Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
624
نام
Ali
دفعه قبل یک انیمه رو از قلم انداختم که پیشنهاد میکنم ببینی.البته بیشتر سبکش ترسناکه ولی احتمالا خوشت بیاد.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu​

منم تازه شروع کردم دو قسمتشو دیدم خیلی خوبه

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
فقط منم که اخرش وقتی بقیه ادوارد تشویق میکنن که بزنش آره تو میتونی بزنش تمومش کن خورد تو ذوقم؟ همه نشستن انگار ورزشگاه به جای اینکه کمک کنن دارن بچه 15 و 16 ساله رو تشویق میکنن که با هومنکلس بجنگه:-??:o

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آی ملت حالا که مانهوا Legend of the northern blade رفته مرخصی و تا شش ماه آینده هم نمیاد بهترین موقعیت که بشینید همش رو با هم بخونید و منتظر اومدنش بمونید. برا همین یه ویدئو تبلیغی ازش میزارم که بیشتر ترغیب بشید.
View attachment lnb.mp4

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Paripi Koumei - E10

خلاصه نظرم درباره ی Paripi Koumei :D

chan × chan
Ai!! chikichiki banban
Ai!? chikichiki chanchan
Aa! chikichiki banban
Ai!! chukichukichuki banban
HIGH chikichiki banban
Ai!? chikichiki chanchan
Aa! chikichiki banban
Ai!! chuki chuki

توی این 6ماه ی اول سال....تا الان OP به این قشنگی نداشتیم....منو یاد چوچومه توی گین-تاما میندازه :D
خود انیمه رو خیلی دوست دارم و انرژی خوبی داره...ولی حیف که جنبه ی موسیقی و کلاً J-Msuic اون خیلی کم رنگه و اصلاً در حد اندازه های Carole & Tuesday نیس
دوبله ی Eiko رو دوست دارم ولی اگه جای اون Manaka Iwami و یا حتی Kanae Ito هم بودش...بازم خوب میشد.

گرافیک انیمه خیلی خوبه و انیمشین های حالت های کمدی اون خیلی باحاله، بخصوص ری-اکشن Eiko رو باحال در اوردن.
دست لباس های Eiko خیلی جذابه و روش خوب کار کردن...ولی بازم به متنوعی دست لباس های Shirobako نمیرسه...لامصب تو یه کلاس دیگه بودش.

Komi-san wa, Comyushou desu. 2nd Season - E08
چیز خاصی ندارم بگم....جز عشقم کومی سان

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان و عزیزان :-"

به شدت نیازمند مانگای جدید هستم و بین 2 مانگا گیر کردم که کدومو شروع کنم، لطفا کمک :-"

اولی 20th century boys، که خلاصه داستانش خیلی جالب بود و مهمتر از اون، مانگاکای Monster پشت این هست:

1654376119119.png

و دومی، REAL:
1654376251870.png

کلا تا الان به اون صورت سمت مانگا و انیمه های ورزشی نرفتم من، و real طبق چیزایی که شنیدم مقداری متفاوت تر هست ولی متاسفانه هنوز تموم نشده (بر عکس 20th century bois) و در حال پخشه گویا :-"

خلاصه اینکه، اگه هر کدوم از اینا رو خوندید، بیاید یه 1-2 خطی در موردشون بنویسید تا انتخاب راحت تر بشه :x

با تشکر

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان و عزیزان :-"

به شدت نیازمند مانگای جدید هستم و بین 2 مانگا گیر کردم که کدومو شروع کنم، لطفا کمک :-"

اولی 20th century boys، که خلاصه داستانش خیلی جالب بود و مهمتر از اون، مانگاکای Monster پشت این هست:

View attachment 257666

و دومی، REAL:
View attachment 257667

کلا تا الان به اون صورت سمت مانگا و انیمه های ورزشی نرفتم من، و real طبق چیزایی که شنیدم مقداری متفاوت تر هست ولی متاسفانه هنوز تموم نشده (بر عکس 20th century bois) و در حال پخشه گویا :-"

خلاصه اینکه، اگه هر کدوم از اینا رو خوندید، بیاید یه 1-2 خطی در موردشون بنویسید تا انتخاب راحت تر بشه :x

با تشکر

در مورد 20th Century Boys باید بگم یکی از بهترین شاهکارهای صنعت مانگاست به لحاظ نوع داستان گویی و داستان عجیب غریب و شخصیت هاش.... تـــــــا دو تا آرک آخرش که بد میزنه جاده خاکی
خیلی خلاصه بگم، داستانش یه لقمه چنان گنده ای میشه که واقعا نمی شد جمعش کرد.
هر چند بگم، حتی اون آرک های آخر هم باز خوندنشون حال میده و "بد" نیستن (یجورایی مثل آرک های آخر ناروتوئه. تفاوت سطح بین آرک آخر و آرک های دیگس که خیلی ضدحال میزنه نه خود کیفیت آرک و چیزهایی که ارائه میده)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
سلام
بچه ها Sword Art Online چندتا فیلم یا ova داره ؟
اسم و ترتیبشون رو میخوام و اینکه آیا به خط داستانی اصلی انیمه مربوط هستن یا میشه مستقل دیدشون ؟
  1. Sword Art Online
  2. Sword Art Online Extra Edition (movie) - اختیاری
  3. Sword Art Online 2
  4. Sword Art Online : Ordinal Scale (movie)
  5. Alternative Gun Gale Online - داستان فرعی (اختیاری)
  6. Accel World ربط مستقیمی ندارن اما یه ربطی دارن.
  7. Sword Art Online : Alicization
  8. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld
  9. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Part 2

من به جز اولی که اونم فکر کنم نصفه بوده، هیچ کدوم رو ندیدم. همین جوری از اینترنت لیست رو درآوردم اما منطقی به نظر میاد:D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,683
  1. Sword Art Online
  2. Sword Art Online Extra Edition (movie) - اختیاری
  3. Sword Art Online 2
  4. Sword Art Online : Ordinal Scale (movie)
  5. Alternative Gun Gale Online - داستان فرعی (اختیاری)
  6. Accel World ربط مستقیمی ندارن اما یه ربطی دارن.
  7. Sword Art Online : Alicization
  8. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld
  9. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Part 2

من به جز اولی که اونم فکر کنم نصفه بوده، هیچ کدوم رو ندیدم. همین جوری از اینترنت لیست رو درآوردم اما منطقی به نظر میاد:D
فکر کنم همه Movie ها به جز Ordinal Scale حالت Recap داشته باشن

من فقط همون اوردینال رو دیدم انصافا زیبا بود اسپویل ریز: به جا VR میشه AR :D

تازه بوبا هم داشت :> :D

Alicization هم سیزن اولش بنظرم ردمپشن آرکه SAO بود ولی سیزن های بعدی شدیدا افت کرد :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,394
نام
محمد

تا اینجا که همه‌چی خیلی خوب به نظر میرسه. واقعا اگه سریال خوب از آب در نیاد خاک تو سر نتفلیکس.
حالا Set اش رو بسازن که چیز خفنی نیست بنظرم...:-"

بقیه چیزاست(از لوگو گرفته تا تمام بازیگران) که همه! :-&

هی میگفتند ما میخوایم دنیای اودا رو به واقعیت بیارم هی بیشتر حالم بد میشد.

!Waiting for absolute dogshit:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&

اون نوجیکو هم چرا دیگه اینطور کردند. :-w

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
حالا Set اش رو بسازن که چیز خفنی نیست بنظرم...:-"

بقیه چیزاست(از لوگو گرفته تا تمام بازیگران) که همه! :-&

هی میگفتند ما میخوایم دنیای اودا رو به واقعیت بیارم هی بیشتر حالم بد میشد.

!Waiting for absolute dogshit:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&

اون نوجیکو هم چرا دیگه اینطور کردند. :-w
لوگو که حالا دیگه سلیقه‌ست ولی اتفاقا به نظرم بازیگراش مخصوصا کست اصلی خوبن (از لحاظ توانایی بازیگری دیگه حالا باید ببینیم چطورن).
بازیگر نوجیکو به نظر میرسه رگه آسیایی داره. (البته سرچ کردم میگه از نیجریه و آفریقای جنوبیه) کسی میدونه تو مانگا نژاد نوجیکو چجوریه؟ اسمش که ژاپنی طور میخوره ولی سرچ میکنم به جز این شخصیت چیز دیگه‌ای با این اسم نمیاره.
نظارت اودا باعث میشه من خوشبین باشم. ولی خب فقط دث نوت و cowboy bebop من رو نگران میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر