Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
احتمالا کیفت پر شده نمیتونی برداری
دقیقا همین مشکل بود .
رفتم زیر نور یه سری آیتمارو گذاشتم تو جعبه کفش ، کیفمم ارتقا دادم گرفتمش . ۴تا جای خالی و پر می‌کنه شاتگان.

Attachments

• 18bc2fe13bc3-screenshotUrl.jpg
    18bc2fe13bc3-screenshotUrl.jpg
    457.9 KB · مشاهده: 68

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,103
دقیقا همین مشکل بود .
رفتم زیر نور یه سری آیتمارو گذاشتم تو جعبه کفش ، کیفمم ارتقا دادم گرفتمش . ۴تا جای خالی و پر می‌کنه شاتگان.
البته اینجور وقتا discard هم میتونی بکنی اضافه هارو که به کل از بین میرن

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
304
منم با ۳۶ ساعت به انتهای این ماراتون نفس گیر، هیجانی، پرالتهاب، پر از اتفاق ریز و درشت و immersive به معنی واقعی رسیدم. پرونده بازی رو در ذهنم بستم. الن ویک ۲ اثری دوست داشتنی، مستقل، طلبکار از ژانر وحشت و معرف استانداردهای جدید این سبک بازی هاست.
تجربه این بازی بر هرکسی که لفظ گیمر رو برخودش میبینه لازم و واجب هست. معماهای عالی، نوشته ها و کالکتیبل های پر جزئیات، شهر و مناطقی که کاملا پخته شدن.

مرحله ی Watery در شمار ترسناک ترین و غریب ترین تجربیات تاریخ ۲۰ ساله ی گیمینگ من بود. بازی پر از لحظاتیه که شما رو میکنه از دنیا جدا میکنه و پرواز میکنید در عالم خواب و خیال و کابوس و رویا. همه چیز بازی به اندازه س. نه زیاد نه کم. بازی "کافیه". یعنی انقدر ادامه میده که مطمئن شه ترسیدی، انقدر ادامه میده که مطمئن شه به تپش قلب افتادی، انقدر ادامه میده که مطمئن شه لذت بردی.

فکر کن تو یک محیط بسیار تاریک چراغ قوه میگیری یه گوشه از خیابون یه نفر کز کرده نشسته رو صندلی داره قهوه میخوره، بعد به خودت میگی چقدر بی منطق، بعد یادت میوفته داری در یک تلفیق بی نظیر از وحشت و سورئال قدم میزنی.

شخصیت ساگا رو بسیار بیشتر از الی tlou دوست داشتم!

نمره بازی ۱۰ از ۱۰

یک سری ایرادات پراکنده خیلی جزئی داره ولی حقیقتا بازی انقدر سطح کیفیتش بالاست که ایرادی نمیشه گرفت ازش. استودیو Remedy نه تنها به بلوغ کافی رسیده، بلکه کاری کرده که تا سال ها بازی ترسناکی با این کیفیت و کالت بودن نتونیم تجربه کنیم.

زامبی و قارچ کیلو چند؟
ما خودمون Dark Place مذگان داریم.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,328
من خودم تریلر هارو میدیدم بااینکه رمدی برام جایگاه خاصی داره فکر نمیکردم انقدر فیدبک مثبت از گیمرها ببینم و اصلا انتظار این متا رو نداشتم مخصوصا اون تاخیر زدن ها بیشتر بهم استرس وارد میکرد که خوشبختانه بیجا بود
من از الان منتظر کنترل هستم با شماره اولش زندگی کردم اگه مثل الن2 انقدر حهش داشته باشه در تمام زمینه ها کار تمومه 💪

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,604
آقا الان خبرشو دیدم که انگار فروش بازی جالب نبوده.واقعا ناراحت شدم و نگران.یعنی چیزی که دوست داشتم حداقل فروش بازی جوری باشه که عشق و زحمتی که تو ساخت بازی گذاشتن باعث انگیزه بیشترشون بشه.
مقصر خودشون هستن که فروش فیزیکی بازی رو ایگنور کردند.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
600
موزیک ویدیوی رسمی

Old Gods of Asgard - Herald of Darkness (Alan Wake 2 | Official Music Video)​

اون ویدیوی غیر رسمی به نظرم بهتر بود.خیلی ناراحت شدم بازی فروش خوبی نداشته.امیدوارم حداقل با عرضه روی استیم بهتر بشه

• Like
Reactions: Rohshen

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
آقا الان خبرشو دیدم که انگار فروش بازی جالب نبوده.واقعا ناراحت شدم و نگران.یعنی چیزی که دوست داشتم حداقل فروش بازی جوری باشه که عشق و زحمتی که تو ساخت بازی گذاشتن باعث انگیزه بیشترشون بشه.
خبرش رو کجا دیدی میشه لینکی چیزی بدی؟
مقصر خودشون هستن که فروش فیزیکی بازی رو ایگنور کردند.
تقریبا 90% فروش بازیا دیجیتال هست بهت قول میدم اگه فروش بازی کم هم بوده دیجیتال بودنش تقریبا هیچ تاثیری تو فروشش نداشته :D

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,719
خبرش رو کجا دیدی میشه لینکی چیزی بدی؟
یکی از بچه ها تو تاپیک خبر گذاشته بود.
تلسم فروش پایین بازی های رمدی باز هم شکسته نشد !

طبق اعلامیه موسسه Circana از پرفروش ترین بازی های ماه گذشته میلادی در امریکا آلن ویک ۲ جایگاهی در ۱۵۰ بازی اول نداشت.

آنالیزور بخش ویدیو گیم این موئسسه اعلام کرده که ناشر Alan Wake II یعنی اپیک گیمز، جزوی از برنامه دیتا بیسشون نیست و از آنجایی که این عنوان فقط به صورت دیجیتالی عرضه شده است نمی‌توان به درستی میزان فروش این عنوان را اندازه‌گیری کرد. و بر اساس دیتا های این موئسسه، عنوان Alan Wake II، در پلتفرم‌ های پلی استیشن و اکس باکس در ایالات متحده آمریکا جزو 150 بازی پرفروش این پلتفرم ها نبود

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
یکی از بچه ها تو تاپیک خبر گذاشته بود.
اون دوست عزیزی که خبر رو گذاشته تحلیل شخصی خودش رو گفته متاسفانه بر پایه اطلاعات اشتباهه.
منبعش Circanaـه که از این توییت Mat Piscatella نشات میگیره
https://x.com/MatPiscatella/status/1724791559483535663?s=20

Epic Games جز پابلیشر هایی نیست که اعداد فروش رو اعلام کنه زیر این عکس نوشته چه پابلیشر هایی اعداد فروش دیجیتال رو اعلام میکنن.
چون بازی هم فقط دیجیتال بوده راهی نیست که بشه فروش رو حدس زد
فعلا باید صبر کنیم تا مشخص بشه چقدر فروش کرده اونم خود Epic و Remedy باید اعلام کنن.

ویرایش: Mat گفته که AW2 جز 150 بازی اول ماه تو کتگوری Monthly Active Users رو پلتفورم PS و Xbox نبوده زیرش هم نوشته که البته آخر ماه (27م) عرضه شده و این میتونه تاثیر داشته باشه.

اگه مثل Cyberpunk بیشتر فروش رو PC بوده باشه و PC از چارت حذف بشه خب خیلی میتونه تاثیر داشته باشه
https://x.com/MatPiscatella/status/1724818788674334855?s=20

در کل Control هم زیاد خوب فروش نکرده بود تا جایی که یادمه و خیلی بعید نیست اینم اونطوری بشه :D

Attachments

• F--wx5kaoAAhB42.jpeg
    F--wx5kaoAAhB42.jpeg
    166.9 KB · مشاهده: 20
آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
همین الان تموم شد . واقعا لذت بردم هرچند یه چند جایی با ساگا واقعا از جا پریدم
باز موندیم تو خماری که . باز معلوم نشد آلیس زندست یا مرده با اینکه آلن فکر می‌کرد آلیس مرده ، بعد اینکه با Bullet Of the light می‌زنیم پیک آلن رو باز میکنیم میگه
It's Not a Loop . It's a Spiral خیلی کارا میشه با این کانسپت کرد اینجای بازی حالا چطور تهش قراره قشنگ بشه سم لیک می‌دونه و اقیانوسش . :-?8->

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
445
نام
Fazel
موزیک ویدیوی رسمی

Old Gods of Asgard - Herald of Darkness (Alan Wake 2 | Official Music Video)​

یکی از بهترین ویدیو موزیکا و در کل بهترین چیزی بود که توی این مدت دیدم و شنیدم.
خداوند سم لیک و Poets of The Fall رو حفظ کنه \m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر