Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
تو بگو چطوریه اصلا .. یعنی کلاس بندی داره ؟! یا کاملا مثل کانتر قبلیه ؟! لول آپی ؟!

در مورد اون هم Aimbot رو برای همین روز ها ساختند :D !

مثل کانتر قبلی هست، فرقی نداره، فقط یک سری مپ جدید توش اضافه شده و مپ های قدیم remake شدن، اسلحه ها هم همین داستان رو دارند.

VAC هم مد نظر داشته باشید، می زنه بن می کنه پولتون می پره ها، از ما گفتن

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
مثل کانتر قبلی هست، فرقی نداره، فقط یک سری مپ جدید توش اضافه شده و مپ های قدیم remake شدن، اسلحه ها هم همین داستان رو دارند.

VAC هم مد نظر داشته باشید، می زنه بن می کنه پولتون می پره ها، از ما گفتن

هک از این دره پیتی ها مفتی نمیگیرم که :| 20 دلار ماهیانه !

AntiVac - Anti Punk Buster - Screen Shot Prof !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
کسی که بازی بلده هک نمیکنه تازه با هک کردن هر دست صد تا فحش میخوره به نامت
ببخشید اینو میگم ولی چیت زدن از کثیف ترین کارهایی هست که توی یک بازی میشه انجام داد باور کنید بدون چیت لذت بازی چند برابره و اگر با چیت افراد رو هم بکشید شما نکشتید این کار رو چیت کرده نه شما موفق باشید !!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
همچینی میگی رفیق انگاری توی عمرمون کانتر بازی نکردیم :d
گیم پلی بازی مثل نسخه های قبلی هست ؟
یعنی در کل فقط گرافیک و اسلحه ها جدید شده ؟
این جدیده اون حالت کلاسیک خودش رو حفظ کرده واقعا خوشم اومد ! اگه کانتر باز بودی حتما خوشت میاد !

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
ببخشید اینو میگم ولی چیت زدن از کثیف ترین کارهایی هست که توی یک بازی میشه انجام داد باور کنید بدون چیت لذت بازی چند برابره و اگر با چیت افراد رو هم بکشید شما نکشتید این کار رو چیت کرده نه شما موفق باشید !!!

من همین مشکلو تو سرور های تکنو گاد مدرن وار فیر دارم اونقدر اومدن چیت زدن که همه به آدم شک دارن...
من اونقدر با این بچه های کلن پرو پرشیا بازی کردم انصافا همشون پرو هستن...وقتی میرم سرور های دیگه فکر میکنن که چیت زدم(همشون نوب هستن بازی بلد نیستن و میمیرن) منو بن میکنن
استیم هم دیگه....طرف بار اول انلاین میشه میاد هارد/کور...!!!(کلا شوت تشریف دارن بازی اصلا حال نمیده)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
من همین مشکلو تو سرور های تکنو گاد مدرن وار فیر دارم اونقدر اومدن چیت زدن که همه به آدم شک دارن...
من اونقدر با این بچه های کلن پرو پرشیا بازی کردم انصافا همشون پرو هستن...وقتی میرم سرور های دیگه فکر میکنن که چیت زدم(همشون نوب هستن بازی بلد نیستن و میمیرن) منو بن میکنن
استیم هم دیگه....طرف بار اول انلاین میشه میاد هارد/کور...!!!(کلا شوت تشریف دارن بازی اصلا حال نمیده)
حیف پول ندارم استیم اش رو بخرم وگرنه انقد نایف میکردم تا بفهمی به جز تو هم حرفه ای هست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر