم زده شده ولی جاش اینجا نیست . در کل یونیتی فقط گرافیکش حرف برای گفتن داره بقیه برای یه assassin باز oldschool مثل تو اصلا به درد نمی خوره . اگر بازی کنی میفهمی چی میگم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
پس کلا بیخیال شو به نظر من باز خود دانی ولی من میگم مولتی مثل دی ال سی برای assassin جدید میاد البته یه سری حرفایی هم زده شده ولی جاش اینجا نیست . در کل یونیتی فقط گرافیکش حرف برای گفتن داره بقیه برای یه assassin باز oldschool مثل تو اصلا به درد نمی خوره . اگر بازی کنی میفهمی چی میگم

بازی که کردم خیلی هم دوست دارمش واقعا ... چون سخت شده .پارکورشم عالیه
داستانشم اونقدری که کوبوندش بد نیست ;;) . منتهی کواُپش رو بازی نکردم

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
گرافیک رو آپدیت کردم بازی بالا اومد..

با I5 ... Nvidia Gt740M . 6 Gig Ram ؛ فریم زیره 20 مشکل از سیستمه منه یا بازی اینقدر بیخوده؟؟ :| این چه وضعشه...چرا اینقدر سنگین؟؟ چی داره مگه؟؟ گرافیکش انصافاً چشم نواز بوده ولی گذاشتمش روی Low تا بشه کمی بازی کرد...فریم اصلاً قابل قبول نیست..بازی بهینه نیست..راه کار؟؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین

با I5 ... Nvidia Gt740M . 6 Gig Ram ؛ فریم زیره 20 مشکل از سیستمه منه یا بازی اینقدر بیخوده؟؟ :| این چه وضعشه...چرا اینقدر سنگین؟؟ چی داره مگه؟؟ گرافیکش انصافاً چشم نواز بوده ولی گذاشتمش روی Low تا بشه کمی بازی کرد...فریم اصلاً قابل قبول نیست..بازی بهینه نیست..راه کار؟؟
اپدیت های بازی رو گرفتی ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid

بازی خیلی سنگینه و اصلا بهنیه نیست!
با آپدیت های بازی یکم بهتر میشه اما بازم داغونه، به یک سیستم خیلی خوب به بالا حداقل نیاز داره تا بتونی فریم خوب بگیری.

فعلا راهی نیست، گرافیکت واسه این بازی ضعیفه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان

درسته که بازی بهینه نیست ولی عزیز gt 740m که روی لپ تاپ هست هم اصلا گرافیک قوی نیست بلکه فوق العاده ضعیفه ( البته برای این بازی )
انتظار زیادی از کارت گرافیک لپ تاپ نداشته باشید مگر سری گیمینگ باشه

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان داستان این گزینه هک چیه؟
برا من نمیتونه به سرورای بازی وصل بشه ، ارور میده، بازی هم اپدیت کردم، باید با چیز پی ان وصل بشم؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان داستان این گزینه هک چیه؟
برا من نمیتونه به سرورای بازی وصل بشه ، ارور میده، بازی هم اپدیت کردم، باید با چیز پی ان وصل بشم؟

قبلاً هم يه بار اينجا توضيح دادم
ببين قضيه اش اينه كه بايد بري از استور از اون هك ها بخري، بعد به وسيله ي اون مي توني سريع تر به آيتم هاي بازي برسي، مثلاً فرض كن يه شمشير هست كه براي مراحل آخر بعد قيمتش 25000 تاست، با اون هك ها مي توني تو همون اوايل بازي بدست بياري
در حالي كه اصلاً نيازي نيست به اين كار ها، راحت ميشه با آپگريد اون كافه تئاتر و رفتن مأموريت ها پول در آورد و آيتم ها رو بدست آورد
سياست يوبي براي پول درآوردن بيشتره!!
اگه هم بعد آپديت به استور وصل نميشي حتماً بخاطر ريجن بازي ات هست، آخه نميشه با اكانت ريجن 1 به استور بازي كه ريجن 2 هست وصل بشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام از دوستان اگر کسی این بازی را هنوز بازی می کنه و می توانه انلاین بشه ممنون میشم برای این Choreography تروفی من را Add کنه(باید 10 نفر را همزمان بکشیم در Co-Op)
psn id :farbod-kain لطفا در پیغام یک کلمه بنویسید که برای AC است. با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر