قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای (Two Step Verification) به PSN اضافه شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرانجام پس از مدت‌ها قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای یا همان Two Step Verification برای اکانت‌های PSN که از امنیت پایینی برخوردار هستند اضافه شد. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را به اکانت PSN اضافه کرده و از آن برای تایید هویت ورد به اکانت خود استفاده کنید و در نتیجه از اکانتی با امنیت بالاتر برخوردار باشید.

این قابلیت فعلا برای اکانتهای استرالیا فعال است

برای تست و آموزش یک اکانت استرالیا ساختم. وقتی وارد اکانت میشوید در بخش Security با گزینه Tow Step Verification مواجه میشوید.

1.png

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه جدیدی فرستاده شده و باید User و Password اکانت خود را وارد کنید. در صفحه جدید باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک و وارد کردن آن گزینه Two Step را فعال کرده و دوباره کد تایید جدیدی برای شما ارسال میشود که پس از تایید قابلیت تایید دو مرحله ای برای شما فعال میشود.

7.png

از این به بعد هر بار که بخواهید از طریق سایت به اکانت خود وارد شوید باید کد تایید فرستاده شده به تلفن همراه را وارد کنید.

9.png

با خود کنسول هم تست کردم و باید از طریق کنسول هم کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید

20160816_143417.jpg

این قابلیت هنوز برای اکانتهای دیگر مناطق فعال نشده. در تصویر زیر میتوانید ببینید که شماره همراه برای اکانت اصلی خودم که ریجن 1 هست فعال شده ولی هنوز گزینه Two Step غیر فعال است

8.png

آپدیت (1395/6/4) :

قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای به اکانتهای دیگر مناطق اضافه شد و میتوانید اکنون به اکانت خود اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان به یه نکته خیلی ظریف هم دقت کنند. که فقط این اکانت ها دزدی نیستند، تمام نرم افزارهای کرک شده از ویندوز و انواع بازیها و نرم افزارهای موبایل و ... و تمام فیلم و سریال هایی که دانلود میکنید و میبینید و تمام آلبوم های موسیقی که داملود میکنید و میشنوید همه اینها هم دزدی هست. فقط اول به این محتویاتی که خودتون استفاده می کنید دقت کنید بعد در مورد شیوه استفاده دیگران نظر بدین. به قول معروف «رطب خورده منع رطب چون كند»

پ.ن : این کامنتی که نوشتم نه برای توجیه این کار هست نه چیز دیگه. کلا هدف تاپیک یه آموزش و اصلاع رسانی بود و قرار نبود اینجا بشه محل نصحیت کردن و توجیه آوردن.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان به یه نکته خیلی ظریف هم دقت کنند. که فقط این اکانت ها دزدی نیستند، تمام نرم افزارهای کرک شده از ویندوز و انواع بازیها و نرم افزارهای موبایل و ... و تمام فیلم و سریال هایی که دانلود میکنید و میبینید و تمام آلبوم های موسیقی که داملود میکنید و میشنوید همه اینها هم دزدی هست. فقط اول به این محتویاتی که خودتون استفاده می کنید دقت کنید بعد در مورد شیوه استفاده دیگران نظر بدین. به قول معروف «رطب خورده منع رطب چون كند»

پ.ن : این کامنتی که نوشتم نه برای توجیه این کار هست نه چیز دیگه. کلا هدف تاپیک یه آموزش و اصلاع رسانی بود و قرار نبود اینجا بشه محل نصحیت کردن و توجیه آوردن.
1. بنده خریدار نیستم، چیزی اگه کرک نشه هم بعیده بخرمش. نسخه کرک شده رو دانلود و استفاده می‌کنم، ضرری هم به کسی نمی‌رسه، چون اصلا تو بازار قرار ندارم.

2. بنده خریدار نیستم، چیزی اگه کرک نشه هم بعیده بخرمش. نرم افزاری نسخه کرک شده نداره، بخاطر همین می‌رم مال یکی دیگه رو می‌دزدم. کسی که ازش دزدی کردم بازیهایی که با پول حقیقی خریده رو از دست می‌ده و بهش ضرر وارد می‌شه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی

بنده چند روز پیش در صفحه ی قبل پست 21 از شما سوالی پرسیدم جناب.
اینقدر سخت بود که نمیدونید کد تاییدی همونیه که sms شده یا اونیه که توی ایمیل فرستاده میشه؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بنده چند روز پیش در صفحه ی قبل پست 21 از شما سوالی پرسیدم جناب.
اینقدر سخت بود که نمیدونید کد تاییدی همونیه که sms شده یا اونیه که توی ایمیل فرستاده میشه؟

کد تایید به تلفن همراه ارسال میشه. هر بار که بخواهید وارد سایت بشید یا از طریق کنسول وارد اکانت بشید یک کد منحصر به فرد براتون ارسال میشه که باید واردش کنید.
پ.ن : فکر نکنم بدهی به شما داشته باشم که با این لحن طلبکارانه صحبت میکنید.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
کد تایید به تلفن همراه ارسال میشه. هر بار که بخواهید وارد سایت بشید یا از طریق کنسول وارد اکانت بشید یک کد منحصر به فرد براتون ارسال میشه که باید واردش کنید.
پ.ن : فکر نکنم بدهی به شما داشته باشم که با این لحن طلبکارانه صحبت میکنید.
طلب کارانه نبود.
چند روز پیش با احترام سوال کردم جوابی نگرفتم الان لحن جوری بود که به عنوان زننده تاپیک و تست کننده انتظار میره به بقیه کمک کنید.همونجور که اگر شما جایی سوالی داشتید و من اون پست رو دیدم قطعا کمکتون خواهم کرد.
ممنون

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
کل زندگی اینجا براساس هک و دزدی پیش میره حالا یک سری دم از درست کار بودن میزنن.
شما اگه بخواید یک زندگی کاملا سالم داشته باشید که از محصولات اورجینال استفاده کنید باید یک پولدار به تمام معنا باشید. از ویندوز و فیلم و سریال و 90% بازی هایی که در طول عمرتون کردید گرفته تا اپ های گوشی. تمامشونم دزدی هست حالا به اشکال مختلف. اگه واقعا فکر میکنید که توانایی خرید محصول اورجینال رو در تمام زمینه ها دارید پس شما جزو قشر مفرح هستید. مردم ماهی 800 تومن درآمد دارند بعد توقع داری برن فیلم 20 دلاری و بازی 60 دلاری بگیرن بازی کنند...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
هر دم از این باغ...ماشالا بساط انواع توجیح به راه شده. جدیدش هم اینکه کسی اگر نرم افزار کرک داره اشکال نداره اکانتش دزدیده بشه. محض اطلاع بگم شما بری مال دزدی رو بدزدی خودش جرمه.

• Like
Reactions: beh1382

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
2- والا من تا حالا از این ترکیبیا نخریدم ولی تا جایی که میدونم تنها کاری که اینجا انجام میشه اینه که طرف میره بازی های اونو میزنه رو دی ال بعدم Sign out میکنه میاد بیرون اکثر مواقع اصلا صاحب اکانت متوجه نمیشه که کسی وارد اکانتش شده و به روند عادی خودش ادامه میده، درست مثل همون پایریت روی PC و ... میشه فقط به طور شیک و قانونی تر که سونی هم کاری به کارش نداره، فقط در صورتی بن میشه که به تنظیمات اکانت طرف دست زده باشه که اون موقع طرف شکایت میکنه و سونی هم این دستگاه رو بن میکنه.

تنها کسی که این وسط ضرر خاصی میکنه همون سازنده هست که بازیشو پایریت میکنی که خوب این تو ایران طبیعیه چون از یک نرم افزار دو دلاری تو گوشیامون تا ویندوز و بازی هامون اکثرا پایریت شده هست.
الان اگه تازگی تو بازار رفته باشین در دیوار مغازه ها " نصب بازی های PS4 بصورت پکی با اکانت های ترکیبی، آنلاین و آفلاین بدون بن شدن کنسول" زده، همه گیر شده این قضیه.
هر اکانت PS4 فقط روی یه دستگاه می‌تونه primary بشه. وقتی شخص سارق اکانت رو روی کنسول خودش primary می‌کنه، صاحب اصلی اکانت نمی‌تونه محتویات اکانتش رو با سایر اکانت‌هاش شیر کنه، بدون اینترنت که حتی از همون اکانت اصلیش هم نمی‌توته استفاده کنه.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
هر اکانت PS4 فقط روی یه دستگاه می‌تونه primary بشه. وقتی شخص سارق اکانت رو روی کنسول خودش primary می‌کنه، صاحب اصلی اکانت نمی‌تونه محتویات اکانتش رو با سایر اکانت‌هاش شیر کنه، بدون اینترنت که حتی از همون اکانت اصلیش هم نمی‌توته استفاده کنه.
كافيه طرف يه ايميل بزنه به ساپورت سوني كاملا مشكلش رو حل ميكنه

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
هر دم از این باغ...ماشالا بساط انوچ توجیح به راه شده. جدیدش هم اینکه کسی اگر نرم افزار کرک داره اشکال نداره اکانتش دزدیده بشه. محض اطلاع بگم شما بری مال دزدی رو بدزدی خودش جرمه.
چرا تو اینجوری هستی؟؟؟
نشستی هی از حرف این و اون ایراد میگیری بعد میگی نقل قول کردم
خداوکیلی تو خودت نرم افزار کرک شده رو سیستمت نداری؟
یه چی بگو بگنجه اینجا هم نیا هی از این و اون ایراد بگیر تو هم یکی هستی مثل بقیه
هرکی هم صلاح کار خودش رو میدونه قاضی نیستی که بخوای قضاوت کنی
زت زیاد

• Like
Reactions: Mamal17

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا تو اینجوری هستی؟؟؟
نشستی هی از حرف این و اون ایراد میگیری بعد میگی نقل قول کردم
خداوکیلی تو خودت نرم افزار کرک شده رو سیستمت نداری؟
یه چی بگو بگنجه اینجا هم نیا هی از این و اون ایراد بگیر تو هم یکی هستی مثل بقیه
هرکی هم صلاح کار خودش رو میدونه قاضی نیستی که بخوای قضاوت کنی
زت زیاد
برو team viewer نصب کن سیستمم رو چک کن چیز کرک پیدا کردی بگو. فروم هم قانون داره کار خلاف قانون اینجا نکردم، تا دلم بخواد هم پست میدم ، شما خیلی ناراحتی می تونی بلاک کنی پستای من رو نبینی.
همین چند ماه پیش بود اکانت پی پلم هک شد پی گیری کردم دیدم تو یکی از سایتهای ایرانی فروش رفته، یه روزی سرت بیاد ببینم چجوری میشی. خوبه توهمین سایت فروش اکانت هک شده ممنوعه بعد شما و امثال شما ول کن نیستید.

• Like
Reactions: beh1382

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
برو team viewer نصب کن سیستمم رو چک کن چیز کرک پیدا کردی بگو. فروم هم قانون داره کار خلاف قانون اینجا نکردم، تا دلم بخواد هم پست میدم ، شما خیلی ناراحتی می تونی بلاک کنی پستای من رو نبینی.
همین چند ماه پیش بود اکانت پی پلم هک شد پی گیری کردم دیدم تو یکی از سایتهای ایرانی فروش رفته، یه روزی سرت بیاد ببینم چجوری میشی. خوبه توهمین سایت فروش اکانت هک شده ممنوعه بعد شما و امثال شما ول کن نیستید.
به پیر به پیغمبر همه دیگه میدونن اروپا زندگی میکنی
باشه نرم افزارهات هم کرکی نیستن
ما جهان سومی ها رو هم بیخیال

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان لطفا رعایت تاپیک رو کنید، بحث داره می ره جلو، هر دو گروه موافق و مخالف هم نظراتشون رو دارن می دن، نیازی به لفظ تند، توهین و پرخاشگری نیست.
پیشاپیش تشکر از همکاریتون

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
به پیر به پیغمبر همه دیگه میدونن اروپا زندگی میکنی
باشه نرم افزارهات هم کرکی نیستن
ما جهان سومی ها رو هم بیخیال
اوکی، راضیم از اینکه کم اوردی داداش، لطفا از طرف خودت حرف بزن. شما هم نپر وسط بحثی که جنبه اش رو نداری، کار رو زندگیت رو هم ول نکن پستای من رو دنبال کنی.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
کدومتون حاضره اکانتشو بده یکی دیگه بره اکتیو کنه؟
اینکه استور پلی استیشن کرک بشه با اینکه اکانت یه نفر دیگرو استفاده کنید فرق میکنه. شما وقتی تو مارکت نیستید میتونید این حقو به خودتون بدید که از کرک استفاده کنید. ولی اینکه اکانت یه شخص رو ازش بگیرید و استفاده کنید این اسمش دزدیه! اکانت خود من رو هم داشتن به همین روش میدزدین! اکانتم آنلاین بود یهو زد یه نفر دیگه وارد اکانت شده شما لاگ اوت شدید. سریع رفتم پسوورد عوض کردم. تا حالا چندین بار پسورد عوض کردم!!
همه ی توجیحات فقط و فقط حریص بودنتون رو نشون میده. به چیزی که خودتون دارید قانع باشید چون خودتون هم حاضر نمیشید اکانتتون رو به یه نفر غریبه بدید. واسه دزدی بند و تبصره قرار ندید خواهشاً !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر