Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به به! به به! >:)
FT تازه داره حال میده! :-" قسمت 167 خیلییییییی حال داد! >:) >:) کلا این آرک تا الان که خیلی خوب بوده! :D
امیدوارم توی فصل دوم همین راه رو ادامه بده:-" (گرچه جفت آرک هایی که دوست داشتم،آرک های خاصی بودن:-" ) به هر حال،فصل اول اینجوری تموم بشه،احتمالا پروژه ی بعدیم فصل دومش خواهد بود:-"

اگه بگم ته اون آرک هم میره تو فاز نجات دنیا نمیخوره تو ذوقت مگه نه>:)
با این حال به نظر من هنوز با احتلاف بهترین آرک آشفته بازار فیری تیل همین آرک مسابقاته...
تنها آرکی ـه که شخصیّت هایی که توش میومدن یا موندگار میشدن یا میمردن...B-)
مثل بقیه آرک ها نیست که یه مشت شخصیّت ظاهراً خفن بیان یه دور ارزا و رییس انجمن رو کتلت کنن و بعد دوباره توسّط همونا+ ناتسو و گری کتلت شن..:-w
یاد بعضی از پنل های مانگا میفتم میخوام خودمو این وسط تیکه تیکه کنم از بس رو مخ بود~X(

آآ راستی 10 سالگی فیری تیل رو به فن هاش تبریک میگم<:-P
این جا فن هم داره فیری تیل اصّن:-"
10 سالگی کینگدام هم بود امسال که اونم گمون نکنم این جا فن ـی به غیر از خودم داشته باشه:-"

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
من که دیگه رسما دارم از انیمه کوچ میکنم سمت مانگا و مشتقاتش :D

اونم خیلی چیزای جدیدی دارم میرم سمتشون که شما اسمشونم نشنیدین :D

چون ماشالله همه معروفا دارن تموم میشن دیگه :| وان پیس هم بره به درک :D

اینا کی میخوان آرک بعدی Kuroshitsuji رو انیمه کنن؟ :D بدجوری منتظرم :|

Book of the Atlantic که اعلام شد بعد از BoM نیس؟؟ قراره فیلم باشه وقت کم نمیاد؟ :(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Book of the Atlantic که اعلام شد بعد از BoM نیس؟؟ قراره فیلم باشه وقت کم نمیاد؟ :(

آره بعد از BoM بید

راستش فکر نکنم وقت کم بیاره این آرک کشتی که داره فیلم میشه 15 چپتره و خیلی از بخشاش هم مبارزه های خفنه :D دیالوگا خیلی زیاد ندارن که بگیم وقت کم میاد

همین 1 ساعت و نیم هم باشه فکر کنم کافیه (بیشتر که بهتر)

ولی آماده باشیم برا خفن ترین مبارزات کوروشیتسوجی تا الان :D فکرشم میکنم دلم میخواد سریع تر ببینمش :D اوه اوه عجب اتفاقی هم میوفته توش :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
واقعا خجالت نمیکشی آکیبا هی میای اسم این انیمه مزخرف رو میاری اینجا؟ :|

بدون شک بی خود ترین انیمه طولانی شوننی هست که دیدم

دراپش کردم دیگه هم طرفش نمیرم
خوب قبلا هرچی پست دادم فحشش داد:-" ولی این آرکش حال میده:D

قبول دارم بی خودترینه(تقریبا:-") ولی بازم جایی که حال بده، شونن اکشن فانتزیه و من دوست میدارم! :x

---
اگه بگم ته اون آرک هم میره تو فاز نجات دنیا نمیخوره تو ذوقت مگه نه>:)
با این حال به نظر من هنوز با احتلاف بهترین آرک آشفته بازار فیری تیل همین آرک مسابقاته...
تنها آرکی ـه که شخصیّت هایی که توش میومدن یا موندگار میشدن یا میمردن...B-)
مثل بقیه آرک ها نیست که یه مشت شخصیّت ظاهراً خفن بیان یه دور ارزا و رییس انجمن رو کتلت کنن و بعد دوباره توسّط همونا+ ناتسو و گری کتلت شن..:-w
یاد بعضی از پنل های مانگا میفتم میخوام خودمو این وسط تیکه تیکه کنم از بس رو مخ بود~X(

آآ راستی 10 سالگی فیری تیل رو به فن هاش تبریک میگم<:-P
این جا فن هم داره فیری تیل اصّن:-"
10 سالگی کینگدام هم بود امسال که اونم گمون نکنم این جا فن ـی به غیر از خودم داشته باشه:-"
این مورد که مشخصه:-" وقتی اسم زرف بیاد وسط حتما چنین چیزی هست! :D ولی خوب... از اول آرک قضیه ای نبوده و این مسابقات و مبارزات آرک واقعا حال دادن! :D
به نظر هم نمیرسه آرک توی قسمت 175 تموم بشه! :| (اونایی که میدیدن چی کشیدن بین دو فصل؟ :| ) مگر اینکه توی این یک قسمتی که مونده(تا 174 دیدم)، اوضاع قمر در عقرب بشه و اتفاقات خرکی دیگه ای بیفته :D

اما به هر حال،آرک خوبی بوده حتی اگر نجات دنیا باشه! یک سری گروه جدید رو کرد،این وسط چندتا کاراکتر باحال هم داشتن که دلت میخواد بازم تو داستان باشن! :D
تقریبا از این قضیه ی اِدولاس کشید بیرون:-"
یک سری گروه هایی هم با فکر میکردیم صرفا نخودی باشن و هیچ نقشی ندارن، حداقل یک کاراکتر جالب توشون گذاشت که مبارزاتشون رو جذاب کنه! :D (خدایی انتظار نداشتم با توجه به اوضاع FT تا حالا، چنین اتفاقی بیفته که همه ی مبارزاتش بهم حال بده:-" :D )

این صحنه ی معرفی گروه ادغام شده هم خیلی خفن بود و حال داد! >:) ، فقط یک اشتباهی که کرده مانگاکا به نظرم باید لاکسوس رو توی تصویر میزاشت وسط:-" نه به خاطر اینکه دوستش دارم:)) ، به خاطر اینکه حس گولاخ تری میده رهبری توسط یک $$Bada ! :-" ( نکته : خوبه اپنینگش رو تا همین قسمت 124 ندیدم=)) خوب اهل اسپویل هستن اینا! =)) )

فن FT هم فکر کنم @parham_safa رو داریم! :D
فن کینگدام هم اگر اشتباه نکنم @vaan 2 :d

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کانکی عجب غولیه :x خیلی شاخه !! به شخصه با شین مشکلی ندارم ( زیاد ندارم :D) ولی اگه بخواد گند بزنه به کارای کانکی به اسم اینکه با روشاش مخالفه دعا میکنم گردنشو بزنن بزارن سردره ژائو :|
پ.ن : به امید رویارویی کانکی با ریبوکی 8-> جفتشونم شاخن چی بشه جنگشون >:)

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من این همه مدت نمیدونستم یه انیمه دیگه مثل فوتبالیستا وجود داره و باحاله (اون Inazuma Eleven رو فاکتور بگیریم )

Hungry Heart Wild Striker

ببینید باحاله کلا 52 قسمته

یه بازی جدید هم Captain Tsubasa هم معرفی شد که گرافیک باحالی هم داره یجورایی مثل ناروتو شیپودن ولی متاسفانه فقط تو ژاپن واسه دستگا های آرکید میاد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
میگم یه سوال میخوام دی گری من رو شروع کنم .. حتما باید 100 قسمت قبلی رو ببینم ؟
راه نداره بدون اونا ادامه بدم ؟

نه :|

آخه این چه سوالیه؟ :|

103 قسمت انیمه الکی که نساختن :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بالاخره آرزوم برآورده شد XDD

از همون اول که فهمیدم فصل جدید DGm قراره گند بزنه تنها امیدم معرفی فیگور های جدید از انیمه بود که شدن :D

هم برا کاندا هم برا آلن. دوست دارم برا تیکی و Earl هم معرفی بشه :(

Futaba1469326968.jpeg Futaba1469326951.jpeg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کانکی عجب غولیه :x خیلی شاخه !! به شخصه با شین مشکلی ندارم ( زیاد ندارم :D) ولی اگه بخواد گند بزنه به کارای کانکی به اسم اینکه با روشاش مخالفه دعا میکنم گردنشو بزنن بزارن سردره ژائو :|
پ.ن : به امید رویارویی کانکی با ریبوکی 8-> جفتشونم شاخن چی بشه جنگشون >:)

گمون نکنم این جوری شه... تهش امیدوارم کانکی با شرافت بمیره>:)
یه چند نفری هم با شرافت بکشه>:)

اسپویل های 484 هم اومد پنج تا پنل بیشتر یارو اسپویل نکرده که تو یکیش این ریبوکو دوباره اومد...>:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اگر فرشاد ناراحت نمیشه:-" ...به نظرم این آرک FT ارزش تحمل کردن چرت و پرتای قبلش رو داشت:-" خیلی حال میده:D و واقعا کنجکاوم به کجا میرسیم:D

---
:fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream:
خدایی در حق بشریت ظلمه این انیمه نمیشه!!! :(( به نظرم مانگاییه که خیلی راحت میتونه به اون اوج Big 3 و این حرفا برسه!!! هم از نظر کاراکترها، هم دنیای بزرگی که داره!
خیلیییییی خوبه:(( :(( جای چنین چیزی تو نسل جدید انیمه ها خالیه:((و یحتمل مانگاها...چون زیاد نمیخونم میگم یحتمل:-")

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
اگر فرشاد ناراحت نمیشه:-" ...به نظرم این آرک FT ارزش تحمل کردن چرت و پرتای قبلش رو داشت:-" خیلی حال میده:D و واقعا کنجکاوم به کجا میرسیم:D

---
:fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream:
خدایی در حق بشریت ظلمه این انیمه نمیشه!!! :(( به نظرم مانگاییه که خیلی راحت میتونه به اون اوج Big 3 و این حرفا برسه!!! هم از نظر کاراکترها، هم دنیای بزرگی که داره!
خیلیییییی خوبه:(( :(( جای چنین چیزی تو نسل جدید انیمه ها خالیه:((و یحتمل مانگاها...چون زیاد نمیخونم میگم یحتمل:-")
بهتره که ToG هیچ وقت انیمه نشه.
انیمه اش کنن، Miriنن توش متاسفانه:D
-------
یه چند سالی که دارن منهواهای چینی رو انیمه می کنن. پاییز پارسال یه OAD از داغون ترین منهوایی که من خوندم پخش کردن.
زمستون از داغون ترین منهوایی که اسمش رو شنیده بودم انیمه ساختن.
تابستون هم که از منهوایی انیمه ساختن که نه اون رو خونده بودم و نه اسمش رو شنیده بودم:D

و نکته این انیمه ها اینه که همه شون اقتباس های داغون و درپیتی هستن:-"

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
(اسپويل ندارد)...من به عنوان اولين انيمه نشستم Death Note رو ديدم.داستان عنوان كشش مناسبى داشت،اتمسفر رازآلود و معماييش آنى بود و بيشتر براى كاراكتر هاى درون انيمه مطرح بود و در ٩٠٪ اوقات بيننده به عنوان داناى كل نظاره گر بود...شخصيت پردازى كاراكتر ال شاهكار بود و به نظرم خيلى بيشتر از لايت خواهان داشته باشه...ريونك هم خيلى باحال بود و ميسا روى مخ...دوبله ى عنوان هم به نظرم با كيفيت بود (اولين انيمم بود ولى مشخص بود كيفيت اين قسمت)...گرافيك خوبى هم داشت و تم انيمه همون طور كه از داستانش بر مياد تيره است...نيمه ى دوم انيمه هم كه بعضى از دوستان اشاره به رو به ضعف گذاشتن انيمه داشتن هم به نظرم ايراد خاصى نداشت و كشش رو بازم حفظ كرد...در كل به عنوان اولين انيمه من رو راضى كرد و به همه ى دوستانى كه هنوز وارد دنياى انيمه نشدن (به خصوص سريال بازاى عزيز مثل خودم) توصيش مى كنم.

به عنوان انيمه ى بعدى و احتمالا تنها انيمه ى ديگرى كه اين تابستون مى خوام ببينم هم Ergo P R O X Y رو انتخاب كردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• ashe
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر