20 دقیقه از گیم پلی Resident Evil 6 لیک شد | المان های اکشن ، نبود صحنه های ترسناک !

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من توهین نکردم به رزیدنت اویل 4 من حتی به رزیدنت اویل ORC هم توهین نکردم! یکی از پست هامو که توهین کرده باشم نقل قول کن :) ولی شما داری صراحتا اسم اون مکان رو میاری:d
شما خيلي اشتباه كردي به ORC توهين نكردي:dنه بابا منم * گذاشتم كه:d

كلا بايد از بحث RE كلاسيك و 4 بگذريم بايد ديد اين چي ميشه;)

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
اي بابا كاپكام خودخواه وجاه طلب دوباره استاد ميكامي رو مياوردي ميدادي خودش بسازه خودتم راحت ميكردي ديگه نيازي به اين همه دنگوفنگو سناريو نبود...:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اي بابا كاپكام خودخواه وجاه طلب دوباره استاد ميكامي رو مياوردي ميدادي خودش بسازه خودتم راحت ميكردي ديگه نيازي به اين همه دنگوفنگو سناريو نبود...:d
به شينجي ميكامي نگو استاد بعضيا ناراحت ميشن;)( حميد با تو نبودما:d )

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
با نهایت تاسف خودم دوست ندارم این برداشت رو کنم اما کاملا واضعه که ==> راکون سیتی رو باگهاشو تا حدودی برطرف کنی و یکم داستان جدید بهش بدی با چندتا شخصیت جدید میشه رزیدنت 6 ، حیف اسم رزیدنت اویل که ===> بازیهای مثل شماره 5 و راکون سیتی و 6 منتشر شدن ! دیگه از این سری بازی درستی نخواهیم داشت یاد رزیدنت 2،3 بخیر
الان چی رزیدنت 6 شده فقط سکانس های سینمای اکشن بدتر از راکون سیتی اصلا ترایلرها خوب نبودن فقط داغ دل تازه شد :((

---------- نوشته در 03:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها از هر جهت كه بخواهيم نگاه كنيم از RE5 كه بهتره كلي هم رو داستان بازي وخيلي از چيزي ديگه سرمايه گذاري شده به شخصه از ايني كه بازي در شب اتفاق ميوفته خوشحالم و اميدوارم كه بتونه حس ترس رو در بازي القا كنه...

مگه شب هم ترس داره ؟ :-/

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به شينجي ميكامي نگو استاد بعضيا ناراحت ميشن;)( حميد با تو نبودما:d )
کلا هم وطنان عزیز در اهدای درجات به سازنده ها از هیچ چیزی دریغ نمیکنن. استاد میکامی, استاد کوجیما, استاد کلیف بی و ... همه این اساتید بزرگ از دانشگاه های معتبر اذهان عمومی به این درجه رسیدن.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
با نهایت تاسف خودم دوست ندارم این برداشت رو کنم اما کاملا واضعه که ==> راکون سیتی رو باگهاشو تا حدودی برطرف کنی و یکم داستان جدید بهش بدی با چندتا شخصیت جدید میشه رزیدنت 6 ، حیف اسم رزیدنت اویل که ===> بازیهای مثل شماره 5 و راکون سیتی و 6 منتشر شدن ! دیگه از این سری بازی درستی نخواهیم داشت یاد رزیدنت 2،3 بخیر
الان چی رزیدنت 6 شده فقط سکانس های سینمای اکشن بدتر از راکون سیتی اصلا ترایلرها خوب نبودن فقط داغ دل تازه شد :((

---------- نوشته در 03:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

مگه شب هم ترس داره ؟ :-/

مگه 6 اومده:-/
شب ترس نداره ساعت 12 شب بیا تو منطقه ی ما ببین ترس داره یا نه:-s
اتفاقا من امید به کپکام دارم اون هم با رولیشن که بازی ترسناکی بود با این ویدو هم که اومده معلوم شد حداقل اگه می خوایم بترسیم مراحل لیان رو بریم فوقش چند تا مرحله ترس نداره

---------- نوشته در 04:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

کلا هم وطنان عزیز در اهدای درجات به سازنده ها از هیچ چیزی دریغ نمیکنن. استاد میکامی, استاد کوجیما, استاد کلیف بی و ... همه این اساتید بزرگ از دانشگاه های معتبر اذهان عمومی به این درجه رسیدن.

کلیف شد استاد از کی کلیف شد استاد:)) به جای اسم کلیف اسم استاد دیویدقفس رو بنویسید به قول یکی از دوستان

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
مگه 6 اومده:-/
شب ترس نداره ساعت 12 شب بیا تو منطقه ی ما ببین ترس داره یا نه:-s
اتفاقا من امید به کپکام دارم اون هم با رولیشن که بازی ترسناکی بود با این ویدو هم که اومده معلوم شد حداقل اگه می خوایم بترسیم مراحل لیان رو بریم فوقش چند تا مرحله ترس نداره

نه کاملا معلومه از ترایلرهاش ،
نه نداره با بچه ها پا میشم میایم :d (هرکی بترسه بلا سرش میاد من در این چندین سال که انواع مختلفی بازی کردم فقط یه بازی ترسناک بود اونم Fear 1 بود همین و بس خودشم شب ها تنهایی باصدایی بلند بون نر بازی میکردم )
زرشک حتما ترسناک میشه ترایلرها داد میزن بازی بسیار شبیه راکونه تازه خالی اکشن بید شاید یکی دوتا از معماهای چرت و پرت سری 5 رو گذاشتن روش

حیف که دیگه از این سری بازی درست و حسابی نخواهیم دید

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب احد جان طبیعیه که هر کسی که در کار خودش جزو بهترین ها باشه لغب استاد برازندشه. مثلا یه نفر در نجاری مهارت داره میشه استاد نجار یا مثلا یک نفر نقاش ماهری هست میشه استاد نقاش. همینطور هنر های رزمی مختلف به طور مثال. حتما نباید در دانشگاه تدریس کنن.

افرادی مثل کوجیما یا میکامی هم جزو قدیمی ترین ها و بهترین ها بودن پس لغب استاد کاملا براشون برازندست.

مشکل اصلی دادن این لغب به افراد تازه کار و ناشایست هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر