Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بعد از دیدن یک عالمه نقد مثبت درباره hunter x hunter فکر کردم در پایین ترین حالت با یک چیز خوب طرف هستم ولی بعد دیدنش اصلا نمی تونم در هیچ حالتی درک کنم چرا این همه ازش تعریف می کنن،ولی بعد فکر کردم شاید کلا سلیقه من مشکل داره چون از attack of titan و fullmetal alchemist brotherhood هم اصلا خوشم نیومد(دلایل خیلی زیادی هم دارم که چرا اصلا در اون حدی که تعریف می کنن نیستن ولی فکر کنم با این وضع که فقط من خوشم نمیاد دلایلم سلیقه ای باشن)
حالا می خوام Gintama رو شروع کنم فقط یک نفر می تونه بگه تا چه قسمتی ببینم می تونم متوجه بشم که خوشم اومده یا نه،چون یکسری انیمه ها هستن مثلا بعد از 30 یا 40 قسمت تازه کیفیتشون بالا می ره
ببین سیاوش بگو که از چه انیمه هایی تا حالا خوشت امده...تا گوشی دستمون بیاد که سلیقت تو چه مایه هایی هستش....
اینطوری راحتر میشه انیمه ای رو پیشنهاد داد....

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بعد از دیدن یک عالمه نقد مثبت درباره hunter x hunter فکر کردم در پایین ترین حالت با یک چیز خوب طرف هستم ولی بعد دیدنش اصلا نمی تونم در هیچ حالتی درک کنم چرا این همه ازش تعریف می کنن،ولی بعد فکر کردم شاید کلا سلیقه من مشکل داره چون از attack of titan و fullmetal alchemist brotherhood هم اصلا خوشم نیومد(دلایل خیلی زیادی هم دارم که چرا اصلا در اون حدی که تعریف می کنن نیستن ولی فکر کنم با این وضع که فقط من خوشم نمیاد دلایلم سلیقه ای باشن)
حالا می خوام Gintama رو شروع کنم فقط یک نفر می تونه بگه تا چه قسمتی ببینم می تونم متوجه بشم که خوشم اومده یا نه،چون یکسری انیمه ها هستن مثلا بعد از 30 یا 40 قسمت تازه کیفیتشون بالا می ره
اگر خیلی سلیقه ای و دستچین شده انیمه میبینی ، گینتاما رو نبین . اجتمالاً نصف شوخیاش رو متوجه نمیشی و به نظرت یخ و بی مزه بیاد .

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

منم نه از Hunter x Hunter خوشم اومد نه attack of Titan

هانتر که بخاطر اینا خوشم نیومد: 1- توضیحات بیش از حد مجری و شخصیتا که هرچیزو 300 دفعه توضیح میدادن انگار مخاطب فراموشی یا مغز اردک داره 2- ول کردن موضوع ها که نویسنده هی يه موضوع باحالی میساخت يه دفعه ولش میکرد میپرید رو يه موضوع دیگه ( مثل اون گروه فانتوم که رسما بیخیالشون شد و رفت سراغ اون ارک مسخره ی گرید آیلند ) 3- افتضاح بودن ارک آخر که مجری اونقدر توضیح داد مغزم درد گرفت و داستان خشن ترسناک يه دفعه تبدیل شد به داستان رمانتیک گریه زاری اجتماعی 4- نقش اول شدیدا رو اعصاب و نفرت انگیز

البته قبول دارم انیمه ی خوبی بود ولی نه ديگه در این حدی که ازش بت ساختن و رتبش هم به نظرم بیخودی بالاس تو MAL

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: slipkboy

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
UFO Gakuen no Himitsu
D50Xr.jpg

Movie Anime ـی که می خوام به شما معرفی کنم, یکی از بهترین تلاش هایی هست که در جهت نشان دادن UFO ـا یا همان فضایی ـا ساخته شده . زمان پخش UFO Gakuen no Himitsu مدت 2 ساعت هست ولی چنان آدم را جذب خودش می کنه طوری که آرامش و محبت را در اوج نشان میده .
GnH سعی شده که رابطه بین انسان و Alien ـا که همان موجودات فضایی هستند, را به شکلی دیگر نشان بده و اولین پیام کلی قابل توجه ـش این هست, که به انسان بگه که همه موجودات را به یک چشم نبیتیم, حتی Alien ـها را , ولی با این وجود هم Alien بد و خوب وجود داره همان طور که در انسان ـها , خوب و بد همدیگر را کامل می کنند, در موجودات فضایی هم به همین شکل هست . این تازه اولین پیام این انیمه هست !
UFO GnH انیمه ای زیبا با محیطی زیبا تر و کاراکتر هایی متناسب با موضوع انیمه هستند که هر کدام ارزش دیدن انیمه را چند برابر می کند, امیدوارم انیمه را ببینید و از دیدن ـش لدت کافی را ببرید .
نمره : 9.5/10

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
Gintama انیمه ای کلا خنده داره طوری که بعضی از جاها از خنده حتی اشکت هم در میاد:D والا تا کدوم قسمت روو نمی دونم ولی کلا انیمش این طوریه که اگه تا 2 3 قسمت اول باش حال کردی که کردی اگر هم که نه ادامه ندادنش بهتره (البته جلوتر حدودا از قسمت 60 به این ور یکم اکشنش هم بالاتر می ره)
بازم اگه از فرشاد بپرسی شاید بتونه بهتره راهنماییت کنه چون خودش به من این انیمه رو معرفی کرده و من هنوز کامل انیمه رو ندیدم
گینتاما رو فعلا شروع کردم ممنون بابت راهنمایی

ببین سیاوش بگو که از چه انیمه هایی تا حالا خوشت امده...تا گوشی دستمون بیاد که سلیقت تو چه مایه هایی هستش....
اینطوری راحتر میشه انیمه ای رو پیشنهاد داد....
انیمه هایی که تا الان خوشم اومده Mushishi,Serial Experiments Lain,Death Note,Code Geass,Psycho Pass,Paranoia Agent,Neon Genesis Evangelion,Assassination Classroom,One Piece,Naruto
یکسری انیمه ها هم خوشم نیومده Another,Ergo Proxy,Steins gate,Sword Art Online,No Game No life
سینمایی ها رو اشاره نکردم
سلام

اگر خیلی سلیقه ای و دستچین شده انیمه میبینی ، گینتاما رو نبین . اجتمالاً نصف شوخیاش رو متوجه نمیشی و به نظرت یخ و بی مزه بیاد .
اتفاقا سر همون اپیزود اول و دوم خوشم اومد،خصوصا از شخصیت گینتوکی.انیمه ای نیست که پشت سر هم نگاه کنم ولی مسلما هر چند وقت یکبار نگاه می کنم
منم نه از Hunter x Hunter خوشم اومد نه attack of Titan

هانتر که بخاطر اینا خوشم نیومد: 1- توضیحات بیش از حد مجری و شخصیتا که هرچیزو 300 دفعه توضیح میدادن انگار مخاطب فراموشی یا مغز اردک داره 2- ول کردن موضوع ها که نویسنده هی يه موضوع باحالی میساخت يه دفعه ولش میکرد میپرید رو يه موضوع دیگه ( مثل اون گروه فانتوم که رسما بیخیالشون شد و رفت سراغ اون ارک مسخره ی گرید آیلند ) 3- افتضاح بودن ارک آخر که مجری اونقدر توضیح داد مغزم درد گرفت و داستان خشن ترسناک يه دفعه تبدیل شد به داستان رمانتیک گریه زاری اجتماعی 4- نقش اول شدیدا رو اعصاب و نفرت انگیز

البته قبول دارم انیمه ی خوبی بود ولی نه ديگه در این حدی که ازش بت ساختن و رتبش هم به نظرم بیخودی بالاس تو MAL

Sent from my D6603 using Tapatalk
جدای از دلیل هایی که گفتی دلیل های دیگه ای هم هست 1-نبود soundtrack های قوی،اصولا انیمه های شونن باید soundtrack های خوبی داشته باشن که بتونن اون احساسات شکست،پیروزی و ... رو بهتر منتقل کنن ولی Hunter x Hunter از اول تا آخر فقط فقط یکسری soundtrack اعصاب خورد کن رو هی تکرار می کرد 2-نبود کمدی درست حسابی،حالا نمی گم که یک انیمه شونن حتما باید کمدی داشته باشه ولی Hunter x Hunter حتی یک صحنه کمدی هم نداشت(با اینکه خیلی زور می زد بعضی جاها) 3-به جز phantom group بقیه villain ها افتضاح بودن،هیچ چیز خاصی نداشتن،خیلی تک بعدی و قابل پیش بینی بودن،دقیقا انگار نویسنده تمام مانگاها و انیمه های شونن رو نگاه کرده بود و بعد تصمیم گرفته بود بهترین نکات villain ها رو بزار کنار هم ولی اصلا خوب در نیومده بود،همون phantom group هم همون طور که گفتی یکهو ول می کنه 4-آرک chimera ant،عملا 61 قسمت چرت و پرت خالص 5-مبارزات،مثلا تو bleach با اینکه کلا مبارزاتش زیاد هوشمندانه نیست ولی اکشن خوبی داره،ولی تو Hunter x Hunter مبارزات نه اکشن خوب دارن،نه هوشمندانه هستن،نه قابلیت های جالبی وجود داره(اینها به صورت نسبی نسبت به انیمه های شونن معروف دیگه هست)
دلیل های دیگه هم هست،البته این دلایل همشون سلیقه ای هست

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
فکر نمی کردم روزی برسه که تو تاپیک بیان از Hunter x Hunter بد بگن و قشنگ نقطه قوت انیمه رو به ضعفش تبدیل کنند !!!هی می خواستم جلوم رو بگیرم ولی دیگه این جمله رو نتونستم تحمل کنم
مثلا تو bleach با اینکه کلا مبارزاتش زیاد هوشمندانه نیست ولی اکشن خوبی داره،ولی تو Hunter x Hunter مبارزات نه اکشن خوب دارن،نه هوشمندانه هستن،نه قابلیت های جالبی وجود داره(اینها به صورت نسبی نسبت به انیمه های شونن معروف دیگه هست)
خودم یکی از قن های بلیچ هستم ولی دیگه در با بد چیزی مقایسه می کنی!!!Hunter x Hunter یکی از منطقی ترین صحنه های مبارزه و پاور اپ چه شخصیت اصلی چه فرعی رو داره همینطور الکی یکی رو قوی نمی کنه یا با دلایل غیر منطقی مبارزه رو پیش ببره!!!
نمونش هم اینقدر زیاده که نپرس که دیگه اگه این خودت ندید باشی و نفهمی از من چاره نیست!!!همین Hunter x Hunter نمره 9.1 از تو دوتا سایت معتبر myanimelist و imdb داره و اینقدر نقد مثبت داره که همه بهش 10/10 دادن و یکی از کم ایراد ترین یا بگم بی ایراد ترین انیمه های که اومده!!!نویسنده این اثر Yoshihiro Togashi قبل از شروع هر ارک چندین ماه اطلاعت و.... جمع اوری می کنه تا این انیمه کیفیت خودش رو نگه داره واسه پول و... هم تند تند چپتر نمیده بیرون و اینقدر استرس داره سره نوشتن هر قسمت که واسه یه مدت کنار گذاشت چون واسه هر قسمتش واقعا زحمت می کشید!!!
کلا یا انیمه زیادی ندید که اینطوری نظر میدی یا با دقت انیمه رو ندیدی و همینطوری الکی نگاه می کردی که هی مبارزه کنند و کشت کشتار بشه!!!!
همون توضیحات که می گید سردرد می گیرید یکی از بهترین قسمت های انیمه هست بجای این که بزار کارکتر طبق رسما انیمه نقطه ضعفش رو توضیح بده و بگه من فلا و اینطوری می تونم تو رو بزنم با این قدرت راوی میاد وسط و قشنگ بالانس انیمه رو حفظ میکنه و به بیننده اطلاع میده که مبارزه از چه قرار و .........
شخصیت هاش هم یکی از یکی بهتر!!!همین هیسوکا کلی طرفدار داره با این که شخصیت فرعی هست!!!موسیقی انیمه هم من نمی دونم قراره چطور از این بهتر باشه!!!
خلاصه برید یه چنتا انیمه بینید اونم اکشن و... بعدش می فهمین Hunter x Hunter چه گنجینه ای هست که داشتید اینطوری بد ازش می گفتید!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
به طور کلی من خودم بلیچ رو خیلی بیشتر هانتر دوست دارم:D مبارزاتش برای من واقعا جذاب تره! (قبول دارم پاور آپ رو هوا زیاد داره! مخصوصا برای ایچیگو! اما جذابه :-" ) ، در مورد کاراکترها هم باز من شخصا بلیچ رو خیلی بیشتر دوست دارم! توی هانتر شاید فقط 2-3 نفر باشن که خیلی دوستشون داشته باشم:D
ولی در مورد هانتر هم بی انصافیه خیلی از چیزایی که گفته شد:( البته این راوی و این چیزا حدودا سلیقه ایه! :-" اما از نظر داستان ، هانتر یک سر و گردن بالاتره! یا حتی آرک آخر که هیچ مبارزه ای رو شامل نمیشد فوق العاده بود! :-" (هانتر یک پاور آپ رو هوا داشته کلا،همون یدونه هم تا آخر عمر نفرینش میکنم! :| :(( :(( :(( )

ولی هانتر و بلیچ و ... هیچ! FMA:B ... شوخی میکنید دیگه؟ :| خدااااااااااست این انیمه! از همه نظر! :x :x :x
بدبختی اینه لیست انیمه هایی که دیدید هم که گذاشتید،یکم درکش برام سخته چطور میشه این وسط FMA:B رو دوست نداشت:-" (کلا فکر کنم اولین نفری هستید که دیدم از FMA:B خوشش نیمده باشه! :D ) (اوه اوه Stein's ; Gate هم که هست x_x )

حالا کلا بی خیال...
این Joker Game چقد خوبه! :x هر فصل یه انیمه ی اینجوری داشته باشیم خوبه! + یکی هم صلح جهانی و Slice of Life تصفیه کننده ی روح! + بقیشم که مثل همیشه چندتا شونن اکشن فانتزی یافت میشه:-" (یک ورزشی هم این وسط باشه خوبه! که نداریم این فصل:( )
به طور کلی نمیدونم چرا ولی اخیرا انیمه هایی که توی زمان قدیمی تری هستن رو بیشتر دوست دارم! شاید به خاطر اینه که خسته شدم از این همه انیمه و شخصیت های اصلیه مدرسه ای!(یا تو همون سن و سال:-" ) همین جوکر گیم و Shouwa خیلی حال میدن مثلا! :D

---
این انیمه ای هم که حسن @emperor 69 پیشنهاد داد رو باید ببینم! :D تا حالا یادم نمیاد حسن انیمه ای پیشنهاد داده باشه و حال نکرده باشم! :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
فکر نمی کردم روزی برسه که تو تاپیک بیان از Hunter x Hunter بد بگن و قشنگ نقطه قوت انیمه رو به ضعفش تبدیل کنند !!!هی می خواستم جلوم رو بگیرم ولی دیگه این جمله رو نتونستم تحمل کنم

خودم یکی از قن های بلیچ هستم ولی دیگه در با بد چیزی مقایسه می کنی!!!Hunter x Hunter یکی از منطقی ترین صحنه های مبارزه و پاور اپ چه شخصیت اصلی چه فرعی رو داره همینطور الکی یکی رو قوی نمی کنه یا با دلایل غیر منطقی مبارزه رو پیش ببره!!!
نمونش هم اینقدر زیاده که نپرس که دیگه اگه این خودت ندید باشی و نفهمی از من چاره نیست!!!همین Hunter x Hunter نمره 9.1 از تو دوتا سایت معتبر myanimelist و imdb داره و اینقدر نقد مثبت داره که همه بهش 10/10 دادن و یکی از کم ایراد ترین یا بگم بی ایراد ترین انیمه های که اومده!!!نویسنده این اثر Yoshihiro Togashi قبل از شروع هر ارک چندین ماه اطلاعت و.... جمع اوری می کنه تا این انیمه کیفیت خودش رو نگه داره واسه پول و... هم تند تند چپتر نمیده بیرون و اینقدر استرس داره سره نوشتن هر قسمت که واسه یه مدت کنار گذاشت چون واسه هر قسمتش واقعا زحمت می کشید!!!
کلا یا انیمه زیادی ندید که اینطوری نظر میدی یا با دقت انیمه رو ندیدی و همینطوری الکی نگاه می کردی که هی مبارزه کنند و کشت کشتار بشه!!!!
همون توضیحات که می گید سردرد می گیرید یکی از بهترین قسمت های انیمه هست بجای این که بزار کارکتر طبق رسما انیمه نقطه ضعفش رو توضیح بده و بگه من فلا و اینطوری می تونم تو رو بزنم با این قدرت راوی میاد وسط و قشنگ بالانس انیمه رو حفظ میکنه و به بیننده اطلاع میده که مبارزه از چه قرار و .........
شخصیت هاش هم یکی از یکی بهتر!!!همین هیسوکا کلی طرفدار داره با این که شخصیت فرعی هست!!!موسیقی انیمه هم من نمی دونم قراره چطور از این بهتر باشه!!!
خلاصه برید یه چنتا انیمه بینید اونم اکشن و... بعدش می فهمین Hunter x Hunter چه گنجینه ای هست که داشتید اینطوری بد ازش می گفتید!!!
من که گفتم دلایلی که آوردم سلیقه ای هست،(البته به جز موسیقی چون واقعا هیچ موسیقی خاصی نداره این انیمه بدون هیچ اغراقی)،درباره مقایسه بلیچ من اصلا قصدم مقایسه بلیچ با HxH نبود،خودم اصلا طرفدار بلیچ نیستم منظورم این بود که مثلا با اینکه بلیچ خیلی مشکلات داشت ولی اکشن مبارزاتش جالب بود،حالا جدای بحث بلیچ من اصلا قبول ندارم که مبارزاتش منطقی یا هوشمندانه هست،خیلی جاهاش از لحاظ منطق واقعا احمقانه هست(این مشکل رو تقریبا تمام انیمه های شونن دارن ولی چون نکات مثبت دیگه دارن قابل چشم پوشی هست)حالا اگه خواستی مورد به مورد قسمت های به شدت احمقانه از لحاظ منطقش رو می نویسم،گفتی به جای این که کاراکتر مبارزه رو توضیح بده راوی مبارزه رو توضیح می ده،حالا شاید برای چند نفر خیلی این موضوع فرق داشته باشه ولی برای من انگار یک چیز هست،شخصیت ها هم از نظر من یکی از یکی بدتر هستن،اول از همه خود گون به عنوان شخصیت یک فاجعه هست،یعنی فکر نکنم هیچ انیمه ای دیده باشم اینقدر شخصیتش نچسب و احمقانه باشه،هیسوکا هم هیچ نکته جدیدی در بین شخصیت منفی های انیمه های این سبکی نداشت،حتی رفتار یا قدرت هاش هم چیز جدید یا غیر قابل پیش بینی نبود،حالا من دیگه ادامه نمی دم چون 20 خط دیگه هم بنویسم بازم یک چیز سلیقه ای هست،فقط تنها نکته ای که متوجه شدم اینکه با توجه به سلیقه خودم نمی تونم به سایت هایی مثل myanimelist اعتماد کنم
به طور کلی من خودم بلیچ رو خیلی بیشتر هانتر دوست دارم:D مبارزاتش برای من واقعا جذاب تره! (قبول دارم پاور آپ رو هوا زیاد داره! مخصوصا برای ایچیگو! اما جذابه :-" ) ، در مورد کاراکترها هم باز من شخصا بلیچ رو خیلی بیشتر دوست دارم! توی هانتر شاید فقط 2-3 نفر باشن که خیلی دوستشون داشته باشم:D
ولی در مورد هانتر هم بی انصافیه خیلی از چیزایی که گفته شد:( البته این راوی و این چیزا حدودا سلیقه ایه! :-" اما از نظر داستان ، هانتر یک سر و گردن بالاتره! یا حتی آرک آخر که هیچ مبارزه ای رو شامل نمیشد فوق العاده بود! :-" (هانتر یک پاور آپ رو هوا داشته کلا،همون یدونه هم تا آخر عمر نفرینش میکنم! :| :(( :(( :(( )

ولی هانتر و بلیچ و ... هیچ! FMA:B ... شوخی میکنید دیگه؟ :| خدااااااااااست این انیمه! از همه نظر! :x :x :x
بدبختی اینه لیست انیمه هایی که دیدید هم که گذاشتید،یکم درکش برام سخته چطور میشه این وسط FMA:B رو دوست نداشت:-" (کلا فکر کنم اولین نفری هستید که دیدم از FMA:B خوشش نیمده باشه! :D ) (اوه اوه Stein's ; Gate هم که هست x_x )

حالا کلا بی خیال...
این Joker Game چقد خوبه! :x هر فصل یه انیمه ی اینجوری داشته باشیم خوبه! + یکی هم صلح جهانی و Slice of Life تصفیه کننده ی روح! + بقیشم که مثل همیشه چندتا شونن اکشن فانتزی یافت میشه:-" (یک ورزشی هم این وسط باشه خوبه! که نداریم این فصل:( )
به طور کلی نمیدونم چرا ولی اخیرا انیمه هایی که توی زمان قدیمی تری هستن رو بیشتر دوست دارم! شاید به خاطر اینه که خسته شدم از این همه انیمه و شخصیت های اصلیه مدرسه ای!(یا تو همون سن و سال:-" ) همین جوکر گیم و Shouwa خیلی حال میدن مثلا! :D

---
این انیمه ای هم که حسن @emperor 69 پیشنهاد داد رو باید ببینم! :D تا حالا یادم نمیاد حسن انیمه ای پیشنهاد داده باشه و حال نکرده باشم! :D
گفتم که فکر کنم تنها کسی در کل دنیا باشم که از FMA:B خوشش نیومده :D
من تا الان فکر میکردم محاله کسی Steins;gate رو تا آخرش ببینه و خوشش نیاد:D
@Red Dead
تا آخرش رو دیدی یا دراپ کردی؟
آره تا آخرش دیدم،کلا همیشه تا آخر می بینم بعد نظر می دم :D
زیاد به سلیقه من توجه نکنید خیلی قاطی هست :D مثلا همین مانگای berserk به نظرم از نظر art فوق العاده هست ولی داستانش برام هیچ جذابیتی نداره :D

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
ادمای دور اطراف من که از پایان FMA:B راضی نبودن به جز من
از اون طرف میگن قابل پیشبینی بود اخرش از اون طرف هم میگن فکر میکردن اخرش اونطوری میشه که نشد. وات د فاز xD
سلیقت هم رنگاورنگه نمیشه مطمن نظر داد از چی خوشت میاد
از انیمه هایی که خوشت اومده انیمه های مشابهش که تو mal لیست کردن رو هم اگه نگاه نکردی یه نگاهی بنداز شاید خوشت اومد شایدم نه
راستی اگه GTO رو ندیدی ببین خیلی انیمه باحالیه xD

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

من تا حالا نزدیک 70 تا انیمه ی اکشن دیدم ....

همون هیسوکا که شما گفتی درسته شخصیت خفنی بود و منم طرفدارش بودم, ولی اونم دقت کنی به مرور نقشش کمتر و کمتر شد و بلاخره نویسنده 2 آرک کاملا حذفش کرد از داستان ( آرک کیمورا و اون آرک مسخره ی رای گیری برای ریاست, کلا حظور نداشت ) که به نظرم اشتباه نویسنده بود این شخصیت و گروه فانتوم رو از داستان اصلی حذف کرد و به حاشیه برد

اون مجری هم سلیقه ای بود شما خوشت اومده ولی خیلی ها مثل من سرشون درد گرفت اونقدر مجری ور زد ... چون اومدیم انیمه میبینیم باید شخصیت ها صحبت کنن یا از طریق تصاویر خودمون قضایع رو بفهمیم ... رمان که نیس مجری اتفاقات رو توضیح بده ( مثل اینه داخل کمیک همش مجری حرف بزنه جای شخصیتا مسخره نیس ؟ )

بعد اصلا حالا میگیم مجری هم خوب بود ( که نبود ) ... کاش حداقل فقط اتفاقات مهم و نقطه ضعف هارو توضیح میداد یا فقط یه بار هر چی رو میگفت ... بدبختی اینجا بود هرچی رو 300 دفعه تکرار میکرد ! اونم اتفاقات خیلی ساده و غیر مهمی که خودمون هم میدونستیم

مثلا یارو داخل اتاق میشد مجری میگفت: "و در این ساعت فلانی داخل اتاق شد و" یا میگفت "همانطور که شاه با لذتی بی سابقه بازی میکرد" اونم در حالی که خودمون این اتفاقات رو داشتیم میدیدیم و میفهمیدیم ... دیگه نیازی نبود این مجری خان 20 بار تکرارشون کنه ... کور که نیستیم دیدیم یارو داخل اتاق شد ... یا دیدیم پادشاه لبخند میزنه و خوشحاله

بعد جالبه شخصیتا هم یه مسائل بی اهمیتیو توضیح میدادن که ادم خسته میشد, مثلا یه موجودی فقط یه قسمت اونم 2 دقیقه تو داستان میومد بعد 20 دقیقه راجب اینکه چطور موجودیه و چرا اومده توضیح میدادن

درباره ی پاور آپ ها هم بگم که من فرقی ندیدم بین پاور آپ تو هانتر و پاور آپ تو ناروتو یا دراگون بال و هر شونن دیگه ای ... مثلا گون موقع مبارزه با نفرپیتو از عصبانیت یه دفعه 10 سال بزرگتر شد و قدرتشم اندازه ی پادشاه کیموراها شد ( خب این منطقی بود الان که از عصبانیت 10 سال بزرگتر شی ؟! ) یا کیلوا که یه دفعه قدرت جدیدی به اسم سرعت خدا بدست آورد اصلا هم معلوم نبود چطور این قدرتو یاد گرفته یا فهمیده بود که داره

الان شما هرکدوم از پاور آپ هاش که به نظرتون منطقی بوده رو اسم ببر تا نمونش رو تو انیمه ی دیگه ای بهت معرفی کنم ( در حالی که اصلا همین که گون و کیلوا فقط 12 سالشون بود ولی مرد 30-40 ساله رو شکست میدادن خودش غیر منطقی بودن پاور آپ ها و کل داستانو نشون میده نیاز به مثال زدن نیس :) )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر