Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,510
نام
مسلم
اوهایو :bighug:

خوب پس میخوایی راه رستگاری رو طی کنی ...
خوشم اومد ...
:d

ببین خیلی ها میگن با اینمه ی کوتاه شروع کن...
ولی من قبول ندارم...
:-"

من خودم به دنیای انیمه اینطوری وارد شدم :

Naruto
Naruto Shippuden
Bleach
One Piece

این پروژه هارو تموم و به هفتگی برسون...
چون اینطوری با دنیای ژاپن و انیمه و تخیلی بودن و کمدی هاشون راحت آَشنا میشی...

بعدش برو تو کار کارهای کوتاه...
من گوشزد میکنم با بلند ها شروع کن...
;;)

ولی گفتی یدونه من فعلا بهت میگم برو Bleach رو تموم کن شاید مانگا خون هم شدی.... :d
اگه به من باشه که میگم اصلا اول کاری سراغ این 4 تایی که نوشتی نره:d چون تا همین الانش این 4 تا انیمه روی همدیگه 1647 قسمت ازشون اومده که توی مدت زمانی که میخواد صرف دیدن اینا کنه میتونه 137 تا انیمه ی 12 قسمتی ببینه:-" تازه اینا همش شوننه، مگه چقدر شونن یه نفر میخواد ببینه؟:d شاید اصلا به یه سبک دیگه علاقه داشته باشه:d

واقعا ممنون از همه دوستان عزیز که بنده رو راهنماییی کردن
خوب تا اینجا این چندتارو مد نظر گرفتم برای دیدن
Naruto
Death note
Akame Ga Kill
به ترتیب
ولی خوب دوستان دو سوال دیگه:
1-یک سایت خوب برای دانلود همین انیمه ها بیزحمت بهم معرفی کنید
2-انیمه پرسونا4 چطوره؟چون میخوام بازیشم برم خیلی دوست دارم ببینم متاسفانه تو سایت های ایرانی یک لینک درست حسابی ازش پیدا نکردم
واقعا ممنون از همه دوستان عزیز که بنده رو راهنماییی کردن
خوب تا اینجا این چندتارو مد نظر گرفتم برای دیدن
Naruto
Death note
Akame Ga Kill
به ترتیب
ولی خوب دوستان دو سوال دیگه:
1-یک سایت خوب برای دانلود همین انیمه ها بیزحمت بهم معرفی کنید
2-انیمه پرسونا4 چطوره؟چون میخوام بازیشم برم خیلی دوست دارم ببینم متاسفانه تو سایت های ایرانی یک لینک درست حسابی ازش پیدا نکردم
1- اگه انکود شده میخوای از انیم ورلد بگیر:-"
2- انیمه ی پرسونا 4 اصلا در حد و اندازه ای بازیش نیست:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
انیمه خوب که زیاده :d
sword art online (فصل اول این انیمه فوق العاده بود ولی فصل دوم افت داشت)
gintama
hunter x hunter
Death Note
Attack.on.Titan
Kiseijuu : Sei no Kakuritsu
Akame Ga Kill
Fairy Tail
Tokyo Ghoul
Bleach
One Piece
Naruto
ولی من خودم با Death Note وارد دنیای انیمه شدم و به نظر من بهترین انتخاب , بعد این انیمه , انیمه های بالا پیشنهاد میشه :d
در حد این حرفا نیستن به نظر من :-" البته ممکنه کسی رو هم جذب کنند،ولی کاری نیستن که 100% جواب بدن:-" :d
گینتاما هم که 100 تا تبصره قبل از دیدنش داره:-" اولین تبصرش اینه که اون 3تا(+ دراگون بال)ـها رو دیده باشه، دومیش اینه علاوه بر اینا 40تا انیمه ی دیگه توی تمام سبک ها دیده باشه! و کلا اینکه کاملا همه جوره تو دنیای انیمه غرق شده باشه:-" برای شروع اصلا گزینه ی مناسبی نیست،چون احتمالا هیچی ازش نمیفهمه:-"

---
نظر من به نظر بردیا نزدیک تر است! :d حالا بین وان پیس(با این شروع کن:-" ) و بعدی ، میتونه چندتا انیمه ی کوتاه هم ببینه! :d
ولی خوب،مثل همیشه پیشنهاد اول من وان پیس میباشد >:)

---
بحث FMA:B شده (اتفاقا اینم گزینه ی بس خفنی ـست برا شروع :-" 100% جواب میده :d ) منم از یه سری چیزا یادی بکنم:-"

هیوز! :(( :((
لعنت به انوی! )x
لعنت به لاست! )x
و اون قسمتی که موستانگ جهنم رو اورد جلو چشمای لاست8->

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
طبق معمول
GoSick
FullMetal Alchemist : Brotherhood
Steins Gates
در کنارشون یه انمیه بلند که ترجیحاً بلیچ باشه که تکلیفش روشنه و اگر نه بعدیش One Piece
-----
پ.ن : Death Note بره بمیره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
مانهوای feng shen ji رو انگویینگ شدم .... 70 چپتر اول بی نظیر و فوق العاده بود ... ولی بعدش یهو رفت ته دره ....

حیف شد ، یعنی از لحظه ای که بکگراند تیان رو نشون داد و پای bai long به داستان باز شد ... گند خورد رفت تو داستان اصلا ذره از روح و انسجام و اون حس مهیبی که به خواننده میداد ... پر پر شد رفت هوا ...

خیلی هم ضد و نقیض شده دیگه

اونایی که تیکه تیکه شدن نمیمیرن ... یا زنده میشن بعد یه شخصیت در نهایت ارامش و سلامت یهویی اه مرد ؟؟؟ چند تا از مرگاش واقعا مسخره و بی مورد بود

مورد دیگه این زمان و مکان داستانه ... من دیگه هنگ کردم ... یه شخصیت براش یه سری زمان تایین میشه ... بعد یه سخصیت مرتبط یه داستان از گذشته خودش تعریف میکنه ... هر جوری حساب میکنی میبینی اینها نباید تا حالا با هم ملاقات کرده باشن ... به حساب تاریخ های جدیدش و مقایسه با قبلی مثلا تازه اولین ملاقات اینها باید 4 سال بعد باشه ...

بماند از این میلیون ها سال ... ده ها هزار سال ... صد ها هزار سال ... اخر نفمیدیم سر و ته تواریخ این داستان به کجا ختم میشه . خیلی سر سری میگیره این موضوعات رو ....

تو طراحی هم طراحی هاش خوبه ... ولی به نظر من تو بروز احساسات تو چهره جز خشم ... تو باقی موارد افتضاحه ... به خصوص در مورد بای کای ... اصلا من نفهمیدم این کی عصبانیه ... کی ترسیده کی خشمگینه ... کی خوشحاله ... همیشه چهرش یه شکله ...

راستی گفتم بای کای ... تا 1/3 اول داستان ادم احساس میکرد نقش مکمل داستانه و نقش بزرگی تو داستان ایفا میکنه ... ولی واقعا فرقی با اه شی نداره ... یه مترسک به تمام معناست که فقط بلده بگه نکنین .... نمیدونم اونجا نیتیان گفت ... اون کلید جنگ پیش روست چی شد واقعا ؟؟؟

این اضافه شدن مداوم قدرت های جدید هم زده روی دست بلیچ ... هر دقیقه یه قدرت یا قطب جدید به داستان وارد میشه ... بدیش هم اینه به خصوص در مورد اخری این ساکنین جزیره اشباح واقعا حس میکنه روند اصلی داستان تغییر کرده و اینها رو به زور هل داده تو داستان ... نشونه هاش هم زیاده ... بدبختیش اینه که زیرکه و توجیه های کاملا ساده و تک خطی میاره که شاید قانع کننده نباشه ولی نمیشه نقض یا ردشون کرد ...

در مورد ماجرای تیان هم چند تا چیز رو اعصابمه ...

اول اینکه وقتی بای لانگ اومد پیشنهاد صلح داد اونم وقتی هیچ کاری پیش نبردن و تیان سر و مر و گنده جلوشون بود قبول نکردن به این دلیل که خدایان از ترس شکست پیشنهاد صلح دادن ... ولی وقتی یه ضربه دیگه با پیروزی کامل فاصله داشتن همشون شاد و خوشحال برگردیم بریم خونه هامون ؟؟؟؟؟

دوم اینکه چرا وقتی بای لانگ دفعه اول مرد جسمش سالم موند ... ولی اینبار پر پر شد رفت ... ؟

اخریش هم اینه که تو کتم نمیره خدایی که تمام نیروهای تاریکی و خدایان باستان رو بدون یه خراش سلاخی کرده بود ... بیاد اینطوری جلوی این ها و زی یو بجنگه و این همه صدمه ببینه ... واقعا مسخره بود ...

هر چند که در این شک ندارم دوباره تیان بر میگرده ... یعنی اصلا تو مرام این نویسنده نیست یه مرده ای رو زنده نکنه اونم کارکتری مثل تیان ...

70 چپتر اول این داستان واقعا ارزش خوندن داره ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
راستی اونایی که Gosick رو دوست میدارن،پیشنهاد میکنم Hyouka رو هم ببینند :d به نظرم خوششون میاد! :d
البته خوب،در حد Gosick نیست اصلا! ولی خوبه! :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,147
نام
محمد علی
من از ساسکه هم متنفرم :d

Noctis: تا سر حد مادر بگرید خوشم میاد

Sasuke: تا سر حد مادر بگرید بدم میاد ازش :d

برای شفاف سازی از اسم کاربریم گفتم :d

به جهت ترول عرض کردم:D
-------------
مانگای Vagabond از ماه دیگه برمی گردهb-)
مانگای Wallman هم ماه دیگه تموم میشه. اونایی که Sun ken Rock خوندن، این رو هم باید بخونن:D

اصل مطلب هم این که قسمت جدید Onepunch-man اومده. برید بخونید دل یه جوون رو در اون ور آب شاد کنید:>

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
به عنوان یه فرد معمولی که اصلا فن برسرک نیس (الکی) میگم نصف عمرت بر فناس :d بهترین مانگای فانتزی = برسرک :d

من راستش چند چپتر خوندم برسرک رو:D
ولی اصلا باهاش حال نکردم :| :-" ، به دلم ننشست:-" حالا اگر حکم سنگسار هم بدین :-"

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
ولی اصلا باهاش حال نکردم :| :-" ، به دلم ننشست:-" حالا اگر حکم سنگسار هم بدین :-"
چند تا چپتر خوندی:d؟به اون ارک Golden Age رسیدی؟بنظرم اون سه تا مووی جدید(واسه همین گولدن ایجن)رو ببین اگه خوشت اومد مانگارو هم بخون.یخورده با مانگا فرق داره(مانگا بهتره:d)و مانگا بنظرم جلوتر بهتر هم میشه:d!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
nanda
این چه مسخره بازی ای بود دیگه !
اصلا چرت و پرت،خرس آدم خوار اونم چه خرس های مسخره ای...موضوع بی مزه، من که دراپ کردم پیشنهاد نمیشه دانلود نکنید :D

خلاصه و مفید:
G44444444444y :D دیگه میل با خودتون:D
دراپد :-s

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

به ته انیمه رسیدی توو مانگا یا نه؟ تازه ازونجا داستان شروع میشه. داستان کسی که انگار کل غمای دنیا روو دوششه. ینی دارک تر از مانگای برسرک پیدا نمیکنی (حداقل در حد معلومات من)

اگه Dark Fantasy پسندیو برسرکو نخوندی در جهل کاملی :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
به مناسبت شروع فصل سوم JoJo :d

2 Day
4 Hour
14 Minuet