Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
فصل ۲ انیمه های جوجوتسو و بلیچ رو دیدم.
بلیچ لیاقت این سطح از کیفیت و هزینه رو قطعا داره و دمشون گرم که ادامه انیمه رو تو بالاترین سطح ممکن ساختن.

فکر کنید چی میشد اگه برسرک رو از نظر فنی و کیفی هم سطح بلیچ و جوجوتسو میساختن.
به نظرم بزرگترین مشکلشون سرمایه زیادیه که واسه اثری مثل برسرک لازمه.

ای کاش نت فلیکس مادر مرده به جای هزینه واسه ۴۰ تا انیمه چرت و پرت رو ۴ تا انیمه درست حسابی سرمایه میزاشت

چینیها درسته فعلا در حد و انداره ژاپنیها نیستن ولی اگه یه داستان در حد بی خانمان،برسرک،پسر قرن بیستمی و حتی وینلند ساگا داشتن با سرمایه گذاری بالا دنیای انیمه رو شخم میزدن.

با این مشکلاتی که واسه انیماتور ها و مانگاکا ها تو ژاپن به وجود اومده،بعید نیست چینیها واسشون خطر ساز بشن.

انیمه و مانگا واسه خیلیها از گیم و سینما و بقیه سرگرمیها مهمتره،امیدوارم یه راه حل واسه جذب سرمایه پیدا کنن و به یکه تازیشون ادامه بدن.

پ ن:مبارزه اصلی قسمت ۱۳ جوجوتسو گاد لول بود.

آخرین ویرایش:

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
چند وقت پیش تو لیست گودریدز یه کاربری ajin به چشمم خورد:D همون موقع ها دانلود کرده بودم مانگاش رو. فکر می‌کنم ۲ ۳ ماه پیش شروع به خوندنش کردم.

موضوع در خصوص یه سری آدم نامیرا تحت عنوان دمی هیومنه. تعدادشون تو دنیا خیلی محدوده و دولت برای مقاصد خاصی دنبال ایناست. شخصیت اصلی هم یه پسر ۱۴ ۱۵ ساله با شخصیت پردازی در مقواعه که به واسطه یه اتفاقی متوجه میشه ایشون هم دمی هیومنه. بیشتر از این هم درباره داستان توضیح نمی‌دم چون حوصله ندارم تگ اسپویلر بزنم با اینکه نیازی نیست.:D:-"

شخصیت پردازی کاراکترا متوسط رو به پایین بود و شما به کمتر شخصیت قبال درکی بر می‌خوردید. :D از طرفی اکشن کار خیلی خوبه و مبازراتشون با توجه به نامیرا بودن اینا به نظر میاد که قابل پیش‌بینی باشه ولی نیست؛ ایده‌های جالبی تو مبارزاتشون استفاده می‌شه. من تقریبا تمومش که کردم متوجه شدم اقتباس انیمه هم داره و اگر کیفیت متوسطی داشته باشه انیمه به مانگا ارجحیت داره. مجموعا ۸۴ چپتره و کار سکبیه من تو ۲ هفته خوندمش. امتیازی هم ۶/۱۰.

فصل دوم موشوکو هم واقعا مایع شرمساری بود دیدنش.

بلیچ هم فصل دوم دیدم و درود بر شرف همه عوامل دست اندر کار.:D خیلی خوبه. ایرادی که داره فقط منطق داستان خیلی تو دیواره این فصل.:D دوستان هم اشاره کردن که آخراش رو تغییر دادن ولی من اصلا یادم نیست.:D
وان پیس رو هم اگر با همین فرمول می‌ساختن خیلی خوب می‌شد.

دیگه وینلند رو هم دیدم و حرف خاصی نیست.

گینتاما هم دو فصل آخرش رو بعد ۲ ۳ سال شروع کردم. یعنی امکان نداره عنوان فصل‌های انیمه‌ای اینقدر احمقانه باشه و نیازی به راهنما داشته باشی برای اینکه قاطی نکنی.:))

جوجوتسو هم هم‌زمان با انیمه رفتم مانگا رو خوندم از اول چون مثل همیشه دریای حماقت ساحل نداره ولی ارزشش رو داشت، خوش می‌گذره واقعا.:D مشابه دوست بالایی خیلی سوال دارم ولی در تاپیک نمی‌گنجه.:D

دو جلد آخر HXH رو هم مونده بود شروع کردم. و حیف از مانگاکای قدری مثل توگاشی که همچین وضعیت نامساعدی داره و زورش نمی‌رسه هر هفته برای ما هانتر بکشه. با اختلاف از تمام شونن‌های موجود سره و این دقت تو طراحی، ایجاد و خلق محیط‌های جدید، پرداخت شخصیت‌های فرعی؛ اون هم برای هر آرک هنر توگاشیه. جا داره هر ماه یه دستی پایی از سایر مانگاکاهای بی‌مصرف صنعت انیمه مانگا به عنوان قربونی و پیشکش ببرن واسش بلکه فرجی شد.:D

موشیشی رو گفته بودم بهترین انیمه تاریخ هست و خواهد بود؟ گفته بودم. چند وقتیه مانگا رو می‌خونم و همونقدر خوبه. گرچه موشیشی بخش زیادی از انیمه‌اش موسیقی متن فوق‌العاده‌اش هست که به طرز عجیبی با محتوای داستان هماهنگه. با این حال اگر موشیشی رو دیدید و هوس تجربه متفاوتی ازش رو دارید خوندنش توصیه می‌شه.

گل سرسبد انیمه‌های این مدت هم Ping Pong The Animation بود که دیدم. فوق‌العاده کار باکیفیتیه و شدیدا توصیه می‌شه دیدنش.:D توضیحی هم نداره دیگه، درباره پینگ‌پونگه.:D

Ping Pong The Animation.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان کسی زیرنویس خوبی از قسمت 5 Shangri-La Frontier
داره?
فقط صحبت ها زیرنویس شده توی این زیرنویسهایی که من گرفتم

من حتی انگلیسی که کامل زیرنویس کرده باشه هم پیدا نکردم! نمیدونم چی شد یهو. چون ۲ قسمت اول خیلی خوب بود زیرنویس.

هنو قسمت ۱۵ جوجوتسو رو ندیدم ولی واقعا کیفیت این فصل خیلی خووبه. از هر لحظش لذت میبرم. واقعا ماپا سنگ تموم گذاشته واسش. قشنگ از استاندارداشون فراتر رفتن :D می‌می رو بهتر ازین نمیشد بولد کرد. عجیب عاشق این کرکتر میشی. یا باقی بزرگانی که میبینیم تو این فصل. همشون فوق‌العاده طراحی شدن.

یادی هم کنم از Undead Unluck که هر قسمت داره بهتر میشه. همون قسمت اول جذب موضوع جالبش میشی ولی بازم انتظار نداشتم اینقدر خوب از آب در بیاد.

کارآگاه کامونوهاشی هم که نگم براتان. چی از یه انیمه کارآگاهی باکیفیت بهتر؟ :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
جلد ۱۶ جوجوتسو
چرا واسه ایتادوری و گوجو و چنتا دیگه حکم اعدام دادن؟
اون اون خیلی وقت پیش بود. اگه درست یادم باشه همه اتفاقات شیبویا رو انداختن گردن اینا و در دنبال بهونه میگشتن که اینارو بکشن، اون بالادستی ها احساس خطر میکردن :-"

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
اون اون خیلی وقت پیش بود. اگه درست یادم باشه همه اتفاقات شیبویا رو انداختن گردن اینا و در دنبال بهونه میگشتن که اینارو بکشن، اون بالادستی ها احساس خطر میکردن :-"
شخصیتی که جسم گتو رو کنترول میکنه کیه؟
تو دولت و خاندانهای بزرگ نفوذ داره؟
اگه همه میدونن که این شخص گوجو رو زندانی کرده،چطور بابت شیبویا بازخواست نشد و کسی هم حرفی ازش نمیزنه؟
ببخشید اگه شبیه بازجوییه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شخصیتی که جسم گتو رو کنترول میکنه کیه؟
تو دولت و خاندانهای بزرگ نفوذ داره؟
اگه همه میدونن که این شخص گوجو رو زندانی کرده،چطور بابت شیبویا بازخواست نشد و کسی هم حرفی ازش نمیزنه؟
ببخشید اگه شبیه بازجوییه.
اون یکی از جادوگرای خیلی قدیمیه، مثلا بالای هزار سال عمر داره و بخاطر تکنیکش میتونه بدنشو عوض‌کنه (مغزشپ بزاره تو بدن یکی‌دیگه)
. اهدافشم شخصیه بیشتر ولی اون بالا دستی های جامعه جوجوتسو (که گوجو باهاشون خرف‌زد اول داستان و ...) در کل یجورایی فاسد بودن. میخواستن جادوگرایی که به نظرشون براشون تهدید حساب میشد رو بکشن
.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
اون یکی از جادوگرای خیلی قدیمیه، مثلا بالای هزار سال عمر داره و بخاطر تکنیکش میتونه بدنشو عوض‌کنه (مغزشپ بزاره تو بدن یکی‌دیگه)
. اهدافشم شخصیه بیشتر ولی اون بالا دستی های جامعه جوجوتسو (که گوجو باهاشون خرف‌زد اول داستان و ...) در کل یجورایی فاسد بودن. میخواستن جادوگرایی که به نظرشون براشون تهدید حساب میشد رو بکشن
.
داداش دمت گرم.
تا اینجا که خوندم اینم مثل کیمتسو، انیمه سطح خیلی بالاتری از مانگا داره.

منتظر انیمه بمونم بهتره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment undefined - Imgur.mp4

عجب این قسمت فریرن خوب بود. :x
پسر اگه قسمت بعدم همین قدر خوب در بیارن به ملکوت می رسیم.

============================

My Happy Marriage رو بالاخره دیدم همه فصل یک شو
نمیدونم من اصولا با کارهای شوجو حال می کنم ولی این یکی خارج از 6 قسمت اول خیلی تو در و دیوار بود. به زور تموم اش کردم
هی منتظر بودم یه اتفاق خفن بیفته یه رابطه بین شخصیت ها دچار یه تحول اساسی شه ولی نه که نه. همه چی تو یه حالت یکنواخت و تکراری می رفت جلو
واقعا ناامید شدم چون قسمت های اولیه به نظرم خیلی خوب میزد

کم کم باید زیرنویس های Pluto آماده شده باشه. بریم تو کارش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عجب این قسمت فریرن خوب بود. :x
پسر اگه قسمت بعدم همین قدر خوب در بیارن به ملکوت می رسیم.
و چقدر موزیکش خوب بود 8-> انصفا در وصف سازنده موسیقی Violet Evergarden زبانم قاصره ^:)^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر