Titanfall Memorial Tournament ( جام یادبود محمد نظامی نژاد )

مد مورد نظر شما برای برگزاری تورنومنت Titanfall کدامیک از گ

• مجموع رای دهنده‌ها
    12

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
منکه کلا سرورهای بازی برام غیر قابل دسترس هستند و بجز 2-3 روز اول دیگه نتونستم راحت بازی کنم ردش کردم رفت!

iهمیشه برای همه ایرانیا اینطور بوده عزیز .. که بچه ها یا از کاهش پینگ استفاده میکنن یا صبر میکنن مشکلش خودش حل شه همیشه همینطور بوده از جمله خود من کاش میشد قبل رد کردن بازی اینجا میپرسیدی بهت راه حل میدادیم خلاصه امیدورام تنها غایب شما باشی و بقیه دوستان یادشون نره مسابقه ثبت نام کردن !!! من یکی از دوستانم بازی رو خریده اگه امشب باشه باهاش تماس میگیرم که بیاد
امروز ، زادروز محمد نظامی نژاد عزیز منتظر همتون هستیم تا به یاد روز تولد محمد با هم باشیم... پست اول هم آپدیت شده...
دوست عزیز با نظر شما موافقم ،هدف ما از این جام به خاطر علاقه زیاد ممد به این بازی بود البته به غیر از جامی بود که مهران برای gears بازا گذاشته بود و ممد هم توش استاد بود
حمید جان تا اینجا کار خیلی زحمت کشیدی واقعا ازت ممنونم با گرفتاری های روزمره که داشتی کم نذاشتی همینطورم پیام جان برعکس شما برای بعضی از دوستانی که 24 ساعته تو دنیا مجازی پلاس هستن حتی تسلیت گفتن یا شرکت کردن براشون یه وقت کسر شــأن نشه بخصوص اونایی که خیر بردن از محمد من یکی هیچ وقت این افراد رو یادم نمیره ....

تا ساعت 7 بدرود دوستان

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
واقعا خوب بود هر چند که دوستان یک سریشون بد قولی کردند ما همش 7 نفر بودیم اما همین تعداد هم کلی خنده و رقابت بود..(کلی هم تایتان روی هم انداختیم :d)

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
واقعا خوب بود هر چند که دوستان یک سریشون بد قولی کردند ما همش 7 نفر بودیم اما همین تعداد هم کلی خنده و رقابت بود..(کلی هم تایتان روی هم انداختیم :d)

واقعا فاز بعضیا چیه اسم مینویسن در میرن ؟؟مگه قایم موشک بازیه ؟؟؟ !!!!! ما امشب هفت نفر بودیم تازه بعضی دوستان از جمله بابک و معین یه دفعه رفتن دیگه نیومدن فک کنم مشکل کانکشن داشتن ولی باز دمشون گرم 2 3 دست زدن با ما
بازی فوق العاده بود اولین بازی بین ایرانیا بود خیلی چسبید 4 ساعت non stop بازی کردیم معز من که دیگه داشت میترکید :D ..چقدر خندیدیم ........
جا داره ار ارمین shadow walker تشکر کنم با اینکه امروز تولدش بود براش تولد گرفته بودن سریع اونارو پیچوند بخاطر ما اومد اونم از ساعت 6 زودتر از همه ...دمت گرم در ضمن تولدت مبارک داداش ...

حمید و پیام هم فوقا العاده بودن حسابی مارو شاد کردن کل کل خنده داری بود امشب :D دمتون گرم :D

کامیارم ریاد میمرد با اون اسنایپ مسخرش :D تا منو میکشت کلی شاد میشد کلی فیلم از ما گرفت :)) ناکس 2 بار بد منو با ایجکت زد :D منم کم از خجالتش در نیومدم تو بازی :D یادش بخیر چقدر گیرز میزدیم خوب شد که امشب بودی .....
بهترین بازیکن امشب رو معرفی میکنم unloved :D

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
واقعا فاز بعضیا چیه اسم مینویسن در میرن ؟؟مگه قایم موشک بازیه ؟؟؟ !!!!! ما امشب هفت نفر بودیم تازه بعضی دوستان از جمله بابک و معین یه دفعه رفتن دیگه نیومدن فک کنم مشکل کانکشن داشتن ولی باز دمشون گرم 2 3 دست زدن با ما
بازی فوق العاده بود اولین بازی بین ایرانیا بود خیلی چسبید 4 ساعت non stop بازی کردیم معز من که دیگه داشت میترکید :D ..چقدر خندیدیم ........
جا داره ار ارمین shadow walker تشکر کنم با اینکه امروز تولدش بود براش تولد گرفته بودن سریع اونارو پیچوند بخاطر ما اومد اونم از ساعت 6 زودتر از همه ...دمت گرم در ضمن تولدت مبارک داداش ...

حمید و پیام هم فوقا العاده بودن حسابی مارو شاد کردن کل کل خنده داری بود امشب :D دمتون گرم :D

کامیارم ریاد میمرد با اون اسنایپ مسخرش :D تا منو میکشت کلی شاد میشد کلی فیلم از ما گرفت :)) ناکس 2 بار بد منو با ایجکت زد :D منم کم از خجالتش در نیومدم تو بازی :D یادش بخیر چقدر گیرز میزدیم خوب شد که امشب بودی .....
بهترین بازیکن امشب رو معرفی میکنم unloved :D

عالی بود .. ای کاش که هیچ کس بد قولی نمیکرد... بازم ممنونم از همه .. واقعا خوش گذشت به همه... منم تا اونجایی که از دستم بر میومد مردم تا دوستان شاد باشن :d;)
به اون دوست اسنایپرمون هم خسته نباشید میگم... :d
باید اضافه کنم که انتخاب بسیار شایسته ای کردید منو به عنوان بهترین بازیکن اتخاب کردید:db-) فقط معیار انتخاب چی بوده خدا می دونه!!!!!!
فردا هم منتظر بچه ها هستم..میبینمتون دوستان خوبم..
جا داره یک تشکر ویژه از آقا مهران بشه که خیلی زحمت کشید هم واسه امروز و هم برای جام Gears... ;)
محمد جان امسال روز تولدت واسمون به یاد ماندنی شد... o:-)

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
عالی بود .. ای کاش که هیچ کس بد قولی نمیکرد... بازم ممنونم از همه .. واقعا خوش گذشت به همه... منم تا اونجایی که از دستم بر میومد مردم تا دوستان شاد باشن :d;)
به اون دوست اسنایپرمون هم خسته نباشید میگم... :d
باید اضافه کنم که انتخاب بسیار شایسته ای کردید منو به عنوان بهترین بازیکن اتخاب کردید:db-) فقط معیار انتخاب چی بوده خدا می دونه!!!!!!
فردا هم منتظر بچه ها هستم..میبینمتون دوستان خوبم..
جا داره یک تشکر ویژه از آقا مهران بشه که خیلی زحمت کشید هم واسه امروز و هم برای جام Gears... ;)
محمد جان امسال روز تولدت واسمون به یاد ماندنی شد... o:-)

به همون دلیل که پویا گفت قرار شد بریم کانادا :D ادم با جنبه که برد و باخت براش مهم نباشه کم پیدا میشه امشب واقعا چسبید
در ضمن :
[h=3]عزرائیل تاییدت میکنه :d[/h]

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
به همون دلیل که پویا گفت قرار شد بریم کانادا :D ادم با جنبه که برد و باخت براش مهم نباشه کم پیدا میشه امشب واقعا چسبید
در ضمن :
عزرائیل تاییدت میکنه :d

قربانت.. 100 % قانع کننده بود..
اگر ایشون تایید میکنه که حرفی نمیمونه!!!!!!!!!!:bighug:
پیشنهاد میدم آیدیتو به عزرائیل تغییر بدی..;)

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
قربانت.. 100 % قانع کننده بود..
اگر ایشون تایید میکنه که حرفی نمیمونه!!!!!!!!!!:bighug:
پیشنهاد میدم آیدیتو به عزرائیل تغییر بدی..;)

last%20laugh%20logo.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر