Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
دوستانی که وان پیس فن هستن ولی مانگا رو دنبال نمیکنند، شاید SBS اخیر رو ندیده باشن ولی یه مورد بدون اسپویل و جالبی داره! متن توضیحاتشم بخونید :D

Specifically they asked how would Luffy look at 20 and while that's only a year away so not that different, he did draw him at 40 and 60 (Both ages he's asking for meat, lol.)

On the bottom is Oda's version of a "what if" future. (I'm not sure of what that means but Oda says the future is unpredictable so he drew two different scenarios.) The first says on the side "Pirate king? Quit yer dreaming!" and the other says "Can I have that meat you got?"

Here's Ace where a fangirl of his asked how he'd look when he's 40 and 60 years old. On the side it says "Yo Luffy, you never change do ya?" and at 60 he says "I've retired!" Bottom what if: "Luffy, lend me some money" and "Chopper, a little out of the fridge..."

BTW, the Ace question came *before* the Luffy question, so Oda just sorta followed the same pattern.
---
لوفی عالیه!!! 40 سالگیش خیلی Coolهه و یه جورایی من رو یاد Noctis میندازه!
و 60سالگیش، به شدت قیافش به پادشاه دزدان دریایی بودن میخوره!!! فوق العاده خفنه>:)

خوشم میاد ملتم بیکار ننشستن و کمتر یه هفته فن آرت کشیدن=))

لوفی آدم نمیشه=))

از وان پیس...نگذریم هنوز:D

اول اینکه WTF و این حرفا در مورد صفحه آخر! :-"
واقعا نمیفهمم یه کلاه چی میتونه باشه که راز اژدهایان آسمانیه و نقطه ضعفشونه! :|
و جدا از این واقعا دوست ندارم که کلاه حصیری یه آیتم خاص باشه! آخه کلاه حصیری آیتم خاص؟:| یا حتی نماد خاص؟:| نمیدونم...ولی اینو دوست ندارم....آخه کلاه حصیری؟:))

ولی نکته ای که هست تو فلش بک دوفلامینگو نشون داد به بچه ها میگن Dها غولن و شما رو میخورن و ...! گویا اشاره به این کلاه سایز غول ها بوده! و صرفا بزرگ نمایی نبوده:-"
و... مثل اینکه یه بازیی که اخیرا منتشر شده کارگردانش قبل ساخت بازی یه سر پیش اودا رفته و ازش مشاوره گرفته=))

---
اینجا هم WTF ! :|
یعنی یه ثانیه میگی WoW و یوهاهاهاها >:)
و البته در کنارش میگی عمرا برنده باشن، چون انیمه تقریبا تموم میشه که=))
بعد یهو زاراکی،آیزن،مادارا،وایت بیرد و شنکس، کلا یکی با چاکارا،هاکی،ریاتسوی خفن وارد میشه و بوووم! :|
یه شکست دیگه ثبت شد برا هیروها...نهههه:((
باکوگو هم باز گرفتن که:(

و نکته...آقا من چیکار کنم شخصیت منفیه اصلیه اینجا و وان پیس ، صداپیششون صداپیشه ی محبوبمه:(( آقا من تو دو راهی گیر میکنم خو! :((

و در کل تف! :| اوضاع برای هیروها داره خیلی بد پیش میره:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
عزیز من داریم راجع به استاد میازاکی حرف میزنیم نه هن*تای کش. استاد کاملا حال و هوای عرفانی داره نگاهش به همه چیز ماورای تصوره و از درک و بینش خیلی از ما انسان ها فراتر رفته(کلمه انسان کامل برازنده ایشون هست) ^:)^،
من شخصا کشته مرده پیشبند کارشم:-"
منم منظورم نگاه فانتزی-عرفانی استاد بود :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
شبیه انیمه ناروتو می شه معرفی کنید
Bleach ببین. البته می تونی لیست قسمت های فیلرش رو سرچ کنی و اون ها رو نبینی.
توی کارهای جدیدتر Boku no Hero و در مرتبه بعدی Black Clover شباهت هایی دارن.
ادامه ناروتو با نام بوروتو هم هست که خودم البته ندیدم :D

اگر اکشن بودن و یه مقدار داستان دراماتیک منظورته، انیمه زیاد پیدا میشه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
این DArling in the Franxx چقدر باحاله. خیلی ایده تکراری و خزی داره اما از استایل ارتش و شخصیت هاش خوشم امد.
ایده تکراری و خز؟ منظورت evangelion و akame ga kill و gurren lagann,
نمیدونم شاید من فن سرسخت این انیمه باشم و از رو احساس و نظر شخصی حرف بزنم(راجه به این این انیمه بحث زیاد کردم دیگه نمیخوام بحث اضافه کنم) .. یک نگاهی به دیالوگ ها و کاراکترا بنداز و بعدش کمی به البوم vol. 1 انیمه گوش بده.. کمی ایده ها و صحنه ها به انیمه های نامبرده شبیه هست ولی خز مناسب این انیمه نیست! یک نگاهی به فن بیس این انیمه بنداز بد نیست.
پ. ن:یادت باشه darling in the franxx special episode 1 و 2 رو هم ببینی... بیشتر جنبه گپ و گفتگو با عوامل استودیو هستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
Bleach ببین. البته می تونی لیست قسمت های فیلرش رو سرچ کنی و اون ها رو نبینی.
توی کارهای جدیدتر Boku no Hero و در مرتبه بعدی Black Clover شباهت هایی دارن.
ادامه ناروتو با نام بوروتو هم هست که خودم البته ندیدم :D

اگر اکشن بودن و یه مقدار داستان دراماتیک منظورته، انیمه زیاد پیدا میشه.
Bleach را دیدم در مورد دو تای دیگر چون هنوز کلا انیمه اش تمام نشده نگاه می کنم من معمولا انیمه هایی را که کلا قسمت هاش تمام شده و دیگر ساخته نمی شود را نگاه می کنم اره مثل ناروتو داستان جالبی داشته باشه و درش مبارزه باشه اگر از جادو هم استفاده کنند که چه بهتر اگر سراغ داری چند تا معرفی می کنی مرسی

• Like

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
فیری تیل :D
هانتر ایکس هانتر
فول متال آلکمیست: برادرهود
فری تیل را که دارم می بینم فول متال را هم دیدم خیلی قشنگ بود هانتر ایکس هانتر 2011 را هم دارم به جز این ها چیز دیگری شراغ ندارید ممنون

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
چرا کسی نگفت وان پیس :|
بورو وان پیس ببین حال کن :D
چون کسی که طرفدار ناروتو هست، ذهنش رو اغشته به one peace نمیکنه:-":D

Bleach را دیدم در مورد دو تای دیگر چون هنوز کلا انیمه اش تمام نشده نگاه می کنم من معمولا انیمه هایی را که کلا قسمت هاش تمام شده و دیگر ساخته نمی شود را نگاه می کنم اره مثل ناروتو داستان جالبی داشته باشه و درش مبارزه باشه اگر از جادو هم استفاده کنند که چه بهتر اگر سراغ داری چند تا معرفی می کنی مرسی
البته جادو نیست! Chakra power که از ninshou گرفته شده... بخوام توضیح بدم تقریبا اسپویل بوجود میاد
به چند نفر توصیه کردم به شما هم میگم، تو قید و بند سبک و شبیه بودن انیمه نباش... تمام انیمه های خوب هر فصل رو بشین ببین!
انیمه هم چند تایی پیشنهاد میدم البته شاید دیده باشی
Dragon balls
Samurai 7
The legend of korra
Bakugan battle brawlers
Samurai champloo
Cowboy bebop
Kill la kill

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ایده تکراری و خز؟ منظورت evangelion و akame ga kill و gurren lagann,
نمیدونم شاید من فن سرسخت این انیمه باشم و از رو احساس و نظر شخصی حرف بزنم(راجه به این این انیمه بحث زیاد کردم دیگه نمیخوام بحث اضافه کنم) .. یک نگاهی به دیالوگ ها و کاراکترا بنداز و بعدش کمی به البوم vol. 1 انیمه گوش بده.. کمی ایده ها و صحنه ها به انیمه های نامبرده شبیه هست ولی خز مناسب این انیمه نیست! یک نگاهی به فن بیس این انیمه بنداز بد نیست.
پ. ن:یادت باشه darling in the franxx special episode 1 و 2 رو هم ببینی... بیشتر جنبه گپ و گفتگو با عوامل استودیو هستش

خود انیمه رو که دارم میگم خیلی دوست دارم، ایده اش رو میگم خز شده. خز شده هم یعنی قبلا تو انیمه و فیلم های دیگه دیدیم. نه اینکه باز بده! حتی خیلی از ایده هاش شبیه Pacific Rime هست. کلا شخصا ایده جدیدی و بترکونی توش نمیبینم و همونطور که گفتم بسیار تکراریه (کلاژی از یه سری انیمه دیگه) اما در کل خیلی پرداخت خوبی داره. کلا دوستش دارم شدید. الان وسطاشم.

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خود انیمه رو که دارم میگم خیلی دوست دارم، ایده اش رو میگم خز شده. خز شده هم یعنی قبلا تو انیمه و فیلم های دیگه دیدیم. نه اینکه باز بده! حتی خیلی از ایده هاش شبیه Pacific Rime هست. کلا شخصا ایده جدیدی و بترکونی توش نمیبینم و همونطور که گفتم بسیار تکراریه (کلاژی از یه سری انیمه دیگه) اما در کل خیلی پرداخت خوبی داره. کلا دوستش دارم شدید. الان وسطاشم.
البته ایده شبیه evangelion+guilty crown+akamega kill هستش،همه هم تو فضای مجازی میگن معجونی از این 3 تا انیمه هست
ببین حرفت رو قبول دارم، فقط نگاه بنداز به تاریخچه انیمه ها تو این چند سال، هر فصل چند تا انیمه ریلیز میشه! طبیعتا یک سری المان ها عادی میشه بین انیمه ها(همین حرف شما که میگی کلاژی از انیمه های دیگه) برای مثال شما تو یک کشور دیگه تو خونه با دستگاه مدرن و شیک قهوه درست میکنی بعد با فنجون شکیل و گرون توی بالکن رو به فضای سبز قهوه رو میل میکنی، از این طرف من با قهوه جوش روی گاز قهوه درست میکنم و یک لیوان دم دستی رو بر میدارم و میرم تو بالکنی که جلوش کلی ساختمونه!
نفس کار یکیه، قهوه خوردن تو بالکن! ولی تفاوت لذت بردن از قهوه چقدر متغیره! منظورم اینه الان ایده بترکون فوقالعاده کمه،توی همون ایده های بترکون هم مجبورن المان های تکراری و روتین استفاده کنن ولی شاخ و برگ دادن و طراوت بخشیدن به تکرار ها باعث تجربه بهتر و نوین تری میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر