Anno 2070 | PC

3t5avapril41.jpg

درود
Anno 2070از سری بازی های ANNO هست که توسطUBISOFT معرفی شد .

اطلاعات زیادی از بازی در دست نیست

تنها مشخص شده شما در دنیای زندگی می کنید که 60 اینده دار د
سبک بازی هم RTS هست که علاقمندان و طرفداران خاص خودش را داره

بازی توسط استودیو Related Designs در حل ساخت هست همچنین استودیو Blue Byte Softwareدر ساخت بازی استودیو Related Designs را همراهی می کند

تصاویر منتشر شده از بازی

آخرین ویرایش:

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
مگه میخوای از جیب خودت بدی ؟ :d

میگم این پچ جدیده حجم کمترشو ندارین ؟ 800 مگ خیلی زیاده در ضمن کرکش کجاست جدا نمیشه دانلود کرد ؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
ای بابا من که نتونستم بین جزیره TRADE رو انجام بدن کسی هست جواب بده تو قسمت بی نهایت رو میگم
حیف این بازی لعنتی

تو این شماره آسون تر شده.

نمیدونم چرا عکسه اینجوری شد.
همون جاییه که دورش کادر قرمز هست کلیک کن
(از اینجا به بعد رو بر اساس چیزی که از 2 ماه پیش تو ذهنم مونده میگم عکس بزاری بهتره)بعد توی صفحه ای که باز میشه دو یا چند تا جزیره ای که میخوای بینشون trade کنی رو از توی نقشه انتخاب میکنی (چون آسون تره) بعد اسمشون گوشه سمت راست میاد
مثلا 2 تا جزیره انتخاب کردیم و جزیره اول جزیره ای که میخوایم ازش منابع رو برداریم و جزیره دوم جزیره ای که میخوایم بهش منابع رو برسونیم. روی اولی کلیک میکنی و منابعی که میخوای بفرستی رو انتخاب میکنی که با رنگ قرمز هست و بعد روی دومی کلیک میکنی ومنابعی که میخوای بگیری رو انتخاب میکنی و با رنگ سبز هست.
بعد پایین سمت راست کشتی رو انتخاب میکنی اگه اسمش رو نمیدونی از توی نقشه انتخاب کن

آخرین ویرایش:

roohi_rsh

کاربر سایت
Aug 10, 2012
15
ممنون که جواب دادی اما مشکل چیزه دیگه ای فکر کنم ببین این عکسش هست
http://eup.iwoly.com/pic/28d296b68b6a.jpg
مشکل من اینه که اصلا نه تو نقشه کشتی هست نه اینکه تو عکس رو که ببینی تو قسمت کشتی ها نوشته NO SHIP AVAILALE در صورتی که من کشتی دارم یعنی یدونه خودش میده
نمیدونم چه مرگشه
البته اینم رو بگم که من آپدیت های جدیدی رو که داده دان نکردم فقط خوده دی وی دی که دوتا بود نصب کردم اجرا میشه اما این مشکل رو داره نمیدونم ماله کرکش هست یا چیزه دیگه
نسخشم همین RELODED هست
حیف شد خیلی بازیه خوبیه الان 1 ماه گرفتم نمیشه کاری کرد

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
ممنون که جواب دادی اما مشکل چیزه دیگه ای فکر کنم ببین این عکسش هست
http://eup.iwoly.com/pic/28d296b68b6a.jpg
مشکل من اینه که اصلا نه تو نقشه کشتی هست نه اینکه تو عکس رو که ببینی تو قسمت کشتی ها نوشته NO SHIP AVAILALE در صورتی که من کشتی دارم یعنی یدونه خودش میده
نمیدونم چه مرگشه
البته اینم رو بگم که من آپدیت های جدیدی رو که داده دان نکردم فقط خوده دی وی دی که دوتا بود نصب کردم اجرا میشه اما این مشکل رو داره نمیدونم ماله کرکش هست یا چیزه دیگه
نسخشم همین RELODED هست
حیف شد خیلی بازیه خوبیه الان 1 ماه گرفتم نمیشه کاری کرد

من که کشتی تو نقشه نمیبینم.
یه راه حل دیگه هست...روی کشتی کلیک کن بعد از اونجا trade رو درست کن(در حالتی که روی کشتیت کلیک کردی یه عکس بگیر)
اگه حداقل آپدیت اولی رو دانلود کنی خیلی خوب میشه

roohi_rsh

کاربر سایت
Aug 10, 2012
15
این کارم قبلا کردم درست نشد
یه سوال شما این بازی رو تو قسمت بی نهایت بازی کردی؟
اگر این مشکل برای شما نبود بگو دیویش چی بود یعنی چه شرکتی بود یا اگر دان کردی از کجا؟
بازم ممنون

لابد میگی چرا گیر دادی به این بازی . آخه این بازی خیلی وقت منو پر میکنه خیلی حال میده
نسخه 1701 رو بازی کرده بودم راستی اگر بازی تو همین سبک میشناسی بهم بگی ممنونت میشم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
این کارم قبلا کردم درست نشد
یه سوال شما این بازی رو تو قسمت بی نهایت بازی کردی؟
اگر این مشکل برای شما نبود بگو دیویش چی بود یعنی چه شرکتی بود یا اگر دان کردی از کجا؟
بازم ممنون

لابد میگی چرا گیر دادی به این بازی . آخه این بازی خیلی وقت منو پر میکنه خیلی حال میده
نسخه 1701 رو بازی کرده بودم راستی اگر بازی تو همین سبک میشناسی بهم بگی ممنونت میشم

آپدیت ها رو دانلود کنی درست میشه ....تو تاپیک مشکلات دوستانی مثل شما بودن.....5 تا آپدیت رو نصب کنی درست میشه

آپدیت 1.01 رو لینک مستقیم گذاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread52981/page5/
اگه بقیه آپدیت ها رو هم خواستی بگو

آخرین ویرایش:

roohi_rsh

کاربر سایت
Aug 10, 2012
15
دمت گرم دست درد نکنه
میگم اگر لطف بکنی بقیه اش هم بزاری ممنونت میشم
ببین اینا همش کرک هستن دیگه بانسخه reloaded همخونی دارن دیگه اگر دارن بزار بازم ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
دمت گرم دست درد نکنه
میگم اگر لطف بکنی بقیه اش هم بزاری ممنونت میشم
ببین اینا همش کرک هستن دیگه بانسخه reloaded همخونی دارن دیگه اگر دارن بزار بازم ممنون

خودم هر 5 تا آپدیت رو نصب کردم هیچ مشکلی نداره reloaded هم هست

HipoHiro

کاربر سایت
Sep 24, 2011
3
دوستان یک مشکل خیلی بد دارم ببینید هر ماموریت که میگه فلان چیز رو بار بزن مثل همون 40t 40t 10t بار میزنم کنار طرف میرم ولی اتفاق خاصی نمی افته میشه بگین چیکار باس کرد؟ همین اواخر تو ماموریت دلخواهش یه 10 تن چایی با 5 تن جعبه باس واس یکی میب ردم ولی میرم کنارش فقط گزینه فروش میاد اگه کار دیگه ای هست که اشتباه انجام میدم بگید لطفا چون تو فروم های خارجی میگن باید یه گزینه ای چیزی مخصوص بیاد که من اصلا نمیبینمش گیچ شدم، خواهش میکنم کمک!!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
دوستان یک مشکل خیلی بد دارم ببینید هر ماموریت که میگه فلان چیز رو بار بزن مثل همون 40t 40t 10t بار میزنم کنار طرف میرم ولی اتفاق خاصی نمی افته میشه بگین چیکار باس کرد؟ همین اواخر تو ماموریت دلخواهش یه 10 تن چایی با 5 تن جعبه باس واس یکی میب ردم ولی میرم کنارش فقط گزینه فروش میاد اگه کار دیگه ای هست که اشتباه انجام میدم بگید لطفا چون تو فروم های خارجی میگن باید یه گزینه ای چیزی مخصوص بیاد که من اصلا نمیبینمش گیچ شدم، خواهش میکنم کمک!!
وقتی میری کنارشون باید یه گیزینه بالا سمت چپ همون جایی که وقتی حرف میزنن عکسشون میاد
شاید مشکل از پچت باشه من تا 1.05 ریخته بودم هیچ مشکلی نداشتم
اما بعدش اورجینال خریدم ...قیمتش زیر 50 تومن بود فک کنم

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
وقتی میری کنارشون باید یه گیزینه بالا سمت چپ همون جایی که وقتی حرف میزنن عکسشون میاد
شاید مشکل از پچت باشه من تا 1.05 ریخته بودم هیچ مشکلی نداشتم
اما بعدش اورجینال خریدم ...قیمتش زیر 50 تومن بود فک کنم
تو uPlay بازی میکنی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر