Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر این اپیزود دوم Owari No Seraph خوب بود. نمی دونم کیفیتش بالاست یا من به خاطر این که کم انیمه دیدم انقدر باهاش حال کردم:D ولی خیلی خوب بود. شخصیت هاش در کل بهتر از SnK هستند در همین ابتدای کار:D ولی مشکل اتمسفر داره:D در واقع ضعف Snk نقطه ضعف این بوده ولی نقطه قوت SnK نقطه ضعف این:D

کلا حس خوبی میده هم کیفیت تصاویر هم صداگذاریا و بقیه چیزا باهم خیلی انیمه رو خفن کرده

حالا بزار یه چند قسمت بگذره خود SnK هم قسمتای 2-3 اتفاق خاصی نیوفتاده بود توش :d

قسمت دوم ارسلان هم دیدم :d

نمیدونم چرا انقدر حس خوبی داره بهم میده این انیمه (عجب Opening خفنی هم براش درست کردن) شایدم به خاطر رنگ موها و مدل موهای ارسلانه :d دیگه کلا هرجا موی سفید میبینم اولین چیزی که میاد تو ذهنمه :x :

Last edited by a moderator:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
سلام
برای یه خانم دکتر 36 7 ساله که شدیدا با فرار از زندان و Lost و Game Of Thrones حال میکنه چی تجویز میکنین ؟! :D
در نظر دارم یه 20 عنوانی رو براش بزنم تو هاردش ولی میخوام اقلاً 5 عنوان رو براش اولویت بندی کنم که خوب گرفتار بشه :D
فعلاً اینجوری تو فکرمه :
1 - Black Lagon
2 - Kenshin
3 - Another
4 - Btooom
5 - Death Note
دلیل اینکه موارد 3 و 4 رو تو لیست گذاشتم فضای خیلی شبیه به فیلمیه که دارن .
به طور کلی تو انتخاب عناوین خیلی به کیفیت و سلیقه خودم توجهی نکردم و بیشتر چیزایی رو نوشتم که به نظر خودم میتونن آدمی رو که اصلاً ایده ای درباره انیمه و انیمه دیدن نداره ، انیمه بین کنن .
حالا بقیه هم نظراتشون رو بگن . مطمئنم میشه انتخابهای بهتری هم داشت که من یادم نبوده .
Black Lagoon برای شروع یکخورده بیش از اندازه sick نیست؟
cowboy bebop هم خوبه،code geass هم برای شروع چیز خوبیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
آقا اگر دیجیمون تاخیر خورده و بهار پخش نمیشه بهم بگید،من تحمل شدینش رو دارم! :(( :(( :((
---
:d

55638d1428780570-26313.jpg

Rie Fu از اون صداهایی هست که من اصلاً ازش خوشم نمیاد...حوصله ی گوش دادن کارهاش رو ندارم D:

به هر حال...اگه تو دنیای انیمه میخوای... این دوتا عنوان رو گوش کن
Tsukiakari
Anata ga Koko ni Iru Riyuu

اگه خارج از انیمه باشه...5تا از کارهای پرطرفدارش رو برات میزارم..خواستی تو سایت های آنلاین گوش کن.
I Wanna Go To A Place
For You
decay
Tsuki Akari
TSUKIAKARI
آخه چجوری دلت میاد! :( صدا به این خوبی! :( Life is Like a Boat به این قشنگی :x :(
امشب چندتاش رو میگیرم ببینم اوضاع چطوره :d

بنده با فوتبالیست ها انیمه دیدن رو شروع کردم به بقیه هم همین پیشنهادو می کنم:D
------------
چقدر این اپیزود دوم Owari No Seraph خوب بود. نمی دونم کیفیتش بالاست یا من به خاطر این که کم انیمه دیدم انقدر باهاش حال کردم:D ولی خیلی خوب بود. شخصیت هاش در کل بهتر از SnK هستند در همین ابتدای کار:D ولی مشکل اتمسفر داره:D در واقع ضعف Snk نقطه ضعف این بوده ولی نقطه قوت SnK نقطه ضعف این:D
بشین Kuroko No Basket ببین>:)
یا Haykuu! و Baby Steps :-" Chihayafuru هم فعلا میدونم به گروه خونیت نمیخوره:-"
---
[MENTION=41]parham_safa[/MENTION]
منظورم اینه برای معرفی، چیزی که خودت دوست میداری رو معرفی کن >:) مثلا یکی به من بگه عشقولی میخوام، من عمرا Clannad بهش پیشنهاد نمیکنم:-" میگم برو Ano Hana ببین>:) ( یا Gosick و چند عدد دیگر:-" ) فوقش میگم Clannad هم طرفدار زیاد داره،ولی من دوست نمیدارم:-" :d
تو هم لیست دومت رو بده، فقط دفترچه مرگ رو هم قاچاقی جاش بده>:) :d

---
Ore Monogatari همینطور که پیشبینی میشد،به لیست هفتگی ها اومد! :d زیاد تعریف کردید و دیدمش! >:) :d
گودا عجب مردیه >:) بسی حال کردم! >:) ولی خنگه :d رفیق به این باحالی داره میگه نمیدونم چرا دوستیم :d رفیقشم خیلی باحاله هی بهش میگه خوشتیپ:-" (یا حداقل ترجمه باحالش کرده بود :d )
خنگیه دومشم قضیه ی همین عشقه :-" امیدوارم آدم بشه! یا رفیقش بهش بگه خنگ!!!!! این دختره عاشقه توـه! نه من! :d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
کلا حس خوبی میده هم کیفیت تصاویر هم صداگذاریا و بقیه چیزا باهم خیلی انیمه رو خفن کرده

حالا بزار یه چند قسمت بگذره خود SnK هم قسمتای 2-3 اتفاق خاصی نیوفتاده بود توش :d

قسمت دوم ارسلان هم دیدم :d

نمیدونم چرا انقدر حس خوبی داره بهم میده این انیمه (عجب Opening خفنی هم براش درست کردن) شایدم به خاطر رنگ موها و مدل موهای ارسلانه :d دیگه کلا هرجا موی سفید میبینم اولین چیزی که میاد تو ذهنمه :x :

تو که هر Opening رو می بینی میگی خفنه و...:d ولی جدا خوب درست اش کردن ولی ending ارسلان یه سرو گردن از همه ending و Opening این فصل بالاتره!!!:dاهنگ خفن+ تصاویر خفتتر!!:d

هرکی اگه یه عکس تمیز از این(بدونه این زیرنویس و...)پیدا کرد واسم بفرسته دعاش می کنیم!!:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو که هر Opening رو می بینی میگی خفنه و...:d ولی جدا خوب درست اش کردن ولی ending ارسلان یه سرو گردن از همه ending و Opening این فصل بالاتره!!!:dاهنگ خفن+ تصاویر خفتتر!!:d

هرکی اگه یه عکس تمیز از این(بدونه این زیرنویس و...)پیدا کرد واسم بفرسته دعاش می کنیم!!:d

جو نده من کجا هرچی دیدم گفتم خفنه؟ :d چیزی هم که باحاله رو باید گفت باحاله دیگه

خب ولی جدا هم Seraph هم Arslan اوپنینگ و اندینگشون معرکه بود و با حرفت در مورد اندینگ ارسلان هم کاملا موافقم :d خیلی وقت بود یه اندینگ درست و حسابی ندیده بودم بیشتر اندینگا خسته کنندن اما این عالی بود

ولی از اونطرف به نظرم Opening کوروکو جدیدش خیلی ضعیف تر شده -___- اندینگش هم همینطور >_<

درمورد اسپویلرت هم اگه من پیدا کنم یه چیزی بیشتر از دعا میخواما :d یه پولی پولی یا پولی :d

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب بالاخره آرک Thriller Bark رو هم تموم کردم.:D واقعا آرک خوبی بود، خیلی خوشم اومد. زورو هم که کلا داغون کرد ما رو!
از اینجا به بعد هم که نقطه اوج کل وان پیسه فکر کنم، خوشحالم.:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا برای کسی که انیمه زده شده ( خودم :|) باید چیکارش کرد؟ راهکاری چیزی نداره یا میگذره میره؟:|

خب شما راهکار زیاد داری:

1- خود کشی

2- ادامه زندگی بدون انیمه (از مرگ بدتر)

متاسفانه برای انیمه دوست کردنت راهکاری ندارم ولی برا خلاص کردنت کلی راه دارم :d

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خب شما راهکار زیاد داری:

1- خود کشی

2- ادامه زندگی بدون انیمه (از مرگ بدتر)

متاسفانه برای انیمه دوست کردنت راهکاری ندارم ولی برا خلاص کردنت کلی راه دارم :d

واسه من کر بودن از مرگ بدتر میباشد اونم واسه یه دلیله خاصی :D
یه چند وقتیه اینجوری شدم دیگه سر اپیزود 2 ارسلان تو اپنینگش کشیدم بیرون، حالم بد شد.
حالا نمیدونم Fate رو چیکار کنم 8-| کلا من انیمه رو واسه تفریحش و سرگرمم میکرد میدیدم اگه مجبور شم میرم چند قسمت گینتاما میبینم میام فحشش میدم اونوقت :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خب واضحه، اشباع شدی. یه مدتی نبین بعد دوباره ببین. همۀ کارا رو هم نبین همین خیلی جلوی اشباع آدم رو میگیره. فقط کارهای خوب و بالاتر رو ببین. یه انیمۀ فصلی که تو 3-4 قسمت برات جذاب نبود رو تا آخرش نبین مثلاً.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به به! به به! از شانس من باشه امروز دیجیمون میاد بالاخره!
حالا چرا؟ چون لپتاپم به فنا رفته و روشن نمیشه الان :| نابود شدم رسما :| :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ارسلان :| قسمت دوم خیلی خوب بود :) اپنینگ و اندینگش هم که عالی بودن مخصوصا اون artwork هایی که از شخصیت ها نشون میده.
بی صبرانه منتظر معرفی بقیه کاراکتر های اصلی هستم :)
+
Kekkai Sensen اپیزود دوم :|
:|
هنوز نمیدونم در مورد انیمه چی فکر کنم :| همه چی خیلی بیش از حد سریع و درهم برهم اتفاق میوفته :| طوری که همش آدم میگه wtf wtf wtf :|

در کل از این انیمه های بهاری که شروع کردم از تک تکشون راضیم :d (با اینکه فقط 1-2 قسمت پخش شده :| )
فصل خیلی خوبیه :d
+
به به! به به! از شانس من باشه امروز دیجیمون میاد بالاخره!
حالا چرا؟ چون لپتاپم به فنا رفته و روشن نمیشه الان :| نابود شدم رسما :| :-"
اشکال نداره ما میبینیم بعد برات تعریف میکنیم :) :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
برنامه ای هست رو موبایل بشه انیمه دید؟ :-" همراه با زیرنویس فارسی:-"
حداقل 2-3 روز طول میکشه...اگر درست بشه :|

پ.ن : آدم نمیشم :D

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
برنامه ای هست رو موبایل بشه انیمه دید؟ :-" همراه با زیرنویس فارسی:-"
حداقل 2-3 روز طول میکشه...اگر درست بشه :|

پ.ن : آدم نمیشم :D

من که همه ی انیمه هامو رو موبایل با MX Player میبینم با زیرنویس فارسی :d

---

Arslan Senki قسمت دو رو دیدم خیلی عالی بود ... :x راضیم از هر جهت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر