Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوستان یه سوالی برام پیش اومده کارگردان وان پیس و full metal alchemist brotherhood یکی نیستن که احیانا؟ :-/ چون خیلی چیزایشون شبیه هم هستن :-/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
دوستان یه سوالی برام پیش اومده کارگردان وان پیس و full metal alchemist brotherhood یکی نیستن که احیانا؟ :-/ چون خیلی چیزایشون شبیه هم هستن :-/
زیاد در مورد کارگردانا اطلاعی ندارم،اما فکر کنم انیمه های بلند مثل وان پیس، هر یه مدت یه بار(مثلا هر آرک) کارگردان و اینا عوض میشن :d
فکر کنم تو AW ، بخش بلیچ بود که یه تاپیک زده بودن و کارگردانای انیمه رو معرفی میکردن و ... :d که یعنی میان و میرن ملت :d

ولی برام عجیبه ها:-" تا حالا چوپرفن نداشتیم اینجا :d :-"

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
زیاد در مورد کارگردانا اطلاعی ندارم،اما فکر کنم انیمه های بلند مثل وان پیس، هر یه مدت یه بار(مثلا هر آرک) کارگردان و اینا عوض میشن :d
فکر کنم تو AW ، بخش بلیچ بود که یه تاپیک زده بودن و کارگردانای انیمه رو معرفی میکردن و ... :d که یعنی میان و میرن ملت :d

خودمم زیاد اطلاعات نداشتم برا همین پرسیدم استایل عوض شدن صورت موقع عصبانی شدن و .... و نشون دادن عکس شخصیت ها وسط انیمه خیلی شبیه به هم هستند :-/
چوپر به این بامزگی و گوگولیت اینجا فن نداشته تا حالا؟8-| :crying1:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن

اتفاقآ من خودم به شخصه خیلی از چوپر خوشم میاد شخصیت جالبی داره و یکی از متنوع ترین سیستم های مبارزه ای رو هم داره هرچند که ویژگی اصلیش مبارزه نیست و یه دکتر :d

در این بین یادی هم از قسمت قسمت 20 انیمه Tokyo Ravens بکنم که بسی خفن بود کلی چسبید هرچند که این هفته قسمت خوب کم نداشتیم ولی این یه چیز دیگه بود مقام اول مال خودشه:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من چوپر توی گروه برام نفر آخری یا یکی مونده به آخره:-" ...
البته تا قبل از گذشته 2 سال بیشتر باهاش حال میکردم :d از تغییراتش و اونی که به انسان ها شبیه بود خوشم میومد، و کلا قیافه هاش خیلی خفن تر بود! Horn Point و Arm Point نیز بسی خفن بودن! :d
ولی الان...:| البته Horn Point الانم جالاب شده! ولی قبلی رو بیشتر دوست داشتم :d

سبک مبارزه هم که فقط اسوپ کبیر >:) البته هنوز ازش مبارزه ی خاصی ندیدیم بعد از 2سال :| ولی وقتی مبارزه های قبلیش رو یادم میارم ...:x

فرانکی هم با تیپ جدیدش زیاد حال نمیکنم:( قبلا خفن تر بود قیافش :d البته اگر موهاش رو همون حالت قدیمی بزاره،بسیار خفن میشه :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من چوپر توی گروه برام نفر آخری یا یکی مونده به آخره:-" ...
البته تا قبل از گذشته 2 سال بیشتر باهاش حال میکردم :d از تغییراتش و اونی که به انسان ها شبیه بود خوشم میومد، و کلا قیافه هاش خیلی خفن تر بود! Horn Point و Arm Point نیز بسی خفن بودن! :d
ولی الان...:| البته Horn Point الانم جالاب شده! ولی قبلی رو بیشتر دوست داشتم :d

سبک مبارزه هم که فقط اسوپ کبیر >:) البته هنوز ازش مبارزه ی خاصی ندیدیم بعد از 2سال :| ولی وقتی مبارزه های قبلیش رو یادم میارم ...:x

فرانکی هم با تیپ جدیدش زیاد حال نمیکنم:( قبلا خفن تر بود قیافش :d البته اگر موهاش رو همون حالت قدیمی بزاره،بسیار خفن میشه :x

امیر از تو بعیده !‌ :|:d
داری میگی انیمه تو قسمت شخصیت ها و مبارزات افت کرده ؟! :-b

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
امیر از تو بعیده !‌ :|:d
داری میگی انیمه تو قسمت شخصیت ها و مبارزات افت کرده ؟! :-b
شخصیت ها این 2تا رو از نظر طراحی،آره من قبلی رو بیشتر دوست داشتم! البته چوپر در اصل تغییرات بعد از 2 سال بیشتر بهش میاد،ولی خو...یعنی اصلا اگر تغییرات الانش مربوط به قبل بود،تغییرات قبلش مربوط به الان که 2سال بزرگتر شده بهتر بود! :d
فرانکی هم خو...رسما سایبورگ که هیچی،ربات شده! :d زیادی غول بیابونیه :d

مبارزات هم،توی بعد از 2سال مبارزه ی خاصی نداشتیم! فیشمن که هیچی! نخودی بودن! و دلیل نچسب بودن اون آرک هم یکیش همین بدمن های داغونش بودن! (بدمنی که زیر آب،زورو تونست نفلش کنه و فقط بدبختی این بود که نفس کم اورد...دیگه خودت حسابش کن:-" ) ، پانک هازارد مبارزه ی اسموکر و لاو با ویرگو عالی بود! زورو و مونت هم خوب بود! ولی زورو هنوز هیچی بعد از 2سال از خودش نشون نداده! قشنگ معلومه پتانسیلش خیلی بیشتر از این حرفاست! :d لوفی هم یه مبارزه ای داشت،حالا میگیم قابل قبول! :d :-"

ولی درسروزا که رفتن شاخ به شاخ شدن با دوفلا،یحتمل مبارزات خفنی خواهد داشت! و انشاالله نتایج 2سال تمرین رو تو یه مبارزه ی واقعی و نه یک نمایش(فیشمن) خواهیم دید! :d

از نظر شخصیت های جدید هم که من بعد از 2سال هرجا پا میزاریم یکی رو میخوام بیاد توی گروه! اول که کاریبو:-" بسی خنگ و جالب بود، بعد اومدیم پانک هازارد و مونت! :x ، الانم درسروزا که... نمیگم کیا فقط بگم من هرکی رو توی این آرک میبینم غیر از 2 نفر،میخوام بیان تو گروه! :)) یعنی اگر این آرک ناکامای جدید و اونی که خیلی خیلی میخوام نیاد تو گروه رسما شکست عشقی میخورم! :((
البته با کاری که استاد با مونت کرد...قبلا هم شکست عشقی خوردم:((

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان انیمه باز یک سوال:d
با توجه به این که من کلا با انیمه خصومت شخصی دارم!:d اما یه انیمه تو عمرم دیدم که هنوزم هی میبینم!:d اونم Yu-gi-oh هست..میخوام ببینم عین این چی دارین بهم پیشنهاد بدین؟:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
ادم تا خودش تجربه نکنه نمی فهمه چقدر سخته ملت در مورد انیمه ای که داری نگاه می کنی اسپویل بذارن نتونی بازش کنی! :d
وحشتناکه این حس! :d من در این مواقع،اسپویل رو باز میکنم ولی نمیخونم:)) اصلا یه مرضیه که باید اون اسپویلر رو باز کنم=))

دوستان انیمه باز یک سوال:d
با توجه به این که من کلا با انیمه خصومت شخصی دارم!:d اما یه انیمه تو عمرم دیدم که هنوزم هی میبینم!:d اونم Yu-gi-oh هست..میخوام ببینم عین این چی دارین بهم پیشنهاد بدین؟:d
انیمه ی کارتی من نمیشناسم(شهاب در خدمت شماست:-" ) اما پیشنهاد میکنم خصومت شخصیت رو بزار کنار و FullMetal Alchemist : Brotherhood ببین،اینجوری به عظمت این دنیا پی میبری و بعدش کلا تو دنیای انیمه غرق میشی :d فقط اون حصومت شخصی رو بزار کنار:|

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
انیمه ی کارتی من نمیشناسم(شهاب در خدمت شماست:-" ) اما پیشنهاد میکنم خصومت شخصیت رو بزار کنار و FullMetal Alchemist : Brotherhood ببین،اینجوری به عظمت این دنیا پی میبری و بعدش کلا تو دنیای انیمه غرق میشی :d فقط اون حصومت شخصی رو بزار کنار:|
این خصومت سر دراز دارد!:d کلا من آبم با انیمه های ناروتو فرم اینا تو یه جوق! نمیره:d شهاب کجایی؟:d
(یه بلک کتسه بلک Rose چیه اونم دارم هنوز ندیدم:d)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
این خصومت سر دراز دارد!:d کلا من آبم با انیمه های ناروتو فرم اینا تو یه جوق! نمیره:d شهاب کجایی؟:d
Shingeki No Kyojin رو ببین ، آبت تو یه جوق ! میره :d به احتمال 91% .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن

ناروتو و اینا رو اصلا ولش کن.برو وان پیس ببین روح و روانت حال بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر