Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
fluffy.is رو چک کن.

این fluffy بهترین سایت برای انیمه های قدیمی هست ولی تورنت نیستش. دست خلیل درد نکنه که چند سال پیش مارو آشنا کرد با این گنج :D
در مورد دیجیمون، از خوب کسی پرسیدی :D

ببین دیجیمون چند سری داره.

سری اول همونی هست که تلویزیون خودمون چند سال پیش کلی سانسور و نامنظمی پخش کرد.

Digimon_Adventure_group_shot.jpg

انیمه ای هست که برای کسایی که انیمه رو با امسال Death Note یا Code Geass شروع کردن ممکنه جذاب نباشه و یا بچه گونه به نظر بیاد. ولی کسایی از انیمه های شونن شروع کردن، میتونن ارتباط خوبی با حس ماجراجویی/شونن داستان داشته باشن. اگه ژاپنی ببینی، متوجه میشی 10 سال پیش که نشون میدادن خیلی چیزارو ازش زده بودن و ورژن انگلیسی هم تمام مرگ هارو سانسور کرده. سری اول فکر کنم 52 قسمت هستش. داستانش رو میدونید دیگه نیازی به توضیح نیستش.

film_main_digimon02-1.jpg

سری دوم یا Digimon 02 مربوط میشه به چند سال بعد از پایان سری اول. شخصیت های اصلی بزرگ شدن و چند نفر جدید به عنوان شخصیت اصلی معرفی میشن. شخصا محبوب ترین سری هستش بخاطر اینکه از نظر مبارزه های اپیک و پشت سر هم کم نمیذاره و خیلی هم شلوغه. ولی چیزی که 02 رو به نظرم جذاب میکنه، اینه که داستان به مراتب جدی تره. شخصیت های فرعی به طرز بدی کشته یا شکنجه میشن و داستان به مراتب mature تر از سری اول هستش. به خصوص اواخرش که واقعا قشنگ میشه. اینم حتما ژاپنی ببینید. اگه میخواید انگلیسی ببینید، اصلا نبینید :D

DigimonTamers.png

سری سوم یا Digimon Tamers ربطی به سری اصلی نداره. در واقع دیجیمون و دنیای دیجی ها یه جور افسانه مثل کارتون یا بازی هستش. داستان در مورد یه پسری به اسم تاکاتو هستش که آرزوشه یه دیجیمون داشته باشه و بعد از یه سری اتفاق، دیجیمون جدیدی به نام guilmon رو خلق میکنه. Tamers داستان قشنگی داره. شخصیت هاش یه خورده بچه تر هستند اما این اواخرش تم تاریکی به خودش میگیره. به خصوص اینکه توی سری چندتا از قشنگ ترین و احساسی ترین صحنه ها توی کل سری رخ میده و یه Anti-Hero ـه خیلی عالی داره.

270px-Digimonfrontier_poster.jpg

سری چهارم یا Frontier هم با سری های قبلی فرق داره. فرق اصلیشم اینه که این بار انسان ها تبدیل به دیجیمون میشن و تنوع خوبی داره. از نظر مبارزه این شاید اوج سری باشه. یخورده تکراری هست و اگه ببینی متوجه میشی که داستان به چندتا آرک مختلف که از یک pattern پیروی میکنن هستش ولی 50 قسمته واسه همین خیلی مشکل بزرگی نیستش. این سری هم بر عناصر مثل آتش، نور، یخ، تاریکی، برق و... بنا شده و که یکی از المنتهای دنیای انیمه و بازی برای پیشبرد داستان هستش.

سری پنجم هم با اسم Data Squad یا Savers هست. من شخصا از اون خوشم نمیاد و ندیدیمش. سری ششم که با اسم Xros یا Fusion شناخته میشه هم سیزنی هستش که چند سال پیش اومد و من جز قسمت اول ندیدمش. نه اینکه بد باشه، اتفاقا شنیدم اواخرش خیلی خیلی قشنگ میشه. چرا؟ چون شخصیت های تمام سیزن های قبلی رو میارن و crossover میکنن! اون اپیزود شاید یکی از بهترین لحظات زندگی من بودش :D

به اضافه اینکه از نظر OST، تمام سیزن ها به نظرم فوق العاده هستند. از نظر Opening/Ending یا BGM خود انیمه واقعا شاهکارن. هیچوقت از گوش دادن بهشون خسته نمیشم. بجز اینکه توی ورژن انگلیسی یه سری مضخرف گوشخراش و البته مسخره گذاشتن. برای همین باید ژاپنی ببینید این سری رو. برای فن ساب، Positron خوبه. یه فن ساب دیگه هم بود منتها اسمش رو یادم نمیاد. من خودم تمام سیزن ها رو به 3-4 زبون مختلف دارم اما تورنتشون رو ندارم. خواستی برات پیدا میکنم.

سوالی بود در خدمتم.
آقا دستت درد نکنه! :d
نجات دادی مارو!
حالا که هیچ سیزنیش بالای 100 نیست همشو میگیرم :d
انیمه پر قسمت دیگه سراغ ندارین که ارزش دانلود داشته باشه؟
یه اکانت Leecher خریدم می خوام مصرف بشه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
شهاب،لینک تورنت از 4سری اول به منم برسون:-"

چند وقت پیش اپنینگ عربی سری اول دیجیمون رو دیدم، رفتم به دوران بچگی :(( یادش بخیر:((

روی PS1 هم یه JRPG از دیجیمون میزدم،یکی از دیجیمون هام این روباه زرده از سری سوم بود! خیلی قوی بودش! راحت همه رو تار و مار میکرد:-"
فایتینگش هم فکر کنم معرف حضور همه باشه! :d

راستی شهاب،این پوکمون در اصل بازی بوده؟؟؟ من فکر میکردم در اصل انیمه بوده،بعد همینطور بازی اومده،محبوبیتش رفته بالا و بالاتر و کلا ترکونده و شده چنین بازی های خوف و پرفروشی:-"
---
راستی میگفتن وان پیس برای انیمه بین کردن ملت! وان پیس یه چیز عجیبیه! بعضی ها که تا حالا انیمه ندیدن،اولین انیمه رو خودجوش وان پیس انتخاب میکنند و عاشقش هم میشن! بعد از اونطرف خیلی ها که انیمه زیاد هم دیدن رو باید خودمون رو بکشیم تا وان پیس ببینند! :d
به نظرم ریسک توصیه کردنش زیاده! :d

ولی وقتی میخواید کسی رو شونن باز کنید، یه FMA:B بزارید جلوش، اون موقع خودش به راه راست هدایت میشه و راحت تر میشه وان پیس به خوردش داد >:) اینجوری آب از توی لیوان، میاد بیرون و با روح طرف ادغام میشه! >:)

---
من نمی دونم این امیر آکیبا کجا میره مسافرت اما جایی که میره یه ربطی هم به ژانر اچی داره:>

Akiba's Trip - Scanlations - Comic - Comic Directory - Batoto - Batoto Home

کلاً حرفی برای گفتن ندارم. شاید اگر انیمه اش اومد یه سرنخ هایی دستگیرمون بشه:bighug:
لول! :))
انیمه بیاد،حتما میبینم :d و بهتون میگم تا چقدر به واقعیت ها نزدیکه! :d
فقط بگم داستان اصلی اینه که من رفتم برای نابودی تمام مهدکودک های دخترونه! >:)
چقدر هم من رو خوب طراحی کردن! :-" شبیه ماشیرو شدم! :d البته تاکاگی رو ترجیه میدادم! :d

Biohazard

کاربر سایت
راستی میگفتن وان پیس برای انیمه بین کردن ملت! وان پیس یه چیز عجیبیه! بعضی ها که تا حالا انیمه ندیدن،اولین انیمه رو خودجوش وان پیس انتخاب میکنند و عاشقش هم میشن! بعد از اونطرف خیلی ها که انیمه زیاد هم دیدن رو باید خودمون رو بکشیم تا وان پیس ببینند! :d
به نظرم ریسک توصیه کردنش زیاده! :d

ولی وقتی میخواید کسی رو شونن باز کنید، یه FMA:B بزارید جلوش، اون موقع خودش به راه راست هدایت میشه و راحت تر میشه وان پیس به خوردش داد >:) اینجوری آب از توی لیوان، میاد بیرون و با روح طرف ادغام میشه! >:)
FMA:B روانی کنندست:d
من رو با One Piece معتاد کردن بعد با FMA:B کاری کردن که نتونم دیگه ترک کنم :d
به کسایی که ندیدن ( که فکر نمیکنم اینجا کسی باشه ندیده باشه!) شدیدا پیشنهاد میکنم ببینن:d
........
High School Of The Dead به نظرتون چطوره؟!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Dragon Ball Z EPISODE 60
انیمه خیلی داره خوب پیش میره !‌
خیلی از ویجیتا خوشم اومده کلا این انیمه از خود دراگون بال جدی تر و بهتر شده !
خیلی خوشم اومده !‌
میگم از فریزا قوی ترم تو جهان دراگون بال زد هست !؟
>:)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
Dragon Ball Z EPISODE 60
انیمه خیلی داره خوب پیش میره !‌
خیلی از ویجیتا خوشم اومده کلا این انیمه از خود دراگون بال جدی تر و بهتر شده !
خیلی خوشم اومده !‌
میگم از فریزا قوی ترم تو جهان دراگون بال زد هست !؟
>:)
الان این سوالتو من جواب بدم ، واسه خودت اسپویل نمیشه ؟ :d

آره ، خیلی قوی تر ... !
===
High School Of The Dead به نظرتون چطوره؟!
اگه یه انیمه با داستان خفن و پر محتوا میخوای خوب نیست ! :d ... اگه چندتا Hot Chick که تو خیابون میدون و زامبی میکشن ، با مقداری Fanservice و داستان عادی میخوای ، خوبه ! :d

the dark knight

کاربر سایت
الان این سوالتو من جواب بدم ، واسه خودت اسپویل نمیشه ؟ :d

آره ، خیلی قوی تر ... !
===

اگه یه انیمه با داستان خفن و پر محتوا میخوای خوب نیست ! :d ... اگه چندتا Hot Chick که تو خیابون میدون و زامبی میکشن ، با مقداری Fanservice و داستان عادی میخوای ، خوبه ! :d
یکم بیشتر از "مقداری" :d

Trunks

کاربر سایت
روی PS1 هم یه JRPG از دیجیمون میزدم،یکی از دیجیمون هام این روباه زرده از سری سوم بود! خیلی قوی بودش! راحت همه رو تار و مار میکرد:-"
فایتینگش هم فکر کنم معرف حضور همه باشه! :d

راستی شهاب،این پوکمون در اصل بازی بوده؟؟؟ من فکر میکردم در اصل انیمه بوده،بعد همینطور بازی اومده،محبوبیتش رفته بالا و بالاتر و کلا ترکونده و شده چنین بازی های خوف و پرفروشی:-"
Digimon World 3. اسم اون روباهه هم renamon هستش :D

پوکمون در اصل بازی بوده و بعد از اومدن انیمه اش، بازیش منفجر میشه و میشه اینی که الان هست.

تورنت سری 4 هم من ندارم Positron FanSub رو توی گوگل بزن وبلاگشون رو احتمالا پیدا میکنی.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
وااااییی من تا الان های اسکول آف دد رو ندیده بودم! الان این گیف که صادق گذاشت من رو روشن کرد! توبه برم بزنم دانلود بشه :D

Sogeking

کاربر سایت
دوستان من از hellsing :
13 قسمت اصلی و یه ultimate ova که 10 قسمته و یه hellsing:the dawn که 3قسمترو دارم،چجور ببینم؟

xbox360 elite

کاربر سایت
تا جایی که من یادم میاد اون ۱۳ تایی داستانش با مانگا فرق داره و فقط شخصیت هاش یکی هستن. اون ۱۰ تا هم داستان مانگا رو پیش میگیره

dawn هم پیش درآمده که بچگی های آلوکارد رو بیان میکنه که البته جزو همون OVA حساب میشه.
:d

the dark knight

کاربر سایت
دوستان من از hellsing :
13 قسمت اصلی و یه ultimate ova که 10 قسمته و یه hellsing:the dawn که 3قسمترو دارم،چجور ببینم؟
13 قسمتی و 10 قسمتی جدان با هر ترتیبی خواستی ببین ولی Dawn رو حتما بعد از 10 قسمتی ببین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر