قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای (Two Step Verification) به PSN اضافه شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرانجام پس از مدت‌ها قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای یا همان Two Step Verification برای اکانت‌های PSN که از امنیت پایینی برخوردار هستند اضافه شد. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را به اکانت PSN اضافه کرده و از آن برای تایید هویت ورد به اکانت خود استفاده کنید و در نتیجه از اکانتی با امنیت بالاتر برخوردار باشید.

این قابلیت فعلا برای اکانتهای استرالیا فعال است

برای تست و آموزش یک اکانت استرالیا ساختم. وقتی وارد اکانت میشوید در بخش Security با گزینه Tow Step Verification مواجه میشوید.

1.png

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه جدیدی فرستاده شده و باید User و Password اکانت خود را وارد کنید. در صفحه جدید باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک و وارد کردن آن گزینه Two Step را فعال کرده و دوباره کد تایید جدیدی برای شما ارسال میشود که پس از تایید قابلیت تایید دو مرحله ای برای شما فعال میشود.

7.png

از این به بعد هر بار که بخواهید از طریق سایت به اکانت خود وارد شوید باید کد تایید فرستاده شده به تلفن همراه را وارد کنید.

9.png

با خود کنسول هم تست کردم و باید از طریق کنسول هم کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید

20160816_143417.jpg

این قابلیت هنوز برای اکانتهای دیگر مناطق فعال نشده. در تصویر زیر میتوانید ببینید که شماره همراه برای اکانت اصلی خودم که ریجن 1 هست فعال شده ولی هنوز گزینه Two Step غیر فعال است

8.png

آپدیت (1395/6/4) :

قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای به اکانتهای دیگر مناطق اضافه شد و میتوانید اکنون به اکانت خود اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب پس شاهد جمع شدن اکانت های هکی حواهیم بود :D
البته این بستگی به کاربران داره که این قابلیت استفاده کنند یا خیر. خیلی از کاربران نکات ایمنی را اصلا رعایت نمی کنند

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من که به اینم اعتماد ندارم باز و Authenticator استفاده می کنم. دیگه اونو اگه پسوردتم به کسی بدی نمی تونه بره تو اکانت:D خیلی خوبه:D

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من که به اینم اعتماد ندارم باز و Authenticator استفاده می کنم. دیگه اونو اگه پسوردتم به کسی بدی نمی تونه بره تو اکانت:D خیلی خوبه:D
خب اینم همون هست دیگه. اگه پسورد رو به کسی بدی نمیتونه بره تو اکانتت :D

• Like
Reactions: vaan 2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خب اینم همون هست دیگه. اگه پسورد رو به کسی بدی نمیتونه بره تو اکانتت :D
نه این یه لول بالاتره. اینجا ایمیلت بلایی سرش بیات اکانتت می پره، Authenticator یه نرم افزاره روی گوشیت و تنها راه هکر ها سرقت گوشیه! خیلی خفن تره.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نه این یه لول بالاتره. اینجا ایمیلت بلایی سرش بیات اکانتت می پره، Authenticator یه نرم افزاره روی گوشیت و تنها راه هکر ها سرقت گوشیه! خیلی خفن تره.
از Authenticator استفاده کردم. این ربطی به ایمیل نداره که. رمز ورود برای تلفن همراه SMS میشه :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
از Authenticator استفاده کردم. این ربطی به ایمیل نداره که. رمز ورود برای تلفن همراه SMS میشه :D
خوب پس شرمنده، این دو مرحله ای ها آخه معمولا ایمیلن. منم که کلا فقط تیتر می خونم:|:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

این خراک منه. تا الان 4 بار خفت شدم گوشیمو زدن:( یعنی در این حد که دیگه میخوام گوشی جدید بخرم دوستان دزد سفارش میدن میگه اگه ممکنه این دفعه اینو بگیر، مشتری داره.

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
560
نام
Yashar
خوبه شاهد جمع شدن این اکانت فروشای شیاد خواهیم بود\:D/:|
متاسفانه این اجباری نیست و فقط تعداد این اکانت های هکی کم میشه. کاش یه reward بذاره که همه برن فعال کنن

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خیلی زودتر باید اینکارو میکرد!
تو همین ایران خودمون یه عده به بهونه گرونی بازی میرن اکانتایی رو میخرن که طرف کلی برای خریدن بازی تو اون اکانت زحمت کشیده اینا با 20-30 تومن دزدی میکنن بعد میگن بازی گرونه ما با اکانت هکی راحت تریم!
حتی اگه کاملم جلو این دزدا گرفته نشه بازم اینکه تا حدی دستشون بستس خودش خیلیه!

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این خراک منه. تا الان 4 بار خفت شدم گوشیمو زدن:( یعنی در این حد که دیگه میخوام گوشی جدید بخرم دوستان دزد سفارش میدن میگه اگه ممکنه این دفعه اینو بگیر، مشتری داره.

ماکان چطوره همه دزد های محترم تو رو انتخاب میکنن .:|مشخصا احتمالا مشکل از نوع لباس پوشیدنت و قیافت که کلا میگی من خفت کنین من آمادم من اینجام یه بیلبورد متحرکی .:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر