Anno 2070 | PC

3t5avapril41.jpg

درود
Anno 2070از سری بازی های ANNO هست که توسطUBISOFT معرفی شد .

اطلاعات زیادی از بازی در دست نیست

تنها مشخص شده شما در دنیای زندگی می کنید که 60 اینده دار د
سبک بازی هم RTS هست که علاقمندان و طرفداران خاص خودش را داره

بازی توسط استودیو Related Designs در حل ساخت هست همچنین استودیو Blue Byte Softwareدر ساخت بازی استودیو Related Designs را همراهی می کند

تصاویر منتشر شده از بازی

آخرین ویرایش:

rahsa

کاربر سایت
Sep 15, 2010
18
این تنظیمات فقط در شروع بازی فعال هست قبل از اینکه شروع کنی بالا سمت راست game setting رو میزنی بعد داخل تنظیمات ark storage رو off میکنی. مشکل اینجاست که اگه بخوای این کارو بکنی باید از اول شروع کنی! اگه کسی میدونه چطور میشه همون بازی قبلی رو ادامه داد و تنظیمات رو عوض کرد بگه لطفا

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
قبل ازآپدیت از سیو هاتون بک آپ بگیرید.چون پاک میشه
همین اشتباه رو کردم تمام مراحلی که رفتم ریست شد
چقدر سر مرحله 2 یا 3 اکت 3 جون کندم
(همون جایی که father بمب اتم پرتاب میکنه )

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
این تنظیمات فقط در شروع بازی فعال هست قبل از اینکه شروع کنی بالا سمت راست game setting رو میزنی بعد داخل تنظیمات ark storage رو off میکنی. مشکل اینجاست که اگه بخوای این کارو بکنی باید از اول شروع کنی! اگه کسی میدونه چطور میشه همون بازی قبلی رو ادامه داد و تنظیمات رو عوض کرد بگه لطفا

من تو تنظیمات همچین چیزی ندیدم(منظورم همون قسمتی که گرافیک و رزولوشن و گیم پلی و ... رو تنظیم میکردیم)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
سلام

یه سوال داشتم
میگم چطجوری میشه روی رود یا پشت دریاچه سد ساخت ؟؟

ممنون

سد که نمیشه ساخت
اگه منظورت کارخانه شن و طلا هست که جاهای مخصوصی روی رود خونه هست که با سنگ ریزه بالاتر از بقیه رودخونه اومده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
من فعلا بازی نمیکنم تا پچ بعدی بیاد دوست ندارم بعد از اینکه بازی رو تا آخر(قسمت مرحله ای )رفتم یه پچ بیاد و تمام سیو هام رو پاک کنه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
الان بازی کردم تو حالت بینهایت میشه سد ساخت اما مشکل اینجاست که چجوری آزمایشگاه بسازیم
البته من global trust رو انتخاب کردم نمیشد اون گروه آزمایشگاهی رو ساخت .

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
خوب مگر نمیشه 3 تا گروه رو همزمان با هم اداره کنی؟
من الان آزمایشگاه ساختم و بهشم زیاد ور رفتم اما هیچ اتفاقی نمیفته

حیف یه همچین سیوی داشتم پاک شد ( کل نقشه رو ساختمون زده بودم دیگه جا واسه تنفس نبود :d) :

ecee097fe338b42d7e09b44b1e0ba5bd.jpg

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
اوههههههههههههه...
اکو بالانست رو عشقه

آره ecobalance اصلا همینجوری داشت میرفت بالا و واسه بالاتر رفتنش بازم مالیات رو بردم بالا :d
تازه بعضی کارخونه ها تا 200 درصد هم کارکرد داره

چجوری سه تا گروه رو همزمان اداره میکنی؟
ماله من فقط یکی از اون 2 تا(global trust و اون یکی) رو میشه اداره کرد
چیزی ساختی؟

روی آرک که بری خودش بهت گروه اضافه می کنه البته باید شرایطش رو داشته باشی و برای گروه tech باید با پروفسوره صحبت کنی و ازت درخواست کنی تا بعد ark بهت اجازه ساخت بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر