Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,875
نام
شیخ صدرا
متاسفانه تو این مورد خیلی زیاده روی کرده دیگه اعصاب خردکن میشه گیم پلی بازی هم به ورطه تکرار میافته غیر از چند مورد خلاقانه که کافی نیست

اون فشار عصبى به نظرم اتفاقا هنر سازنده ها بود ولى اينكه اواخر يكم گيم پلى داشت به تكرار ميكشيد رو قبول دارم يعنى بازى چند ساعت طولانى تر بود ديگه كشش لازم رو نداشت.
هر چند مشخصه كه DLC هاى داستانى متعددى قراره بيان چون هنوز خيلى چيزا گنگ مونده.

• Like
Reactions: hamidghiasi

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,455
این کاراکتری که خود سم لیک مدلش بوده باید بعنوان ریمیک مکس پین در نظر بگیریم؟ چون اصلا جالب نیست.
بنظرم خیر. معتقدم ادای دینی به مکس پین اوریجینال و هواداران بوده صرفا..

برای بخش اعظمی از فن بیسِ Max Payne، اون چهره، چهره نمادین مکس پینه..
شخصا دوسش ندارم. (شاید اینکه با نسخه 2 وارد دنیاش شدم هم بی تاثیر نیست)

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بازی برای من رسما دلهره آورترین و ترسناک ترین عنوان این چند سال اخیر شایدم عمرم باشع ولی نمیدونم یه چیزیو دقت کردید یا نه. تعداد دشمن توی بازی خیلی کمه. یعنی مبارزه مستقیم مثل رزیدنت اویل و بقیه عناوین هارر نیست. اما چیزی که باعث شده این بازی انقدر ترسناک باشه طراحی محیط بی نظیر به همراه صداگذاری وحشتناک حرفه‌ای بازیه. شما توی محیط داری قدم میزنی صدای نجوا و باد و حتی صدای آبسردکن مدام بهت استرس و ترس وارد میکنه حالا حساب کن یه دشمن هم این وسط یهو از در بپره تو. جامپ اسکیر های بازی هم که داستانیه برای خودش!
ترسناکیش دقیقا روحی روانیه نه مثل زامبی کشی

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
این کاراکتری که خود سم لیک مدلش بوده باید بعنوان ریمیک مکس پین در نظر بگیریم؟ چون اصلا جالب نیست.
یکم امروز بحثش بود به نظر من هم لازم نبود خودش باشه
احساس میکنم ول کن نیست و میگه بازیه منه پس باید توش باشم

• Like
Reactions: Anakin

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
تقریبا رسیدم تو قسمت مترو
فقط چیزی رو که من نفهمیدم یا یاد نگرفتم
الان این روح مانندا کلا بعضیاشون کاری ندارن بعضیام یهو حمله میکنن
من همشونو با چراغ قوه محو میکنم ! لازمه ؟

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
795
نام
Reza
آقایون من رو ps5 و کوالیتی و film grain off میزنم باز حالت تاری احساس میکنم.کلا خود بازی اینطوریه؟
بله تازه کوالیتی خیلی بهتره نسبت به پروفورمنس :D من خودم هرچی تلاش کردم performance بازی کنم بخاطر روونی نشد خیلی تاره انگاری وازلین کشیدن رو تصویر .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دیروز رفتم پیش رفیقم داشت تیکه مترو رو بازی می کرد نشستم کنارش
عجب چیز مریضیه این بازی :D
و خوشحالم که بالاخره اینا تونستن اون حالت هیبرید بین In-engine و Live-Action رو تو ارائه بازی شون دربیارن. خیلی تمیز شده این جا
ما رو ستینگ Low داشتیم بازی می کردیم ولی حتی رو همون ستینگ هم افکت های گرافیکی بازی خیلی مریض و خوبن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
آقا بازی fov نداره دیگه اره ؟ کرکتره خیلی تو دهنه آدمه
رسمی نه

تو پی سی میتونی بری این مسیر:
C:\Users\YourUser\AppData\Local\Remedy\AlanWake2

renderer.ini اجرا می کنی، قسمت "m_fFieldOfViewMultiplier": 1.0 رو پیدا میکنی و عددش رو میبری بالا و سیو.
1.4 بدک نیست، بیشتر از اون خیلی دور میشه و ممکنه تو ADS بره رو اعصاب.
داخل بازی هم که رفتی یه بار میری تو تنظیمات گرافیکی و میای بیرون، اون موقع FOV جدید اعمال میشه.

احتمالا واسه این نذاشتن تو تنظیمات چون انیمیشن پاهای شخصیت اصلی مشکل داره، دوربین رو که دور میکنی میبینی کج راه میره کلا :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر