Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
کنسولم رجین دو هست ، بازیم هم رجین دو هست ، ولی اکانتم آمریکا هست و وقتی DLC رایگانش رو نصب میکنم فقط مینویسه waiting to install ، توی Batman هم همینطور بود ، توی اون بازی یه اکانت هند درست کردم (رجین دو) و DLC اسکین ها رو نصب کردم و کار هم کرد (اکانت هندم رو primary account کردم) برای این بازی هم این روش جواب میده ؟ راهی نیست که اکانتم رو رجینش رو عوض کنم (اصلا نمیدونم چرا اکانت آمریکا درست کردم !!!)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کنسولم رجین دو هست ، بازیم هم رجین دو هست ، ولی اکانتم آمریکا هست و وقتی DLC رایگانش رو نصب میکنم فقط مینویسه waiting to install ، توی Batman هم همینطور بود ، توی اون بازی یه اکانت هند درست کردم (رجین دو) و DLC اسکین ها رو نصب کردم و کار هم کرد (اکانت هندم رو primary account کردم) برای این بازی هم این روش جواب میده ؟ راهی نیست که اکانتم رو رجینش رو عوض کنم (اصلا نمیدونم چرا اکانت آمریکا درست کردم !!!)

بله همین روش جواب میده . راهی نداره که عوض کنید.

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سلام یه سوال در مورد DLC الان اینکه رایگان هست ۸گیگ رو دانلود کنم تو بازی یه قسمت جدا واسش اضافه میشه یا روی مپ مراحل اضافه میاد. کلا این DLC ها کجا اضافه میشن. من بازی رو تازه گرفتم می خوام ببنیم اول بازی اونم دانلود کنم مشکلی نیست یا بزارم بعد تموم کردن بازی ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام یه سوال در مورد DLC الان اینکه رایگان هست ۸گیگ رو دانلود کنم تو بازی یه قسمت جدا واسش اضافه میشه یا روی مپ مراحل اضافه میاد. کلا این DLC ها کجا اضافه میشن. من بازی رو تازه گرفتم می خوام ببنیم اول بازی اونم دانلود کنم مشکلی نیست یا بزارم بعد تموم کردن بازی ؟

Sequan 13 است که اضافه میشه و یک علامت داخل نقشه با حرف (F) وقتی روش بزنی Fast travel می کنه به همان منطقه مربوطه به DLC و داستانش را شروع می کنه ( نکته مهم اینکه باید حتما Mission اولش را تمام کنی تا بتوانی برگردی در Map قبلی )

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
دوستان سلام.من میخواستم بازیرو بگیرم آیا هنوز co op اش پلیر داره ؟ میشه راحت بازیکرد یا برای پیدا کردن پلیر به مشکل بر میخورم ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان سلام.من میخواستم بازیرو بگیرم آیا هنوز co op اش پلیر داره ؟ میشه راحت بازیکرد یا برای پیدا کردن پلیر به مشکل بر میخورم ؟
تا هفته قبل که بازی می کردم ، Co-Op کار می کرد و با اینترنت مخابرات یک مگ بدون مشکل بعد از یک دقیقه بازیکن پیدا می شد.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
لطفاً نگید که اگر Rogue و Chronicles رو بازی نکنم چیزی از داستان فرقه ی قاتلین از دست میدم :))

اون دوتا رو به چشم همون DLC های Black flag ببینم ؟؟؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
لطفاً نگید که اگر Rogue و Chronicles رو بازی نکنم چیزی از داستان فرقه ی قاتلین از دست میدم :))

اون دوتا رو به چشم همون DLC های Black flag ببینم ؟؟؟

در مورد Chronicles اطلاعي ندارم ولي Rouge رو بازي كن ، يه كوچولو به Unity مربوط ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال . من با باگ های بازی مشکلی ندارم . شنیدم حتما باید آپدیت هاشو رو ps4 دانلود کرد تا بشه بازی کرد. می خواستم بدونم بدون آپدیت ها هم میشه بازی رو رفت . ؟؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بله میشه

sent with LG G4

مرسی که جواب دادید . مشکلاتش بدون نصب آپدیت که حاد نیست ؟ چون توی پی سی که باگش در حدی بود از یک مرحله به بعد از دیوار که بالا می رفتم همونجا گیر میکرد دیگه هیچ حرکتی نمی کرد

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
مرسی که جواب دادید . مشکلاتش بدون نصب آپدیت که حاد نیست ؟ چون توی پی سی که باگش در حدی بود از یک مرحله به بعد از دیوار که بالا می رفتم همونجا گیر میکرد دیگه هیچ حرکتی نمی کرد
بیشتر افت فریم داره البته باگم زیادی داره

sent with LG G4

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
داداش من هفته پیش بازی رو تموم کردم واقعا یکی از بهترین ها بود تو سری
داستان ضعف داشت اما
نه باگی دیدم نه افت فریم تازه آپدیت هم نکردم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
داداش من هفته پیش بازی رو تموم کردم واقعا یکی از بهترین ها بود تو سری
داستان ضعف داشت اما
نه باگی دیدم نه افت فریم تازه آپدیت هم نکردم

آره می دونم. یکم اولاش رو به زور تو کامپیوتر رفتم حال کردم باش . ولی خب رو کامپیوتر خیلی وضعش خراب بود و برای جلو رفتنش باید 6 7 گیگ آپدیت می زدی که در توانم نبود از دوستانم شنیدم رو پلی 4 هم 16 گیگ اینا آپدیت می خواد اجباری . ولی اگه لازم نداشته باشه خیلی بهتره . الان قیمتش هم پایینه . اقدام می کنم بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر