Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,162
نام
Amir
آلن ویک 2 تموم شد.
ده از ده.
22 ساعت طول کشید و خب جا داشت بیشتر هم بازی کنم و کارای فرعی رو انجام بدم ولی دیگه کمرم زیر اتمسفر و دنیای بازی خم شده بود و از یه جایی به بعد سريع‌تر می‌خواستم از کابوس فرار کنم. 83 درصد تروفی گرفتم.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,846
نام
شیخ صدرا
منم همين الان تموم كردم.
به نظرم پايان بازى يكم ميتونست بهتر باشه.
كلا اخر بازى خيلى شتابزده و تف مالى جمع و جور شد.

من مطمئنم اقاى doors باباى ساگا هست!
يه اشارات ريزى به اين مساله شد ولى خب از يجا به بعد كلا مسكوت موند.
ازون طرف مشخص نشد اينا برگشتن يا نه؟ يكم جملات اخر الن دوپهلو بود! خودش كه قطعا هنوز همونجاس فقط كيسى و ساگا چطور؟
پايان بازى جوريه كه بايد DLC هايي كه مياد رو حتما آدم بگيره تا بفهمه كار به كجا ميرسه.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان بازی چقدر ترسناکه؟ :D
من تا اواسط چپتر دو رسیدم توی witch hunt که سیف هاوس هست رسیدم دیگه اومدم بیرون فردا ادامشو برم
از نظر جامپ اسکیر و survival horror اِلمان هاش زیادتره یا مبارزات و encounter هارو میشه با سلاح و اکشن رد کرد
من با بازیای ترسناک مشکل دارم ولی الن ویکو با این متا و تحسیناش نمیشه اینگور کرد اگه بتونم تحملش کنم میخوام تا اخر برم :D

• Like
Reactions: all4u

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دوستان بازی چقدر ترسناکه؟ :D
من تا اواسط چپتر دو رسیدم توی witch hunt که سیف هاوس هست رسیدم دیگه اومدم بیرون فردا ادامشو برم
از نظر جامپ اسکیر و survival horror اِلمان هاش زیادتره یا مبارزات و encounter هارو میشه با سلاح و اکشن رد کرد
من با بازیای ترسناک مشکل دارم ولی الن ویکو با این متا و تحسیناش نمیشه اینگور کرد اگه بتونم تحملش کنم میخوام تا اخر برم :D
ترس رو نمیشه توضیح داد کلا.
بازی جامپ اسکر زیاد داره. علی الخصوص برای ساگا. مابقی موارد تقریبا چیزی نداره. فرمت مبارزات و دشمنا کاملا مشخصه. دشمن هیچوقت یجا کمین نکرده با جلوت ظاهر نمیشه.
همیشه وقتی قراره دشمن بیاد, صداشو از قبل میشنوی و تقریبا جز جامپ اسکر (که منو تا مرز سکته برد ) هیچی ترسی برای من نداشت.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بازی رو بلاخره شروع کردم
تا قسمت return 2 خوب استارت زد
داستان هی داره بهتر میشه
مقداری قسمت حل معماش و کلو ها مقداری کند پیش میره مخصوصا اولش
رو ۶۰ بازیش نکردم چون رو ۳۰ رون اجرا میشه
هنوز انگار ترس شدیدش شروع نشده

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,846
نام
شیخ صدرا
بيشتر از ترس استرس و فشار عصبى داره بازى.
انتظار اينكه زهره ترك بشيد از ترس نداشته باشيد ولى سرتاسر ٢٠ ساعت گيم پلى يه استرس و دلهره با فشار شديد عصبى رو تجربه ميكنيد (فشار عصبى تو بخشاى الن بيشتره).

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
229
بيشتر از ترس استرس و فشار عصبى داره بازى.
انتظار اينكه زهره ترك بشيد از ترس نداشته باشيد ولى سرتاسر ٢٠ ساعت گيم پلى يه استرس و دلهره با فشار شديد عصبى رو تجربه ميكنيد (فشار عصبى تو بخشاى الن بيشتره).
متاسفانه تو این مورد خیلی زیاده روی کرده دیگه اعصاب خردکن میشه گیم پلی بازی هم به ورطه تکرار میافته غیر از چند مورد خلاقانه که کافی نیست

• Like
Reactions: SiminSecret

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
کلا الان دارم بازیش میکنم
خدایی ترسناکه
نسخه یک یک طوری بود که باهاش میشد کنار اومد
این نسخه کلا با صدا و همه موارد رسما داره میره رو اعصاب و روح و روان 😁
شب است و ترس همچنان باقی

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    563.1 KB · مشاهده: 48

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دیشب گفتم یکم تست کنم بازی رو و تا ۳ صبح پاش بودم :D فقط میشه گفت هولی شت:D کلاس کاری خودشو چند لول برده بالا رمدی. اصلا انتظار نداشتم.

PS5| Quality mode
واقعا عالی درست شده واقعا هم رو اعصاب و ترسناکه

• Like
Reactions: blak

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
بازی برای من رسما دلهره آورترین و ترسناک ترین عنوان این چند سال اخیر شایدم عمرم باشع ولی نمیدونم یه چیزیو دقت کردید یا نه. تعداد دشمن توی بازی خیلی کمه. یعنی مبارزه مستقیم مثل رزیدنت اویل و بقیه عناوین هارر نیست. اما چیزی که باعث شده این بازی انقدر ترسناک باشه طراحی محیط بی نظیر به همراه صداگذاری وحشتناک حرفه‌ای بازیه. شما توی محیط داری قدم میزنی صدای نجوا و باد و حتی صدای آبسردکن مدام بهت استرس و ترس وارد میکنه حالا حساب کن یه دشمن هم این وسط یهو از در بپره تو. جامپ اسکیر های بازی هم که داستانیه برای خودش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر