Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
برنامه ای هست رو موبایل بشه انیمه دید؟ :-" همراه با زیرنویس فارسی:-"
حداقل 2-3 روز طول میکشه...اگر درست بشه :|

پ.ن : آدم نمیشم :D

موبایلت اگه از این خوبا باشه چرا میشه ببینی :D
___

انیمه Hataraku Maou-sama! فصل دوم هم داره؟ میاد؟ چه قشنگ بود :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
برنامه ای هست رو موبایل بشه انیمه دید؟ :-" همراه با زیرنویس فارسی:-"
حداقل 2-3 روز طول میکشه...اگر درست بشه :|

پ.ن : آدم نمیشم :D
یجوریی حرف می زنی امیر انگار از یاران اصحاب کهف هستی!:| چند ساله که از اتاقت نیومدی بیرون؟:d
با یه برنامه MX Player خیلی راحت می تونی با زیرنویس فارسی ببینی!!!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
یجوریی حرف می زنی امیر انگار از یاران اصحاب کهف هستی!:| چند ساله که از اتاقت نیومدی بیرون؟:d
با یه برنامه MX Player خیلی راحت می تونی با زیرنویس فارسی ببینی!!!

خوب تا حالا چنین موقعیتی ایجاد نشده بود :-" :D
بزای همین نمیدونستم برنامه ای هست زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه یا نه! :-"

تشکر از همه! برنامه رو میگیرم ببینم اوضاع چطوره:-" به امید نترکیدن چشمام :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چقد خوب بود این قسمت:D
چرا اینجوری شد؟:-/ تو F/Z وقتی ارباب لنسر مُرد خودش هم سریع مُرد ولی اینجا ارباب کستر که مُرد چرا خود کستر سریع نمُرد؟:-/ بعد این لنسر چی شد یهو تو آزمایشگاه سر و کله اش پیدا شد؟
ایلیاسویل هم تو فصل یک به خون شیرو تشنه بود و اونجوری پشت سر آقا کیریتسوگو حرف میزد ولی الان اینقدر مشتاق بود ببینش و درباره پدرش ازش سوال کنه!:-/

به هر حال از این چرخش 180 درجه ای ایلیاسویل استقبال میشه:D متحد بشن با شیرو و رین خیلی خوب میشه:D

اصلا ورود گیلگمش به مبارزات جون تازه ای به انیمه داد:D قسمت بعد یه جنگ فوق العاده در پیشه:D فقط جای خالی بانومون حس میشه تو این جنگ:(

پ.ن: الان دو تا سرونت تو کلاس آرچر داریم؟:-/ یا گیلگمش رایدر حساب میشه؟:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
چقد خوب بود این قسمت:D
چرا اینجوری شد؟:-/ تو F/Z وقتی ارباب لنسر مُرد خودش هم سریع مُرد ولی اینجا ارباب کستر که مُرد چرا خود کستر سریع نمُرد؟:-/ بعد این لنسر چی شد یهو تو آزمایشگاه سر و کله اش پیدا شد؟
ایلیاسویل هم تو فصل یک به خون شیرو تشنه بود و اونجوری پشت سر آقا کیریتسوگو حرف میزد ولی الان اینقدر مشتاق بود ببینش و درباره پدرش ازش سوال کنه!:-/

به هر حال از این چرخش 180 درجه ای ایلیاسویل استقبال میشه:D متحد بشن با شیرو و رین خیلی خوب میشه:D

اصلا ورود گیلگمش به مبارزات جون تازه ای به انیمه داد:D قسمت بعد یه جنگ فوق العاده در پیشه:D فقط جای خالی بانومون حس میشه تو این جنگ:(

پ.ن: الان دو تا سرونت تو کلاس آرچر داریم؟:-/ یا گیلگمش رایدر حساب میشه؟:D

چه ربطی داره اخه؟:d توی F/Z لنسر بخاطره اینکه اربابش بهش دستور داد خودتو بکش. مُرد نه بخاطره اینکه اربابش مُرد . توی F/Z هم چندبار اشاره شد ک اگه ی خادم بدون ارباب باشه و ی ارباب هم بدون خادم میتونن پیمان ببندن نمومنش هم وقتی کیره توساکا رو کشت . بعدش با گلُگمیش پیمان بستن ...... کستر هم افتاده بود داشت نفس های اخرشو میکشید ک کوزوکی پیداش کرد و بهش مانا داد و ...:d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام.امروز داشتم همینجوری میگشتمکه چشم خورد به این سایت Anime Voice Actor / Seiyuu Comparisons - AVAC.Aksumka.com .تو این سایت میتونید اسم دوتا انیمه رو وارد کنید بعد بهتون دوبلورهای مشترکی که تو هر دوتا انیمه گویندگی کردن با شخصیت هاشون رو نشون میده.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
هی وای من!!!! بام!!!! >:) بزن راشل رو له کن :(( گرچه میدونم چنین کاری نمیکنی:(
اصلا راشل رو باید کن بزنه!!! چون اون قشنگ میتونه تحقیرش کنه! ( چیزی که حقشه:-" ) ولی بام اگرم بتونه بکشتش، بعدش میخواد زار بزنه:-"
ولی این راشل هر قسمتی که میاد، هر کلمه ای که حرف میزنه، منفورتر از قبل میشه:| بدبخت خود بام هنوزم بهش باور داشت و میخواست ببخشتش... ولی بس که بیشعورهه راشل.... :|

کاسانو هم که... :| بتا زودتر بیاد کمک:-"

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
چرا؟نه آخه چرا؟:))2
lgo9p6ioyvojkyw6h741.jpg
ولی سوا از این مورد واقعا اپنینگ خیلی خوبیه.طبق معمول کارای هیروکی ساوانو حرف نداره.فقط تنها مشکلی که هست تا 35 روز دیگه(20/5/2015) نسخه کاملش نمیاد:|ولی عوضش اندینگ ارسلان که کاره Aoi Eirه تا 6 روز دیگه میاد:xانیمه های این فصل هم برعکس فصل قبل که فقط انگل با کلاس آدمکشی رو دنبال میکردم خیلی بهترن.الانم اونایی که دنبال میکنم shougoki no souma-ore monogatari-DanMachi-assassination classroom-owari no seraph-kekkai senken-aeslan senki هستن.
الان شما این انیمه ها رو با چه فن سابی می بینید؟من که به خاطر death parade اصلا نمیتونم سا های HS رو تحمل کنم دو سه روز اضافه صبر میکنم تا یه ساب درست بیاد اونموقع میبینمشون.شما کدوم شو رو با چه سابی می بینید؟الان که به نظرم ساب FFF بعد از HS حرف اول رو میزنه.راستی یه چیزی از کجا میشه PV های اپنینگ یا اندینگ انیمه ها رو دانلود کرد؟چون بعضی هاشون تو چیزتوب نیستن مثله اپنینگ Ano Hana.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا؟نه آخه چرا؟:))
a1lipyvsbd37qo68yynx.jpg
ولی سوا از این مورد واقعا اپنینگ خیلی خوبیه.طبق معمول کارای هیروکی ساوانو حرف نداره.فقط تنها مشکلی که هست تا 35 روز دیگه(20/5/2015) نسخه کاملش نمیاد:|ولی عوضش اندینگ ارسلان که کاره Aoi Eirه تا 6 روز دیگه میاد:xانیمه های این فصل هم برعکس فصل قبل که فقط انگل با کلاس آدمکشی رو دنبال میکردم خیلی بهترن.الانم اونایی که دنبال میکنم shougoki no souma-ore monogatari-DanMachi-assassination classroom-owari no seraph-kekkai senken-aeslan senki هستن.
الان شما این انیمه ها رو با چه فن سابی می بینید؟من که به خاطر death parade اصلا نمیتونم سا های HS رو تحمل کنم دو سه روز اضافه صبر میکنم تا یه ساب درست بیاد اونموقع میبینمشون.شما کدوم شو رو با چه سابی می بینید؟الان که به نظرم ساب FFF بعد از HS حرف اول رو میزنه.راستی یه چیزی از کجا میشه PV های اپنینگ یا اندینگ انیمه ها رو دانلود کرد؟چون بعضی هاشون تو چیزتوب نیستن مثله اپنینگ Ano Hana.

ای منحرف :d

اتفاقا داشتم فکر میکردم اگه ED ارسلان رو Valshe میخوند یه چیز رویایی میشد :d همین الانشم معرکست اما اونموقع دیگه کشته میداد XD

آقا کسی میتونه کمکم کنه؟

من با MPC انیمه هارو میبینم تو PC که اسکرین شات میگرفتم با زیر نویس میوفتاد اما تو لپ تاپ وقتی میگیرم نمیوفته و فقط هاردساب ها میوفته

کسی خبر داره گزینه ای چیزی باید فعال کنم؟ خیلی ضد حاله >_<3

تو نت هم که سرچ کردم همه تاپیکایی که میومد برا سال تیرکمون شاه بود و ضدحال بودن همشون

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
اپیزود خفنی بود! حیف که بی شرف ها توی حساس ترین جای ممکن تمومش کردن. :|
اون تیکه های Caster خیلی جالب بود و اواخر اپیزود هم عالی بود. اون جایی که اون دو تا اومدن مثلاً جلوی گیلگمش رو بگیرن و منهدم شدن، آدم رو یاد F/Z و صحنه های محشرش مینداخت.
فکر کنم اینجا فقط من باشم که از این یارو خوشم میاد! :D

حالا نه اینکه خیلی باهاش حال کنم، ولی کاراکتر جالب و عجیبی داره. مردک چقدر هم ریلکس هست!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اپیزود خفنی بود! حیف که بی شرف ها توی حساس ترین جای ممکن تمومش کردن. :|
اون تیکه های Caster خیلی جالب بود و اواخر اپیزود هم عالی بود. اون جایی که اون دو تا اومدن مثلاً جلوی گیلگمش رو بگیرن و منهدم شدن، آدم رو یاد F/Z و صحنه های محشرش مینداخت.
فکر کنم اینجا فقط من باشم که از این یارو خوشم میاد! :D

حالا نه اینکه خیلی باهاش حال کنم، ولی کاراکتر جالب و عجیبی داره. مردک چقدر هم ریلکس هست!

نه اتفاقا منم ازش خوشم میاد. به نظرم مث اینه که اگه امیا کیریتسوگو کستر یا اساسین رو به عنوان سرونت داشت چی می شد :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا کسی میتونه کمکم کنه؟

من با MPC انیمه هارو میبینم تو PC که اسکرین شات میگرفتم با زیر نویس میوفتاد اما تو لپ تاپ وقتی میگیرم نمیوفته و فقط هاردساب ها میوفته

کسی خبر داره گزینه ای چیزی باید فعال کنم؟ خیلی ضد حاله >_<3
سلام.من انیمه ها رو با PotPlayer می بینم.وقتی هم اسکرین شات میگیرم خیلی ساده گزینه Include Subtitles and message in image رو از منوی Video-->Video Capture فعال میکنم بعد اگه چندتا پشت سر هم خواستم با ctrl+g یا اگه در لحظه یکی خواستم با ctrl+e خیلی راحت اسکرین شات میگیرم مثل این
g35mv7vbuada5d9qh7vc.jpg
این دیجیمون جدیده هم داستان شده.سایت های خارجی هم اومدن با استفاده از همین قضیه ملت رو یه ترول کوچیک کردن.مثلا رفتم animechiby دیدم زده دیجیمون دانلود ولی بعد از کلیک روی لینک به معنای واقعی کلمه ترول شدم چون لینکش این بود
hd0bnwnwbifhsik18bq2.png
.ولی عیبی یوخ:d.زده زمان پخش آوریل تا آخر آوریل هم که دو هفته بیشتر نمونده.دیر و زود داره سوخت و سوز نداره;)
ویرایش:داره آقا خوبم داره)x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر