Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خب خب،این یکی خوب بود نسبتا،داستانش جالب تر بود،شخصیت هاش بد نیستن،قسمت اول در کل بد نبود،باید ببینیم در ادامه چی میشه،تم اچی هم داره :D

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
:| این چه وضعشه
این انیمه چقدر خوبه......!!!!!!!!!!!
با ناروتو شروع کردم لامصب منو از درس و امتحان و کار و زندگی انداخته.البته one piece رو هم ده قسمتش دان کردم فعلا نگاه نکردم احتمالا در بین ناروتو این هم شروع میکنم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
کمک :d

این فصلی که گذشت دوتا انیمه بودن که هیچ جایی برا دانلود پیدا نکردم

به صورت OVA اومدن بیرون

Kuroshitsuji Book of Murder

New Prince of Tennis OVA

هرجفتشون ریلیز شدن اما هیچ نشونه ای ازشون نیست >_<

2 قسمت از POT پیدا کردم نسخه Raw با کیفیت داغون

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Parasyte The Maxim فصل اولش 12 فسمت تموم شد ؟ عحب انیمه ای بود واقعا باهاش حال کردم
فصل دومش کی میاد ؟
Tokyo Goul چی فصل دومش کی میاد ؟
...
میخوام برم سراغ PSYCHO PASS 8-|
گینتاما را هم دیشب دان کردم 260 قسمت میترسم شروع کنم از کار زدنگی بیوفتم !!:((:d تیکه تیکه بعضی جاهاشا دیدم ازین انیمه ها میزنه که فقط باید بشینی پاش بخندی درسته ؟:d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
یه انیمه میخوام تو مایه های Kingdom و فنگ شن جی .... الان اصلا حوصله دیدن انیمه علمی و تخیلی و مدرسه ای و رومنس و غیره ندارم .... الان بدجور چت شدم روی جنگی ، حماسی ، افسانه ای ... انقدر تو کفم نشستم قسمت های با حال کینگدوم رو دوباره میبینم

چی تو این مایه ها سراغ دارید؟؟؟ جز برسرک و کلایمور و اینا .... مانگا و مانهوا هم بود فرقی نمیکنه ...

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
یه انیمه میخوام تو مایه های Kingdom و فنگ شن جی .... الان اصلا حوصله دیدن انیمه علمی و تخیلی و مدرسه ای و رومنس و غیره ندارم .... الان بدجور چت شدم روی جنگی ، حماسی ، افسانه ای ... انقدر تو کفم نشستم قسمت های با حال کینگدوم رو دوباره میبینم

چی تو این مایه ها سراغ دارید؟؟؟ جز برسرک و کلایمور و اینا .... مانگا و مانهوا هم بود فرقی نمیکنه ...
Legend of the Galactic Heroes!!!, Record of Lodoss War

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
Parasyte The Maxim فصل اولش 12 فسمت تموم شد ؟ عحب انیمه ای بود واقعا باهاش حال کردم
فصل دومش کی میاد ؟
Tokyo Goul چی فصل دومش کی میاد ؟
...
میخوام برم سراغ PSYCHO PASS 8-|
گینتاما را هم دیشب دان کردم 260 قسمت میترسم شروع کنم از کار زدنگی بیوفتم !!:((:d تیکه تیکه بعضی جاهاشا دیدم ازین انیمه ها میزنه که فقط باید بشینی پاش بخندی درسته ؟:d
parasyte یه وقفه داشت،دارن ادمه میدن،قسمت ۱۳ رو دارم دانلود میکنم هم اکنون
توکیو غول هم همین روزا شروع میشه پخشش(فردا پس فردا)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من تا حالا انیمه ندیدم...
یه انیمه خوب که زیادم طولانی نباشه معرفی منین لطفا...
Full Metal Alchemist: Brotherhood رو پیشنهاد میکنم.
حرف نداره،به هر کی پیشنهاد دادم کلی حال کرده،حتی دو تا از دوستای من که اصلا انیمه نمیبینن،ولی این رو تا آخر دیدن.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
674
نام
امیرحسین
سلام دوستان
من تا حالا انیمه ندیدم...
یه انیمه خوب که زیادم طولانی نباشه معرفی منین لطفا...
Shingeki no Kyojin رو پیشنهاد میکنم.
حرف نداره، به هر کی پیشنهاد دادم کلی حال کرده، حتی شیش تا!:d از دوستای من که اصلا انیمه نمیبینن، ولی این رو تا آخر دیدن. (و کلی لذت بردن)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
Shingeki no Kyojin رو پیشنهاد میکنم.
حرف نداره، به هر کی پیشنهاد دادم کلی حال کرده، حتی شیش تا!:d از دوستای من که اصلا انیمه نمیبینن، ولی این رو تا آخر دیدن. (و کلی لذت بردن)
attack on titan یا همون shingeki خوبه منتها من پیشنهاد نمیکنم واسه شروع چرا که داستان نیمه تمام میمونه و باید منتظر فصل بعد بمونه و تو کف بمونه و این تو کف موندن ممکنه واسه شروع خطرناک بشه،در عوض فول متال تمام میشه داستان :D

پ.ن:آقا کپی رایت رو رعایت کن=))

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
674
نام
امیرحسین
attack on titan یا همون shingeki خوبه منتها من پیشنهاد نمیکنم واسه شروع چرا که داستان نمیه تمام میمونه و باید منتظر فصل بعد بمونه و تو کف بمونه و این تو کف موندن ممنکه واسه شروع خطرناک بشه،در عوض فول متال تمام میشه داستان :D

پ.ن:آقا کپی رایت رو رعایت کن=))
آره تنها مشکلش همینه:d هرکی این انیمه رو دید خوشش اومد، فقط یکی از دوستام بخاطر اینکه داستان کامل تموم نمیشه ناراضی بود. ولی در کل اونقدر خوب هست و مخصوصا خوب شروع میشه که بتونم به همه پیشنهاد کنم به عنوان اولین انیمه:d

شرمنده:d

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
میگی،باکا یارو،آدم باش نفهم:)) عاشق این جونور هستم،از مهر مادرانه اون زنیکه انگل هم خیلی خوشم اومد :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر