Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من دیروز بازی رو تموم کردم

واقعا عالی بود پایانش خیلی شوکه کننده بود

راستی کسی نمیدونه Subject16 به دزموند چی گفت ؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
من دیروز بازی رو تموم کردم

واقعا عالی بود پایانش خیلی شوکه کننده بود

راستی کسی نمیدونه Subject16 به دزموند چی گفت ؟

اگه میخوای سریع بدونی وقتی اچیومنت Subject 16 باز می کنی به صورت مورث نوشته من زندم!!!!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه میخوای سریع بدونی وقتی اچیومنت Subject 16 باز می کنی به صورت مورث نوشته من زندم!!!!!

ممنون دوست عزیز

منظورم اون مکالمه شون بود که بعد از کامل کردن 10 معما با همدیگه رودررو مکالمه میکنند

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ممنون دوست عزیز

منظورم اون مکالمه شون بود که بعد از کامل کردن 10 معما با همدیگه رودررو مکالمه میکنند
دوست عزیز هم تو صفحات قبل و هم در پست اول کامل توضیح داده شده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون دوست عزیز

من یه چیزایی فهمیدم البته بگردی پید میکنی چی میگنا:D
سابجکت میگه"دی ان ای اون(اشاره به مونث)کلید به بهشت است و حتما باید خون او ریخته شود:D

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
منظورم توی BH هست
من که توی پست اول چیزی ندیدم

بفرمایید.حسین جان زحمتشو کشیده بودن.مسکه وقت نکردن بزارن تو صفحه اول:

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1220391&postcount=128

منم موافقم با صحبت های اقای جعفری و آقا صادق. درسته که بازی عقایدی رو بیان میکنه ولی اگه کسی قراره با یه بازی عقیدش عوض شه بزار بشه. برا من خیلی جالب بود چون برای اولین بار همچین عقیده ای رو میدیم. مخصوصا در خصوص خلقت انسان و آدم و حوا. اون آهنگ imagin هم که صادق جان گفت، راستش من تا حالا به دقت گوش نداده بودم و همین الان گوش کردم و دیدم آره یه چی تو همین مایه هاس! ولی من یه چی رو از صحبت ها متوجه نشدم و اون این بود که اساسین ها و تمپلار ها دو گروه از فراماسون ها هستن یا فقط تمپلار ها فراماسون هستند؟

ادیب جان(درست گفتم؟:">)
توی یکی از پازل های بازی دوم بود فک کنم...(حالا پیداش میکنم)که درباره تبدیل شدن تمپلارها به فرامانسونری ها هست...ولی اسسین ها نه.

• Like
Reactions: Dante Never Cry

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
منم موافقم با صحبت های اقای جعفری و آقا صادق. درسته که بازی عقایدی رو بیان میکنه ولی اگه کسی قراره با یه بازی عقیدش عوض شه بزار بشه. برا من خیلی جالب بود چون برای اولین بار همچین عقیده ای رو میدیم. مخصوصا در خصوص خلقت انسان و آدم و حوا. اون آهنگ imagin هم که صادق جان گفت، راستش من تا حالا به دقت گوش نداده بودم و همین الان گوش کردم و دیدم آره یه چی تو همین مایه هاس! ولی من یه چی رو از صحبت ها متوجه نشدم و اون این بود که اساسین ها و تمپلار ها دو گروه از فراماسون ها هستن یا فقط تمپلار ها فراماسون هستند؟
رفیق اساسینها در واقع اصل نصب شیعه دارند یکی از رهبران اسماعیلیه سوریه به نام رشید الدین سنان {المعلم}بازی نام باغ این بدبختو ورجیل ماسونها قرار میده تا برادرهود اتزیو در واقع رهبری اسماعیلیه ایتالیا برعهده دارد {جلخالق:d}ولی براساس خالی بندیهای زیاد محققان در مورد این بدبختا عموم نسبتهایی که میگن در ماسونا صدق میکنه که همه انها غلطه ثابت شده فقط بعضی ها مربوط به عقایدشان در مورد امام درست است یا عقیم کردن فداییی ها حالا چرا اساسینا اسماعیلیه هستند کلمه اساسین زمانی که حسن صباح اتقام مردم را از عباسیان وسلجوق میگرفت یعنی ترور میکرد این لقب اساسین بر اساس تهمتهایی که به انها زده میشد مد شده است اساسین کرید هم لقب فقط مخصوص خودشان است به هر حال یوبیسافت همه چی را به اینا ربط داده
متعسفانه بازی از اسم جد ماسونها تمپلرها استفاده کرده راحت بگم هیچ بازی مثل این فراماسونری نیست به همین خاطر نمیشه نگفت بیشتر توضیح میدم هرجا گیج شدین جواب میدم بازی داره سعی میکنه اساسینها هم ماسون نشون بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AdiB DelTa

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
دلایلی که یوبیسافت اساسینها یا حشاشیون را ماسون میدونه
1.تمپلرها به ظاهر با حشاشیون بد بودند در نسخه اول ولی المعلم دوست انها بود
2.بر اساس گفته های محققان تمپلرها وسیله ای را پیدا کردند که قدرت پیدا کردند یوبیسافت اسم وریل را قطعه ای از عدن مینامد عدن باغ ماصیاف سوریه است که توسط یک حشاش به نام رشید الدین سنان یا المعلم اداره میشود
3.همون وسیله را دست المعلم میبینید
4.در نسخه دوم اتزیو یک پدر حشاش یا اساسین دارد که علیه پاپ مبارزه میکند یا همون ماسونها یا تمپلرها
5.بازی اسماعیلیه ایتالیا را اومانیسم نشان میدهد
6.مینروا خدای ماسونهاست زیرا ظاهری مصری دارد
7.عموم خدایان ماسونها شبیه مصریها هستند به خصوص ایسیس
8.در کمال تعجب مینروا اتزیو را پیامبر مینامد |
9......
پس ضد ماسون نیست
باعرض معذرت اسپم دادم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چون لوسی ماسون یا تمپلر بود و به ماسونها خیانت کرده بود

البته فکر کنم کار همون زنه بود که داشت اتزیو رو کنترل میکرد

فقط من نفهمیدم لوسی مگه یه اساسین نبود که رفته بود توی آبسترگو برای جاسوسی ، خب اگه اینطوره پس دیگه تمپلار نیست

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
فکر نکنم لوسی تمپلار باشه,لویسی همانطور که گفتند اسیسنی بود که تو تمپلار ها یه مدت نفوذ کرده بود.اما دلیل اینکه چرا لوسی را کشت,چرا لوسی دروازه هست و اینکه چه چیزی در مورد لوسی خاص هست را نمی دونم!
پ.ن:فکر کنم آخرش قضیه رومنس بشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر