Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
درباره ی مقدمه.....
چرا سه قسمت OVA داره که با فاصله زمانی از هم، قبل از شروع انیمه اصلی، پخش شدن.....که همون چیزی که گفتی توش هست.

قشنگ پخش هفتگی ـش رو یادمه....ولی بخاطر استفاده از 3D Anime....بیخالش شدم...این فصلش رو همینطوری شانسکی دیدمش
اگه درست حسابی هایپ ـم کنی...میارمش D:

نه متاسفانه....تا الان توی هیچ انیمه ای نشده :D تلاش هم کردم، ولی نشده LOL

با توجه به اینکه میدونم از چه نوع انیمه ای خوشت میاد یابد بگم شخصیت اصلی هر بدبختی فکر کنی سرش میاد :D
اکشن انیمه واقعا عالیه تنها نکته ای که ممکنه خوشت نیاد استفاده زیاد از cg توی مبارزه هاست

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
نمیدونم چرا فکر میکنید اون پست من در راستای هیت بود:|
بیباپ خیلی هم حال داد، کسی بگه ببینم؟ میگم حتما ببین:D

ولی برسرک رو مثلا 100% مطمئنم برام ساخته نشده:D ، انیمه ش فقط تهش بهم حال داد! مانگاش رو 3-4بار سعی کردم بخونم، ولی هیچوقت نتونستم باهاش کنار بیام و سریع دراپ شده:D
کابوی بیباپ چیزی نداره که بگم برای من ساخته نشده، یا اصلا کاریه که سلیقه ی خاصی رو میطلبه:D

کابوی بیپاپ میگم ساخته نشده نه اینکه واقعا ببینیش باید بدت بیاد...تو حتی میتونی کابوی بیباپ تو تاپ 10ت باشه اما برات ساخته نشده باشه...من به رفیقمم کابوی بیباپ رو دادم دیگه اون وقتی که تمومش کرد میگفت این چی بود پاره پورم کرد لعنتی...یعنی انقد خوشش اومده بود...اما من انتظار داشتم که اونم مث من تا برسه به قسمت 26 فقط 40 بار قسمت 1 رو دیده باشه،30 بار قسمت 5،اون آهنگ تیراژ پایانی قسمت 13 که نمیدونم از چه اندوه شیرین از دست رفته ای حکایت میکنه رو از گوشش در نیاره،صحنه آخر قسمت 26 که آهنگ معروف پایانی بیباپ با تیک آف اسپایک شروع میشه رو یک میلیارد بار دیده باشه.

وگرنه اینکه یکی از کابوی بیباپ خوشش بیاد که طبیعیه...مگه میشه خوشش نیاد...اثر به این خوبی...اما بحث این نیست...
میگن شبی مجنون به لیلی گفت که ای محبوب بی همتا،تورا عاشق شود پیدا؛ولی مجنون نخواهد شد...الانم عاشق کابوی بیباپ که به وفور پیدا میشه،اما مجنون؟:D

fnnn_a89d1aae6f9eba07756f01b9fae79df666ff5f6f_thumb.jpg

من سبک زندگیم رو تغییر داد این کابوی بیباپ،اینجا میام میخونم که بهتر اینم سراغ دارن شاخ در میارم..درسته من انیمه ندیدم ولی مطمئنم همچین چیزی امکان پذیر نیست :D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
من سبک زندگیم رو تغییر داد این کابوی بیباپ،اینجا میام میخونم که بهتر اینم سراغ دارن شاخ در میارم

البته ممکن هم هست فقط از نظر اونا بهتر بوده باشه ! کابوی بیباپ جزو بهترین انیمه های تاریخه ... همچین انیمه هایی معمولا مشابه ندارن کسیم میگه این ازش بهتره و مثلشه ممکنه فقط از نظر خودشون اینطور بوده باشه ....

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
کابوی بیپاپ میگم ساخته نشده نه اینکه واقعا ببینیش باید بدت بیاد...تو حتی میتونی کابوی بیباپ تو تاپ 10ت باشه اما برات ساخته نشده باشه...من به رفیقمم کابوی بیباپ رو دادم دیگه اون وقتی که تمومش کرد میگفت این چی بود پاره پورم کرد لعنتی...یعنی انقد خوشش اومده بود...اما من انتظار داشتم که اونم مث من تا برسه به قسمت 26 فقط 40 بار قسمت 1 رو دیده باشه،30 بار قسمت 5،اون آهنگ تیراژ پایانی قسمت 13 که نمیدونم از چه اندوه شیرین از دست رفته ای حکایت میکنه رو از گوشش در نیاره،صحنه آخر قسمت 26 که آهنگ معروف پایانی بیباپ با تیک آف اسپایک شروع میشه رو یک میلیارد بار دیده باشه.

وگرنه اینکه یکی از کابوی بیباپ خوشش بیاد که طبیعیه...مگه میشه خوشش نیاد...اثر به این خوبی...اما بحث این نیست...
میگن شبی مجنون به لیلی گفت که ای محبوب بی همتا،تورا عاشق شود پیدا؛ولی مجنون نخواهد شد...الانم عاشق کابوی بیباپ که به وفور پیدا میشه،اما مجنون؟:D

fnnn_a89d1aae6f9eba07756f01b9fae79df666ff5f6f_thumb.jpg

من سبک زندگیم رو تغییر داد این کابوی بیباپ،اینجا میام میخونم که بهتر اینم سراغ دارن شاخ در میارم..درسته من انیمه ندیدم ولی مطمئنم همچین چیزی امکان پذیر نیست :D
تا وقتی Fairy Tail رو ندیدی، با یه خنده از کنار پستت عبور می کنم و جدی نمی گیرمش:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تا وقتی Fairy Tail رو ندیدی، با یه خنده از کنار پستت عبور می کنم و جدی نمی گیرمش:D
اگر فرشاد اینجا بود با اسم بردن Boku no Pico از کنار پستت عبور میکرد!:D
من؟ Elfen Lied مشخصا! و F/SN 2006 :x

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
انیمه ای مثل گنتز ، کلیمور و برزرک چی سراغ دارین ؟
خشونت زیاد ، داستان خیلی قوی ، شخصیت پردازی خفن ، نودیتی زیاد
خودم به Phantom: Requiem for the Phantom و Kemonozume برخوردم ، اینارو تایید می کنید ؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
این انیمه Working ناامید کننده بود! فصل 1 تا 3 . همش شاید یکی دو تا صحنه خوب بشه تو یک قسمت پیدا کرد. :(
آقایون این فصل آخری که در حال پخشه اوضاعش چطوره؟ ادامه فصل 3 هست یا داستان جدیده؟

برا تغییر حال و هوا فعلا رفتم Soul Eater ببینم!

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
بالاخره سه فصل highschool DxD رو تموم کردم.کسی نمیدونه فصل چهارمش کی میاد؟از فصل سوم کدگیاس هم خبری نیست.
پایان فصل سوم قطعا ضعیف ترین پایان رو بین 3 فصل داشت.فصل اول از نظر داستانی قوی تر بود شکست خوردن و رفتن تو عروسی و... باحالش کرده بود اما از نظر حماسی بودن نظر حماسی بودن مبارزه ها فصل دوم مبارزه ایسه با والی خیلی حماسی بود.ببینیم فصل چهارم چی میشه.
انیمه Maburaho رو کسی دیده؟ارزش داره ببینم؟
چندتا انیمه خفن معرفی کنید با بحران انیمه مواجه شدم:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
خب بالاخره دست و بال لوفي ازاد شد بريم ببينيم چه ميكنه ، خدمه ساني ( حتي اگر همشون تو جزيره بودند) با كمك جينبه و پدرو هم در حدي نيستن كه از پس يونكو بربيان ، اگر عاقل باشن دست سانجي و خانوادشو ميگيرن و فلنگو ميبندن :D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
بالاخره سه فصل highschool DxD رو تموم کردم.کسی نمیدونه فصل چهارمش کی میاد؟از فصل سوم کدگیاس هم خبری نیست.
پایان فصل سوم قطعا ضعیف ترین پایان رو بین 3 فصل داشت.فصل اول از نظر داستانی قوی تر بود شکست خوردن و رفتن تو عروسی و... باحالش کرده بود اما از نظر حماسی بودن نظر حماسی بودن مبارزه ها فصل دوم مبارزه ایسه با والی خیلی حماسی بود.ببینیم فصل چهارم چی میشه.
انیمه Maburaho رو کسی دیده؟ارزش داره ببینم؟
چندتا انیمه خفن معرفی کنید با بحران انیمه مواجه شدم:D

فصل سوم High School DxD برای 2018 تایید شده و اسمش Hero هست. البته استادیو سازندش عوض شده و TNK اون رو نمی سازه و Passione می سازتش
از Code Geass فعلا یک انیمه سینمایی 3 قسمتی به اسم Code Geass: Lelouch of the Rebellion داره ریلیز می شه که 2 قسمتش امسال ریلیز شده و قسمت سومش سال دیگه ریلیز می شه،فیلم ها ریمیک دو فصل انیمه هستن، فصل سومش هم تایید شده اما تاریخ نخورده

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اصلا برام جالب نبود این قسمت حتی طراحیشم در مقایسه با قسمتای قبل داغون بود هی بیخودی برای هایپ مبارزه با جیرن کشش میدن چندتا روبات میارن که قدرت گوهان نشون بدن:| چندتا قسمت درباره ی استقامت گوهان میخوان بسازن حالم بهم خورد همیشه از این شخصیت بدم میومد خلاصه امیدوارم e121 خوب باشه B-)
دوستان دراگون فن قبول دارن از وقتی خالق سری نویسندگیش به دست گرفته سری کمی بچه گانه شده؟اخه من یادمه dbz هم خشونت بیشتری داشت هم blood

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر