Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا این فروشگاها ی اینترنتی انیمه چیه دیگه یکمی توضیح میدین یعنی تو ایرانه یا خارج از کشور بعد قیمت هر دیویدی با پست چند در میاد ؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام ...
یکی از فروشندگان اینترنتی که ارشیو خوبی داره این ادرسش هست:

http://animation2008.blogfa.com

البته اورجینال و یا با کاور نیست ولی ارشیو بزرگ و مناسبی داره.
اونهای که خودت دیدی و به دلت نشسته رو معرفی میکنی حامد جان.
ممنون

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
اونهای که خودت دیدی و به دلت نشسته رو معرفی میکنی حامد جان.
ممنون

سلام ...
حالا یکی یکی! اینی که معرفی کردمو دیدی؟ :)

هرکی دو سه انیمیشن درجه یک معرفی کنه بد نیست.
بعد اینا زیرنویس هم هستن؟

90% زیرنویس انگلیسی دارن

یه سوال : کسی توکرج هست قسمت هی پخش شده Naruto Shipuden رو داشته باشه؟؟

از چه قسمتی به بعد میخوای من خودم ساکن کرج هستم و از همونجا هم تهیه میکنم.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
حامد جان این elfen lied و samurai 7 رو چطور میبینی؟
من samurai 6 رو دیدم. یکی از بهترین انیمه‌ةایی هست که دیدم. یعنی روم خیلی تاثیر گذاشت. حتی هوس کردم یه بطری ساکی هم بگیرم ببینم چی هست!:cheesygri
ضمنا لازم نیست کلی لیست بلند بالا تهیه کنی فقط 10 تای اولی که دوست داری رو نام ببر تا از منظر یه حرفه‌ای هم یه لیست داشته باشیم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
انیمه های زیر را از دست ندهید (اینارو من دیدم حرف ندارن) :
-----------------------------------------------------------------------

Bleach (جنگی تخیلی با شمشیر - طولانی - پسری که دارای نیرویی شیطانیست که به جنگ...)
Lovely Complex (عاطفی خنده دار)
Ninja Scroll (شمشیری سامورایی فوق العاده)
Midori no Hibi (دختری که میشه دست راست یه پسره - خنده دار)
Cowboy bebop (تفنگی)
Paranoia agent (مرموز و اسرار آمیز - قتل های زنجیره ای یک پسر اسکیت سوار)
Samurai champloo (دو سامورایی بدنبال اهداف یک دختر - خنده دار و اکشن)
Sinbad (اینو که دیگه همه میشناسن)

--------------------------
elfen lied رو هم دیدم . خیلی خشونت داره
فقط سر و دست و کله ست که می ریزه پایین
--------------------------

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
حامد جان این elfen lied و samurai 7 رو چطور میبینی؟
سلام...

elfen lied از نظر من فوق العاده است درسته خون و خونریزی وحشتناکی داره ولی در موارد دیگه هم در اوج قدرت هست و بقولی همه حس ها در بالاترین نقطه به بیننده هدیه میکنه. تجربه بسیار ارزشمندیست توصیه میکنم حتما تهیه کنید.

samurai 7 هم زمانی که میدیدمش خیلی خوب بود! یعنی حسی که اون زمان داشتم باعث میشد خیلی بهم بچسبه البته تا اواسط قسمت هاش بسیار جذاب هست و در ادامه بطور شدیدی کم میاره و لذت خودشو از دست میده.

ضمنا لازم نیست کلی لیست بلند بالا تهیه کنی فقط 10 تای اولی که دوست داری رو نام ببر تا از منظر یه حرفه‌ای هم یه لیست داشته باشیم.
10 تای اول خیلی سخت هست انتخابشون ولی سعی میکنم لیستشون کنم. چون هرچی بخوام توی 10 تا یا حتی بشر از 50 تا هم جا بدم نمیشه! فقط فیلم های استاد خودشون تعداد بالایی از گزینه ها را میگیره.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
کلا منم مثل بعضی از دوستان خوبم مثل یاشار تو وادی‌های خشونت سیر می‌کنم!
البته این گرایش من به BLOOD & GORE ربطی به دیوانه بودن و غیره نداره وگرنه یکی از بهترین انیمیشن‌هایی که دیدم spirited away نبود. بلکه من از خشونت فراری نیستم چون دیگه سنی ازم گذشته!
در هر صورت اگر بتونی یه لیست خوب تهیه کنی ممنون میشم. حالا 10 تا باشه یا 50 تا. هرچی بیشتر بهتر!
raya-2 عزیز بابت لیستی که دادی ممنون ولی با بعضیاش نمی‌تونم موافق باشم! دست خودم نیست... . البته نود درصد اینهایی رو که گفتی ندیدم ولی ناآشنا هم نیستم.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
میاموتو موساشی -ساخت انيميشن زندگي يكي از بزرگترين سامورايي‌هاي ژاپن

زندگي «مياموتو موساشي»، يكي از بزرگترين سامورايي‌هاي ژاپن در قالب يك انيمشن سينمايي به كارگرداني «مامورو اوشي» ساخته خواهد شد.

به گزارش سايت خبري اسكرين ديلي، انيميشن زندگي «مياموتو موساشي»، با عنوام «مياموتو موساشي: روياي سواري با دو شمشيرزن»، به كارگرداني «مامورو اوشي» و تهيه‌كنندگي «ميزوهو نيشيكوبو» ساخته مي‌شود.

در اين فيلم زندگي شخصي «موساشي» در كنار فنون اسب سواري و بازي و مبارزه با شمشير وي از جمل سبك مبارزه دو شمشيري به تصوير كشيده خواهد شد.

بنا براين گزارش، تاكنون تعداد بي‌شماري پروژه سينمايي و تلويزيوني در رابطه با زندگي موساشي ساخته شده كه از جمله آنها مي‌توان به فيلم ساخته شده در سال 1954 به كارگرداني «هيروشي ايناگاكي» اشاره كرد كه در همان سال نيز برنده جايزه اسكار شد.

به گزارش اسكرين ديلي، اين فيلم قرار است كه اوايل تابستان سال 2009 آماده نمايش شود.

منبع: pilban

این هم جالب بنظر می‌رسه. من مامورو اوشي رو نمی‌شناسم ولی با موساشی بواسطه یکی دوتا فیلم J آشنایی دارم!

اقا یه انیمه معرفی کنید که خندا دار باشه و خشونت هم در حد معمولی برای بچه میخوام البته بچه نه 12 سال.

نمیدونم چند نفر اینجا انیمه زیر دوازده سال نگاه می‌کنن!
دوست عزیز شما جای انیمه و مانگا باید دنبال انیمیشن‌های والت دیزنی و کارتون‌ بگردی که دیگه همه جا پره.
خدا بده برکت تو این مملکت هم که همه بازی و انیمیشن رو مساوی با بچه می‌دونن.
یادمه اولین بار با SAMURAI X تو خونه یکی از فامیل‌ها که برای بچه 8 سالش خریده بود آشنا شدم! و دی وی دی رو برداشتم و کلی هم دری وری نسارش کردم که از فلان خر هم سر در نمیاری!

آخرین ویرایش:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
در هر صورت اگر بتونی یه لیست خوب تهیه کنی ممنون میشم. حالا 10 تا باشه یا 50 تا. هرچی بیشتر بهتر!
raya-2 عزیز بابت لیستی که دادی ممنون ولی با بعضیاش نمی‌تونم موافق باشم! دست خودم نیست... . البته نود درصد اینهایی رو که گفتی ندیدم ولی ناآشنا هم نیستم.
این بیشتر یه چیز سلیقه ایه مثلا از همین انیمه هایی که raya معرفی کرد Lovely Complex و Midori no Hibi هر دو انیمه های خیلی خوبین ولی ممکنه یکی مثل من که از کمدی خوشش نمیاد از این کارا لذت نبره
Bleach هم مثل یه سری انیمه ها که بنظر میاد تمومی ندارن! از قبیل Naruto, One Piece که معمولا همه میبینن
Samurai Champloo و Cowboy Bebop هر دو عالین ... Ninja Scroll بد نیست
پیداکردن انیمه های خوب هم کار سختی نیست. میتونید یه نگاهی به رنکینگها بندازید البته بازم صددرصد نمیشه رو اونا حساب کرد
من اینا رو به همه پیشنهاد میکنم (ترتیب خاصی نداره)
Death Note
Basilisk
Berserk
Blood +
Ergo Proxy
Cowboy Bebop
Fullmetal Alchemist
Elfen Lied
Rurouni Kenshin
Samurai Champloo
Evangelion
Wolf's Rain
Full Metal Panic

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
این بیشتر یه چیز سلیقه ایه مثلا از همین انیمه هایی که raya معرفی کرد Lovely Complex و Midori no Hibi هر دو انیمه های خیلی خوبین ولی ممکنه یکی مثل من که از کمدی خوشش نمیاد از این کارا لذت نبره
Bleach هم مثل یه سری انیمه ها که بنظر میاد تمومی ندارن! از قبیل Naruto, One Piece که معمولا همه میبینن
Samurai Champloo و Cowboy Bebop هر دو عالین ... Ninja Scroll بد نیست
پیداکردن انیمه های خوب هم کار سختی نیست. میتونید یه نگاهی به رنکینگها بندازید البته بازم صددرصد نمیشه رو اونا حساب کرد
من اینا رو به همه پیشنهاد میکنم (ترتیب خاصی نداره)
Death Note
Basilisk
Berserk
Blood +
Ergo Proxy
Cowboy Bebop
Fullmetal Alchemist
Elfen Lied
Rurouni Kenshin
Samurai Champloo
Evangelion
Wolf's Rain
Full Metal Panic

با سلام ؛

Death Note یکی از 3 انیمه برتر تو لیست من .

Basilisk : با اینکه فضای اکشن و دو دسته نینجاها با قابلیتهای جالب داره ولی زیاد داستان قویی نداره . در کل بدک نیست ولی خیلی بهتر میتونستن بسازن

Berserk : یه انیمه خاص . خوب نمیشه زیاد راجع بهش نظر داد . پایان خیلی عجیبی داره و من زیاد نفهمیدم منظور نویسنده از اون پایان چیه . در کل جالبه ولی من به اندازه امتیازاتش ازش خوشم نیومد

Blood + : خوب این یکی از انیمه های مورد علاقه من هست و بعد از Elfen Lied میتونم بگم بیشترین فضای جدی و غمناک رو داره. چیزی که تو اکثر انیمه ها پیدا نمیشه . من خودم از اینکه کمدی با اکشن و یا کمدی با Horror قاطی بشه بدم میاد (مثلا این تیکه های کمدی naruto یا belach اگه حذف بشن خیلی بهتر میشه) . یکی از انیمه های خیلی خوب

Ergo Proxy هنوز ندیدم

Cowboy Bebop به اندازه امتیازاتش ازش خوشم نیومد . بهتره نظر ندم

Fullmetal Alchemist : یک از انیمه های خوب و سرگرم کننده . قسمتهای آخرش جالبتر میشه و داستانش نکات جالبی رو اضافه میکنه . فقط الفانز ارلیکه اعصابمو خرد میکرد ، نمیدونم بخاطره شخصیت خیلی سادش بود یا بخاطر دوبله انگلیسی بد . در کل انیمه خیلی خوبیه.

Elfen Lied : یکی از انیمه های خاص و عالی که با داستان و فضایی که داره شما رو کاملا در خودش غرق میکنه . بدرد بچه ها نمیخوره و برای بزرگسالا ساخته شده.

Rurouni Kenshin : سریالشو کامل ندیدم ولی همه فیلماشو دیدم

Samurai Champloo : مثل Cowboy Bebop (نظری نمیدم)

Evangelion : من زیاد ازش خوشم نیومد . میدونم خیلی ها طرفدارشن ولی خوب با سلیقه من جور درنیومد

یه چند تا انیمه دیگه که من خودم کامل دیدم و یا دارم دنبال میکنم :

Bleach که خوب اکثرا میشناسین و حالا حالاها ادامه داره و در کل خیلی خوبه . البته بعضی جاهاش زیاد خوب نیست ولی بعضی قسمتاش مثل سری اول soul society عالیه

Naruto که تا اون جایی که filler هاش شروع شد خوب بود و بعد از اونش دیگه دیدنش فایده زیادی نداره

Naruto Shippuden که ادامه naruto است و تا حالاش که خیلی خوب بوده

Code Geass - Lelouch of the Rebellion R2 : یکی از سه انیمه برتر لیست من

Fate/Stay Night : کسایی که طرفدار اکشن هستن ازش خوششون میاد . شخصیت های جالبی داره . مثل saber و یا archer. در کل انیمه خیلی خوبیه

Scrapped Princess : این هم داستان خیلی جالبی داره . قسمتهای آخرش داستانش بشدت زیبا میشه. اگه فیلم Matrix بعد از این ساخته میشد میگفتم حتماً از این الهام گرفته

چند تا انیمه هم هستن که بزودی میبینم و فکر کنم همشون خوب باشن :

Hellsing مخصوصا برای کسایی که طرفدا رblood+ هستن
Monster
Claymore
Twelve Kingdom

و سریهای کامل Ghost in the Shell

آها راستی یه سری جدید هم شروع شده و داره پخش میشه و الان قسمت ششم هست به نام Blade of Immortal. بدرد بچه ها نمیخوره و برای بزگسالا ساخته شده

۞۩ محمد ۩۞

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر