Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
بهتره که ToG هیچ وقت انیمه نشه.
انیمه اش کنن، Miriنن توش متاسفانه:D
-------
یه چند سالی که دارن منهواهای چینی رو انیمه می کنن. پاییز پارسال یه OAD از داغون ترین منهوایی که من خوندم پخش کردن.
زمستون از داغون ترین منهوایی که اسمش رو شنیده بودم انیمه ساختن.
تابستون هم که از منهوایی انیمه ساختن که نه اون رو خونده بودم و نه اسمش رو شنیده بودم:D

و نکته این انیمه ها اینه که همه شون اقتباس های داغون و درپیتی هستن:-"
یه استودیو درست حسابی:-" از اینا که(ع) و (ص) و ... براشون به کار میره مثل مدهوس:-" بیاد بسازه مثلا:-" :D
خدایی پتانسیل های این حیفه:( از اون بدتر اگر کسی استفاده کنه و قدرش رو ندونه و گند بزنه توش:|
---
این دو هفته ی اخیر، دوتا مانگای جدید داشتیم... و بهتر بگم،اولین مانگاهایی که انتشار اولین چپترشون رو دیدم:-" و خوندم :D

اولیش Sahara the Flower Samurai ! بسیار حال نمودم! :x هم طراحیش رو دوست داشتم،هم قدرت های طرف! داستان هم برای شروع خوب بود:D
نمیدونم اینا رو اینجا گفته بودم یا نه:-" ولی به هر حال،چون خیلی باهاش حال کردم،بازم بگم اشکال نداره:D
اگر چپترهای بیشتری داشت احتمالا الان در حال خوندن و رسیدن به تهش بودم:-"با اینکه تا حالا از مو صورتی ها خیری ندیدم ولی کار شونن امیرپسندی میزنه بشه! :D (حالا که فکر میکنم،در موردش گفته بودم :-" )

اما the Promised Neverland ... آقا حالم دیگه داره از این موضوع و طرح و بیس داستانی بهم میخوره! :| به طور کلی با این موضوع حال نمیکنم،همینطورم زیادتر میشن،بیشتر حالم بهم میخوره:|
البته عکس رنگیش رو هم دیدم زیاد به دلم ننشست! :-" یعنی نه طراحی، و نه...سن و سال کاراکترها:-" (11 سال؟ :-" )

به هر حال...یه زمانی یه شینگکی داشتیم که انسان ها بدبخت بودن توش! بعد یه ترافورمارس اومد،بعدش توکیوغول ، و فصل قبل هم کابانری...(احساس میکنم بازم داشتیم :-" نداشتیم؟ ) که بین اینا، من خودم با شینگکی فقط خیلی حال کردم! :D

حالم به هم خورد دیدم انسان ها بدبختن، غذای موجودات دیگه شدن! تقریبا هیچ توانی برای ترکوندن خفن تر خودشون ندارن! و ...
بکشید بیرون از این خزعبلات:| (با عرض شرمندگی از فن های اینجور داستان ها:-" ) یه 4ـتا شونن باحال اکشن فانتزی مثل قبل بیارید روی کار لذت ببریم! :|

بعد با این اوصاف، tPN باید هفتگی باشه:) و جناب ساهارا باید توی جامپ گیگا منتشر بشه! که تاریخ انتشار هر شماره ـش " بشین تا زیر پات علف سبز بشه" هست! :| (سرعت سبز شدن علف فکر کنم خیلی بیشتر باشه:| ) ای خداااااااااا! :((
فعلا هم به غلط کردم افتادم که چرا ساهارا رو شروع کردم و ازش خوشم اومده:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اگه بگم ته اون آرک هم میره تو فاز نجات دنیا نمیخوره تو ذوقت مگه نه>:)
با این حال به نظر من هنوز با احتلاف بهترین آرک آشفته بازار فیری تیل همین آرک مسابقاته...
تنها آرکی ـه که شخصیّت هایی که توش میومدن یا موندگار میشدن یا میمردن...B-)
مثل بقیه آرک ها نیست که یه مشت شخصیّت ظاهراً خفن بیان یه دور ارزا و رییس انجمن رو کتلت کنن و بعد دوباره توسّط همونا+ ناتسو و گری کتلت شن..:-w
یاد بعضی از پنل های مانگا میفتم میخوام خودمو این وسط تیکه تیکه کنم از بس رو مخ بود~X(

آآ راستی 10 سالگی فیری تیل رو به فن هاش تبریک میگم<:-P
این جا فن هم داره فیری تیل اصّن:-"
10 سالگی کینگدام هم بود امسال که اونم گمون نکنم این جا فن ـی به غیر از خودم داشته باشه:-"
فقط یه نکته بگم که فکر کنم یکی از کاربرایی که فیری تیل تو جامعه انیمه بین های ایرانی با این شکل و شمایل پیچیده از سلیقشون مطرح کرد ... و هنوز هم باقی مونده خودم باشم و همینطور کسی که فنگ ترجمه مانگای کینگدوم رو انداخت ... پس بهت اطمینان میدم هر دو تاش فن دو اتیشه زیاد داره.
اما دلیل اینکه هم در مورد مثلا فیری تیل نمیایم پست بزاریم یا بحث کنیم .. فقط به این خاطره که حوصله سر و کله زدن با ادمای خود خفن پندار رو به شخصه ندارم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
2 روزه سر کارم خودم خبر نداشتم : | خدا لعنتتون کنه :laughing:قبل از دانلود تو گوگل که تصاویرشو دیدم گفتم نه حتما موضوع خیلی عمیقُ فلسفیه و از روی تصاویر نمیشه قضاوت کرد:D

ببین چقدر عمیقه که شما هنوز متوجه به عمق وحشتناکش نشدین :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه استودیو درست حسابی:-" از اینا که(ع) و (ص) و ... براشون به کار میره مثل مدهوس:-" بیاد بسازه مثلا:-" :D
خدایی پتانسیل های این حیفه:( از اون بدتر اگر کسی استفاده کنه و قدرش رو ندونه و گند بزنه توش:|
---
این دو هفته ی اخیر، دوتا مانگای جدید داشتیم... و بهتر بگم،اولین مانگاهایی که انتشار اولین چپترشون رو دیدم:-" و خوندم :D

اولیش Sahara the Flower Samurai ! بسیار حال نمودم! :x هم طراحیش رو دوست داشتم،هم قدرت های طرف! داستان هم برای شروع خوب بود:D
نمیدونم اینا رو اینجا گفته بودم یا نه:-" ولی به هر حال،چون خیلی باهاش حال کردم،بازم بگم اشکال نداره:D
اگر چپترهای بیشتری داشت احتمالا الان در حال خوندن و رسیدن به تهش بودم:-"با اینکه تا حالا از مو صورتی ها خیری ندیدم ولی کار شونن امیرپسندی میزنه بشه! :D (حالا که فکر میکنم،در موردش گفته بودم :-" )

اما the Promised Neverland ... آقا حالم دیگه داره از این موضوع و طرح و بیس داستانی بهم میخوره! :| به طور کلی با این موضوع حال نمیکنم،همینطورم زیادتر میشن،بیشتر حالم بهم میخوره:|
البته عکس رنگیش رو هم دیدم زیاد به دلم ننشست! :-" یعنی نه طراحی، و نه...سن و سال کاراکترها:-" (11 سال؟ :-" )

به هر حال...یه زمانی یه شینگکی داشتیم که انسان ها بدبخت بودن توش! بعد یه ترافورمارس اومد،بعدش توکیوغول ، و فصل قبل هم کابانری...(احساس میکنم بازم داشتیم :-" نداشتیم؟ ) که بین اینا، من خودم با شینگکی فقط خیلی حال کردم! :D

حالم به هم خورد دیدم انسان ها بدبختن، غذای موجودات دیگه شدن! تقریبا هیچ توانی برای ترکوندن خفن تر خودشون ندارن! و ...
بکشید بیرون از این خزعبلات:| (با عرض شرمندگی از فن های اینجور داستان ها:-" ) یه 4ـتا شونن باحال اکشن فانتزی مثل قبل بیارید روی کار لذت ببریم! :|

بعد با این اوصاف، tPN باید هفتگی باشه:) و جناب ساهارا باید توی جامپ گیگا منتشر بشه! که تاریخ انتشار هر شماره ـش " بشین تا زیر پات علف سبز بشه" هست! :| (سرعت سبز شدن علف فکر کنم خیلی بیشتر باشه:| ) ای خداااااااااا! :((
فعلا هم به غلط کردم افتادم که چرا ساهارا رو شروع کردم و ازش خوشم اومده:|

راجع به اولی رفتم گوگل 4 تا عکس ببینم ازش با این مواجه شدم:
maxresdefault (1).jpg

هممممممم شمارو یاد یکی دیگه نمیندازه؟ :D :

tokyo-ghoul_1024x1024.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
DGm چرا یه قسمت در میون گند میزنه و عالی میشه؟ :D

این قسمت عالی بود :D

یعنی بایدم باشه چون این آرک بهترین آرک تموم شده ای هست که خوندم تو مانگا :D

برا اولین بار تو یه قسمت کاملا راضی بودم ازش :D

ناراحت کننده ترین آرک DGm هم هست :( آلما :( کاندا :(

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
@NoctisSasuke
خدا رو شکر که اینجا تاپیک انیمه ست و همه ژاپنی باز و قاعدتا همه باید با انواع و اقسام ماسک های سامورایی ها آشنا باشن:|
اتفاقا طراحیش خیلی هم جالبه! با این کلاه مخروطی که داره،وقتی ماسک میزنه خیلی شبیه سامورایی های واقعی میشه:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
RE !!!!!!!!!! :((:((:(( خداوکیلی چقدر این انیمه میتونه خوب باشه ؟؟ :|:|:| چقدر شخصیت پردازیش میتونه خوب باشه ؟؟ :|:|:|
یه قسمت فقط حرف میزدن تو یه محیط ثابت بازم خسته کننده نبود :x
تا دقیقه ی ۲۳ که عالی بود هیچ حرفی توش نیست ولی دقیقه ی ۲۳ به بعد خااااااااکککککک تتووووو سسسرررهههههه سوبارو !!! :|:|:| بیچاره REM که عاشق این کودن شده :( حالا نه اینکه با امیلیا مشکل داشته باشما ولی به شخصه در حال حاضر REM از جایگاه بسیار بالاتری نسبت به امیلیا برام برخورداره :x آخه این چه طرز رفتار بچگانه با کسیه که عاشقته ؟؟ بیا نگام کن که قهرمان میشم ؟؟ 8-| بازم خاک تو سره سوبارو :|
پ.ن : یه هفته من دیر میرسم که ازش تعریف کنم بقیه بچه ها این سنت رو ادامه بدن خواهشا :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke
خدا رو شکر که اینجا تاپیک انیمه ست و همه ژاپنی باز و قاعدتا همه باید با انواع و اقسام ماسک های سامورایی ها آشنا باشن:|
اتفاقا طراحیش خیلی هم جالبه! با این کلاه مخروطی که داره،وقتی ماسک میزنه خیلی شبیه سامورایی های واقعی میشه:D

چی میگی تو؟ :D طرف گرفته کپی پیست کرده اونم آخه از رو چه شخصیتی :D میگرفت از یه مانگای و شخصیت ناشناس این کارو میکرد اوکی بود ولی دیگه از رو کانکی و TG که چند وقته سر و صدا کرده و دیگه آقا ناصر بقال سر کوچمونم میشناسه؟ واقعا خجالت آوره :D نگرفت لااقل اون یکی چشم کاراکتر رو بپوشونه دقیقا همونی هم پوشونده که کانکی میپوشونه :D هیچی دیگه منتظر باش شخصیته تو مانگا فردا پس فردا از پشتش یه سلاحی چیزی ول بده بیرون :D

تنها خلاقیتش این بوده که اون دهن رو ماسک رو باز کرده و دریچه هوارو بزرگتر کرده :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
بعد از مدتها من بطور تصادفی برگشتم به دنیای انیمه. داشتم تو یوتیوب چرخ میزدم یه ویدئو بهم پیشنهاد داد بنام "Top 5 most Brutal Anime Deaths [2016]"
از روی کنجکاوی و شاید خود ازاری تماشا کردم که خب اولی چیز بیخودی بود 3 تای بعدی ناجور بود ولی از همه بدتر اخری بود و شدت این بدی اونقدر بالا بود که رفتم انیمه اش رو دیدم که متوجه بشم جریان چیه. انیمه akame ga kill بود که حتما همه دیدن یا اسمش رو شنیدن. عجیب بود که من اصلا چیزی راجع به این انیمه نشنیده بودم. به من که خیلی حال داد هرچند بقول یکی از دوستان انیمه بین حرفه ای ( همه حداقل یکی از این دوستها رو دارن) میشد بهتر هم ساخت ولی بهرحال من راضی بودم. البته بنظرم 2-3 مورد از مردن ها زیادی بود.
بهرحال یکی از اتفاقات قسمت اخر باعث شد کنجکاو بشم برم ببینم صدای leone کیه و جستجو باعث شد با یکی از باحالترین های دنیای انیمه اشنا بشم.
yuu asakawa
5lkxm0fjqwpqjfme8yv5.png

b63yktxxwn58ow02eiie.jpg

ایشون ادم خیلی باحالیه و همه فن حریف هم هست. اگه از شخصیت leone در انیمه خوشتون اومده ایشون هم دقیقا همون leone هست البته کمی طبیعیتر و به اندازه سر سوزن خجالتی تر ولی اون دیوونگی خاص leone رو داره :D
دیروز یه نظر سنجی گذاشته بود که الان کارم تموم شد بلادبورن بازی کنم یا فلش ببینم که ملت رای دادن بلابورن بازی کن این هم خودش رو خفه کرد با بلادبورن. کلا مونث جماعت با این روحیه خیلی کم دیدم.
این رو هم میتونید ازش ببینید
watch?v=c-cE2rS_lqg
نکته جالب اینکه منی که از اهنگ ژاپنی مخصوصا روی انیمه خوشم نمیاد و همیشه میزنم جلو تصادفا این ویدئو رو دیدم و خوشم اومد چقدر هم خوب میخونه بدون افکت و استدیو و دم دستگاه.
خلاصه akame ga kill هم رفت بین انیمه های خوبی که دیدم و ازشون راضی بودم.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
چی میگی تو؟ :D طرف گرفته کپی پیست کرده اونم آخه از رو چه شخصیتی :D میگرفت از یه مانگای و شخصیت ناشناس این کارو میکرد اوکی بود ولی دیگه از رو کانکی و TG که چند وقته سر و صدا کرده و دیگه آقا ناصر بقال سر کوچمونم میشناسه؟ واقعا خجالت آوره :D نگرفت لااقل اون یکی چشم کاراکتر رو بپوشونه دقیقا همونی هم پوشونده که کانکی میپوشونه :D هیچی دیگه منتظر باش شخصیته تو مانگا فردا پس فردا از پشتش یه سلاحی چیزی ول بده بیرون :D

تنها خلاقیتش این بوده که اون دهن رو ماسک رو باز کرده و دریچه هوارو بزرگتر کرده :D
من هرچی نگاه میکنم، اون حسی که کانکی داره،با حسی که ساهارا داره خیلی فرق میکنه! :D
درسته یک شباهت هایی هست،ولی شخصا اولین چیزی که بعد از ماسک زدنش به ذهنم خطور کرد، همین لباس ها و ماسک جنگ سامورایی هاست! :D
نه ماسک یک...چی بگم حالا:-"...نه یک نوع ماسک وحشیانه که ازش عطش خون میباره:-"
به طور کلی طراحیش ولی شباهت زیادی به جاهایی که دستیار بوده داره:D

شخصیته سلاحش به اندازه ی کافی تنوع داره:-" یحتمل با پیشبرد داستان متنوع تر هم میشه:-" + طرف خون نمیریزه:-" کلا سلاحش برای کشتن انسان نیست:-" بر عکس گل و بلبلیه:-"

به هر حال،به جای اینکه از اول هیت بورزی،حداقل یه چپترش رو میخوندی:p

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من هرچی نگاه میکنم، اون حسی که کانکی داره،با حسی که ساهارا داره خیلی فرق میکنه! :D
درسته یک شباهت هایی هست،ولی شخصا اولین چیزی که بعد از ماسک زدنش به ذهنم خطور کرد، همین لباس ها و ماسک جنگ سامورایی هاست! :D
نه ماسک یک...چی بگم حالا:-"...نه یک نوع ماسک وحشیانه که ازش عطش خون میباره:-"
به طور کلی طراحیش ولی شباهت زیادی به جاهایی که دستیار بوده داره:D

شخصیته سلاحش به اندازه ی کافی تنوع داره:-" یحتمل با پیشبرد داستان متنوع تر هم میشه:-" + طرف خون نمیریزه:-" کلا سلاحش برای کشتن انسان نیست:-" بر عکس گل و بلبلیه:-"

به هر حال،به جای اینکه از اول هیت بورزی،حداقل یه چپترش رو میخوندی:p

یا خدا اینو تو داری میگی؟ :D استاد هیت ورزیدن به انیمه های ندیده و مانگاهای نخونده؟ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
یا خدا اینو تو داری میگی؟ :D استاد هیت ورزیدن به انیمه های ندیده و مانگاهای نخونده؟ :D
:-" :-" :-"
نمیشه؟ :D
ولی کلا اینکه داری سخت میگیری! :D ، خدایی شباهتی نداره به توکیو غول :D
راستی اون فیلتر هوا هم تو دنیاهای پسا آخر الزمانی چیز مرسومیه گویا :-" مثل Fallout :D (اینجا هم چنین دنیایی داره:D )

+حالا خودت نخونده و ندیده،از رو یه عکس داری گیر میدی! ایرادی به من وارد نیست:-" +من گیر میدم،با توجه به تجربه های قبلی بوده:-"(فصل اول توکیوغول و ... :D )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
بعد از مدتها من بطور تصادفی برگشتم به دنیای انیمه. داشتم تو یوتیوب چرخ میزدم یه ویدئو بهم پیشنهاد داد بنام "Top 5 most Brutal Anime Deaths [2016]"
از روی کنجکاوی و شاید خود ازاری تماشا کردم که خب اولی چیز بیخودی بود 3 تای بعدی ناجور بود ولی از همه بدتر اخری بود و شدت این بدی اونقدر بالا بود که رفتم انیمه اش رو دیدم که متوجه بشم جریان چیه. انیمه akame ga kill بود که حتما همه دیدن یا اسمش رو شنیدن. عجیب بود که من اصلا چیزی راجع به این انیمه نشنیده بودم. به من که خیلی حال داد هرچند بقول یکی از دوستان انیمه بین حرفه ای ( همه حداقل یکی از این دوستها رو دارن) میشد بهتر هم ساخت ولی بهرحال من راضی بودم. البته بنظرم 2-3 مورد از مردن ها زیادی بود.
بهرحال یکی از اتفاقات قسمت اخر باعث شد کنجکاو بشم برم ببینم صدای leone کیه و جستجو باعث شد با یکی از باحالترین های دنیای انیمه اشنا بشم.
yuu asakawa
5lkxm0fjqwpqjfme8yv5.png

b63yktxxwn58ow02eiie.jpg

ایشون ادم خیلی باحالیه و همه فن حریف هم هست. اگه از شخصیت leone در انیمه خوشتون اومده ایشون هم دقیقا همون leone هست البته کمی طبیعیتر و به اندازه سر سوزن خجالتی تر ولی اون دیوونگی خاص leone رو داره :D
دیروز یه نظر سنجی گذاشته بود که الان کارم تموم شد بلادبورن بازی کنم یا فلش ببینم که ملت رای دادن بلابورن بازی کن این هم خودش رو خفه کرد با بلادبورن. کلا مونث جماعت با این روحیه خیلی کم دیدم.
این رو هم میتونید ازش ببینید
watch?v=c-cE2rS_lqg
نکته جالب اینکه منی که از اهنگ ژاپنی مخصوصا روی انیمه خوشم نمیاد و همیشه میزنم جلو تصادفا این ویدئو رو دیدم و خوشم اومد چقدر هم خوب میخونه بدون افکت و استدیو و دم دستگاه.
خلاصه akame ga kill هم رفت بین انیمه های خوبی که دیدم و ازشون راضی بودم.

دورود بر کورش خان

قشنگ ترین جای انیمه رو که با دیدن اون Top 5 most Brutal Anime Deaths خراب کردی که :D

Akame ga Kill یکی از اون کارهایی بودش که واقعاً از دیدنش لذت می بردم....دوبله انیمه بی نقص بودش...موسیقی هم که کار استاد "آواساکی" بودش، یکی از unique ترین آهنگ سازی های ژاپنی ـه که عاشق کارهاشم. داستان هم با توجه به سیلقه ی بی رحم ـم....عالی بودش.

فقط امیدوارم که نسخه بدون سانسورش رو دیده باشی!

Yuu Asakawa
از این کانوجو ها تو صنعت صدای ژاپن کم نیستن....بعضی هاشون اینطوری مثل همین "آساواکا" سان....بعضی هاشون هم با روح لطیف، مثل "نانا میزوکی" که یه میلیادر ـه.

P.S
حرف از "آساواکا" شد....یادی از شوهر سابقش (Morikubo Shoutarou) هم کنیم که اون هم صدای خیلی خوبه داره (صدای شیکامارو تو ناروتو)
P.SS
کورش آوازهاش رو هم تا الان گوش کردی...من دوبله ـش رو بیشتر دوست دارم، زیاد با آوازهاش نمیتونم کنار بیام...ولی اون کلیپی که که دادی، کارش واقعاً حرف نداشت ^:)^:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر