Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
منم خواستم بدونم چیه این.حرف شما رو رد نکردم
یه انیمیشن کوتاهِ چند دقیقه ای
مثل این چیزی ندیدی؟
زیاده
مثلا شخصیت مایک توی کارخانه هیولا اونم یه انیمیشن کوتاه داره یا اسم Mike now car
(جالبه بدونی که مایک و سالی تو انیمیشن Cars هم هستن به شکل ماشین!!!!)
و این دو تا که دنبالشم!

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
Code Geass: Lelouch of the Rebellion

بعد از مدتها یک سری جدید شروع به پخش شده که طرفداران زیادی هم داره ، البته سری دوم این مجموعه تازه داره پخش میشه ولی سری اولش 2006 پخش شد . بعد از death note بهترین انیمه جدیده که شروع شده (البته naruto shippuden و bleach جزء قدیمی ها هستن که دارن پخش میشن )

سری دوم با نام Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 داره پخش میشه و تا به حال 12 قسمتش پخش شده . Eclipse داره این اینمو با کیفیت 1024 پخش میکنه (برای کسایی که میخوان دانلود کنن)

openning و ending جالبی هم داره

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Genres: drama, science fiction, supernatural
Themes: Mecha, Military, Real Robot
Age rating: Teenagers (May contain bloody violence, bad language, nudity)

Running time: 24 minutes
Number of episodes: 25

Plot Summary: The Empire of Britannia has invaded Japan using giant robot weapons called Knightmare Frames. Japan is now referred to as Area 11, and its people the 11's. A Britannian who was living in Japan at the time, Lelouch, vowed to his Japanese friend Suzaku that he'd destroy Britannia. Years later, Lelouch is in high school, but regularly skips out of school to go play chess and gamble on himself. One day, he stumbles on terrorists 11's who've stolen a military secret and is caught by a member of the Britannian task force sent after them, who is Suzaku. As the rest of the squad arrives, Suzaku is shot for disobeying orders, while the military secret, a young girl, gives Lelouch the power of Geass, which makes anyone obey any order. While Suzaku is secretly made the pilot of Britannia's brand new prototype Knightmare, Lancelot, Lelouch becomes the masked Zero to lead the rebellion to destroy Britannia once and for all.

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6704

Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2
Genres: action, drama, magic, science fiction
Themes: Mecha, Military, Real Robot

Running time: half hour
Number of episodes: 25

Plot Summary: It's been one year since the failure of the Black Rebellion and the supposed death of Zero. Britannia has assigned Area 11 a "correctional education" status, where Elevens are made an example of by brute force, to try to prevent any future uprisings and suppress rebellious thoughts. Unsuspecting high school student Lelouch, oblivious to his rebellious past as Zero, stumbles upon a scheme on his life and the life of a mysterious woman known as C.C., who reveals to him his forgotten purpose and his "true" self. Destroying his assailants and declaring himself Zero once again, Lelouch sets out to finish what he started.

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=9173

code-geass-wallpaper-11-300x240.jpg

code-geass-wallpaper-27-300x225.jpg

code-geass-wallpaper-36-300x187.jpg

code-geass-wallpaper-67-300x225.jpg

code-geass-wallpaper-51-300x225.jpg

code-geass-wallpaper-20-300x240.jpg

http://www.codegeassfan.com/code-geass-lelouch-of-the-rebellion-wallpapers

به همه علاقه مندان انیمه دیدنشو توصیه میکنم

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
گفتی کجا داره پخش میکنه؟ کجا هست این کانال؟ و زبونش چیه؟

ماهواره ندارم نمیدونم چه کانالی پخش میشه . ولی فکر نکنم تو Hotbird یا اونایی که اینجا قابله دریافته پخش بشه .

منظور من پخش در اینترنت بود

در torrent با نام [Eclipse] Code Geass - Lelouch of the Rebellion R2 - 11 (1280x720 h264)

پیدا میشه که 11 اش شماره قسمتشه . زبون ژاپنی و زیرنویس انگلیسی که eclipse ترجمه میکنه . Eclipse یکی از قویترین گروههای انیمه است

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام به همه
بعد از قرنی دوباره اومدم اینجا
اول یک توصیه دارم
Samurai Champloo رو رامتین جان گذاشته ببینید ولی دقت کنید که کار برای بالای 18 سال ساخته شده دلیلش هم بعضی صحنه ها و خشونت بسیار زیاد تا جایی که کانال vox آلمان بعد از 12 شب به وقت آلمان پخشش می کرد .
یک انیمه جالب ، ماجرایی و کمی رویکرد اجتمایی هستش

اگه یکی از بچه ها لطف کنه و لینک دث نوت رو برای بقیه بزاره عالی میشه
بقیه هم می تونن با یکی از بهترین انیمه ها آشنا بشن
یک سریال سی و چند قسمتی بسیار خوش ساخت با داستانی بسیار گیرا
در مورد دث نوت فقط همین قدر اشاره می کنم که مرگ توی این داستان ساده تر از چیزیه که حتی بشه فکرش رو کرد .

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام سینا جان. خوشحالم که دوباره میبینمتون.

در مورده این تاپیک باید گفت که یکی از علاقه مندی های من هست. و پشتکار سایر بچه ها رو هم میطلبه تا رونق بگیره و پر بار بشه.

منتظره فعالیت دوستان هستیم.

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام سینا جان. خوشحالم که دوباره میبینمتون.

در مورده این تاپیک باید گفت که یکی از علاقه مندی های من هست. و پشتکار سایر بچه ها رو هم میطلبه تا رونق بگیره و پر بار بشه.

منتظره فعالیت دوستان هستیم.
من هم حوشحالم که دوباره اینجا هستم رامتین جان
من هم عاشق انیمیشن هستم ولی دیگران تا عاشق انیمه نشن حال ما رو درک نمی کنند .
در مورد پشتکار هم من فقط می تونم نقد کنم چون لینک دانلود انیمه ها رو ندارم و کار دیگه ای هم از من بر نمیاد .
*****bleach*****
ولی فعلا دوباره به همه پیشنهاد می کنم بلیچ رو گیر بیارند . فعلا 180 قسمت هستش و ادامه هم داره
هر قسمت حدود 20 دقیقه و من این 60 ساعت وقتی رو که برای دیدنش میزارید رو تضمین می کنم که از بهترین وقت ها توی عمرتون هستش
3 قسمت اولش نمی تونید پشت سر هم نبینید . بعد 10 قسمت بعدش می گیرتتون و توی مرحله سوم دنبال وقت می کردید تا حدود 50 قسمت بعد که مربوط به سول سوسایتی هستش رو ببینید .
اگه کسی لینک این انیمه رو هم داره بزاره تا بقیه هم استفاده بکنند
البته می تونید از انیم پارادایز هم تهیه کنید ولی دردسر های خودش رو داره
کسی بلیچ رو دید پست من رو تشکر بزنه تا بفهمم چند نفر طرفتار حرفه ای انیمه این جا هستش تا کار رو بهتر ببریم جلو
پس فعلا

hardwriter

کاربر سایت
Apr 22, 2006
228
bleachichigo.jpg

ابتدا تو اينجا ثبت نام كنيد

حالا مي توانيد از لينك هاي زير انيمه را دريافت كنيد
با توجه به اينكه ممكنه صفحه دانلود براي بعضي ها ف-ي-ل-*-* باشه لينك ها رو گذاشتم

Code:
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Season 1[/B][/I][/COLOR]
[/SIZE][/FONT]
[B]AVI Format[/B]

www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_001.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_002.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_003.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_004.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_005.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_006.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_007.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_008.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_009.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_010.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_011.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_012.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_013.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_014.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_015.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_016.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_017.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_018.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_019.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_020.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_021.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_022.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_023.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_024.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_025.zip/
Code:
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Season 1[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B]RMVB Format[/B]

www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_001.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_002.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_003.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_004.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_005.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_006.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_007.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_008.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_009.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_010.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_011.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_012.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_013.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_014.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_015.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_016.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_017.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_018.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_019.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_020.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_021.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_022.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_023.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_024.zip/
www.bleachexile.com/members/downloads/episodes/bleach_rmvb_025.zip/

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
بابت فایل ها ممنون

اگه کیفیت برای کسی مهم نیست فایل های rmvb رو دانلود کنه چون کمی کیفیت پایین تره ولی در عوض حجمش کمتره
این 25 تا اپیزود با یک جور تیتراژ اول دارند و میشه کفت درواقع سری اول هستند.
هر کسی شروع به دیدن کرد خبرش رو بده

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
برای دانلود، اکثر این انیمه ها رو میشه از torrent گرفت . با یه search تو mininova اکثرا پیدا میشن. فقط نیاز به یه ADSL نسبتاً خوب دارید.

با emule هم میشه و اگر تو torrent نبود یا torrent بسته بود میتونید با emule دانلود کنید
کیفیتم سعی کنید avi و یا mkv ها رو دانلود کنید چون کیفیتشون بهتره.

سایز اکثر انیمه ها هر قسمت تقریباً 180 مگابایت هست ولی بسته به کیفیت بالاتر هم میره.

اگر لینک تورنت خواستید من میتونم کمک کنم .

من ,Neon Genesis Evangelion,Bleach ، Naruto , Naruto Shippuden , blood+,Elfen Lied ,Death Note,Fate/Stay Night,Basilisk,Berserk و Code Geass :...R2 رو کامل دیدم

[FONT=&quot]۞۩ [/FONT][FONT=&quot]محمد[/FONT][FONT=&quot] ۩۞[/FONT]

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
در مورده این تاپیک باید گفت که یکی از علاقه مندی های من هست. و پشتکار سایر بچه ها رو هم میطلبه تا رونق بگیره و پر بار بشه
اینجا علاقمند به انیمه زیاد نداریم البته فکر کنم بیشتر به خاطر اینه که شناخت کافی ندارن. به نظر من همه بحثهای انیمه ای یه جا باشه بهتره چون یه تاپیک دیگه هم هست در این مورد. حالا فرقی نمیکنه اینجا یا تو اون تاپیک
کسی بلیچ رو دید پست من رو تشکر بزنه تا بفهمم چند نفر طرفتار حرفه ای انیمه این جا هستش تا کار رو بهتر ببریم جلو
بلیچ رو من میدیدم یه زمانی اما الان خیلی وقته دیگه نمیبینم.تا قسمت 60 خیلی خوب بود مخصوصا برای طرفداری انیمه های اکشن. مبارزه های عالی و طولانی اما بعدش خیلی افت کرد جوری که من اصلا نمیشد دید الان نمیدونم تا کجا پیش رفته.
آخرین انیمه ای که به طور کامل دیدم Cowboy Bebop بود و بسیار لذت بردم! از Watanabe قبلا Samurai Champloo رو دیده بودم که خوشم اومده بود
چند قسمت اول زیاد جالب نیست و شاید ممکنه حتی خسته کننده باشه ولی کم کم میبینید که این با بقیه انیمه هایی که دیدید فرق میکنه. میشه گفت Cowboy Bebop خودش پایه گذار یه سبک جدید تو انیمه ها بوده
شخصیتهای عجیب و دوست داشتنی، شخصیت مورد علاقه خودم Faye که از محبوبترین و البته س ک سی ترین شخصیتهای دختر تو انیمه هاست!
مثل کار دیگه واتانابه Samurai Champloo اینجا هم موسیقی نقش اساسی تو انیمه داره. همونطور که اون انیمه تحت تاثیر موسیقی رپ و فرهنگ هیپ هاپ بود اینجا همه چی بر اساس موسیقی جز کار شده. کار فوق العاده از خانم Yoko Kanno
تنها مشکل که من داشتم با Cowboy Bebop قدیمی بودن طراحی ها و انیمیشن هست که بعد دیدن کارهای جدید یکم تو ذوق میزنه ولی در کل برای یه انیمه سال 98 در سطح خیلی خوبیه
و چیزی که Cowboy Bebop رو اینقدر معروف کرده پایان اونه که بهتره خودتون ببینید!
11jqm0x.jpg

BANG !

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
بلیچ رو من میدیدم یه زمانی اما الان خیلی وقته دیگه نمیبینم.تا قسمت 60 خیلی خوب بود مخصوصا برای طرفداری انیمه های اکشن. مبارزه های عالی و طولانی اما بعدش خیلی افت کرد جوری که من اصلا نمیشد دید الان نمیدونم تا کجا پیش رفته.
آخرین انیمه ای که به طور کامل دیدم Cowboy Bebop بود و بسیار لذت بردم! از Watanabe قبلا Samurai Champloo رو دیده بودم که خوشم اومده بود
چند قسمت اول زیاد جالب نیست و شاید ممکنه حتی خسته کننده باشه ولی کم کم میبینید که این با بقیه انیمه هایی که دیدید فرق میکنه. میشه گفت Cowboy Bebop خودش پایه گذار یه سبک جدید تو انیمه ها بوده
شخصیتهای عجیب و دوست داشتنی، شخصیت مورد علاقه خودم Faye که از محبوبترین و البته س ک سی ترین شخصیتهای دختر تو انیمه هاست!
مثل کار دیگه واتانابه Samurai Champloo اینجا هم موسیقی نقش اساسی تو انیمه داره. همونطور که اون انیمه تحت تاثیر موسیقی رپ و فرهنگ هیپ هاپ بود اینجا همه چی بر اساس موسیقی جز کار شده. کار فوق العاده از خانم Yoko Kanno
تنها مشکل که من داشتم با Cowboy Bebop قدیمی بودن طراحی ها و انیمیشن هست که بعد دیدن کارهای جدید یکم تو ذوق میزنه ولی در کل برای یه انیمه سال 98 در سطح خیلی خوبیه
و چیزی که Cowboy Bebop رو اینقدر معروف کرده پایان اونه که بهتره خودتون ببینید!
در این که 60 قسمت اول خیلی عالی بود ولی بقیه قسمت هاش اونقدر بد نیست که نشه دید. اوایل داستان بانتو ها یک کم ضعیفه ولی بعدش خوب میشه
داستان وایزارد ها و آرانکار ها خیلی بهتره و داستان کاپتان جدید هم بد نیست
اگه دوباره ببینیش دوباره بهش علاقمند میشی .
Cowboy Bebop رو فقط سینماییش رو دیدم و کار خوبی هم بود ولی سبکش متفاوت بود .
Faye هم شخصیت جالبی بود ولی با نکته ای که در موردش گفتی خیلی موافق نیستم . یک کم خواهرانه بهش نگاه کن .
بیا یک کم در مورد دوست عزیزمون یاگامی لایتو بحث کنیم . به نظر من دث نوت یکی از بهترین انیمه هایی هستش که تا حالا دیدم .

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
در این که 60 قسمت اول خیلی عالی بود ولی بقیه قسمت هاش اونقدر بد نیست که نشه دید. اوایل داستان بانتو ها یک کم ضعیفه ولی بعدش خوب میشه
داستان وایزارد ها و آرانکار ها خیلی بهتره و داستان کاپتان جدید هم بد نیست
اگه دوباره ببینیش دوباره بهش علاقمند میشی .

بیا یک کم در مورد دوست عزیزمون یاگامی لایتو بحث کنیم . به نظر من دث نوت یکی از بهترین انیمه هایی هستش که تا حالا دیدم .

Bleach@

قسمتهای soul society که واقعا محشر بودن ، یه فضای خاصی داشت که آدمو حسابی میبرد تو حس . اما بلیچ حالا حالاها ادامه داره ، هنوز vasto lord وارد داستان نشدن . هنوز هیچ خبری از soul king و key نشده . تاره به احتمال زیاد بقیه کاپیتانها هم به کمک ایچیگو میان برای مبارزه با آیزن . فعلا ایچیگو آرانکار شماره 4 رو هم نمیتونه شکست بده چه برسه به بقیه ، مخصوصا شماره یک که اسمش یادم نیست ؛ همون که بدنی داره که هیچ چیزی نمیتونه صدمه بهش بزنه ، Ultimate Defence هست .

Death Note @

لایتو رو ولش کن بچسب به ال . این ال یکی از بهترین کاراکترهای کل انیمه ها ست به نظر من .
نویسنده این death note واقعا یه نابغه است . به نظر من death note بهترین انیمشن غیر اکشن و شاید هم بشه گفت بهترین انیشمن (سریال) هستن . الانم تو ANN رتبه اولو داره .

قسمت 25 ام یا 26 امش اوجه داستانه :((و از قسمت آخرشم مهمتره . من که عاشق L ام .

البته الان این نروتو شیپودن و code geass هم دارن کولاک میکنن . نروتو شیپودن تا اینجاش خیلی خیلی بهتر از نروتو بوده .

۞۩ محمد ۩۞

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام
من انیمیشن Naruto رو چند وقت پیش از کانال Game one میدیدم اما بعد یه مدت د یگه پخش نکرد حالا شما میدونید کجا میتونم این انیمیشن رو گیر بیارم و ببینم ؟ :confused:آخه خیلی باحال بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر