Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
1% امید هم داشته باشم که با این آپدیت درست شه بازی تا حدودی.

خیلی خیلی خیلی دوست دارم بازی رو برم، ولی حیف که خودش نمیذاره :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
1% امید هم داشته باشم که با این آپدیت درست شه بازی تا حدودی.

خیلی خیلی خیلی دوست دارم بازی رو برم، ولی حیف که خودش نمیذاره :|

مهدی جان خب بازی نسل بعدیه کاملاََ . انتظار زیادیه که بدون تغییر سخت افزار راحت بازیش کنی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
مهدی جان خب بازی نسل بعدیه کاملاََ . انتظار زیادیه که بدون تغییر سخت افزار راحت بازیش کنی

Far Cry 4 رو دقیقا با همین AC unity شروع کردم و بازی کردم، یکی از بهترین بازی های عمرم هست. هیچ وقت فراموش نمی کنم و دوباره هم بازیش خواهم کرد. بدون هیچ مشکلی فکر کنم رو High زیر 45 40 فریم نمی دیدم.
حتی از FC3 که اونو 3 بار و بیشتر تموم کردم، برام لذت بخش تر بود.
بعد این یکی چرا باید اینطوری باشه ؟
اصلا بخث سخت افزاری نیست. یه گندی زدن که نتونستن جمعش کنند. من با لگی مثل Ghost Recon FS هم راضیم، اما دیگه نه اینجوری :|

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
با سلام
ببخشید من این بازی as unity رو تا 30 درصد بردم و مراحل اصلی بازی تموم شد و اون شمشیر قدرتمند رو هم گرفتم اما تو تریلراش دیدم که لویی رو هم میکشن ایا این در مراحل جانبی هست یا نه؟؟؟؟جریان چیه؟؟؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Far Cry 4 رو دقیقا با همین AC unity شروع کردم و بازی کردم، یکی از بهترین بازی های عمرم هست. هیچ وقت فراموش نمی کنم و دوباره هم بازیش خواهم کرد. بدون هیچ مشکلی فکر کنم رو High زیر 45 40 فریم نمی دیدم.
حتی از FC3 که اونو 3 بار و بیشتر تموم کردم، برام لذت بخش تر بود.
بعد این یکی چرا باید اینطوری باشه ؟
اصلا بخث سخت افزاری نیست. یه گندی زدن که نتونستن جمعش کنند. من با لگی مثل Ghost Recon FS هم راضیم، اما دیگه نه اینجوری :|

فارکرای بحثش جداست . موتور بازی همون بوده و گرافیک هم پیشرفت آن چنانی ای نداشت و فقط رو جزیئات بیشتر کار شده بود + چندتا افکت
اما یونیتی موتورش از پایه نوشته شد و شامل مشکلات زیادی بود اونم بخاطر عرضه سالانش که نتونست جمعش کنن .هرچقدرم آپدیت بیاد بخاطر پورت نه چندان قوی فک نمیکنم تاثیر خاصی روی PC داشته باشه .
روی کنسول دست سازنده برای رم خیلی بازه ( رم اشتراکی بین گرافیک و حافظه اجرایی ) اما بعدش این پورت روی PC محدودیتهایی رو بوجود میاره که اجرای مطلوبش نیاز به کارت گرافیکی با رم +3گیگ هستش . درسته که یوبیسافت همیشه بازیهاشو روی PC هم عرضه میکنه اما بخاطر پایرت خور شدن هیچ وقت اولویت اولش نیست متاسفانه

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
با سلام
ببخشید من این بازی as unity رو تا 30 درصد بردم و مراحل اصلی بازی تموم شد و اون شمشیر قدرتمند رو هم گرفتم اما تو تریلراش دیدم که لویی رو هم میکشن ایا این در مراحل جانبی هست یا نه؟؟؟؟جریان چیه؟؟؟؟

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
با سلام

تو سکانس ۱۰-۱۱ هست فک کنم! اونجا که اولین بار میخوایم Germain رو بکشیم. اونی که با گیوتین اعدام میشه، شاه لویی شانزدهمه. ;)
کسی کوآپ بازی می‌کنه؟ اد کنید بریم این مراحل رو! به نظر جالبن ولی همه خارجین! یا من زبون اونا رو نمی فهمم، یا اونا زبون منو! وقتایی که هم هر دو میفهمیم، بازی لگ داره :|

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان من میخام بخرم تمام مشکلات برطرف شده؟؟؟

با خيال راحت بخر
تموم مشكلات حل شده dead kings هم رايگان راحت قابل نصبه، صندوق هاي آبي و طلايي و...همه باز شده
فقط حتماً آپديت كن بعد بازي رو شروع كن قبلش اجرا نكن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
با خيال راحت بخر
تموم مشكلات حل شده dead kings هم رايگان راحت قابل نصبه، صندوق هاي آبي و طلايي و...همه باز شده
فقط حتماً آپديت كن بعد بازي رو شروع كن قبلش اجرا نكن

بعد این dlc چین هم بود 2 بعدیه اونم رایگانه؟؟؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
Assassin's Creed: Unity | PS4

بعد این dlc چین هم بود 2 بعدیه اونم رایگانه؟؟؟

راستش اون رو من اصلاً نديدم تو استور!
چه پولي -چه رايگانش
اما dead kings واقعاً ارزش داره براي دانلود از كنارش نگذر ،چون يه شهر اضافه ميشه، قشنگي بازي چند برابر ميشه
براي dlc حتماً ريجن بازي با اكانت يكي باشه وگرنه زحمتت هدر ميره
اگه ريجن all نتونستي گيربياري حتماً يه اكانت مناسب با ريجن بازي بساز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر