20 دقیقه از گیم پلی Resident Evil 6 لیک شد | المان های اکشن ، نبود صحنه های ترسناک !

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی جون این چیه دست کرس Detonatore ؟ راستی تا یادم نرفته بعضی از زامبی ها توی رزیدنت اویل 6 میتونن پرواز کنن. :d

01769810199998404672.gif
حمید جون حکم اون جهت یاب ایزاک تو Dead Space رو داره که دستشو به سمت زمین میگرفت و یه نور آبی رنگ مسیرشو نشونش میداد!حالا تو RE6 اومدن ازش استفاده کردن اونم تو مراحلی که مسیرت فقط یکی هست!!!=))
اون گیف رو که دیدم یاد GOW افتاده که کریتوس پاشو میگذاشت روی یکی از این پرنده ها و بال هاشو میکند!:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
مید جون حکم اون جهت یاب ایزاک تو Dead Space رو داره که دستشو به سمت زمین میگرفت و یه نور آبی رنگ مسیرشو نشونش میداد!حالا تو RE6 اومدن ازش استفاده کردن اونم تو مراحلی که مسیرت فقط یکی هست!!!=))
اونه؟؟؟؟؟ عجب تقلید ضایعی کردن اون Dead ُSpace ده پونزده تا راه داشت که اینو گذاشته بودن که گم نشی بعد هم خیلی جایهای تاریک بود که مجبور بودی از این استفاده کنی علی مطمعنی همونه و Detonator نیست ؟

اون گیف رو که دیدم یاد GOW افتاده که کریتوس پاشو میگذاشت روی یکی از این پرنده ها و بال هاشو میکند!
من یاد کشتی کج سگا افتادم !
:))

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کی میگه اوتبریک ها افتضاح بودن؟ اتفاقا به نظر من فوق العاده بودن تنوع یعنی این یعنی سیستمی که رو اوتبریک ها پیاده کرده بودن و خیلی به واقعات نزدیک شده بود که وقتی ویروسی میشدی دیگه شدی و با اسپری و مسپری خوب نمیشدی و باید تا آخر بازی دوام بیاری انیمیشنها هم خیلی عالی بودن صدا گذاری بازی همه چی عالی بود معماها فوق العاده جالب بودن هر کرکتر توانایی های مخصوص به خودش داشت کوین میتونست موقع تیراندازی با یکم تمرکز بیشتر و دوباره هدف گرفتن با یک تیر یک زامبی رو بکشه یا تاثیر شلیک گلوله رو بیشتر کنه وقتی زخمی میشدی دستتو میزاشتی رو دوش پرتنرت و کشون کشون میبردنت میتونستی تو کمد زیر میز قایم بشی وقتی زخمی میشدی و از شدهت جراحت روی زمین میفتادی هنوز تو همون حالم میتونستی شلیک کنی اینا خیلی چیزهای منحصر بفردی هستند من از شما فن ها ی رزیدنت اویل واقعا تعجب میکنم که انقدر آسون از کنار این چیزهای به این ظریفی میگذرین و میگین افتضاح بودن!!!!! واقعا تعجب میکنم. تنها اشکالش هوش مصنوعی کم بازی بود که پرتنرات مثلا موقعی که ت وتو دردسر میفتادی یا گیر زامبی ها یا B.O.W ها میفتادی بعضی وقتا همینجوری واسه خوشون از این اتاق به این اتق میرفتن یا دور میزدن فقط همین تنها مشکلش بود هیچ عیبب و نقض دیگه ای نداشت!
آوتبرک یه چیزی بود مثل عملیات راکوون سیتی الآن ! منتهی چون واسه اولین بار بود تو یه بازی سوروایور هارر کوآپ داشتیم یکم (در حد میانگین نزدیک به هفتاد!) از نظر منتقدین تحویل گرفته شد ؛ باز فایل اولش یه سی جی عـــالی اون اولش داشت (کیان یادته؟!:D) دومی همون هم نداشت !
من نمیدونم اگه شما واقعا این رو بازی کردی باز هم ازش تعریف میکنی ! بازی بیشتر از این که حس ترس و التهاب رو بهت القا کنه مضحک بود ... اما همون هم یه برتری نسبت به سری کلاسیک داشت اون هم کنترلش بود !

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
ای بابا این بحث تموم بشو نیست.راستی این کپکام چرا قیافه لئون را عوض کرده؟این بنده خدا دانته dmc 4 را بر داشتند موهای لئون را روش گذاشتند و خود دانته اصلی تو dmc5 را هم که کلا عوض کردند.

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ای بابا این بحث تموم بشو نیست.راستی این کپکام چرا قیاقه لئون را عوض کرده؟این بنده خدا دانته dmc 4 را بر داشتند موهای لئون را روش گذاشتند و خود دانته اصلی تو dmc5 را هم که کلا عوض کردند.
من میگم خدایا این قیافه چرا این همه اشنا میزنه .:))

اق کسی فیکس رزیدنت اویل 2 نداره اگر کسی داره بزاره با تشکر؟
رفیق فکر کنم ادرس رو اشتباه اومدی یا اینکه اول ب بسم الله دلت هوای اخطار یا بن کرده.:d

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
تو دست کریس چی میبینین؟ جای دیگه ای ندیدینش؟ یه بازی بود به اسم Dead Space هزار سال پیش این کارو میکرد؟
اون وقت تو بازی با مراحل خطی، WP و همچین وسیله ای به نظرتون حکمش بیشتر از یه LOL گنده هست؟
علی این چیه گذاشتی!!!:-o خیلی ضایست اگه اینجوری که میگی باشه ....
بیشتر یدونه از اینا میطلبه!
zr25ys4hk72tf198r78f.gif

باز فایل اولش یه سی جی عـــالی اون اولش داشت (کیان یادته؟!:D) دومی همون هم نداشت !
آره کیوان یادمه!:d همون CG که از دید یه موش همه چیزو نشون میده!:d عجب چیزی بود با اون موزیکی که میزد>:d< هنوز رو هارد دارم فایلش رو ، هر از گاهی به یاد دوران خوش گذشته نیگاش میکنم!:d

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آوتبرک یه چیزی بود مثل عملیات راکوون سیتی الآن ! منتهی چون واسه اولین بار بود تو یه بازی سوروایور هارر کوآپ داشتیم یکم (در حد میانگین نزدیک به هفتاد!) از نظر منتقدین تحویل گرفته شد ؛ باز فایل اولش یه سی جی عـــالی اون اولش داشت (کیان یادته؟!:D) دومی همون هم نداشت !
من نمیدونم اگه شما واقعا این رو بازی کردی باز هم ازش تعریف میکنی ! بازی بیشتر از این که حس ترس و التهاب رو بهت القا کنه مضحک بود ... اما همون هم یه برتری نسبت به سری کلاسیک داشت اون هم کنترلش بود !

آوتبرک یه چیزی بود مثل عملیات راکوون سیتی الآن !

یا مادر مقدرس :-o چی داری میگی کیوان الان میدونی چقدر همین اوتبریک طرفدار داره تو به ایران خودمون نگاه نکن یک اوتبریک واسه موبایل ساختن کمپین اوتبریک 3 هم چند وقتی هست راه افتاده نگو این حرفارو :|

الان منظورت از اگه واقعا چیه کیوان جان ؟ نکنه فکر کردی من مثل بعضی ها فقط دموی اینارو دیدم و بازی نکردم :)) من دارم به این واضحی برات شرح جزئیات میدم بعد میگی اگه واقعا بازی کردی!!! جالبه :d به نظر شما این چیزا مضحک هست به نظر من نیست!

آخرین ویرایش:

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad

رفیق فکر کنم ادرس رو اشتباه اومدی یا اینکه اول ب بسم الله دلت هوای اخطار یا بن کرده.:d
خیلی خنده دار بود مگه اینجا مدیر نداره که تو به من اخطار میدی مگه چه کاره ای جناب الی.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226

باهم مو نمیزنند .
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

من تو کار مدل های 3 بعدی هستم و جالبه یه بنده خدایی برداشته بود موی لئون را گذاشته بود روی صورت دانته و خیلی خیلی شبیه مدل اصلی شده.الان این عکس اخری مدل 3 بعدی هست که اگه کسی خواست دانلود کنه به من پی ام بده.

viewer.php
[/URL][/IMG]

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
باهم مو نمیزنند .
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

من تو کار مدل های 3 بعدی هستم و جالبه یه بنده خدایی برداشته بود موی لئون را گذاشته بود روی صورت دانته و خیلی خیلی شبیه مدل اصلی شده.الان این عکس اخری مدل 3 بعدی هست که اگه کسی خواست دانلود کنه به من پی ام بده.

viewer.php
[/URL][/IMG]
اقا قیافه مسی هم با اون الاغ مو نمیزنه ها کلی خندیدم .:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
رزيدنت اويل مرده. منتقدا هم آدمن و به بازی كه كوچكترين شباهتی به اصلش نداره محل نمی ذارن اونوقت حسابی می خوره تو ذوقتون...
الان فلسفه ساخت اين عناوين مسخره چيه من نمی دونم. بازی اكشن tps بخوام كه مولتی پلير قوی هم داشته باشه كلی بازی تو بازار هست، RE يعنی يه چيز ديگه كه ازش انتظار اين بازيا رو ندارم.
منتظر آی پی های جديد باشيد، مثل بازی آينده ميكامی...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی این چیه گذاشتی!!!:-o خیلی ضایست اگه اینجوری که میگی باشه ....
بیشتر یدونه از اینا میطلبه!
zr25ys4hk72tf198r78f.gif
باور کن کیان جون همونه! این کریس تو بخش خودش توی اون تریلر هی اینو در میاره و مسیرشو نشون میده! واقعا من میخوام بدونم الان من چه کار کنم؟؟؟!! کپکام رو بیخیال من چه کار کنم؟:-//:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر