Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Aharen-san wa Hakarenai
دو قسمت ازش رو دیدم....واقعاً خسته کننده بودش. هیچ جذابیتی توش نیس، از موضوع داستان، شخصیت ها، شوخی ها، موسیقی، دوبله.....هیچ چیزش حتی در حد متوسط هم خوب نیس
قسمت دوم ـش رو به زور دیدم...فقط میخواستم تموم بشه که همراه با قسمت سوم، یکجا Shift+Deleteـش کنم.

Tomodachi Game
دو قسمت از این رو هم دیدم....روابط بین شخصیت ها خیلی مسخره و بی معنی هستش....اصلاً هیچ چیز داستان جور و بالانس نیس.
اگه بخوایم با Kaiji مقایسه ش کنیم....زباله ای بیش نیس.

شاید فقط 1قسمت دیگه نگاش کردم....ولی بازم حیف وقت

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san و از اون طرف Kakkou no Iinazuke رو بخاطر پیشنهاد مسلم دانلود کردم....(مسلم اگه فقط خوب نباشه :D میام انیمه رو میپوکونم)

Paripi Koumei چطوره؟....کار P.A Works هستش....
آقا این کاوایی نمیدونم چی چی رو منم ندیدم، چرا الکی میندازی گردن من؟:))

من ازش خوشم اومد چون داستان و شخصیت های ساده ای داره و نیومده از یه همچین ستینگی یه domestic girlfriend دیگه بسازه (البته همچنان امکانش هست به اون سمت بره:D) حالا شاید هم من اون موقع توی فاز همچین انیمه ای بودم و خوشم اومده، تو سعی کن زیاد با دید نقادانه و انتظارات بالا نگاه نکنی:))

در مورد کونگ مینگ هم یکی دیگه لطفا توضیح بده، من همین حالاش هم چوب خطم پره :D

vaan 2

کاربر سایت
این قهرمان رئالیست که پادشاهی را میسازد رو فصل دومش هم دیدم ، ولی مطمئنم فصل سومش رو قطعا نمیبینم 😂

چون الان تا ته داستانش برام مثل روز تابستونی روشنه 😂

به طور قطع در مشکلات و توطئه های با همسایه های جدید برشون پیروز میشه و کشوراشون رو ضمیمه میکنه ، با امپراطوری هم مرز میشه ، ملکه امپراطوری هم زن پنجاهم خودش میکنه و کشوراشون ادغام میشن 😂😂😂😂 و هیچ کس هم اعتراض نداره چون این زنا فقط میخوان در کنار سوما باشن باقیه چیزا اصلا براشون مهم نیست

واقعا نویسنده این اثر یا اثاری مثل این از صد متری یه زن رد شده ؟ 😂

جزئیات و حواشی داستان هم هیچ اهمیتی نداره چون کافیه سوما یه تصمیم بگیره و یه ایده بده که همه چیز طبق برنامه و به خوبی و خوشی پیش بره ۔۔۔ 😂😂😂😂

حالا من نگرانیم اینه ارباب شیاطین هم زن باشه که خوب میدونیم اخر عاقبتش چیه 😂😂😂😂😨😨😨😨

واقعا برام سواله چرا ۸۰،۹۰ درصد انیمه ها و داستان های ایسکای تبدیل به سناریو های فانتزی فیلمای خاک برسری تبدیل میشه ؟

mansour2023

کاربر سایت
Paripi Koumei چطوره؟....کار P.A Works هستش....
موزیکاله و خوش ساخت هم هست، در مورد یه دختری هستش که میخواد خواننده بزرگی بشه از شانسش یه استراتژیست از دوران کهن مدیر برنامه ش میشه (آهنگ هایی که میخونند هر چند کمه ولی خوبه در کل)
من اکثر اوپنینگ هارو رد میکنم بره ولی اینو خیلی دوست دارم هر بار میبینم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
@Akiba @Z-fan
من تازه قسمت جدید وانپیس رو دیدم، حقیقتا از قسمت قبلی یکم ناامید شدم، این قسمت چقدر خدا بود.
از بهترین انیمیشن های وانپیس، بلکه کاملا در حد انیمه های فصلی و حتی خیلی بهتر بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
View attachment h6-IuqfeCx1XVVYJ.mp4

Paripi Koumei دقیقا از اون تریپ انیمه هاییه که ایده اولیه اش خیلی دیگه عجیب غریب و تخیلیه، ولی خود انیمه فقط محدود به ایده عجیب غریبش نمیشه و رو پای خودش راحت وایمیسته
مثل Zombieland Saga میمونه سر همین خیلی دوستش دارم من این فصل :x

Ecthelion

کاربر سایت
آقا واقعا ظلمه اگر دیگه چیزی از بک‌گراند و گذشته کایدو نبینیم! نصف چپتر آخه بی‌انصاف واسه همچین کاراکتری؟ جزو بهترین «اولین حضور»های داستان رو داشت و هر بار که می‌خونیش تکراری نمی‌شه. و اینکه چه خوش گفت:
“If it's one-on-one, Kaido will win“

مبارزه هم تموم نشد دیگه ها؟ این نیمچه فلش‌بک و ضربه تریدمارک لوفی که میگه تموم شده متاسفانه! کایدو awakening نداشت؟ باسترکال میاد بره وانو؟ فداکاری کایدو؟:))

تناقض و پارادوکسی واسه جفت بیگ‌مام و کایدو بین گذشته و آینده‌شون وجود داره هم واقعا زیباست و البته دردآور بود. 👌 بیگ‌مامی که خانواده‌ش رهاش می‌کنن به امون خدا، همه چیزش میشه دوستای یتیم‌خونه و مادر کاراملی قصد فروشش به دولت جهانی رو داره تا این که یه خانواده بزرگ واسه خودش می‌سازه و البته جهنمی واسه بقیه. :D
کایدویی که واسه کشورش مجبوره بجنگه تا خراج تنریوبیتو رو بدن، اینکه اونم میخوان بدنش دولت جهانی تا اینکه خودش یک کشور رو به بردگی می‌گیره!

شخصیت قدری بود و همیشه هم یکی پیدا میشد که گند بزنه اونجایی که شاید کایدو داشت خوش می‌گذروند. مبارزه‌ش با اودن، هیگوراشی. مبارزه‌ش با لوفی و cp0.
یه سری اتفاقات هم صرفا رقم خورد واسه جلو رفتم داستان. :-" کشتن اودن و کلا حمله به وانو. به صورت مشابه که قبلا یادم رفت بیام بگم اون صحنه بین اوروتی و تاما! یه همچین بخش‌هایی رو صرفا به صورت اجبار بازی کردن این بندگان خدا. :D رابطه یاماتو و کایدو هم به نظرم زیادی شور بود.

این هیگوراشی هم عجب سیاست‌مداری بوده! :)) اینطور که پیداست به راکس هم ربط پیدا می‌کنه.
چندتا فن‌ارت هم ببینین روحتون جلا پیدا کنه.:D
yamato ace.jpg luffy yamato.jpg yamato ulti.jpg king yamato.jpg king kaido.jpg king kaido 1.jpg kaido yamato.jpg EkymCKQVoAA2i28.jpg yamato king.jpg yamato.jpg

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
آقا واقعا ظلمه اگر دیگه چیزی از بک‌گراند و گذشته کایدو نبینیم! نصف چپتر آخه بی‌انصاف واسه همچین کاراکتری؟ جزو بهترین «اولین حضور»های داستان رو داشت و هر بار که می‌خونیش تکراری نمی‌شه. و اینکه چه خوش گفت:
“If it's one-on-one, Kaido will win“

مبارزه هم تموم نشد دیگه ها؟ این نیمچه فلش‌بک و ضربه تریدمارک لوفی که میگه تموم شده متاسفانه! کایدو awakening نداشت؟ باسترکال میاد بره وانو؟ فداکاری کایدو؟:))

تناقض و پارادوکسی واسه جفت بیگ‌مام و کایدو بین گذشته و آینده‌شون وجود داره هم واقعا زیباست و البته دردآور بود. 👌 بیگ‌مامی که خانواده‌ش رهاش می‌کنن به امون خدا، همه چیزش میشه دوستای یتیم‌خونه و مادر کاراملی قصد فروشش به دولت جهانی رو داره تا این که یه خانواده بزرگ واسه خودش می‌سازه و البته جهنمی واسه بقیه. :D
کایدویی که واسه کشورش مجبوره بجنگه تا خراج تنریوبیتو رو بدن، اینکه اونم میخوان بدنش دولت جهانی تا اینکه خودش یک کشور رو به بردگی می‌گیره!

شخصیت قدری بود و همیشه هم یکی پیدا میشد که گند بزنه اونجایی که شاید کایدو داشت خوش می‌گذروند. مبارزه‌ش با اودن، هیگوراشی. مبارزه‌ش با لوفی و cp0.
یه سری اتفاقات هم صرفا رقم خورد واسه جلو رفتم داستان. :-" کشتن اودن و کلا حمله به وانو. به صورت مشابه که قبلا یادم رفت بیام بگم اون صحنه بین اوروتی و تاما! یه همچین بخش‌هایی رو صرفا به صورت اجبار بازی کردن این بندگان خدا. :D رابطه یاماتو و کایدو هم به نظرم زیادی شور بود.

این هیگوراشی هم عجب سیاست‌مداری بوده! :)) اینطور که پیداست به راکس هم ربط پیدا می‌کنه.
چندتا فن‌ارت هم ببینین روحتون جلا پیدا کنه.:D

همین حس رو داشتم با اینکه همه ازش حساب میبردن ولی اینم یه هدف و Sacrifice ـی داشته ! جمله اش راجب جوی بوی هم جالب بود.
منم دوست دارم بلند بشه ولی اگر بلند بشه یعنی حتما لوفی دوباره باید کتک بخوره که فکر میکنم خیلی ضایع باشه :D ضمن اینکه لوفی هم Limit ـش رو رد کرده.
به نظرم جا داره اودا راجب گذشته کایدو بنویسه و یه فیلم ازش در بیارن.

چیزی که من رو بیشتر از اذیت کرد جمله لوفی بود ! لوفی از اول اینطوری بود ولی بعد از آرک های اخیر و اتفاقاتی که برای لوفی افتاد انتظار داشتم یه جمله ای میگفت که در حد King Pirates باشه حتی میگفت "آزاد باشن و هرچی دوست دارن بخورن" بهتر بود تا اون جمله. این حرف مال 300-400 چپتر پیش بود نه الان اونم جلوی حریفی مثل کایدو، دوست داشتم یکم منطقی و جا افتاده تر برخورد کنه !

Ecthelion

کاربر سایت
همین حس رو داشتم با اینکه همه ازش حساب میبردن ولی اینم یه هدف و Sacrifice ـی داشته ! جمله اش راجب جوی بوی هم جالب بود.
منم دوست دارم بلند بشه ولی اگر بلند بشه یعنی حتما لوفی دوباره باید کتک بخوره که فکر میکنم خیلی ضایع باشه :D ضمن اینکه لوفی هم Limit ـش رو رد کرده.
به نظرم جا داره اودا راجب گذشته کایدو بنویسه و یه فیلم ازش در بیارن.

چیزی که من رو بیشتر از اذیت کرد جمله لوفی بود ! لوفی از اول اینطوری بود ولی بعد از آرک های اخیر و اتفاقاتی که برای لوفی افتاد انتظار داشتم یه جمله ای میگفت که در حد King Pirates باشه حتی میگفت "آزاد باشن و هرچی دوست دارن بخورن" بهتر بود تا اون جمله. این حرف مال 300-400 چپتر پیش بود نه الان اونم جلوی حریفی مثل کایدو، دوست داشتم یکم منطقی و جا افتاده تر برخورد کنه !
کدوم جمله رو میگی؟ اینکه رفقام غذا بخورن؟ آره جالب نبود ولی اودا مجبور بود همچین جمله‌ای بذاره اینجا یه یادی هم از تامای اول آرک و اس بکنه. جالبه که کایدو هم الان داره همین کا‌ر رو می‌کنه و به غذا رو داده رفقاش.:D گرچه من اون ترجمه داغون اولی رو خوندم. تو VIZ هم همین بود؟

ولی کایدو قطعا باید پا شه.:D ضایع اینه که اینطوری تموم شه.

حالا اگر عمری بود واسه اودا بعد از تموم شدن وان‌پیس و یه استراحتی؛ خیلی دوست دارم یه اسپین‌اف از دوره روجر اینا بده در قالب همین مانگا. نه فیلم و ...

در رابطه با وان‌پیس نمی‌دونم این نقطه ضعفه یا نقطه قوت. ولی من امثال دوفی، کایدو اینا رو واقعا دوست دارم.:D
حتی از تیچ هم بدم نمیاد. منفورترین‌ها واسم کوبی و آکااینو هستن و تقریبا مطمئنم اون سرنوشتی که قشنگ دلمون رو خنک کنه در انتظار اینا نیست. چون اودا مال این حرفا نیست.
همچنین وضعیتی ولی واسه بوکو نو هیرو صادق نیست. از تک تک اون باندی که اسمشون رو هم یادم نیست متنفرم هر چی هم فلش‌بک و ... ازشون دیدم بازم هیچ‌گونه احساس همدردی ندارم باهاشون.

بزرگترین مانع جلو بزرگتر شدن وان‌پیس از اینی که هست رده‌ سنی پایینشه متاسفانه. ‌‌

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
طبق اعلام رسمی Cyber Group انیمه ی فاینال فنتسی 9 در نمایشگاه Licensing Expo رونمایی خواهد شد.

این نمایشگاه قرار در شهر لاس وگاس برگزار بشه و تاریخ این نمایشگاه هم از 24 می تا 26 می هستش که یعنی از فردا شروع میشه.

XMohsen

کاربر سایت
کدوم جمله رو میگی؟ اینکه رفقام غذا بخورن؟ آره جالب نبود ولی اودا مجبور بود همچین جمله‌ای بذاره اینجا یه یادی هم از تامای اول آرک و اس بکنه. جالبه که کایدو هم الان داره همین کا‌ر رو می‌کنه و به غذا رو داده رفقاش.:D گرچه من اون ترجمه داغون اولی رو خوندم. تو VIZ هم همین بود؟

ولی کایدو قطعا باید پا شه.:D ضایع اینه که اینطوری تموم شه.

حالا اگر عمری بود واسه اودا بعد از تموم شدن وان‌پیس و یه استراحتی؛ خیلی دوست دارم یه اسپین‌اف از دوره روجر اینا بده در قالب همین مانگا. نه فیلم و ...

در رابطه با وان‌پیس نمی‌دونم این نقطه ضعفه یا نقطه قوت. ولی من امثال دوفی، کایدو اینا رو واقعا دوست دارم.:D
حتی از تیچ هم بدم نمیاد. منفورترین‌ها واسم کوبی و آکااینو هستن و تقریبا مطمئنم اون سرنوشتی که قشنگ دلمون رو خنک کنه در انتظار اینا نیست. چون اودا مال این حرفا نیست.
همچنین وضعیتی ولی واسه بوکو نو هیرو صادق نیست. از تک تک اون باندی که اسمشون رو هم یادم نیست متنفرم هر چی هم فلش‌بک و ... ازشون دیدم بازم هیچ‌گونه احساس همدردی ندارم باهاشون.

بزرگترین مانع جلو بزرگتر شدن وان‌پیس از اینی که هست رده‌ سنی پایینشه متاسفانه. ‌‌

آره همون جمله، میدونم ولی باز خوب نبومد اون جمله ای که گفتم بهتر بود
ترجمه کجاست نمیدونم همین اولین سایتی که گوگل میاره :D فکر نکنم رسمی باشه.

نه :D برای صحبت شاید ولی مبارزه نه. لوفی MC ـه نه کایدو :-" فکر کنم 5 بار شد بلند شد دوباره اینطوری بشه خیلی ضایعست :D

اودا اگر اسپین آف به صورت مانگا بده اصلا سمتش نمیرم. فکر کنم نه خودش نه جامپ هم علاقه ای داشته باشن 20 ساله داره میکشه حسش نیست دیگه :D اگر خودش رو بازنشسته هم نکنه حداقل سمت این دنیا نمیاد دیگه. با این حال خودمم بدم نمیاد داستان دوران راجر و راک و بقیه رو بخونیم، حالا این بستگی داره به انتهای مانگا ببینیم چی میشه.
به نظرم تا تنور داغ هست اودا باید بچسبونه. گفتم خودمم به بک گراند کایدو علاقه دارم ولی جلوتر قرار هست کلی کاراکتر جدید و خیلی قدیمی ببینیم کایدو کلا فراموش میشه :D فیلم راحت تر هست.

اینکه از تیچ بدت نیاد رو میتونم بفهمم ولی اینکه از کوبی چرا بدت میاد رو نه :D تیچ اول و آخر اون آرک بود کمتر از آکاینو گناهش نیست.
خیلی دوست دارم لوفی با این دوتا روبرو بشه ..

یادمه فری تیل یه زمانی به ژانرش Ech*i رو اضافه کردن سر همون یه سری تغییرات تو رده سنی و انیمه به وجود اومده بود به نظرم وقتش یه دستی به وانپیس بکشن :D اکثر طرفدارای وانپیس فکر میکنم دیگه بزرگسال هستن.

---------
منهوا The Constellation That Returned From Hell ایده جالبی داره تا قبل از اینکه برگرده خوب هست بعدش که برمیگرده یکم رو اعصاب میره اونم به خاطر توضیحات پیش از حد راجب هر چیزی هست. اگرچه اگر تو کار این سبک باشید دیگه نسبت به اینا مقاوم شدید :D در کل کار بدی نیست.

pkarash

کاربر سایت
درود

عزیزان برای کسی که از انیمه Berserk و To Your Eternity و Dororo خوشش اومده باشه - سبک دارک --- چه انیمه ای پیشنهاد میکنید ؟
درود
دارک باز نیستم، ولی این دوتا کار رو پیشنهاد می‌دم:

Shigofumi: Letters from the Departed
قدیمیه و گرافیکش یکم تو ذوق می‌زنه، ولی انیمه خاصیه. در عین دارک بودن، شادی و کمدی و امیدواری هم توش هست.
درباره یه پِیکه که آخرین نامه درگذشته‌ها رو برای بازمانده‌هاشون میبره؛ نامه‌ای که از دیار باقی فرستاده شده!
خب شاید یکم تیریپ سریال‌های ماه رمضون شد! ولی تو یکی-دو قسمت نشون می‌ده که این‌طوریام نیست. فقط هشدارش رو بدم که قتل، خودکشی و کلی مورد رو اعصاب دیگه تو انیمه‌ش هست که اولش اصلا به نظر نمیاد. طرف (یا شما خودت) اگه دور از جون فاز افسردگی داره لطفا سراغش نره

Majo no Tabitabi
یه دختر جادوگر که می‌ره پی سفر و ماجراجویی. بله، بهش می‌خوره شنگول و بامزه باشه، ولی امان از اپیزودهای دارکش... یکی-دو قسمتش کرک‌وپر خیلیامون ریخت تو همین تاپیک!

VITAMIN2X

کاربر سایت
درود

عزیزان برای کسی که از انیمه Berserk و To Your Eternity و Dororo خوشش اومده باشه - سبک دارک --- چه انیمه ای پیشنهاد میکنید ؟
من خودم عاشق سبک دارک هستم مخصوصا فصل اول برسرک، انیمه blade of the immortal و castlevania اگر ندیدی حتما ببین. دوتا انیمیشن هم هستن که بسیار برای طرفداران این سبک توصیه میشه.
Ninja scroll
Vampire Hunter D: Bloodlust (2000)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند