Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام.دوستان یه سوال داشتم.سریع ترین راه ابگرید کردن کشتی چیه!!:-/

سعی کن بیشتر کشتی هایی که آهن و چوب دارن رو شکار کنی و تا میتونی پول گیر بیار که خیلی نیاز میشه به غیر از آهن و چوب و پارچه هرچی دیگه گیر آوردی رو بفروش که پول گیر بیاری اون انبارهای توی شهر رو هم خالی کن هم بهت پول میده هم کلی چیزه دیگه.

- - -ویرایش - - -

دوستان با این کشتی هایی که کپچر میکنی جیکار میشه کرد یه کلاه میزاده سرشون همین ولی تا حالا با اونا کاری نکرده
به خدمه کشتیت اضافه میشن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
ماد کردن جون میده واسه کشتی های لجندری وگرنه بقیه اصلا چیزی نیستن.

امروز با یه لجندری درگیرشدم له و لوردم کردم زدم به چاک
من چند وقته ماد نکردم اصلا.میشه بگی چه ماد هایی برا بلگ فلگ امده و لینک دانلودشونو بدی؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان یه سوال:d
میخواستم ببینم بازی صحنه های نافورم هم داره؟:d چون تلوزیون وسط خونس یهو 3 نشه:d!

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
دوستان یه سوال:d
میخواستم ببینم بازی صحنه های نافورم هم داره؟:d چون تلوزیون وسط خونس یهو 3 نشه:d!

خیر...
برای لجندری شیپ هم بنده پیشنهاد میکنم اول از اونی که mortar داره شروع کنید(فک کنم پایین سمت چپ بود)... این کشتی فقط از mortar , و heavy shot استفاده میکنه پس:
فاصله تونو با کشتی حفظ کنید و mortar ها رو جاخالی بدید...بعد از 5-10 مین شلیک به این کشتی بالاخره از بین میره... و 20 هزار میگیرید....(با این پول ها mortar خودتونو قوی کنید چون از damage بسیار بالایی برخوردار هست و از فاصله دور هست... heavy shot به هیچ عنوان بدرد legendery نمیخوره...همینطور ram...چونکه در این مدتی که شما نزدیک میشید با canon هایی به تعداد و قدرت 3 برابر شما به رگبار heavy shot بسته میشید...)

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من چند وقته ماد نکردم اصلا.میشه بگی چه ماد هایی برا بلگ فلگ امده و لینک دانلودشونو بدی؟

راستش منم دقیقا نمیدونم چه ماد هایی امده فقط با توجه به بازی های دیگه طبیعتا رو این بازی هم ماد کردن بیشتر فکر کنم بدرد کشتی های لجندری بخوره. دیشب هم یه سرچ کردم چیزی نیومده بود

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
سلام داداشا،من تقریبا 25%از بازی اساسینه ivرو رفتم ولی نمیتونم سلامتی و مهماتمو وحتی کشتییمو اپگرید کنم،چیزایی میخواد که نمیتونم پیدا کنم،میشه یه توضیح کامل بدین؟تاحالا از هر وسیله ای فقط یه اپگرید گرفتم:((

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام داداشا،من تقریبا 25%از بازی اساسینه ivرو رفتم ولی نمیتونم سلامتی و مهماتمو وحتی کشتییمو اپگرید کنم،چیزایی میخواد که نمیتونم پیدا کنم،میشه یه توضیح کامل بدین؟تاحالا از هر وسیله ای فقط یه اپگرید گرفتم:((

برای اپگرید وسیله ها باید بری تو منو Craft و اونجا برای هر اپگرید نوشته که چه چیزی نیاز داری! برای مثال وقتی میخوای میزان سلامتیت رو افزایش بدی نیاز به گوشت کوسه سفید داری که اونجا مینویسه. یا مثلا برای اپگرید وسیله های دیگه نیاز به پوست خرگوش و گوشت میمون داری! تو نقشه ات تو هر جزیره عکس یک سری حیوانات رو زده که برای شکار اون حیوان مخصوص باید به اون مکانی که تو نقشه عکس اون حیوان رو زده سفر کنی و اون حیوان رو شکارش کنی. باید هر چیزی که اونجا نوشته رو تامین کنی تا بتونی اپگرید کنی. برای اپگرید کشتی هم باید به فروشگاه مخصوص اپگرید کشتی یا به اتاقک زیر کشتی خودت بری و اونجا گزینه های اپگرید کشتیت رو ببینی. بیشتر اپگرید ها برای کشتی نیاز به کالا های مختلف دارن که باید از کشتی های بازرگانی که تو اقیانوس در حال تردد هستن تامین کنی. مثلا برای اپگرید Armor کشتی باید 50 تا کالا Metal یا Wood داشته باشی و همچنین پول تا بتونی اپگرید کنی. روی گزینه های اپدیت کشتی بری نمایش میده که هر گزینه اپگرید چه کالا هایی رو نیاز داره. وقتی هم Start رو میزنی بالای صفحه کالا هایی که داری و همچنین تعداد کالا هات رو نشون میده. Metal یا Wood یا Sugar و.... تمامی کالا های Metal و Wood و... رو باید تو اقیانوس بگردی و با دوربین مخصوص رو کشتی های بازرگانی زوم کنی تا سمت راست صفحه اطلاعات مربوط به هر کشتی رو برات بنویسه. بگرد کشتی هایی که Metal یا Wood دارن رو پیدا کن و غارتشون کن تا بتونی اپگرید کنی. هر کشتی رو که غارت میکنی به جز کالا های مخصوص اپگرید که معمولا Metal و Wood هستن کالا های دیگه ای مثل شکر (Sugar) یا عرق نیشکر (Rum) به دست میاری که برای پول در اوردن باید حتما این کالا ها رو بفروشی. این یه توضیح کلی بود. خودت کمی سعی کنی همه چیزش دستت میاد.

آخرین ویرایش:

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
دوستان من قسمت 3 رو ب خاطر توضیحات دوستام بازی نکردم،این قسمت نمره هاش وسوسه میکنه،چطوره،حوصله سربر نیست؟

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
این موسیقی های بازی رسما منو روانی خودش کرد:dبه نظرم میتونیم موسیقی این عنوانو در حد ساخته های جسپر کید قرار بدیم.راستی من الان 5% از بازی رو رفتم و میخوام برم به جنگل برای افزایش پول و مهمات ولی نمیدونم چرا از وقتی وارد هاوانا میشه نمیتونیم به جنگل بریم؟

djfafa

کاربر سایت
May 29, 2009
2
سلام دوستان
من تو قسمت ۲۰٪ بازی مرحله devils advocate - Locate The Queen Anns Revnge که یه منطقه سبز رنگ درون نقشه مشخص میکنه و با کشتی میگه برو انتقام بگیر گیر کردم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام دوستان
من تو قسمت ۲۰٪ بازی مرحله devils advocate - Locate The Queen Anns Revnge که یه منطقه سبز رنگ درون نقشه مشخص میکنه و با کشتی میگه برو انتقام بگیر گیر کردم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه؟

باید دنبال یه کشتی بگردی اونجا با دوربینت بنداز رو کشتی ها خودش شناساییش میکنه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
هرچی بیشتر بازی میکنم بیشتر به عظمت این بازی پی میبرم و میبینم که یک بازی با این همه امکانات و جاهای مختلف برای گشتن چطور نمیتونه لحظه ای تکراری باشه
البته بماند ه مراحل تعقیب یکم تکراریه
اما خیلی کم پیش میاد که از ادامه بازی خسته بشی و بخوای یه بازی دیگه رو انتخاب کنی مخصوصا که در بازی هدفی مثل لجندری شیپ تعریف شده که آپ کردن کشتی رو کاملا توجیه میکنه
فقط یه سوال بهتر نبود که بشه مثلا کشتی که تسخیر میشه به عنوان کشتی خودمون اتخاب بشه یا مثلا کشتی خودمون دو ردیف از توپ ها رو داره آیا در ادامه بازی میشه کشتی رو بزرگ تر کرد در حد لجندری ها؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر