Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
داداش همه اینها بهونه ـس....ژاپنی یادبگیر.....اولش یکمی سخته...ولی بعدش به سطحی میرسی که حتی از مترجم فارسی یا حتی انگلیسی هم اشکال می گیری و کلاً بدون زیرنویس نگا میکنی :D
دقیقا تایید میشه! :D
مثلا حتی تو بازی های انیمه ای هم راحت میفهمیم ترجمه(که خیر سرش باید یه کار درست حسابی و رسمی باشه! :| اشتباهه! :-" )
توی وان پیس، دیگه یک سری جملات رو حفظیم:-" رسما زیرنویس چرت و پرت میگفت! =)) و کلا یه چیز دیگه ترجمه میکرد:-"
یا J-Stars هم یادمه یک سری جملاتی که ترجمه کرده بودن(اونجا دیالوگ و اینای ژاپنی نبود البته:-") با توجه به شخصیت داستان،معلوم بود رو هوا یه چیزی نوشته بودن و اصلا درست نیست:-"

کلا ژاپنی خیلی خوبه! :x :x :x
---
سندباد هم رسیدم به هفتگی:( موندم چه کنم حالا! :( مانگاریدر هم باز شده و آدم دلش میخواد مانگا بخونه:-"
گفتم خوب... حداقل 3/7ـم داستان رو رفتیم،که یهو برنده ی دانجون آخر سلندین شد:|
این که همش چرت و پرت میگفت! :| خون پادشاهی اگر قرار بود غلطی کنه الان آواره ی کشورهای دیگه نبود! این همه جماعت تو ارتش ولش نمیکردن! خون پادشاهی سیخی چند آخه:|
+ اولین پادشاه یک کشور که از هوا نیمده! اونم یه یارویی بوده مثل بقیه که یه کارهایی کرده و آخر پادشاه شده! سندباد هم دقیقا میخواد یک کشور جدید رو تاسیس کنه!
قصدش هم تغییر کل دنیاست! نه فقط پارتویا که لازم باشه با خون سلطنتی پیوندی داشته باشه:-"

کلا اینکه چرت و پرت میگفت! اون جن هم بی منطق بود و هیچی حالیش نبود:-" به جان خودم کلا نمیخواسته به سندباد بده قدرتش رو! :-"

نمیدونم سندباد چجوری اون جزیره ـش رو پیدا میکنه،یا اصلا این طرفاست یا نه... ولی در کل پیدا کنه و مشت محکمی بر دهان سلندین و جنش باشه حالیشون بشه:-"

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
باکومان به نظر من از وسطای فصل 1 و مخصوصا از فصل 2 به بعد خیلی بهتر میشه (روند جلو رفتن داستان سریع تر میش...)
برای من انیمه خیلی خیلی خوبی بود و کلی لذت بردم ازش :D با اینکه کلیت داستان ساده بود اما ماجراهایی که پیش میومد خیلی جالب بودن از اون طرف با ساخت انیمه و مانگا هم ادم رو اشنا میکرد که خیلی خوب بود :D :D
به نظرم یکم دیگه هم ببین و اگه بیشتر خوشت اومد ادامه بده...
ممنون از راهنمایی اره این روند کندش یکم رو اعصابمه به هر حال فعلا میزارمش کنار میرم سراغ بقیه لیستم و اینا میزارم برا اخر کار ! :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دبلیو تی اِف

مادر بگرید

تریلر جدید فیلم Final Fantasy XV:

/watch?v=htnkOpknGok

معرکست

واقعا صدای انگلیسیشون خیلی خیلی بهتر از ژاپنیشونه

اینطور که معلومه آخرش از Insomnia هیچی نمیمونه :D اون صحنه ای که Noct و رفقا Insomnia با خاک یکسان شده رو میبینن واقعا باید جالب باشه :D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
درسته. منم خودم طرفدار دیدن اثر با زبان اصلیشم.
اما تو انیمه ها برای دیدن جلوه های بصری که فوق العاده ان ترجیح می دم که زیرنویس نبینم تا تمام حواس جمع تصویر باشه.
پ.ن: متوجه شدم که منظورتون شوخی بود ولی گفتم تا یه موقع همه نریزن سرم...
جلوه های بصری فوق العاده؟ تعداد انیمه هایی که همچین چیزی داشته باشن و ارزش دیدن هم داشته باشن خیلی کمه :D در حقیقت دوبله ژاپنیش در اکثر موارد ارزش بیشتری از گرافیک داره.همونطور هم که بقیه هم گفتن یه مدت با زیرنویس ببینی دیگه خیلی چیزا رو میفهمی.

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
جلوه های بصری فوق العاده؟ تعداد انیمه هایی که همچین چیزی داشته باشن و ارزش دیدن هم داشته باشن خیلی کمه :D در حقیقت دوبله ژاپنیش در اکثر موارد ارزش بیشتری از گرافیک داره.همونطور هم که بقیه هم گفتن یه مدت با زیرنویس ببینی دیگه خیلی چیزا رو میفهمی.
برای من فوق العاده ست و اینکه از سبک بصریشون خوشم می آد،
تیک ایت ایزی......

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
کسی این انیمه رو دیده؟تصاویرش نظرم رو جلب کرده گذاشتم امشب دانلود شه
چجوریاست؟
AJIN
760158a14f594f176e70ab4e9613d2de_xl.jpg

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
کسی این انیمه رو دیده؟تصاویرش نظرم رو جلب کرده گذاشتم امشب دانلود شه
چجوریاست؟
AJIN
760158a14f594f176e70ab4e9613d2de_xl.jpg
مانگاش خیلی موفق بوده از نظر داستانی مشکلی نداره. فقط سبک طراحی انیمش متفاوته، حالت سه بعدی درست کردن، من خودم نتونستم تحمل کنم دراپش کردم! البته بعضیا هم هستن طراحیشو دوست داشتن. سلیقه ایه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
@Uniq

در زمینه ی انیمه ای که کیفیت بصری فوق العاده دلربای + اینکه دوبله ی انگلیسی خیلی عالی و All-Stars داشته باشه فقط و فقط

Fate/Zero هست که اگر ندیده باشید...

:D:D:D

در رابطه با دوبله ها ; کلا پیشنهاد میشه اثار کشور های مختلف اعم از انیمه که اثری از ژاپن میباشد رو با دوبله ی اصلی اون اثر ببینید...
دلایل زیاده...
ولی دلیل این نیست که دوبله ی غیر Native اون اثر بد یا ... باشه...
ولی خوب دوبله ی اصلی به دلیل حساسیت و اصل بودن اون جنس Execute بهتری دارند...
ولی بازم هرجور مایلید...

ولی منم پیشنهاد میکنم با دوبله ی اصلی ببینید...
کم کم عادت میکنید...

^____^

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
Black lagoon انیمه خیلی خوبی بود ... ولی به نظرم در حد و اندازه تعریف و تمجید هایی که ازش میشد نبود ... کلا یه جوی وجود داره .. که هر انیمه که دوز خشونت و خون و خون ریزیش رفت بالا دیگه خود به خود انیمه تاپ و خفن به حساب میاد .
هنوزم که هنوزه هیچ انیمه ای تو این سبک و سیاق به چند کیلومتری cowboy bebop نرسیده

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
@Uniq

در زمینه ی انیمه ای که کیفیت بصری فوق العاده دلربای + اینکه دوبله ی انگلیسی خیلی عالی و All-Stars داشته باشه فقط و فقط

Fate/Zero هست که اگر ندیده باشید...

:D:D:D

در رابطه با دوبله ها ; کلا پیشنهاد میشه اثار کشور های مختلف اعم از انیمه که اثری از ژاپن میباشد رو با دوبله ی اصلی اون اثر ببینید...
دلایل زیاده...
ولی دلیل این نیست که دوبله ی غیر Native اون اثر بد یا ... باشه...
ولی خوب دوبله ی اصلی به دلیل حساسیت و اصل بودن اون جنس Execute بهتری دارند...
ولی بازم هرجور مایلید...

ولی منم پیشنهاد میکنم با دوبله ی اصلی ببینید...
کم کم عادت میکنید...

^____^
شرم کن!!! شرم کن!!! و شرم کن!!! :|
صدای رایدر کبیر رو فقط و فقط و فقط باید ژاپنی شنید:|
به خاطر همین بشر بود من میخواستم MGS ژاپنی بزنم!!!:))

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
منظور از RE چیه؟بگو ما هم بریم دانلودش کنیم لذت ببریم:D

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu :D
فعلا در حال پخش قراره ۲۵ قسمتی باشه این فصلش ( امیدوارم هرچه زودتر واسه فصل بعدم تایید بشه [-o< ) که ۱۷ قسمتش اومده .
نظرسنجی فعلی تاپیکم نگاه کنی اوله :>

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خب یه چندتا خبر بزاریم. اول اینکه مانگای saiyuki reload blast که ادامه مانگاهای saiyuki و saiyuki reload هست قراره براش انیمه بسازن.
دوم اینکه کارگردان و خالق شوالیه های سیدونیا هردوشون تو پنلی تو کمیک کان گفتن که به احتمال زیاد فصل سومش رو هم میسازن. البته گفتن به شرطی که از فیلم جدیدشون Blame! که اوریجینال نتفلیکس هست استقبال بشه شانس فصل سه بیشتر میشه.
انیمه keijo!!!!! که راجع به ورزش های آبی دخترهاس:D برا اکتبر پخشش تایید شده. دخترا که free داشتن ما هم اینو ببینیم چجوریاس:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
Days - E04
اینا خسته نشدن 4 قسمته فقط دارن میدون؟ :|

---
طبق انتظاراتم اصلا پیش نرفت:| اول اینکه چرا اینجا باید دسر میفتاد بهشون:( درسته یه حرکت جدید برای تاکومی بود(نسبت به چیزایی که تو انیمه دیدیم ازش!:-" ) ولی خوب...من غذای اصلی رو بیشتر میپسندم تا دسر:-" (یعنی چیزی نبود که بگم، من الان این رو میخوااااام:(( ، البته گشنه ـم شد...ولی خوب:-" )
مورد دوم،دوست داشتم یوکیهیرا به جای این حرکت،شوکوگکی رو قبول نمیکرد! و ما بعدا این فرصت رو میدیدیم که تاکومی خودش شوکوگکی دیگه ای بده و از طرف ببره! :-" اینجوری به عنوان کاراکتر محبوبم،خیلی از یوکیهیرا عقب میفته:| در صورتی که اینا مثلا باید رقبای نزدیک باشن:|
همینجوریش غرور تاکومی فناییده شد،حالا یوکیهیرا بیاد وسایل آشپزیشون رو هم براشون بگیره که دیگه هیچی:|

به هر حال...در انتظار قسمت بعد میباشیم! >:) ببینیم چه میکنند برامون! >:)
---
من هرکاری میکنم به این شعاد نمیتونم اطمینان کنم:| حالا تو اپنینگ مشکوکه که هیچ! :| ولی فکر نمیکنم کسی اینجا اسم شغاد رو شنیده باشه و خاطره ی خوبی داشته باشه:| (خان هشتم رو بخونید:-" )
وبلاگ ادبی - خوان هشتم (مهدي اخوان ثالث)

و البته مثل هر هفته لذت میبرم از انیمه!:x فقط حیف که نصفش رو رفتیم:(( چیزی دیگه نمونده :((

---
چپتر اول Sahara the Samurai Flower رو هم خوندم! جالبه :D
یک سری سؤال هایی هم ایجاد کرد از همین چپتر اول که انگیزه ی ادامه دادن رو ایجاد کرد:D
فقط... این تو مجله ی هفتگیه جامپ منتشر میشه دیگه؟ 50 صفحه ای بودنش هم به خاطر چپتر اولش بود دیگه؟ :D
حوصله ماهانه صبر کردن ندارم:(

---
من باز یکم بهش هیت بورزم! :|
یه کاری میکنند بره رو اعصاب آدم! :-" این مانگاکاش توانایی خلق کاراکتر جدید نداره،یا میترسه خلق کنه؟ :|
اول که میرن یه دنیای دیگه که 90% کاراکترهاش همونا میباشند:| (حالا از نظر شخصیتی فرق دارن! ولی بازم:-" ) ، بعد بر میگردن دنیای خودشون و دو آرک بعد، اون 10% دیگه هم ورژن تکراریشون میان:| ، بعد آخر آرک دوباره یک گروه قدیمی برمیگردن:|
بدبختی اینه که کاراکترهاش خفن هم نیستن که از برگشت بگیم وااااو! :-" (یا حداقل من حال نکردم! مخصوصا بدمن ها:| )
یهو هم از هوا نازل میشن:-" یا مثلا دنیا به این بزرگی،بایرو و رفقا باید بخوره به تورشون:| کلا رو اعصابه دیگه:-"
آرک تموم بشه، شاید دوتا فیلر دیدیم حالم بهتر شد!=)) (فیلرهاش بهتر خودشه:-" )

دیشب یه قسمت توریکو دیدم،نتیجه این شد که برم همون FT ببینم فعلا بهتره=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر