Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
دوستان من به تازگی اولین انیمه ی خودمو که Death Note دیدم و از انیمه ها خوشم اومد.
انیمه ای که به زبان انگلیسی باشه و فضای تیره ای داشته باشه و خیلی زیاد هم تخیلی نباشه چی پیشنهاد می کنید؟

Get out

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
دوستان من به تازگی اولین انیمه ی خودمو که Death Note دیدم و از انیمه ها خوشم اومد.
انیمه ای که به زبان انگلیسی باشه و فضای تیره ای داشته باشه و خیلی زیاد هم تخیلی نباشه چی پیشنهاد می کنید؟
Attack on Titan
Black Lagoon
Death Parade
Berserk
Boku daka ga inai Machi
Code Geaas
Stains Gate
Physco-Pass
انیمه به زبان انگیسی نداریم ! بعضی از نسخه ها دوبله انگلیسی روش هست
====
بچه ها من الان چند قسمت Bakuman را دیدم در قسمت های بعدی قراره تغییر تحول خاصی بکنه ؟! چون زیاد جذبم نکرد و روندش برام کنده !

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
چقدر این Gangsta خوبه :x جدای از انیمش که به نظرم عالی بود مانگاشم داره عالی ادامه پیدا میکنه !!
خلاصه اگه کسی سمتش نرفته ، بره !! :D کساییم که با انیمش حال کردن پیشنهاد میشه مانگاشم بخونن :D

Powerful King

کاربر سایت
دوستان فعلا چند تا پروژه ى سريالى ريخته سرم.
به عنوان اولين انيمه اى كه مى خوام ببينم Death Note رو انتخاب كردم و سپس Ergo P R O X Y...

چون به شدت از سبك معمايى-رازآلود خوشم مياد و اگه با مفاهيم فلسفى باشه چه بهتر.

با اين ضاعقه چه عناوين ديگه اى رو پيشنهاد مى كنيد؟ (يكمم توضيح درباره ى هر كدوم بديد بهتره و ممنون ميشم).

اینارو توصیه میکنم ببینی:
Monster
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Pyscho pass
Hellsing Ultimate

Sent from my D6603 using Tapatalk

Uniq

کاربر سایت
Get out
دوست عزیز من اومدم یه سوالیو تو یه تاپیکی که مربوطه مطرح کردم ‌‌‌‌‌‌‌‌، اگر نظری ندارید یا کمکی نمی کنید مسخره نکنید.

Attack on Titan
Black Lagoon
Death Parade
Berserk
Boku daka ga inai Machi
Code Geaas
Stains Gate
Physco-Pass
انیمه به زبان انگیسی نداریم ! بعضی از نسخه ها دوبله انگلیسی روش هست
====
بچه ها من الان چند قسمت Bakuman را دیدم در قسمت های بعدی قراره تغییر تحول خاصی بکنه ؟! چون زیاد جذبم نکرد و روندش برام کنده !
تعریف برزرکو خیلی شنیدم.
یه سوال: این تایتان همونی نیست که بازیش برای ps4 اومده بود؟ همون که ایزومتریک بود و تایتانا با یه ضربه می مردن؟

Last edited by a moderator:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
تعریف برزرکو خیلی شنیدم.
یه سوال: این تایتان همونی نیست که بازیش برای ps4 اومده بود؟ همون که ایزومتریک بود و تایتانا با یه ضربه می مردن؟
خیر...

KingAmir

کاربر سایت
تعریف برزرکو خیلی شنیدم.
بازیش قراره بیاد... هنوز نیومده

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
سلام
دوست عزیز من اومدم یه سوالیو تو یه تاپیکی که مربوطه مطرح کردم ‌‌‌‌‌‌‌‌، اگر نظری ندارید یا کمکی نمی کنید مسخره نکنید.
اون پست بیشتر جنبه فان و شوخی داشت .
دیدن انیمه با دوبله انگلیسی خیانته از نظر اکثریت جماعت انیمه بین .
یه نفرو @TCSCELL داشتیم بایکوتش کردیم تا خودش از تاپیک رفت :D

Kurt117

کاربر سایت

باکومان به نظر من از وسطای فصل 1 و مخصوصا از فصل 2 به بعد خیلی بهتر میشه (روند جلو رفتن داستان سریع تر میش...)
برای من انیمه خیلی خیلی خوبی بود و کلی لذت بردم ازش :D با اینکه کلیت داستان ساده بود اما ماجراهایی که پیش میومد خیلی جالب بودن از اون طرف با ساخت انیمه و مانگا هم ادم رو اشنا میکرد که خیلی خوب بود :D :D
به نظرم یکم دیگه هم ببین و اگه بیشتر خوشت اومد ادامه بده...
+
نظر سنجی.... :| :| :|
بسیار سخت بود انتخاب :|
re zero و kiznaiver حتما باید میبودن توی انتخابام و فقط یه انیمه دیگه میتونستم انتخاب کنم :|
boku no hero academia
tanaka
ushio
ansatsu kyoushitsu
چون انتخاب های اولم انیمه های جدید بودن گفتم خوب انتخاب اخر از انیمه های ادامه دار باشه.. :D
و در اخر و بعد از 10,20,30,40 کردن ansatsu انتخاب شد.
هم usho و هم ansatsu فصل ها و پایان های قوی داشتن ولی خوب پایان یکم بهتر از بود:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
سلام

اون پست بیشتر جنبه فان و شوخی داشت .
دیدن انیمه با دوبله انگلیسی خیانته از نظر اکثریت جماعت انیمه بین .
یه نفرو @TCSCELL داشتیم بایکوتش کردیم تا خودش از تاپیک رفت :D
پرهام حتی روایت از بزرگان اهل فن دارم....که اونهایی که انیمه دوبله انگلیسی نگا میکنن...به بهشت نمیرن :D

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
سلام
پرهام حتی روایت از بزرگان اهل فن دارم....که اونهایی که انیمه دوبله نگا میکنن...به بهشت نمیرن :D
البته اون بنده خدا در هر صورت تو بهشت جایی نداره :D
ولی برای بقیه دوستان توصیه میشه اگر حتی از مخیلشونم گذشته که دوبله انگلیسی ببینن ، توبه کنن و به راه راست هدایت بشن :D

Uniq

کاربر سایت
سلام

البته اون بنده خدا در هر صورت تو بهشت جایی نداره :D
ولی برای بقیه دوستان توصیه میشه اگر حتی از مخیلشونم گذاشته که دوبله انگلیسی ببینن ، توبه کنن و به راه راست هدایت بشن :D
درسته. منم خودم طرفدار دیدن اثر با زبان اصلیشم.
اما تو انیمه ها برای دیدن جلوه های بصری که فوق العاده ان ترجیح می دم که زیرنویس نبینم تا تمام حواس جمع تصویر باشه.
پ.ن: متوجه شدم که منظورتون شوخی بود ولی گفتم تا یه موقع همه نریزن سرم...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
درسته. منم خودم طرفدار دیدن اثر با زبان اصلیشم.
اما تو انیمه ها برای دیدن جلوه های بصری که فوق العاده ان ترجیح می دم که زیرنویس نبینم تا تمام حواس جمع تصویر باشه.
پ.ن: متوجه شدم که منظورتون شوخی بود ولی گفتم تا یه موقع همه نریزن سرم...
داداش همه اینها بهونه ـس....ژاپنی یادبگیر.....اولش یکمی سخته...ولی بعدش به سطحی میرسی که حتی از مترجم فارسی یا حتی انگلیسی هم اشکال می گیری و کلاً بدون زیرنویس نگا میکنی :D

لطفا میشه زیرنویس Katanagatari رو بزارید ؟ هرچه گشتم دنبالش پیدا نکردم . یه صفحه تو انیم ورلد بود که نمیشد لینک ها رو گرفت :/
ممنون میشم اگه دوستان لطف کنند ارسال کنند برام
PM کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر