Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دیدم ماکان @Cloud Strife اومده انیمه فلسفی خواسته یه مشت کار غیر حرفه ای بهش معرفی کردین :| واقعاً روتون میشه بیاید این تاپیک؟

فقط برو Prison School رو ببین، بعد مانگاش رو بخون. کار جوری فلسفی عمیق بود که من یکی دوتا پنل ازش دیدم دیگه رها کردمش. حتی انیمه اش رو نتونستیم دانلود کنیم.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
از لحاظ انیمه سنگین فقط میشه دست روی ergo proxyگذاشت که واقعا انیمه کندی ولی موضع جامعی داره
و شاهکار جالب و خنده داone punch manکهخدایش ارزش 100بار دیدنو داره.
در کل انیمه باشین انیمها خوب زیاد هست برای دیدن چه سریال و چه سینمای.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
mob pyscho 100 قسمت 3
عجب قسمت مضخرفی و مسخره ای بود فقط اولش خوب بود

jojo bizzare adventure قسمت 17
قسمت جالبی بود

حالا میخوام برم چند قسمت این taboo tatoo رو هم ببینم چطوره به دلیل علاقم به هنرهای رزمی

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
من بیکار تر از اون ها، حساب که کردم....باید بگم که دقیقاً تو مانگا میشه 1281 چپتر.....پس 448 چپتر دیگه داره....میشه 9 سال 4 ماه.....دیگه...بدون تاخیر و تعطیلی
دفعه بعد که دیدمشون، بهشون میگم شیم آن یو با این حساب کردنتون:D
9 سال خیلیه. نمی دونم تا اون موقع کشش داره که بخونمش یا نه.
مانگاهای ابدی Hajime no Ippo اون بچه هه Detective Conan ـه...اینا چند ساله دارن منتشر میشن...+ JOJO که رسماً رکورد داره :D

نسل جدید جامپ هم که آکیبا گفت چیز بدی نیست...الان شونن جامپ شوکوگکی رو داره...هیرو آکادمیا رو داره...Black Clover هم هست...ولی هیچ کدوم اون حسّ Epic ـی که 3 Big داشتن رو ندارن(بلیچ که له کرد خودشو از اون بگذریم)
عوضش یانگ جامپ به طرز عجیبی پر کارهای توپ و ماندگاره...بخش سینین جامپ بر خلاف گذشته کلّی کار خفن داره....
مانگای ابدی هیچ کدوم اینا نیستن. هانتر تنها مانگای ابدی جامپ ـه. برای تموم شدن این آرک با سرعت 10 چپتر در دو سال حداقل به 40 سال زمان نیازه.

مانگاهای جدید جامپ بدک نیستن اما هیچ کدوم یه دنیای بزرگ ندارن که بشه 600-700 قسمت یا بیشتر ادامه شون داد.
دیدم ماکان @Cloud Strife اومده انیمه فلسفی خواسته یه مشت کار غیر حرفه ای بهش معرفی کردین :| واقعاً روتون میشه بیاید این تاپیک؟

فقط برو Prison School رو ببین، بعد مانگاش رو بخون. کار جوری فلسفی عمیق بود که من یکی دوتا پنل ازش دیدم دیگه رها کردمش. حتی انیمه اش رو نتونستیم دانلود کنیم.
اون براش خیلی زوده. دوز اگزیستانسیالیسمش برای ماکان خیلی بالاست. باید یه مدت کارهای سبک تر بخونه که بک گراند علمی کافی برای این انیمه به دست بیاره.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
taboo tatoo قسمت 1
متسفانه ناامیدم کرد ....
من با ذهنیت انیمه ای در سبک هنرهای رزمی واقع گرایانه ( مثل bakki the grappler ) رفتم سراغش اما دیدم کاملا تخیلی بود
یه ضربه میزدن یارو 2 متر پرت میشد عقب, یا مثلا طرف روی هوا بود از اونجا با گوشی زد تو سر پسره, قدرتای انرژی ای جادویی هم داشتن, هاله ی انرژی, قدرت خلع و .....
اما در کل انیمه ی شونن خوبی بود اما رزمی نوچ !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بچه ها سیزن 2 وان پانچ من امده؟ اگه نه کی میاد؟
نچ! به این زودی ها هم خبری نمیشه! هنوز تو مانگا یک آرک هم جمع نشده که بخواد انیمه بشه:D
برو دو سال دیگه بیا بپرس:-"

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
بچه ها سیزن 2 وان پانچ من امده؟ اگه نه کی میاد؟

معلوم نیست کی بیاد چون مانگاکاش خیلی دیر به دیر چپتر جدید بیرون میده الان بخوان سیزن 2 رو انیمه کنن فوقش یه انیمه ی 4-5 قسمتی شه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
مانگاهای ابدی Hajime no Ippo اون بچه هه Detective Conan ـه...اینا چند ساله دارن منتشر میشن...+ JOJO که رسماً رکورد داره :D

نسل جدید جامپ هم که آکیبا گفت چیز بدی نیست...الان شونن جامپ شوکوگکی رو داره...هیرو آکادمیا رو داره...Black Clover هم هست...ولی هیچ کدوم اون حسّ Epic ـی که 3 Big داشتن رو ندارن(بلیچ که له کرد خودشو از اون بگذریم)
عوضش یانگ جامپ به طرز عجیبی پر کارهای توپ و ماندگاره...بخش سینین جامپ بر خلاف گذشته کلّی کار خفن داره....
این Black Clover چجوریاست؟:-"اخه من خودم نخوندمش ولی چند وقت پیش یه نظز سنجی توی Comic Con برگزار کرده بودند که "بدترین مانگا برای هر کسی و هر سنی" Black Clover شده بود!!!:))دیگه فکر نکنم اینقدر بد باشه و چرت گفتند:sweatsmile: جالب تر اینجاست توی این نظر سنجی Bleach جزو مانگاهای Underrated بود!!!لول=))=))=))Bleach ایی که یه زمانی جزو Big 3 بوده:|
در مورد Young Jump صد در صد باهات موافقم!!!الان Terra FormarsوKingdom رو داره و هم مخصوصا Tokyo Ghoul:re که شاهکاره و فن شدید مانگاشم!!!:D
فقط من فلسفه اینکه کاور یانگ جامپ بیشتر از اینکه عکس مانگاهاش باشه توش عکس مدل های ژاپنی هست رو نفهمیدم!!!:sweatsmile:بیشتر بنظر میاد از این مجلات خاک بر سریه تا مجله جامپ!!! لول:))
دفعه بعد که دیدمشون، بهشون میگم شیم آن یو با این حساب کردنتون:D
9 سال خیلیه. نمی دونم تا اون موقع کشش داره که بخونمش یا نه.
البته ادیتور اودا پارسال حرف از 70 درصد اورد که نشون میده خودشونم دقیق نمیدونندچقدر طول میکشه!:-"البته اگه بر حسب درصد حساب کنیم که خیلی بیشتر از این حرفا میشه!:Dچون خود اودا 2012 گفته 60 درصد وانپیس تکمیل شده و الان 2016 و یعنی از 4 سال گذشته تا حالا فقط 5 درصد وانپیس تکمیل شده اگه با همین منوال حساب کنیم یعنی 28 سال دیگه وانپیس 100% درصد میشه!!!:-"اگه واقعا اودا برنامش این باشه تا اون موقع اودا که سهله بعید میدونم عمر ما و هم اکیبا کفاف بده که اخرش رو ببینیم:))
----
این چپتر وانپیس چقدر دیالوگ داشت!!!:|یاد چپتر های Hunter x Hunter افتادم:))

چپتر این هفته Nanatsu no Taizai معرکه بود!!!
فقط در یک کلام :
cor7418pbtv5b3npbpem.jpg

:Praying::Praying::Praying::Praying::Praying::Praying::Praying::Praying::Praying:Praise the Sun
اقامون Estarossaپودرکرد!!!:Excited::Excited::Excited::Excited:
Tokyo Ghoul:re هم مثل همیشه... عالی!!! فقط واقعا بنظر میاد داره تموم میشه!!!:((:((:(( مخصوصا با این سرعتی که داره پیش میره فکر میکنم کمه کم اندازه فصل اول طول بکشه مگه اینکه واقعا پارت سومی وجود داشته باشه و اونجا داستان تموم بشه:-"

-----
مثل اینکه توی نسخه بلوری Re:Zeroخشونت بیشتره و سانسور نداره!البته بنظرم انیمه سانسورش در حدی نبود که اذیت کنه:-":sweatsmile:
مقایسه دو نسخه:

و اینکه قسمت 18 Re:Zero قراره چند دقیقه اضافی داشته باشه!توی ژاپنم زیاد دارند برای این قسمت تبلیغ میکنند.
معلومه قراره اتفاقات خفنی بیفته!!!:-"هاییییییییپ!!!:D
پ.ن:فقط امیدوارم اخر داستان White Fox فیلر نزنه:|خیلی احمقه اگه همچین کاری کنه:|ولی بعید میدونم تا اینجا که داستان کاملا به لایت نوال وفادار بوده و توی مصاحبه با سازنده ها وقتی در مورد پایان حرف میزدند بیشتر بنظر میومد که دغدغه اشون این بوده که کدوم نقطه از لایت نوال داستان رو تموم کنند:think:با موفقیت های انیمه هم فکر میکنم فصل دومی هم در کار باشه ولی الان نه احتمالا 3 یا 4 سال دیگه میاد تا داستان توی لایت نوال به اندازه کافی جلو رفته باشه:-"

راستی یه خبرم برای @Akiba دارم:D مثل اینکه این هفته انیمه ناروتو یه فیلر داشته که زدند صورت کاکاشی رو نشون دادند!!!:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اول اینکه بگم تا تموم شدن وان پیس من نامیرام:-" اودا بمیره،منم به صورت ابدی نامیرا میشم:| :-"

+نفرین بر آن کسی که بخواد و یا سهوا صورت کاکاشی رو اسپویل کنه! :| تا آخر عمرش ، روزانه نفرین به حسابش میریزم:| :| :|
+خاک بر سر کیشیموتو که کار خودش رو کرد:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من که دیگه رسما دارم از انیمه کوچ میکنم سمت مانگا و مشتقاتش :D

اونم خیلی چیزای جدیدی دارم میرم سمتشون که شما اسمشونم نشنیدین :D

چون ماشالله همه معروفا دارن تموم میشن دیگه :| وان پیس هم بره به درک :D

اینا کی میخوان آرک بعدی Kuroshitsuji رو انیمه کنن؟ :D بدجوری منتظرم :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
به به! به به! >:)
FT تازه داره حال میده! :-" قسمت 167 خیلییییییی حال داد! >:) >:) کلا این آرک تا الان که خیلی خوب بوده! :D
امیدوارم توی فصل دوم همین راه رو ادامه بده:-" (گرچه جفت آرک هایی که دوست داشتم،آرک های خاصی بودن:-" ) به هر حال،فصل اول اینجوری تموم بشه،احتمالا پروژه ی بعدیم فصل دومش خواهد بود:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر