Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اصلا برام جالب نبود این قسمت حتی طراحیشم در مقایسه با قسمتای قبل داغون بود هی بیخودی برای هایپ مبارزه با جیرن کشش میدن چندتا روبات میارن که قدرت گوهان نشون بدن:| چندتا قسمت درباره ی استقامت گوهان میخوان بسازن حالم بهم خورد همیشه از این شخصیت بدم میومد خلاصه امیدوارم e121 خوب باشه B-)
دوستان دراگون فن قبول دارن از وقتی خالق سری نویسندگیش به دست گرفته سری کمی بچه گانه شده؟اخه من یادمه dbz هم خشونت بیشتری داشت هم blood

با اینکه فکر میکنم این ارک بده ولی اصلا فکر نمیکنم خشونت انیمه کمه
از قضا من فکر میکنم super خیلی خشونتش بیشتره حتی تو این ارک مضخرف زدن این همه سیاره رو نابود کردن :D یا ارک ترانک فکر کنم اولین پایان تراژدی دراگون بال بود با بردن زاماتسو خود ارک هم بماند که خشونتش زیاد بود اون صحنه کشته شدن چی چی و گوتن یکی از دارک ترین مرگ هایی بود که من تو انیمه دیده بودم
در مورد این کش دادن هم میگم با اینکه فکر میکنم این ارک چرته ولی مخالفم ارک بو رو یادت نیست چند قسمتی با گوتن و ترانک رو اعصابمون رفتن؟(هر چند بهترین بخش اون ارک هم بود بعد سوپر سایان 3 گوگو:D) یا ارک سل؟ کلا اینا همیشه بوده فقط تو super چون ارک فعلی چرته :D ادم احساس میکنه دارن کش میدن
من هنوز احساس میکنم این ارک تو پایانش اوج میگیره

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
dragon ball super e121
فوق العاده بود انتظار همکاری فزیزا رو نداشتم دیگه دازیم یه اخراش و بعد از اون به movie نزدیک میشیم>:D<
بخاطر ویرایش زیاد متاسفم ولی اگه موردی داشت بهم بگید لطفا

Last edited by a moderator:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
انیمه Zokuowarimonogatari آخرین عنوان از سری Monogatari که پایان دهنده کامل خط اصلی داستانی این سری هست برای 2018 تایید شد
خوشحالم از تاییدش از اونطرفم خیلی ناراحتم که تموم میشه :(

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خوشحالم از تاییدش از اونطرفم خیلی ناراحتم که تموم میشه :(

ناول هاش بعد از این که داستان اصلی تموم شدن، به یک سری Side Story در مورد کارکتر ها می پردازن
احتمالا اینم تموم بشه، بعدش انیمه از روی اون ناول ها می سازن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
انیمه جدید که مدرن باشه و گرافیکش خوب باشه چی هست؟ غیر این خیلی معروف ها که احتمالا دیدم!:D

پ.ن: ناروتو رو دیدم تموم شد، برم سراغ وان پیس یا گینتاما؟ یا بلیچ؟ تو این سری های بلند کدوم بهتره زودتر ببینم؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
انیمه جدید که مدرن باشه و گرافیکش خوب باشه چی هست؟ غیر این خیلی معروف ها که احتمالا دیدم!:D

پ.ن: ناروتو رو دیدم تموم شد، برم سراغ وان پیس یا گینتاما؟ یا بلیچ؟ تو این سری های بلند کدوم بهتره زودتر ببینم؟
برو سراغ Hunter X Hunter اگه ندیدی هنوز بعدش برو سراغ Kingdom اینارو ببین بعدش بلیچ شروع میکنی که اونم فیلر داره کلی بهت می گم رد می کنی:D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
برو سراغ Hunter X Hunter اگه ندیدی هنوز بعدش برو سراغ Kingdom اینارو ببین بعدش بلیچ شروع میکنی که اونم فیلر داره کلی بهت می گم رد می کنی:D
بلیچ :| ؟ اقا برو وانپیس رو شروع کن از نون شب واجب تره :-"
گینتاما هم با اینکه شاهکاره فعلا زوده :>

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
دوستان سری Monogatari ترتیب دیدنشون چطوریه؟

Kingdom هم تا حالا اسمشو نشنیده بودم، رفتم دیدم امتیازهاش خیلی خوب بودش!ارزش دیدن داره؟داستانش تموم میشه تو انیمه؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
بلیچ :| ؟ اقا برو وانپیس رو شروع کن از نون شب واجب تره :-"
گینتاما هم با اینکه شاهکاره فعلا زوده :>
وانپیس چون هنوز هم داره میاد ولی بلیچ تموم شده بهتره!! اول اونرو ببینه بعد بلیچ بعدش بیاد وانپیس وگرنه وانپیس شروع کنه رسما تا سال بعد هم تمومش نمی کنه:D بلیچ کلا اگه فیلر هاش بکنی ازش یه 100-150 قسمت میمونه که زودی تموم میشه و وقتت رو نمیگیره بعدشم انصافا بلیچ زمان خودش و حالا هم عالی از مبارزه و اهنگ هاش گرفته....:-bd

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان

داستانش خوبه؟ من از ناروتو خوشم امد. برعکس فری تیل که رسما دری وری بود. داستانش خوب باشه اینو میبینم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
داستانش خوبه؟ من از ناروتو خوشم امد. برعکس فری تیل که رسما دری وری بود. داستانش خوب باشه اینو میبینم.
Hunter X Hunter یه شاهکاره و چند سروگردن از این 2تا انیمه بهتره!!

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
سلام
دوستان سری Monogatari ترتیب دیدنشون چطوریه؟

Kingdom هم تا حالا اسمشو نشنیده بودم، رفتم دیدم امتیازهاش خیلی خوب بودش!ارزش دیدن داره؟داستانش تموم میشه تو انیمه؟
Bake
Nise
Neko: Kuro
Second season
Hana
Tsuki
Owari
Koyomimonogatari
Kizu 1, 2, 3
Owari S2
این ترتیب ساخت و پخششونه...

kingdom هم انیمش جالب نیست .مخصوصا با اون گرافیک سی جیش . مانگاش منتهی خیلی قویه . کلا ممکنه بری سمت انیمه و خوشت بیاد ولی خب بازم مانگاش بیشتر پیشنهاد میشه.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
سلام. من هنوز Devilman: Crybaby رو کامل ندیدم، ولی همین پلی‌ـش کردم، فضاش من رو یاد Kemonozume انداخت؛ نمی‌دونم چرا، خیلی وقت پیش هم اون انیمه رو دیدم. شاید بخاطر گرافیک‌ـش. به همون اندازه هم مورد داشت، حتی بیشتر. کلاً فضاش تاریک و خشن بود.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر