Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام دوستان این بازی به خریدنش می ارزه یا نه لذت بخش هست یا نه

لذت بخش که هستش بله ولی اگه فریم بذاره
کلا بازیش بایستی چش بسته توی حالت کلی بری فقط فکر و خیالت روی گرافیک باشه نه چیز دیگه چون پشیمون میشی
در کل در حدی که Black Flag سرگرم کنندست انتظارت در اون حد نباشه. همین

- - -ویرایش - - -

دوستان هر چقدر گشتم هیچ لینکی از بازی تو اینترنت نتونستم پیدا کنم
ممنون میشم لینک دانلود بازی رو قرار بدید یا پ.خ کنید برام

بازیش پاک شده از سایتای ایرانی حالا بنا به دلایلی
باید از دوستی چیزی بگیری وگرنه کارت سخت میشه
بعضی سایتاهم که فعلا پاک نکردن بازی رو از دیتاسنترشون میتونی باهاشون در ارتباط باشی لینک ها رو بهت بدن البته اگه ارتباطی باهاشون از قبل داشته باشی

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان برای چی وقتی دیسک AC U رو میزارم سر و صداش اصلا نمیوفته؟ همش ووووووو صدا میده یک سره. بازی های دیگه اینطوری نیست ولی این چرا اینطوریه؟ دیسک هم به هیچ وجه خط و خش یا لک نداره

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

خواهشا يكي از دوستان بياد با هم اين دو تا تروفي Co Op شو بگيريم. يكيش همونه كه بايد ده تا دشمن را همزمان با هم با هيدن بليد بكشيم و اون يكيشم اينه كه يه بار دوستان مرحمت كنن شخصيتشو جنازه رو زمين كنن تا من برم زندشون كنم و تروفيشو بگيرم:d

خيلي برام واجبه. فقط اين دو تا تروفي مونده تا بازي برام پلات بشه. اولين بازي كه ميخوام پلات كنم.

من هدفون ندارم ولي دوستاني كه هدفون دارن كافيه به من بگن چيكار كنيم تا به حرفشون عمل كنم.

اين آيدي منه:

Amir-real-cr7

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
دوستان با آپدیت جدید مشکل افت فریم حل شده ؟!
من بار اولی که بازی کردم به خاطر افت فریم و باگهاش خیلی با بازی حال نکردم . اما اگه افت فریم و باگهاش برطرف شده باشه تصمیم گرفتم دوباره بگیرمش. یکی از دوستان اگه یه اطلاع رسانی کنه ممنون میشم .

Bigby

کاربر سایت
Oct 28, 2013
20
دوستان با آپدیت جدید مشکل افت فریم حل شده ؟!
من بار اولی که بازی کردم به خاطر افت فریم و باگهاش خیلی با بازی حال نکردم . اما اگه افت فریم و باگهاش برطرف شده باشه تصمیم گرفتم دوباره بگیرمش. یکی از دوستان اگه یه اطلاع رسانی کنه ممنون میشم .

رفیق هردومورد بهبود داشتن مخصوصا باگها اما مشکلات کامل برطرف نشدن

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟

مشکل خاصی نداره. برای منم وقتی Dragon Age یا BF4 بازی میکنم دور فن زیاد میشه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟

بازی از نظر گرافیکی عرق کنسولو تا حدی در میاره. منتظر باش تا کم کم همه بازیها همین صدا رو از کنسولت در بیارن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
به طور عجیبی در حین بازی کنسدل صدا نمیده! اما توی Main Menu یا وقتی Option رو بزنید ، صداش خیلی میره بالا :D ( ایندفعه دقت کنید بهش پس میبرید:-" )
گرچه دلیلش کشف نشده هنوز:-"

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
به طور عجیبی در حین بازی کنسدل صدا نمیده! اما توی Main Menu یا وقتی Option رو بزنید ، صداش خیلی میره بالا :D ( ایندفعه دقت کنید بهش پس میبرید:-" )
گرچه دلیلش کشف نشده هنوز:-"

دوتا دلیل داره آکیبا یکیش مشکل دار بودن فایلهای بازی به خاطر همین باگهای بازی و دیگه شاید گرافیک بالای بازیه راستی آکیبا مخفف کلمه ای هستش البته اگه فضولی نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر