PlayStation The Order: 1886 - *** تاپیک اسپویل داستانی ***

اگر بازی رو به اتمام نرسوندید همین الان تاپیک رو ببندید و ادامه ندید. عواقب خواندن پست ها بر عهده خود شخص خواهد بود.

تقریبا تو هر فرومی که این اواخر رفتم یه همچین تاپیکی دیده بودم که توش بحث های جالبی در مورد داستان بازی صورت میگرفت. گفتم ما هم یه همچین تاپیکی بزنیم تا هم راحت و بدون اسپویلر حرف بزنیم هم بحث های داستانی تو خود تاپیک بازی نره که سهون موجب اسپویل شدن دیگران بشه.

میتونیم با صحبت در مورد مرد نقاب دار که به شکل Assassin ها میپوشید صحبت کنیم.
یا با تغییر ناگهانی اخلاقی لیدی ایگرین، که با اینکه عاشق گالاهاد بود، اینطور با جدیت به دنبال کشتنش میره.

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
در عمرم یه پریکوال به این شیکی واسه ی بازی اصلی ندیده بودم :d از همین الان میشه نبرد ومپایرها و لایکن ها رو توی لندن تصور کرد! اون وسط هم این سیبیل که No more Galahad هستن علنا" ویجیلنتی میشه!!! با این که ظاهرا دنیا بر علیه من پیش خواهد رفت توی بازی ولی از همین الان من طرف ومپایرام!!! :d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
این نماد مار که در بازی هست معنیش چیه؟روی کاور بازی هم هست.این همون نمادیه که توی سربال true detective هم بود؟
بنظـر Ouroboros یا اوروبروس باشه این توضیحاتش که نقل قول میکنمـ
نماد چرخه٬ خودآفرینی٬ باززایی و وجود ازلی و ابدی است
این نماد مفهوم کمال٬ تمامیت و بی‌نهایتی را می‌دهد
آن را همچنین نماد جاودانگی می‌دانستند زیرا که از ازل تا ابد دم خود می‌خورد و به پایان نمی‌رسید
این نماد مفهوم باززایی و تناسخ انسان را نیز در خود دارد

چند روز پیش یه تیزر در مورد این زپلین ها پخش شد که یـه نکته جالب رو به نمایش میذاره !
تو این عکس مجسمـه آزادی رو داریمـ و شاید خوب مشخص نباشه اما سمت چپ تصویـر سایه یه گرگینه افتاده !
بنظـر گریسون ( از اونجا که خودش گفت I'm Galahad no more ) در قسمت بعد راهیه آمریکا میشه . :d

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
این نماد مار که در بازی هست معنیش چیه؟روی کاور بازی هم هست.این همون نمادیه که توی سربال true detective هم بود؟

e3bbf15804c5309ea3814aaad4916e0bb81befd8.jpg

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اگه نسخه بعدی توی آمریکا هم باشه شدیدا استقبال میشه .من آمریکای اون دوره رو هم از لحاظ تنوع لوکیشن هم اتمسفر خیلی دوست دارم . کلا شدیدا به آینده ی این سری خوشبینم .
فکر کنم خیلی از سوالاتی که توی داستان بی جواب می مونه رو بشه بایه مقدار دقت توی نوشته هایی که گوشه کنار بازی پیدا می کنیم بشه جواب داد .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان من کل داستان رو فهمیدم جز چندتا چپتر اول و شروع داستان . کلا شروعش و چند چپتر اول رو مثلا تا چپتر 4-5 کسی میتونه یه خلاصه بگه ؟ لامصب همش نگاهم به گرافیک و اینا بود زیرنویس نمیخوندم :D

راستی اینطور که DEVI گفت بوش میاد اون زنه سرگروه REBEL ها عاشق گالاهاد شده باشه درست نمیگم ؟ :D . بنظرم بهتر ISI هم هست :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
اون رفتار احمقانه ي دختره بيشعور با گالاهاد واقعا اعصاب خورد كن بود :|
اصن دلم ميخواست از تي وي بكشمش بيرون ...:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب منم بعد از رهایی بیام نظرم رو در مورد جنجال برانگیز ترین قسمت داستان بگم :D

اون قاطی کردن ایزی به نظرم سر همون دیده شدن گالاهاد با اون زنیکه هندی باشه ، دقت کنید از جای ناجوری هم بیرون اومدن (:D) بعد ایزی رفت تو دید لباسای گالاهاد اونجاس و یه بطری فلان هم کنارش خب هر آدم عاقلی اینا رو ببینه ذهنش میره طرف ... (که به شخصه اینو از چشم ویراسوریا میبینم که داستان کار خودشه) :| اگه به بعد از اون جریان دقت کنید گالاهاد درست و حسابی جواب ایزی رو نمیده یا حتی وقتی میره داخل اتاق میزگرد در رو می کوبه و ... این قاطی شدن گالاهاد با شورشی ها و جواب درست و حسابی ندادنش در رابطه با این موضوع ، می تونه به همین جریان دامن زده باشه :D ولی بیشتر از همه ی این احتمالات بازم میگم من اینو از چشم ویراسوریا می بینم و می ترسم به خاطر این هندی بودنش و این داستان ها آخر اون زنیکه هندیه رو قالب کنه به گالاهاد :| ولی به هر حال امیدوارم اگه ادامه ای در کار باشه این تعصب ها و بالیوود بازیا رو کنار بذاره و بیاد خیلی حرفه ای داستان رو ادامه بده ...

تیکه ی آخری هم که ایزی میاد توی اون خونه هه که لباسای گالاهاد توشه اگه به نحوه ی قرار گرفتن لباس گالاهاد دقت کنید آستینش روی سینه ـش بود :D امیدوارم بی منظور نبوده باشه و بعداً همه چی به روال گذشته برگرده :D

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خب منم بعد از رهایی بیام نظرم رو در مورد جنجال برانگیز ترین قسمت داستان بگم :D

اون قاطی کردن ایزی به نظرم سر همون دیده شدن گالاهاد با اون زنیکه هندی باشه ، دقت کنید از جای ناجوری هم بیرون اومدن (:D) بعد ایزی رفت تو دید لباسای گالاهاد اونجاس و یه بطری فلان هم کنارش خب هر آدم عاقلی اینا رو ببینه ذهنش میره طرف ... (که به شخصه اینو از چشم ویراسوریا میبینم که داستان کار خودشه) :| اگه به بعد از اون جریان دقت کنید گالاهاد درست و حسابی جواب ایزی رو نمیده یا حتی وقتی میره داخل اتاق میزگرد در رو می کوبه و ... این قاطی شدن گالاهاد با شورشی ها و جواب درست و حسابی ندادنش در رابطه با این موضوع ، می تونه به همین جریان دامن زده باشه :D ولی بیشتر از همه ی این احتمالات بازم میگم من اینو از چشم ویراسوریا می بینم و می ترسم به خاطر این هندی بودنش و این داستان ها آخر اون زنیکه هندیه رو قالب کنه به گالاهاد :| ولی به هر حال امیدوارم اگه ادامه ای در کار باشه این تعصب ها و بالیوود بازیا رو کنار بذاره و بیاد خیلی حرفه ای داستان رو ادامه بده ...

تیکه ی آخری هم که ایزی میاد توی اون خونه هه که لباسای گالاهاد توشه اگه به نحوه ی قرار گرفتن لباس گالاهاد دقت کنید آستینش روی سینه ـش بود :D امیدوارم بی منظور نبوده باشه و بعداً همه چی به روال گذشته برگرده :D
بدتـرین نکته داستانیش همین هندی بازیـها بود ! :d
و بزرگ ترین حفره داستانیش همـ همین نکته :
گالاهاد درست و حسابی جواب ایزی رو نمیده یا حتی وقتی میره داخل اتاق میزگرد در رو می کوبه و ...
این همه سال سرگالاهاد با ایزی بوده اما تو اون موقعیت یه توضیح درست و حسابـی بهش نداد ، انگار که ( این دو نفـر رو به هر ترتیب در جبهـه مخالف همدیگـه قرار دادن ) در دستور کار ویراسوریا خان بوده واسه اینکه به این شکل مخاطب رو سورپرایـز کنه 8-|
اون دیالوگ آخر دختره همـ بماند که به گالاهاد گفت بنظر ملکه لاکشمـی ازش خوشش میاد :-& اون هم بدون هیچ پیشزمینه داستانی ای و فقط سر اینکه تو یه ماموریت با همدیگه بودند . :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بدتـرین نکته داستانیش همین هندی بازیـها بود ! :d
و بزرگ ترین حفره داستانیش همـ همین نکته :

این همه سال سرگالاهاد با ایزی بوده اما تو اون موقعیت یه توضیح درست و حسابـی بهش نداد ، انگار که ( این دو نفـر رو به هر ترتیب در جبهـه مخالف همدیگـه قرار دادن ) در دستور کار ویراسوریا خان بوده واسه اینکه به این شکل مخاطب رو سورپرایـز کنه 8-|
اون دیالوگ آخر دختره همـ بماند که به گالاهاد گفت بنظر ملکه لاکشمـی ازش خوشش میاد :-& اون هم بدون هیچ پیشزمینه داستانی ای و فقط سر اینکه تو یه ماموریت با همدیگه بودند . :d

من اون صحنه ی آخر لباس گالاهاد رو به فال نیک میگیرم :D یعنی اون آستین روی سینه بودن رو اینجوری تفسیر میکنم که گالاهاد میدونه ایزی دنبالشه و لباس رو اونجوری به نشونه ی احترام براش میذاره :D دقت کنی ایزی هم که اون صحنه رو میبینه و بیشتر عصبی میشه :D حداقل کور سوی امیدواریم اینه که گالاهاد هنوز هم به رابطه ـش پایبند باشه و همه ی این جریانات سوء تفاهم باشه :D آخرین صحنه هم که گالاهاد تنهاس و میشه یه امید هایی داشت :D

ولی اگه این مردک بیاد همه ی معادلات رو بهم بزنه و بالیوود بازی در بیاره و جدی جدی زنیکه رو بچسبونه به گالاهاد چند فروند نینجا می فرستم RAD :D منطقیش اینه که بعداً در جریان داستان هر دو طرف سوء تفاهم هاشون برطرف بشه و کار مثل سابق ادامه پیدا کنه که خب ok ـه ولی قسمت بالیوودیش اینجاست که ویراسوریا بیاد برای حفظ کردن بخش هندی کار ، یه جنگ رو در رو بین ایزی و گالاهاد راه بندازه و طبق معمول داستان های هندی گالاهاد ناخواسته ایزی رو کتلت کنه و توی لحظه های اخر زندگیش ایزی بفهمه همه چی سوء تفاهم بوده و گالاهاد هم تنها آپشن موجودش میشه ملکه هه :|

arian360

کاربر سایت
Jul 17, 2014
16
اقا بازی رو تموم کردم گرافیک عالی داستان خوب

ولی از خریدنش پشیمون شدم چون 200 تومن واسه یه بازی که دو روزه تمومه گرونه!

یه نسخه دیگه هم اگه ازش بیاد نمی گیرم تا ارزون شه!

در کل خوب بود ولی اگه چپتر هاش بیشتر بود عالی می شد از اول بازی من از ایزی خوشم نمیومد!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بالاخره بعد از دو قرن بازی دیروز(البته الان که حساب میکنم،میبینم دو روز پیش میشه در اصل:-" ) به دستم رسید و دقایقی پیش...(30~60 دیقه پیش:-" ) تموم شدش! :-"

خوب همه چی رو گفته بودید، فقط در مورد Isi بگم که نظر من به نظر علی رضا نزدیک تر است! کلا با پستش موافقم ! :-"

فقط در مورد اون شوالیه ی مرموز! نمیدونم چرا اینجا هیچکی به Bors اشاره نکرد! :| به نظرم 99% همینه:-" توی بازی همون اواخر فقط بهش اشاره شد که رفته دنبال جام مقدس و معلوم نیست دقیقا کجاست و اصلا زنده ـست یا مرده! :-"
عمرا Sir Perceval نیست! :-" امید به برگشتش نداشته باشید:-" (بر نگرده هم بهتره! از این چیزایی که احسان ازش میترسه هم فیلم هندی تر میشه! :-" )

فقط مشکل اینه که بازی ادامه ـش ساخته میشه یا نه! :| امیدوارم در حدی بفروشه که ادامه ـش هم بیاد! وگرنه سونی رو نفرین میکنم! :bighug:

بحث باس آخر بود! من شخصا بسی حال کردم:-" همین که به عنوان یک شوالیه ای که دیگه شوالیه هم نیستیم البته:-" با شمشیر جنگیدیم،خودش بزرگترین نکته مثبتش بود:-"
فقط میتونستن یه بخش شوتر هم اضافه کنند این وسط قبل از مبارزه...مثلا توی همین کارگاه ، دور و اطرافش چندتا چیز میز میزاشتن که با تیر زدن به اونا باعث Stun شدن آلیستار میشد، و بعدش کمی شمشیر بازی :-" و بعد از دو سه بار انجام این کار،میرفت تو حالت لایکان خودش:-"
درسته انیمیشن های این بخش اینجوری بود،ولی همینطور که گفتم به من خیلی چسبید باس بازی:-"
اون صحنه ی آخرشم نامرد توی چنین موقعیتی گذاشتن ما رو! :( خودت تیر میزدی دیگه :((

آها از حمایت Marquis هم بسی خوشحال گشتم! :d کلا معلوم بود بچه خوبیه! :-" سر همون میز هم به اجبار رای خودش رو اعلام کرد:-"

در مورد ادامه هم به نظرم تا قبل از اون پایان... میرفتن آمریکا و با احتمال کمتری هند...اما فعلا که توی لندنه چند چپتر اول گویا :-" اما با این حال،بازم به نظرم آمریکا رو میرن و موندگار نمیشن! :d

دیگه چی...؟ در مورد داستان گفتنی ها رو گفتید و یه چیزایی هم گفتم:-" اما بازی...

گرافیک که خوب...فقط WoW ! :x بعضی جاها وحشتناک، وحشتناک بود! :d واقعا دمشون گرم! :d
انیمیشن های Melee Attackـها هم بس متنوع بود! دمشون گرم:D (انقدر گیر دادن،اون چند انتخابی ها فقط به باس آخر و همون صحنه ی توی دمو ختم شد :| )

مخفی کاری داشت،شوتر داشت،کمی بپر بپر داشت! کلا به عنوان Action Adventure همه چی داشت! فقط مشکلش این بود مبارزاتش کم بود! مخصوصا نیمه ی اول بازی! :(
اما همون مبارزاتش بسی هیجان انگیز بود! :x :d آخرای بازی باز خوب شد! :d

آیتم های جمع کردنی... و البته بیشتر دیدنی هم زیاد داشت! :d فقط در مورد این بخش 2 مورد رو بگم، یکی اینکه توی بعدی زحمت بکشن مثل TLOU با فونت ساده هم نوشته های روی عکس و تصویر رو نمایش بدن که بفهمیم چی نوشته شده :| خیلی جاها معلوم نبود:(
یکی هم اینکه قابلیت دویدن رو همه جای بازی فعال بزارن! بعضی وقتا میخواستیم محیط رو بگردیم به خاطر آیتم ها،باید با سرعت خیلی آروم میرفتیم...آخرشم دست از پا درازتر با اون سرعت برمیگشتیم :-"
این موردا رو + بیشتر بودن میزان شوتینگ بازی ، درست کنند بازی از نظر من دیگه هیچ اشکالی نداره! :d

آها اون Armoury بازی هم که از GOW III هم کمتر بود! :| این باز یه Fear Kratos دادن، اینجا از همونم خبری نیست:-" همش DLC ؟ :| البته من New Game نزدم و برای امتحان این بخش فقط چپتر سلکت رو زدم بعد از بازی:-" اما اگر هیچی نباشه، از اینا بعید بود! مخصوصا با کاری که توی GOS کرده بودن، که شاهکاری بود توی این بخش و من آرزومه همه ی بازی ها چنین جایی داشته باشن! :-" :d

امتیازاتشم هیچ جوره برام قابل قبول نیست! :| کلا نمیتونم درک کنم چرا همچین شد! :|
و... آواتارمم قضیه ـش همینه:-" فکر کنم مشخصه با کی شرط بستم دیگه؟ :-" :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آکیبا از بس اسمایلی گذاشتی حالم خراب شد و سرگیجه گرفتم رو از خوندن پستت صرف نظر کردم :| چه خبر آخه مرد حسابی همش :-" ... که چی بشه؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
آکیبا از بس اسمایلی گذاشتی حالم خراب شد و سرگیجه گرفتم رو از خوندن پستت صرف نظر کردم :| چه خبر آخه مرد حسابی همش :-" ... که چی بشه؟ :D

بدون اسمایلی توانایی پست دادن ندارم :-" مگر اینکه از اون پستایی باشه که از سر بی اعصابی باشه و اخطار بگیرم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر