Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اولشو دیدم فکر کردم ترنسلیت رد داده به ترکی ترجمه کرده :D
:))این دیگه تهش بود
................................
پ. ن:واقعا چطور تونستین boku no picco رو ببینید!.. و چطور انقدر پیشنهاد میدید در تعجبم! وجدانی میگم کاری با شرع و مسائل اعتقاد و اینطور حرفا ندارم...یادم میاد تا چند روز حالت تهوع داشتم و تا مدت ها افکارم بهم ریخته بود:-&. .... انقدر به خودتون و سلول های خاکستری مغزتون فشار نیارید سر همچین انیمه هایی.... دنیا قشنگ تر از این چیزاست:))

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,035
نام
Ali
پ. ن:واقعا چطور تونستین boku no picco رو ببینید!.. و چطور انقدر پیشنهاد میدید در تعجبم! وجدانی میگم کاری با شرع و مسائل اعتقاد و اینطور حرفا ندارم...یادم میاد تا چند روز حالت تهوع داشتم و تا مدت ها افکارم بهم ریخته بود:-&. .... انقدر به خودتون و سلول های خاکستری مغزتون فشار نیارید سر همچین انیمه هایی.... دنیا قشنگ تر از این چیزاست:))

طبعا دوستان دارن شوخي ميكنن
.
.
.
? right guys?... Guys

7c6m.gif

آخرین ویرایش:

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
با نهایت تاسف و تأثر بازنشسته شدن محمد کلی دنیای اوتاکو ها ماکنوچی ایپپو کبیر که مطمئنم خیلیامون باهاش خاطره داریم رو به عموم اوتاکوهای عزیز تسلیت میگم باشد که اخریش باشه

• Like
Reactions: m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
با نهایت تاسف و تأثر بازنشسته شدن محمد کلی دنیای اوتاکو ها ماکنوچی ایپپو کبیر که مطمئنم خیلیامون باهاش خاطره داریم رو به عموم اوتاکوهای عزیز تسلیت میگم باشد که اخریش باشه
تموم شد مانگاش؟
این فلان فلان شده ها نمیخوان ادانه انینه رو بسازن؟ تو کفیم :|

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
................................
اتفاقا من چند سالی بود هی میخواستم بگیرم بالاخره دیشب گرفتمش :D
چیز خوبی بود B-)

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستانی که اخبار انیمه ای دنبال میکنن لطفا به بنده بگن که برای انیمه Prison School فصل دومی وجود خواهد داشت یا خیر؟

فصل اولش رو با ریلیز Wailyn و حجم 19.2 گیگ گرفتم ولی داستانش یجوری تموم شد که آدم رو منتظر فصل دوم گذاشت. :D

والا همچینم منتظر فصل دوم نذاشت ها!!!!
فصل اول که به خوبی تموم شد، یک OVA هم ریلیز کردن که مقدمه چینی باشه برای فصل بعد، اما اینجوری نبود که آخر فصل 1 داستان نصفه کاره باشه

فصل دومی باید وجود داشته باشه، اما کی اش معلوم نیست، خود من فکر می کنم دیگه 2019 باید یک خبری ازش بشه :D

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
73845B62-A0AB-4D3A-AB83-4C8B3C16EE67.jpeg 7A97C587-085A-4E41-A5B1-0189138A390A.jpeg
هم دنیای کارتوناش و هم دنیای خودش چقدر زیباست8->
63307A8C-7620-4DF3-9BE9-384E401E2EA6.jpeg E064987E-808F-4273-8632-8D068D52F91D.jpeg
در مورد ماشینش هم مثل کارتوناش حرف میزنه. :D میگه وقتی رفتم فیلم the lovers رو دیدم از همه چی بیشتر ماشین غراضه اون فیلم به چشمم اومد."من میخواستم یه ماشین عجیب غریب سوار شم و ژیان همون چیزی بود که نظرمو جلب کرد" ( ظاهر ژیان هم مثل شکلو شمایل کارتوناشه:D) تازه دست دومم رفته خریده. بعد در رابطه با ظاهر ماشین عکس العمل بقیه نسبت به ماشین و تمام دردسرهایی که ماشینش داره و چرا هنوز دوستش داره میگه. اصلا میازاکی اول انیمیشن بوده بعدا واقعی شده:D
عکسها از صفحه توییتر حسین شریف

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
View attachment 88497 View attachment 88498
هم دنیای کارتوناش و هم دنیای خودش چقدر زیباست8->
View attachment 88500 View attachment 88499
در مورد ماشینش هم مثل کارتوناش حرف میزنه. :D میگه وقتی رفتم فیلم the lovers رو دیدم از همه چی بیشتر ماشین غراضه اون فیلم به چشمم اومد."من میخواستم یه ماشین عجیب غریب سوار شم و ژیان همون چیزی بود که نظرمو جلب کرد" ( ظاهر ژیان هم مثل شکلو شمایل کارتوناشه:D) تازه دست دومم رفته خریده. بعد در رابطه با ظاهر ماشین عکس العمل بقیه نسبت به ماشین و تمام دردسرهایی که ماشینش داره و چرا هنوز دوستش داره میگه. اصلا میازاکی اول انیمیشن بوده بعدا واقعی شده:D
عکسها از صفحه توییتر حسین شریف
عزیز من داریم راجع به استاد میازاکی حرف میزنیم نه هن*تای کش. استاد کاملا حال و هوای عرفانی داره نگاهش به همه چیز ماورای تصوره و از درک و بینش خیلی از ما انسان ها فراتر رفته(کلمه انسان کامل برازنده ایشون هست) ^:)^،
من شخصا کشته مرده پیشبند کارشم:-"

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر