Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
جیمز مک‌کافری صداپیشه مکس پین و الکس کیسی تو AW2 درگذشت.

پ.ن: مکس پین ریمیک...
ای بابا. روحش شاد که با مکس پین کلی بهمون شادی رسوند
واقعا تصور ریمیک مکس پین بدون صدای خفن ایشون سخته

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
یکی از فوبیاهام همیشه وجود مکس پین بدون صدای مک کافری بود. همیشه. حیف. روحش شاد.
نمیدونم دیگه ریمیکش چی میشه. اصلا بدون صدای اون بی معناست.
اونجا ایران هم نیست که با هوش مصنوعی درستش کنن. تازه لهجه فوق العادش هم بود.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
View attachment y2mate.is - Max Payne Main Theme-Cv0y0On8ZGQ-480pp-1703019454.mp4

Birthdays are like regrets
They just keep coming
Each one a new scar
That slows you down and drags you
Closer
! To your grave​
Max Payne (James McCaffrey) -

پ.ن:
خیلی غم انگیزه که همین امروز تازه Alan Wake 2 رو شروع کنی و بعدش با این خبر غم انگیز روبرو بشی :(
روحت شاد اسطوره دوران کودکی و نوجوانی ما 🖤❤️

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
یکی از فوبیاهام همیشه وجود مکس پین بدون صدای مک کافری بود. همیشه. حیف. روحش شاد.
نمیدونم دیگه ریمیکش چی میشه. اصلا بدون صدای اون بی معناست.
اونجا ایران هم نیست که با هوش مصنوعی درستش کنن. تازه لهجه فوق العادش هم بود.

نه واقعا ربطی به ایران نداره..
روز به روز استفاده ازین تکنولوژی مرسوم تر خواهد شد..
یه نمونه ش Darth Vader توی مینی سریال Obi-Wan Kenobi که سازنده ها اعلام کردند james earl jones حتی یه کلمه هم ضبط نکرد براش و تماما بازسازی کاپیوتری بوده.

اتفاقا امیدواری من همینه که حداقل رضایت McCaffrey رو جلب کرده باشن برای همین فرآیند در مورد MAX PAYNE Remake.
خودش که به ما برنخواهد گشت، اما خاطره ش هرچه بیشتر حفظ خواهد شد..

hamid.ghaderi66

کاربر سایت
Jan 14, 2020
31
سلام دوستان
من نسخه کامپیوتر بازی رو تا جایی رفتم ساگا وارد در پلازا میشه. همون برج بلنده. فک کنم آخرای بازیه. ولی وارد در کوچیک برج پلازا میشه یهو بازی خراب میشه و میوفته یه جاهای عجیب غریب. باگه. آپدیت خاصی اومده براش؟
ممنون

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
خب ۳-۴ ساعتی بازی کردم.
بعدا کامل نظرم رو میگم. ولی تا اینجا بهترین بازی سبک سروایول هارور با اختلاف زیاده. شاهکار به تمام معناست.
من قبل عرضه بازیها نه خبراش رو دنبال میکنم نه تریلر می بینم. میخوام وسط بازی سوپرایز بشم. وقتی سم لیک رو در نقش آلکس کیسی دیدم گفتم wow. فوق العاده بود حسش.
از گرافیکش هم لازم نیست چیزی بگم و همه چیز روشنه. بهترین گرافیک کنسول تا به الان.

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی
منم بازی رو هفته پیش تموم کردم تنها بازی بود که با تشنگی تمام نشتم بازی کردم فوق العاده بود از گرافیکش روی نسخه پی سی که نگم براتون بی نظیره داستان بازی عالی کشش داستانی عالی طولانی بودن بازی عالی اصلا از این بهتر نداشتیم میتونم اعتراف کنم به جز سری بازی های سایلنت هیل و اویل های کلاسیک همچین داستان سرایی ندیده بودم فقط به نظرم تنوع محیطش یکم کم بود تو مراحل الن همش تو همون یه تیکه شهر بود مراحل ساگا جذاب تر بود مخصوصا تو دهکده ها جو بازی ترسناک بود حتی از اویل هم بهتر ولی دشمنای بازی خیلی تکراری و کم بودن بیشتر باید راه میرفتی تا گان پلی اتاق ذهن و تخته معما عالی بودن کاشکی سری های اویل به این سبک گرافیکی عرضه میشد و از همه جذابتر اینکه کات سین ها لایو اکشن بود خیلی جذاب تر شده بود تنها نقطع ضعف بازی افت فریم های شدید حتی با کارت 4070ti بود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ALAN WAKE II
۹.۵
نکات مثبت:
داستان فوق العاده با پیچش عجیب و الهام گیری از فیلم های بزرگ مثل SHINING.
داستان بازی فوق العاده سنگینه و پر از نمادگرایی و نشانه های شیطانی که در دنیای حقیقی وجود داره. مثل اون اتاق ۶۶۶ یا ۱۰٨. به قدری داستان سنگین بود که نتونستم فعلا برای بار دوم بازی رو انجام بدم و میخوام مغزم کمی سبک بشه و دوباره انجامش بدم. عجیب نیست که بعضی سایتها نمرات عجیب و غریب دادن چون واقعا داستان سنگین و سخت فهمه و پر از نمادگرایی که باید این نمادها رو بشناسین تا در درک بهتر داستان بهتون کمک کنه.

گیم پلی فوق العاده لذت بخش. چه در بخش شوتینگ و مبارزات و چه در بخش معماها.

گرافیک فوق العاده که قشنگ حس یه بازی نسل نهمی رو به آدم میده.

یه بازی ترسناک واقعی که در القای حس ترس فوق العاده عمل کرده و فی الواقع بهترینه در این ژانر.
خوشبختانه با این پایان بندی ساخت نسخه سوم هم تایید شد
نکات منفی:
تنوع کم دشمنان
فروش ALAN WAKE 2

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
ALAN WAKE II
۹.۵
نکات مثبت:
داستان فوق العاده با پیچش عجیب و الهام گیری از فیلم های بزرگ مثل SHINING.
داستان بازی فوق العاده سنگینه و پر از نمادگرایی و نشانه های شیطانی که در دنیای حقیقی وجود داره. مثل اون اتاق ۶۶۶ یا ۱۰٨. به قدری داستان سنگین بود که نتونستم فعلا برای بار دوم بازی رو انجام بدم و میخوام مغزم کمی سبک بشه و دوباره انجامش بدم. عجیب نیست که بعضی سایتها نمرات عجیب و غریب دادن چون واقعا داستان سنگین و سخت فهمه و پر از نمادگرایی که باید این نمادها رو بشناسین تا در درک بهتر داستان بهتون کمک کنه.

گیم پلی فوق العاده لذت بخش. چه در بخش شوتینگ و مبارزات و چه در بخش معماها.

گرافیک فوق العاده که قشنگ حس یه بازی نسل نهمی رو به آدم میده.

یه بازی ترسناک واقعی که در القای حس ترس فوق العاده عمل کرده و فی الواقع بهترینه در این ژانر.
خوشبختانه با این پایان بندی ساخت نسخه سوم هم تایید شد
نکات منفی:
تنوع کم دشمنان
فروش ALAN WAKE 2
البته با این فروش ضعیف اگه بودجه بگیره

• Like
Reactions: u.s.a

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
حدوداً فعلاً 10 ساعتی رفتمش و اول که باورم نمی شد بعد 13 سال دارم بالأخره نسخه 2 رو تجربه می کنم، اون موقع ها تو امتحان های پایان ترم دوم دبیرستان بودم :D یادمه یکی دو سال بعد انتشارش خیلی همه هایپ بودیم که نسخه 2 معرفی شه و واقعاً یکی از گیم هایی بود که خیلی منو علاقه مند کرد به المان داستان تو بازی ها.
اوایل نسخه 2 خیلی منو یاده RE4 انداخت. اتمسفرش مطابق انتظار عالی و داستان هم درجه 1 بوده تا الان و هم چنان از قلم سم لیک و خلاقیت هاش میشه لذت برد. 3 تا چیز ولی تا الان یکم برام جالب نبوده؛ یکی اینکه با این که گرافیک هنری و نور پردازی عالیه و فنی هم خیلی خوبه اما کیفیت تکسچر های محیط بعضی جاها به نظرم می تونست بهتر باشه تو نسل 9. بعدی اینکه فایت ها کمی خشک بوده نسبت به نسخه قبل و اونجا دوربین آزاد تر و محیط ها باز تر بود و اون اسلومشن شدن هنگام داج کردن در لحظات آخر هم فکر کنم حذف شده چون من ندیدم تا اینجا ولی خب شاید جلوتر توانایی های جدید اضافه بشه و جذاب تر شه. مورد آخر اینکه واقعاً صدای مرحوم مک کافری که طبق معمول با هنرمندی همیشگیش اجرا کرده رو قیافه سم لیک نمی شینه ولی خوبی که داره خیلی وایب مکس پین 1 رو میده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر