Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
دوستان من زیاد تو نخ انیمه نیستم ولی ازتون میخوام 5 تا انیمه سینمایی باشه لطفا که غمگین باشه و کور کور بشه باهاش گریه کرد رو بهم معرفی کنید

Grave of The Fireflies

اگ ندیدی...

گریه نکردی - من خودکشی میکنم...

-_______-

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,795
نام
Masoud
دوستان زیرنویس فارسی Evangelion Death & Rebirth و End of the Evangelion رو دارید؟
سلام.
تا جایی که من خبر دارم Death & Rebirth زیرنویس فارسی نداره (من چیزی پیدا نکردم) ولی زیرنویس End of the Evangelion رو برات آپلود کردم.
مترجم: Noname
[OZC] Neon Genesis Evangelion Renewal - End Of Evangelion
ویرایش:
بعد خود انیمه ، Death & Rebirth هم لازمه دیدنش یا دیدن End of the Evangelion کافیه؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
قیافه ی آل مایت بدون قدرتش خداااااااااااااااااااااااست! :x یعنی اگر با این قیافه تو ادامه ی داستان حضور داشته باشه،حالا هرکی هم وارد داستان بشه،ایشون کاراکتر محبوبم خواهد موند! :-"
گرچه با چیزایی که دیدیم،شک دارم دیگه مثلا در ادامه ی داستان دیده بشه:-" و جایگزین محبوب ترین هام 3-4 تا کاراکتر دیگه توی اپنینگ مشخص بودن! و حتما یکی از اونا میشه:-"

این قسمت هم در کل خیلی خوب بود! :x خوشمان آمد! :x

• Like
Reactions: m.a.t and slipkboy

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
Sakamoto چقدر خنده دار نبود :|:|

برعکسش Tanaka :x:x|-):D از اون سری هاس که از اول تا اخر قسمتش اصلا نمیتونی نیشتو ببندی!!!! چقدرم خودش و رفیقش جدی گرفتن قضیه رو :))

ادامه نظرات قبلی

GATE : انیمه جالبی بود از لحاظ موضوعی ( روابط سیاسی دو دنیای متفاوت ) بیننده رو جلب میکرد هرچند شایذ روایت کلیشه ای داشت ولی درکل کاری بود که ارزش دیدن داشت من رو خسته نکرد و از کاراکتر های خوبی هم برخوردار بود

Musaigen no Phantom World : یکی از انیمه های سر خوش فصل بود که خیلی موضوع خاصی رو دنبال نمیکرد دیدنش طی فصل فکر بدی نبود ولی بغد از تموم شدن فصل فکر نمیکنم خیلی کسی دنبال این کار بره

Prince of Stride : واقعآ متاسفم وقت و انرژی صرف ساختن همچین انیمه هایی میشه که بعد اون فصل هیچکس همچین انیمه ای رو به یاد هم نمیاره

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu : بسیار انیمه جالب و متفاوتی بود و من این انیمه رو هم جزء کارهای بزتر سال میدونم روایت خوب داستان و داشتن کاراکتر های قوی و در ادامه امید به اینده ای بهتر در فصل جدید همه از نکاتی که ما رو مجبور به دیدن انیمه میکنه

و اما شگفتی پارسال برای من انیمه :

Utawarerumono - Itsuwari no Kamen : وقتی این کار رو شروع کردم هیچ انتظار خاصی از انیمه نداشتم شروع کار مبهم بود شخصیت اصلی داستان از ناکجا اباد پیدا شده بود هیچ چیز از خودش به خاطر نداشت نه توانایی خاصی داشت و نه میخواست دنیا رو نجات بده پس شروع کرد به یاد گرفتن اینکه چطور زندگی کنه و در ادامه جنگیدن و رشد کردن رو یاد میگیره تا بتونه ......

انیمه شزوعش جو اروم و خوشایندی داره زندگی روزمره افراد شهر و جمع شدن کاراکتر های داستان و شوخی ها و داستان های زندگیشون تا اینکه داستان به نیمه میرسه و همه چیز تغییر میکنه و در انتها انیمه ای که با شادی و سرخوشی شروع شده بود با یه جو سرد و غم بار به اتمام میرسه و تنها امید بیننده به ادامه پیدا کردن انیمه و انتظار برای تاییذ شدن فصل جدیدی از انیمست

سلیقه من زیاد همسو با سلیقه دوستان اینجا نیست ولی هرکی از دوستان تو این سال ها که کمی سلیقش تو انیمه دیدن به من شباهت داره این انیمه رو از دست نده پشیمون نمیشه

من احساس میکنم شما فصل اول Utawarerumono رو ندیدی :-? این فصلش شگفتی بود ولی با معنایی متفاوت از اونی که منظور شماس :D:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
Grave of The Fireflies

اگ ندیدی...

-_______-

برادر من اول بپرس ناراحتی قلبی داره /نداره , افسرده هست , نیست . بعد این انیمه رو پیشنهاد بده.
با روان آدم بازی میکنه این انیمه:((:sob::crying::cry2: یکی این انیمه رو ببینی و تحت تاثیر قرار نگیری و یکی هم سریال زیبای ژاپنی
یک لیتر اشک:Crying1::Crying1: رو ببینی روت تاثیر نگذاره , حتما باید بری آزمایشگاه آزمایش بدی!

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Sakamoto چقدر خنده دار نبود :|:|

برعکسش Tanaka :x:x|-):D از اون سری هاس که از اول تا اخر قسمتش اصلا نمیتونی نیشتو ببندی!!!! چقدرم خودش و رفیقش جدی گرفتن قضیه رو :))

من احساس میکنم شما فصل اول Utawarerumono رو ندیدی :-? این فصلش شگفتی بود ولی با معنایی متفاوت از اونی که منظور شماس :D:D

این انیمه دوفصلی ؟ یعنی من انیمه رو از وسط دیدم ؟ :D

والا این انیمه ای که ما از اول پاییز دانلود کزدیم و تا اخر زمستون پخشش ادامه پیدا کرد 25 قسمتی بود و چیزی به عنوان فصل اول دوم توش ذکر نشده بود اگه قبل از این فصل دیگه ای هم داشته اسم یا لینک دانلودش رو بفرستید ممنون میشم

در مورد شگفتی بودن یا نبودنش هم تو نوشتم کاملآ اشاره کردم برای من و سلیقه من خکم صادر نکردم که:D نظر شما هم اینه و قابل احترام

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
چقدر Zankyou no Terror خوب بود :Crying1: همینجوری شانسی گرفتم قسمت اولش رو ولی انقدر خوب بود یک سره تا آخرش دیدم :D

-------------------------------------------------------------------------------------------
والا این انیمه ای که ما از اول پاییز دانلود کزدیم و تا اخر زمستون پخشش ادامه پیدا کرد 25 قسمتی بود و چیزی به عنوان فصل اول دوم توش ذکر نشده بود اگه قبل از این فصل دیگه ای هم داشته اسم یا لینک دانلودش رو بفرستید ممنون میشم
فصل اول اسمش همون Utawarerumono ه بدون پسوند لینکش رو پ.خ کردم .

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
چقدر Zankyou no Terror خوب بود :Crying1: همینجوری شانسی گرفتم قسمت اولش رو ولی انقدر خوب بود یک سره تا آخرش دیدم :D

-------------------------------------------------------------------------------------------

فصل اول اسمش همون Utawarerumono ه بدون پسوند لینکش رو پ.خ کردم .

خب من این فصل رو ندیدم الانم یکم دنبال اطلاعاتش گشتم این دو فصل خیلی به هم ربط ندارن حدافل یعنی انیمه رو از وسط ندیدم که جای شکر داره :D

پست بعدی هم نظز ذر مورد انیمه های این فصل:D

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
خب من این فصل رو ندیدم الانم یکم دنبال اطلاعاتش گشتم این دو فصل خیلی به هم ربط ندارن حدافل یعنی انیمه رو از وسط ندیدم که جای شکر داره :D

پست بعدی هم نظز ذر مورد انیمه های این فصل:D

درسته داستان Itsuwari no Kamen ادامه مستقیم فصل قبلی نیست ولی ديدن سری اول صد در صد توصیه میشه! مخصوصا که یه سری شخصیتای مشترک هم دارن که اگه ادامه ای در کار باشه آشنایی باهاشون خالی از لطف نیست ;)

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
این اینمه akame ga kill هم دیدم .خوب بود ولی تا قسمت 19 از 19 به بعد که خط داستانی از مانگا منحرف میشه رسما افتضاحه
یعنی من فکر کنم اینا با خودشون عهد بسته بودن که تا فی خالدون انیمه رو نبود کنن طوری که دیگه تا 100 سال بعد هم اسمی از ساخت فصل 2 نشه/:)
اخه این چه وضعش بود ~X(~X( همه رو اخر سر کشتن حالا همه یه طرف شخصیت اول مرد یعنی تاتسومی رو هم کشتن :O حداقل اگه نمی خوان انیمه ادامه داشته باشه راه های زیادی هست نه اینکه همه رو تو قبر کنن x-(
به هر حال خود انیمه قشنگ بود اگه فقط اون 4 5 قسمت اخر اون طوری نمیشد ولی خوب الان خود مانگاش هم هنوز که داره پخش میشه اینا با اسدث سرگردانن کلا زیاد پتانسیل داستانی قویه نداشت
خدایی مرگ ماین از همه بدتر بود اصلا حال من که گرفته شده:| دقیقا ظرف یه اپیسود ماین و تاتسومی رو عاشق هم کردن بعد جلسه ی بعد بنگ:|=((

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
بعد از دیدن یک عالمه نقد مثبت درباره hunter x hunter فکر کردم در پایین ترین حالت با یک چیز خوب طرف هستم ولی بعد دیدنش اصلا نمی تونم در هیچ حالتی درک کنم چرا این همه ازش تعریف می کنن،ولی بعد فکر کردم شاید کلا سلیقه من مشکل داره چون از attack of titan و fullmetal alchemist brotherhood هم اصلا خوشم نیومد(دلایل خیلی زیادی هم دارم که چرا اصلا در اون حدی که تعریف می کنن نیستن ولی فکر کنم با این وضع که فقط من خوشم نمیاد دلایلم سلیقه ای باشن)
حالا می خوام Gintama رو شروع کنم فقط یک نفر می تونه بگه تا چه قسمتی ببینم می تونم متوجه بشم که خوشم اومده یا نه،چون یکسری انیمه ها هستن مثلا بعد از 30 یا 40 قسمت تازه کیفیتشون بالا می ره

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Grave of The Fireflies

اگ ندیدی...

-_______-

من اگه گریه نکرده باشم....بازم خودکشی میکنی :D

P.S
ولی به هر کسی که دادم...اشک ـش در امده D:

++++++++++++++++

Koutetsujou no Kabaneri - E01
سوباراشی :-bd
اوف....عجب چیزی بودش...گرافیک بصری انیمه عالی بودش، دقیقاً در حد یه فیلم سینمایی کار شد بود......امیدوارم که به مثل حمله به غول، کله نشه و همینطور با گرافیک خفن پیش بره....
موسیقی هم عالی بودش، دم هیروکی گرم....از همون اول انیمه منتظر بودم که یه Insert Song عالی بشنوم.....که شنیدم D:
هر چند که از دوبلورهای تازه کار استفاده ولی دوبله ی انیمه هم تا اینجا خوب بودش...ولی هنوز اوج نگرفته.....
در مورد دوبلور شخصیت اصلی داستان هم بگم که Hatanaka Tasuku بنظرم یه پدیده ی خیلی نادره که برای دومین باره که صداش رو میشنوم....
اولین بار تو انیمه ی Ushio to Tora بودش که، قسمت های اول انیمه چندان صداش برام جذاب نبودش ولی با جلوتر رفتن انیمه صداش معرکه شد......
به عنوان یه تازه کار که سابقه ی چندان خاصی تو دوبله انیمه نداره، کارش حرف نداره....امیدوارم که تو این انیمه بتونه حسابی هیجان زدم کنه

JoJo's Bizarre Adventure - Diamond is Unbreakable - E02
هیچ نظر خاصی ندارم...مثل فصل های قبلش ـه....جذاب و دوست داشتنی D:

Joker Game - E01
از حد انتظاراتم هم فراتر بودش.....از خفن ترین و خوش صدا ترین دوبلورهای ژاپنی برای دوبله استفاده کردن...خوشم میاد که Production I.G مثل Madhouse تو این زمینه...همیشه سنگ تموم می زاره.
موسیقی و گرافیک کار هم مثل سایر کارهای معروف Production I.G عالی بودش...روند داستان و روایت ـش هم خیلی جذاب ـه.

Kiznaiver - E01
اوم...یه مقدار با اون تصوری که از استدیوی Trigger داشتم...این انیمه فرق داره...اون استایل گرافیکی که توی Kill La Kill یا کارهای سابق ـشون، مثل Gurren Lagann فرق داره....
ولی بازم نگاش میکنم.....نه بخاطر دوبلش که هیچ جذابیتی برام نداره...تنها دوبلور خوش صدا و جذاب همون Kaji Yuukiـه که صداش رو اینقدر شنیدم که دیگه اشباع شدم ازش.

Mayoiga - E02
هیچ نظری ندارم...انیمه هیچ جذابیتی نداره...فعلاً ادامش میدم.....

Terra Formars Revenge - E02
اخ جون، یه فصل دیگه میتونم صدای Itou Shizuka رو بشنوم....چه حالی میده :D

Ushio to Tora - E29
نظر خاصی ندارم...دقیقاً مثل فصل اولشه...و قشنگ داره پیش میره...امیدوارم که دارک تر بشه....از کشته شدن شخصیت های main هم به شدت استقبال میکنم.

Ajin (2016) - E13
دو قسمت آخرش قشنگ شده بود...هیجان انیمه بالا رفته بود....ولی فقط به لطف هفتگی دیدن...تونستم نگاش کنم...اگه میخواستم یه کله همش رو نگا کنم...عمراً سمت ـش میرفتم.

هیچ نظری ندارم.....من اینطور پایان ها رو نمی پسندم....همه چیز باید نابود می شد...خوشی خرمی رو تو پایان اصلاً دوست ندارم.....باید تلخ ـش میکردن....هیچ کس هم که کشته نشد

Haikyuu!! S2 - E25
اوف...عجب چیزی بودش...دو سه قسمت آخر انیمه واقعاً نفس گیر بودش...سطح انیمه همینطور داره بالاتر میشه...از همین الان منتظر فصل سوم ـشم

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
بعد از دیدن یک عالمه نقد مثبت درباره hunter x hunter فکر کردم در پایین ترین حالت با یک چیز خوب طرف هستم ولی بعد دیدنش اصلا نمی تونم در هیچ حالتی درک کنم چرا این همه ازش تعریف می کنن،ولی بعد فکر کردم شاید کلا سلیقه من مشکل داره چون از attack of titan و fullmetal alchemist brotherhood هم اصلا خوشم نیومد(دلایل خیلی زیادی هم دارم که چرا اصلا در اون حدی که تعریف می کنن نیستن ولی فکر کنم با این وضع که فقط من خوشم نمیاد دلایلم سلیقه ای باشن)
حالا می خوام Gintama رو شروع کنم فقط یک نفر می تونه بگه تا چه قسمتی ببینم می تونم متوجه بشم که خوشم اومده یا نه،چون یکسری انیمه ها هستن مثلا بعد از 30 یا 40 قسمت تازه کیفیتشون بالا می ره
Gintama انیمه ای کلا خنده داره طوری که بعضی از جاها از خنده حتی اشکت هم در میاد:D والا تا کدوم قسمت روو نمی دونم ولی کلا انیمش این طوریه که اگه تا 2 3 قسمت اول باش حال کردی که کردی اگر هم که نه ادامه ندادنش بهتره (البته جلوتر حدودا از قسمت 60 به این ور یکم اکشنش هم بالاتر می ره)
بازم اگه از فرشاد بپرسی شاید بتونه بهتره راهنماییت کنه چون خودش به من این انیمه رو معرفی کرده و من هنوز کامل انیمه رو ندیدم

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر