Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
وقتی سوار کشتی هستین دکمه استارت رو فشار بدین و level کشتی خودتون رو ببینین
[mmansori85 لول = level اوکی

- - -ویرایش - - -

ابتدا باید همه استحکامات قلعه رو با کشتی نابود کنید :
1- به دور قلعه چرخ بزنید با سرعت بالا و سعی کنید از دست Mortar های دشمن فرار کنید
2- کشتی هایی که در اطراف Fort برای کمک بهش میان رو نادیده نگیرین و بعد از انهدام هر کدوم کشتی خودتون رو تعمیر کنید چون که از بین بردن یه FORT خیلی سخته
3- بعد از اینکه همه استحکامات از بین رفت در کنار بندرگاه قلعه پهلو بگیرید و افسر های ارشد قلعه که معمولا هم دوتا بیشتر نیستن ترور کنید
4- به اتاق جنگ برین و فرمانده قلعه رو از بین ببرین تا قلعه مال شما بشه
5-فیلمی نشان داده میشه که در اون دارید پرچم قلعه رو با پرچم سیاه عوض میکنید

اوه...اوه...چه سوتی‌ای دادم!
من فک کردم منظورش یه چیز دیگست...اوه اوه!

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
1- به دور قلعه چرخ بزنید با سرعت بالا و سعی کنید از دست Mortar های دشمن فرار کنید
2- کشتی هایی که در اطراف Fort برای کمک بهش میان رو نادیده نگیرین و بعد از انهدام هر کدوم کشتی خودتون رو تعمیر کنید چون که از بین بردن یه FORT خیلی سخته
3- بعد از اینکه همه استحکامات از بین رفت در کنار بندرگاه قلعه پهلو بگیرید و افسر های ارشد قلعه که معمولا هم دوتا بیشتر نیستن ترور کنید
ایشونم منظورشون قلعه‌های درون شهر هستن!
OK???:D

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام
یه سوال تو اپگریدبرای کشتی میتونین قابلیتی رو بازکنیم که خط خون کشتی افزایش پیداکنه همونی که گوشه سمت چپ تصویره

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
سلام
یه سوال تو اپگریدبرای کشتی میتونین قابلیتی رو بازکنیم که خط خون کشتی افزایش پیداکنه همونی که گوشه سمت چپ تصویره

اون خط میزان سلامتی کشتی هستش. موقعی که تو نبردهای دریایی شرکت می کنید ازش کم می شه که نشون می ده کشتی آسیب دیده و وقتی نبرد تموم می شه باید کشتی رو تعمیر کنید.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان گفتن واسه دیدن لول کشتی خودمون باید وقتی تو کشتی هستم استارت بزنم ولی لول نیست دقیقا کجا نوشته فقط مشخصات کشتی و چیزهایی که همراهمون هست با پول رو نسون میده

- - -ویرایش - - -

سلام

باید تو بخش آپگرید کشتی بخشه hull armour رو ارتقاع بدی

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ممنون ولی منظورم قلعه های داخل شهر بود که دوستان گفتن نمیشه.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
میخواستم آخرین لول hull armour رو آپگرید کنم و تمام آیتم های لازم رو هم داشتم ولی این پیام رو به رنگ قرمز نوشته بود Prerequisite: plan - elite hull و نمیشد آپگردی کرد این یعنی چی؟

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
میخواستم آخرین لول hull armour رو آپگرید کنم و تمام آیتم های لازم رو هم داشتم ولی این پیام رو به رنگ قرمز نوشته بود Prerequisite: plan - elite hull و نمیشد آپگردی کرد این یعنی چی؟

دنبال این آیتم در داخل منوی Jackwall apperance بگردید

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
باید بری دنبال نقشه گنج تو بعضیاشون جای پول از این blueprint هاس

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خودم فهمیدم فقط جایی رو سراغ نداری که نقشه همه گنج ها رو نشون داده باشه؟
نه ولی تو map بازی رو هر شهر یا جزیره ای بری لگه علامت سوال یا secret داشت یا نقشه هست یا نامه که داخل بطری هست
کسی مولتی نمیاد؟:(

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
دوستان با این کشتی هایی که کپچر میکنی جیکار میشه کرد یه کلاه میزاده سرشون همین ولی تا حالا با اونا کاری نکرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر