Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کسی taboo tatoo رو دیده چطوره؟

2 قسمت دیدم

انیمه کاملا معمولی بهش میخوره

مبارزاتش خیلی خوب و قشنگ درومده

ولی انیمه رو ببینی از همون قسمت اولم معلومه انگار داستان و روند پیش رفتن داستان رو دادن دست یه بچه راهنمایی تعیین کنه :D

البته اهم اهم یه کاراکتر "اوفف" هم داره :D ولی کلی من زیاد خوشم نیومد و ادامش نمیدم دیگه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
کسی taboo tatoo رو دیده چطوره؟
همونطور که یکی از دوستان گفت مبارزات خیلی خوبی داره مخصوصا اگه مثل من به سبک martial arts علاقه دارید خیلی در این زمینه خوب هست . داستانش بدک نیست. هنوز اونقدر چیزی معلوم نیست ولی در حدی هست که بشه تحمل کرد . کاراکتر های اصلی البته یخورده تو دیوار هستن :D
جلوه های بصری انیمه هم در سطح خوبی هست . خلاصه اگه وقتشو دارید این 3-4 قسمتی که اومده رو ببینید احتمال اینکه ادامه بدید هست.

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
این No Game No Life نسخه اینگلسیش رو دارم میبینم خیلی خوبههههه ( اوپنینگش هم اینگلیسیه )
قبل از اینکه اینو ببینم tanaka-kun wa itsumo kedaruge و Boku no Hero Academia دراپ کردم به علت خسته کننده بودن ... کلا باور دارم 6 دقیقه اول نتونست جذبت کنه بقیش هم معلومه ....

This Game - No Game No Life.mp3
:">:x

آخرین ویرایش:

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
این No Game No Life نسخه اینگلسیش رو دارم میبینم خیلی خوبههههه ( اوپنینگش هم اینگلیسیه )
قبل از اینکه اینو ببینم tanaka-kun wa itsumo kedaruge و Boku no Hero Academia دراپ کردم به علت خسته کننده بودن ... کلا باور دارم 6 دقیقه اول نتونست جذبت کنه بقیش هم معلومه ....

This Game - No Game No Life.mp3
:">:x
تو همون ونوم متین رفیق فاضلی نیستی ؟

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
owari no Seraph دو فصل رو تموم کردم...
آخرم باید برم سراغ مانگا
انگار ته اینم تخیّل سازنده بوده
ولی کارش خوب بود Wit بعضی جاها خود داستان رو مخ بود ولی انیمه کشش اش رو داشت به نظرم...

در کل کار خوبی بود...نه کمتر نه بیشتر

و در مورد شوکوگکی هم
فکر کنم فقط منم که از شکست خوردن آلدینی ها این قدر خوشحالم
حالا اون جور که سوما شوکوگکی کرد نتیجه بازی بعدی هم معلومه... :| اه...من ان یارو گولاخ موتوریه رو تو مانگا خیلی دوس داشتم

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
نمی دونم می دونید یا نه.... اما سال ها منتظر گفتن این بودم:>

هفته دیگه بلیچ و نیسکوی تموم میشن. قسمت آخر نیسکوی 25 صفحه است ولی قسمت آخر بلیچ همون تعداد صفحات همیشگی:-<

خبر وان پیس رو هم دارم:>
اودا توی اولین مصاحبه تلویزیونیش گفته وان پیس 65% رو رد کرده و از حالا می دونه آخرین پنل مانگا چیه و به نظرش خیلی Fun میاد:D

یه عده آدم بیکار محاسباتی داشتن که بر اساس اون وان پیس توی قسمت 1200 تموم میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
نمی دونم می دونید یا نه.... اما سال ها منتظر گفتن این بودم:>

هفته دیگه بلیچ و نیسکوی تموم میشن. قسمت آخر نیسکوی 25 صفحه است ولی قسمت آخر بلیچ همون تعداد صفحات همیشگی:-<

خبر وان پیس رو هم دارم:>
اودا توی اولین مصاحبه تلویزیونیش گفته وان پیس 65% رو رد کرده و از حالا می دونه آخرین پنل مانگا چیه و به نظرش خیلی Fun میاد:D

دو تاشون با هم؟ عجب! :D

خسته نباشه بلیچ کلا! :|نیسکوی هم امیدوارم ادامه ـش انیمه بشه ببینیم آخر زوجی تشکیل میشه یا کلا به فنا میرن یا کلا دوست میمونند تا آخرش:-"

وان پیس رو ولی خبر پایانش رو نخواهی گذاشت>:) آرزو به دل از دنیا میبرمت:-" >:)
البته بستگی داره چجوری محاسبه بشه! :D
اینکه توی X سال 65% اومده ... یا اینجوری که توی 4 سال اخیر 5% اومده جلو(با توجه به مصاحبه های قبلیش گویا) ، در هر صورت به روش های مختلف،میشه جواب های مختلفی در اورد ازش! :-"

راستی شنیدم توریکو هم داره تموم میشه؟ گینتاما هم آرک آخرشه... میشه گفت با این اوصاف غیر از وان پیس که یک مانگای ابدی هست( :-" ) ، جامپ حسابی داره نسل عوض میکنه! :-" ، مانگاهای شاخ ـشون الان چیاست؟

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
کمی انیمه ها رو مورد عنایت قرار بدم :D

Berserk 2016 - لعنت خداوند بر باعث بانی اونی که داد این استدیو بسازه انیمه رو :|
آخه این چــــیــــــه؟ بعضی صحنه هارو من کلا نمیفهمیدم داره چه اتفاقی میوفته :|

RE Zero - اینم که داره هر قسمت مبهم و مبهم تر میشه :|
خودشون گیج نشدن انصافا؟ اصلا میدونن دارن چی میسازن؟ :D

DGM Hallow - صداهارو :|
از اول انیمه تا این قسمتهایی که اومده من هنوز که هنوزه پوکر فیس موندم :|
ولی موضوعات جالبی داشت بسی دوس داشتم :D

shokugeki no sama - اینو نمیتونم چیزی بگم چون خیلی دوسش دارم :D
موقع دیدنش زمان به سریعترین وضع ممکن میگذره و بعد دیدنش زمان به کندترین حالت ممکن :D
شدیدا له له میزنم برای دیدن قسمتهای بعدی =P~

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من بیکار تر از اون ها، حساب که کردم....باید بگم که دقیقاً تو مانگا میشه 1281 چپتر.....پس 448 چپتر دیگه داره....میشه 9 سال 4 ماه.....دیگه...بدون تاخیر و تعطیلی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مانگاهای ابدی Hajime no Ippo اون بچه هه Detective Conan ـه...اینا چند ساله دارن منتشر میشن...+ JOJO که رسماً رکورد داره :D

نسل جدید جامپ هم که آکیبا گفت چیز بدی نیست...الان شونن جامپ شوکوگکی رو داره...هیرو آکادمیا رو داره...Black Clover هم هست...ولی هیچ کدوم اون حسّ Epic ـی که 3 Big داشتن رو ندارن(بلیچ که له کرد خودشو از اون بگذریم)
عوضش یانگ جامپ به طرز عجیبی پر کارهای توپ و ماندگاره...بخش سینین جامپ بر خلاف گذشته کلّی کار خفن داره....

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
مانگاهای ابدی Hajime no Ippo اون بچه هه Detective Conan ـه...اینا چند ساله دارن منتشر میشن...+ JOJO که رسماً رکورد داره :D

نسل جدید جامپ هم که آکیبا گفت چیز بدی نیست...الان شونن جامپ شوکوگکی رو داره...هیرو آکادمیا رو داره...Black Clover هم هست...ولی هیچ کدوم اون حسّ Epic ـی که 3 Big داشتن رو ندارن(بلیچ که له کرد خودشو از اون بگذریم)
عوضش یانگ جامپ به طرز عجیبی پر کارهای توپ و ماندگاره...بخش سینین جامپ بر خلاف گذشته کلّی کار خفن داره....
هاجیمه که +1000 چپتر :-" ... بعد میگن وان پیس پتانسیل نداره:-" یعنی پتانسیل دزدان دریایی از دنیای بوکس کمتره؟ :D

Black Clover چه سبکیه؟ میدونم شونن ـه موضوعش منظورمه=))
ورزشی هم البته Haikyuu گویا کم طرفدار نداره و رو دوره حسابی :D

یانگ جامپ چی چیاست؟ درجه سنی پایین تر از شوننه؟ یا کلا چیز دیگه ایه؟ :-"
سنین هم باب طبع اینجانب نیست:-" ولی فکر کنم الان شاخ اون بخش توکیو غوله! :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
نظر در مورد انیمه های این فصل :

91Days : شروع بدی نداشته از فضای مافیایی کار خوشم میاد بهتر همین سبک غربی کار رو برای تم مافیایی همینطور نگه داره و اینکه امیدوارم در اینده هیجان بیشتری رو تجربه کنیم

rvj11u5m99qt2co2ov3e.jpg

amaama to inazuma : توی 1و 2 فسمتی که از کار دیدم فضای اروم کار دل نشین و کاراکتر های نسبتآ خوبی داره که با شرایط کار جور در میاد هرچند که دوست داشتم به غیر از سپری شدن روز های عادی یه پدر و دختر یه داستان کلی رو هم روایت میکرد تا انیمه کشش بیشتری میداشت

p64c6x8feutsd6oal6w7.jpg

Arslan Senki: Fuujin Ranbu : شروع خوب و پیش اومدن اتفاقات پشت هم با توجه به تعداد کم قسمت ها باعث جذاب تر شدن کار شده و از اونور بازم تعداد کم قسمت هاست که تو ذوق میزنه و باعث حرص خوردن طرفدارهاش خواهد شد

63132

BATTERY : این انیمه شروع خیلی کند و ارومی رو داشته تا الان و هنوز بین دو ژانر سرگردون و بیشتر از اینکه یه انیمه ورزشی باشه یه کار Slice of Life بوده شاید در اینده تم ورزشی بیشتری داشته باشه نمیدونم و امیدوارم ریتم تند تری هم پیدا کنه

eqw1cfiixugnu76nxvu7.jpg

D.Gray-man HALLOW : من با بیشتر قسمت های فصل اول این کار مشکل داشتم و اب بستن و کش دادن خیلی از قسمت های اول که هیچ پیشبرد داستانی هم نداشت برای یه انیمه 100 و خورده ای قسمتی بدجور رو اعصاب بود تا اینکه قسمت های اخر باز یه جونی گرفت و با توجه به تعداد قسمت ها کمتر این فصل شروع و روند بهتری داشته و از نظر داستانی حداقل شاهد سکته فصل اول نخواهیم بود

63137

DAYS : ار اون کار هایی هستش باید صبر کرد تا گوساله گاو بشه حالا در ادامه چه گاوی هم بشه خدا میدونه :Dبا توجه به اینکه یه انیمه ورزشی 24 قسمتی و فعلآ در دوره بدنسازی یه سر میبرن همچنان باید منتظر بود تا خداقل یه کم هیجان به کار تزریق شه در کل فعلآ چیز خاصی نداشته و کار همه پسندی نیست برخلاف بیشتر کار های ورزشی

63138

Fukigen na Mononokean : یه کار کاملآ معمولی داستان کلیشه ای و کاراکتر های معمولی و ...... همه اینا باعث میشه توقع خاصی از این انیمه نداشته باشم و حتی اگه خستم کنه ممکنه جزء دراپی های این فصل هم باشه

q13gn0zooax5eq39j5lg.jpg

handa-kun : خیلی بد نیست طنز ملایمی داره ولی همچین کار کمدی قوی تا الان نبوده شاید در اینده وضعیت بهتری داشته باشه در کل با دیدن هفتگیش مشکل خاصی ندارم

fbhv5lz1y07ff90jd6s2.jpg

Hitori no Shita: the outcast : تا اینجای کار روند داستان هیچ چیز مشخصی نداشته و چند کاراکتر معرفی شدن که نصف بیشترشون ادمای نرمالی نیستن اینکه داستان چی میخواد بگه در ادامه روند کار رو مشخص میکنه که میشه بهش امید داشت یا نه

1og5pmmtdmgauqm55u5r.jpg

Mob Psycho 100 : فضا و گرافیک متفاوت کار باعث بهتر دیده شدن کار شده و شخصیت ها و تم طنزش رو تا اینجا دوست داشتم و امیدوارم در ادامه روند بهتری هم داشته باشه

63133

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin : شروع نسبتآ خوبی داشت و با دیدن قسمت اول شما رو مجبور میکنه داستان رو دنبال کنید کاراکتر هایی با عقاید و ویژگی های مختلف از نکات مثبت کار و همچنین داشتن استراتژی ها مختلف برای خلاص شدن ار موقعیت هایی که توش گیر کردن و همچنین ادامه این روند باعث میشه فکر کنیم با انیمه خوبی تو این فصل طرف خواهیم بود

63131

orange : شروع بدی نداشته ولی اینکه با این روند کند بتونه تا اخر بیننده رو با خودش بکشه یکی از چالش های این انیمست ولی در کل فعلآ بد نبوده کشش داشته داستان

wlgtj0vemx2lcwu97bj6.jpg

QUALIDEA CODE : ار اون انیمه های عجق وجق که تا اینجا سر نداشته و به احتمال زیاد ته هم نخواهد داشت محتوای کار هم که همون داستان باشه هیچی در نتیجه میشه گفت که با یه کار بی سرو ته در اخر فصل مواجه خواهیم بود و شاید یکی از دراپی های فصل

63136

ReLIFE : از اون کارایی که من خیلی دوستش دارم و با اینکه همه قسمت هاش یه جا اومد ولی به صورت هفتگی فقط یه قسمتش رو میبینم کاراکتر ها و فضا و داستان و کمدی کار همه مچ هستند و دیدن هفتگیش لذت بخش

63129

SHOKUGEKI NO SOUMA: Ni no Sara : همیشه جزء انیمه های محبوب من بوده و هست همین

63134

TABOO TATTOO : شروع بدی نداشت و ار اکشن کار خوشم اومد از اون انیمه هایی که ضربات روی کاراکتر ها میشینه و بیننده از مبارزات لذت میبره در مورد داستان هم هنوز خیلی روند مشخصی نداره امیدوارم داستان در ادامه از سطح قابل قبولی برخوردار باشه تا با یه انیمه خوب که پتانسیل خوب بودن رو داره طرف باشیم

63128

Tales of Zestiria the X : شروع نسبتآ خوبی داشت ترکیب گرافیکی کار هم خوب از کار در اومده و همچنین کاراکتر های خوبی داره هرچند که هنوز خیلی بهشون پرداخته نشده و باید منتظر ادامه کار باشیم

63130

Attachments

• 21031-q8GKDTABPehD.jpg
    21031-q8GKDTABPehD.jpg
    38.6 KB · مشاهده: 127
  • 21049-pInHRTX8CJEL.jpg
    21049-pInHRTX8CJEL.jpg
    25 KB · مشاهده: 127
  • 21221-AyfcBiI0YIJQ.jpg
    21221-AyfcBiI0YIJQ.jpg
    38.4 KB · مشاهده: 132
  • 21410-tWeSJkL0BMOq.jpg
    21410-tWeSJkL0BMOq.jpg
    27.5 KB · مشاهده: 130
  • 21424-TW2bZNv3SKMT.jpg
    21424-TW2bZNv3SKMT.jpg
    33.2 KB · مشاهده: 129
  • 21507-84r2VaJZzVKR.jpg
    21507-84r2VaJZzVKR.jpg
    42.4 KB · مشاهده: 129
  • 21518-0gjIZhw5KlAS.jpg
    21518-0gjIZhw5KlAS.jpg
    24.3 KB · مشاهده: 128
  • 21557-TwRE1AS858Bn.jpg
    21557-TwRE1AS858Bn.jpg
    23.5 KB · مشاهده: 129
  • 21558-4WG9d0CRryVE.jpg
    21558-4WG9d0CRryVE.jpg
    25.3 KB · مشاهده: 129
  • 21578-85dcKFJptmnS.jpg
    21578-85dcKFJptmnS.jpg
    30.2 KB · مشاهده: 130

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هاجیمه که +1000 چپتر :-" ... بعد میگن وان پیس پتانسیل نداره:-" یعنی پتانسیل دزدان دریایی از دنیای بوکس کمتره؟ :D

Black Clover چه سبکیه؟ میدونم شونن ـه موضوعش منظورمه
ورزشی هم البته Haikyuu گویا کم طرفدار نداره و رو دوره حسابی :D

یانگ جامپ چی چیاست؟ درجه سنی پایین تر از شوننه؟ یا کلا چیز دیگه ایه؟ :-"
سنین هم باب طبع اینجانب نیست:-" ولی فکر کنم الان شاخ اون بخش توکیو غوله! :D

یانگ جامپ بخش سینین جامپ ـه...
کلّاً جامپ مجله زیاد داره آدم قاطی میکنه...=))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یانگ جامپ بخش سینین جامپ ـه...
کلّاً جامپ مجله زیاد داره آدم قاطی میکنه...=))
البته من خودم کلا فقط با همین شونن ـش آشنا هستم:-" اونم به خاطر اینکه هرچی میخوندم از این بخش بوده=))

---
دوباره یک آرک خوب دیگه از FT رو گویا شاهد هستیم!(این به این معنی نیست مثل همیشه یک آرک خوب داریما! برعکس! تعجب داره:-" )
کلا آرک هایی که ربطی به نجات دنیا و این چیزا نداره خیلی جذاب ترن! :-" مثل همین جا، یا تنروجیما! :-" ... البته به نظر میرسه با توجه به چیزایی که جلال گفت و این یارو مشکوکه که اسم زرف هم اورد،بازم از این اتفاقات بیفته:|
ولی فعلا لذت میبریم از آرک:-" گرچه با صفر امتیاز،روز اول رو حسابی ترکوندن! :-"

• Like
Reactions: m.a.t and KingAmir

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
بحث این مجله های مختلف مانگا شد یاد اون قسمت هایی افتادم که تو گینتاما هیجیکاتا اوتاکو شده بود و هی قانونای خودشو میشکوند. یکی از قانوناش این بود که کلا خوندن جامپ رو ممنوع کرده بود ولی بعد از اون اتفاق شمشیر ه اومده بود میگفت to love-ru هم چیز خوبیه ها:-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر