قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای (Two Step Verification) به PSN اضافه شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرانجام پس از مدت‌ها قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای یا همان Two Step Verification برای اکانت‌های PSN که از امنیت پایینی برخوردار هستند اضافه شد. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را به اکانت PSN اضافه کرده و از آن برای تایید هویت ورد به اکانت خود استفاده کنید و در نتیجه از اکانتی با امنیت بالاتر برخوردار باشید.

این قابلیت فعلا برای اکانتهای استرالیا فعال است

برای تست و آموزش یک اکانت استرالیا ساختم. وقتی وارد اکانت میشوید در بخش Security با گزینه Tow Step Verification مواجه میشوید.

1.png

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه جدیدی فرستاده شده و باید User و Password اکانت خود را وارد کنید. در صفحه جدید باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک و وارد کردن آن گزینه Two Step را فعال کرده و دوباره کد تایید جدیدی برای شما ارسال میشود که پس از تایید قابلیت تایید دو مرحله ای برای شما فعال میشود.

7.png

از این به بعد هر بار که بخواهید از طریق سایت به اکانت خود وارد شوید باید کد تایید فرستاده شده به تلفن همراه را وارد کنید.

9.png

با خود کنسول هم تست کردم و باید از طریق کنسول هم کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید

20160816_143417.jpg

این قابلیت هنوز برای اکانتهای دیگر مناطق فعال نشده. در تصویر زیر میتوانید ببینید که شماره همراه برای اکانت اصلی خودم که ریجن 1 هست فعال شده ولی هنوز گزینه Two Step غیر فعال است

8.png

آپدیت (1395/6/4) :

قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای به اکانتهای دیگر مناطق اضافه شد و میتوانید اکنون به اکانت خود اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
فکر نمیکنم اصلا تو کل دنیا خیلی این کار انجام بدن
چرا اونوقت؟؟
این سیستم یه چیز خیلی مرسومه که چندین سال شرکتای بزرگ ازش استفاده میکنن
استیم هم با اون همه کاربر چند سال این سیستم رو داره(البته با ایمیل) ....... .

این سیستم باید از اول نسل اضافه میشد به کنسول....نه حالا که که تازه اونم اختیاری و اروم اروم داره اضافه میشه

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
خیلی زودتر باید اینکارو میکرد!
تو همین ایران خودمون یه عده به بهونه گرونی بازی میرن اکانتایی رو میخرن که طرف کلی برای خریدن بازی تو اون اکانت زحمت کشیده اینا با 20-30 تومن دزدی میکنن بعد میگن بازی گرونه ما با اکانت هکی راحت تریم!
حتی اگه کاملم جلو این دزدا گرفته نشه بازم اینکه تا حدی دستشون بستس خودش خیلیه!

من نمیخوام بحثی شروع بشه و همین جا تمومش میکنم ولی وقتی بعضی از فروشنده های بیشرف بازی ۴۰ دلاری رو ۲۲۰ هزارتومان میفروشن انتظار نداشته باشید مردم پولشون رو پای دیسک بدن.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دیگه شاهد این قضیه نیستم نمایندگی سونی در ایران
که توسط یه عده سودجو که این اکانت های هکی رو میفروختن مورد استفاده قرار میگرفت

حداقل اینه که دیگه تعدادشون کمتر میشه نسبت به قبل

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خیلی دیره و بایستی هرچه سریعتر برای همه فعال بشه!!!
به نظر منم یه حرکتی واسه تشویق ملت واسه فعال کردنش کنه بهتره و زودتر نتیجه میده!

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
بله هستش
داداش یه روشی چیزی نیست واسه من که تاریخ تولد واردی اکانتم یادم رفته واسم sms بزنن؟؟؟
..............
بعد یه سوال:
گفتی 2 بار کد تایید واست sms میشه.حالا یعنی اون کد دومیه همون کد تاییدی اصلی واسه اکانت هستش؟؟؟ یا اینکه اون کدی که توی ایمیلت فرستاده میشه کد تاییدی هست؟؟؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من نمیخوام بحثی شروع بشه و همین جا تمومش میکنم ولی وقتی بعضی از فروشنده های بیشرف بازی ۴۰ دلاری رو ۲۲۰ هزارتومان میفروشن انتظار نداشته باشید مردم پولشون رو پای دیسک بدن.
بحث نیست ولی خیلی راحت میشه رفت از store بازی خرید، تنها راه که خرید بازی هکی نیست!

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
اینکه دیسک و گیفت کارد گرونه ، برا همه هستش
هیچ دلیل و توجیه نیستش که چون گرونه بریم دزدی ( اکانت هکی و استفاده ازش دقیقا خود دزدیه )
میشه صبر کرد تا قیمت ها افت کنه ، آنچارتد ۴ طرف روز اول خرید ۳۵۰ ، ما هفته بعد ۲۱۰ گرفتیم
در مورد گیفت کارد هم الان ۵۰$ قیمتش ۱۶۵ ۱۷۰ هستش فکر کنم.میشه خرید و بازی هایی که آف میخورن رو گرفت
حتما نباید هرچی بازی میاد رو تجربه کنیم که
گرونی و وضع خراب کلی داستان دیگه برا اکثر مردم هستش

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
شما يه سر بيا پاساژ پايتخت قيمت psn كارتارو بپرس اون وقت كامل درك ميكني حرفم رو.
این همه سایت دارن انلاین می فروشن و قیمت مناسب می دن دیگه بهونه نکن برادر. اون اکانت هکی که می خرن ایران ممکنه یکیش مال من باشه که ایران زندگی نمی کنم، حتما پس حقمه ازم دزدی بشه چون یه عمویی تو فلان جا گرون می فروشه. شما رفتی یه جا نون گرون بود میری از خونه یکی دیگه نون برمی داری میگی اون نونوایی گرون فروش بود پس حق منه؟! منطق رو برم تو رو خدا!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
شما يه سر بيا پاساژ پايتخت قيمت psn كارتارو بپرس اون وقت كامل درك ميكني حرفم رو.
میشه یه آمار بدین ما هم درک کنیم؟!
الان همه انلاین میفروشن psn کد رو دیگه بنی اسرائیل هم کم اورده توی بهونه جلو بعضیا!واقعا وقتی افر هر هفته ایی هست...توجیح کمک به رواج دزدی چه دلیلی داره؟!
battlefield 4 همین الان 4.5 دلار شده!!! Capture.JPG
این قدیمه و بدرد نمیخوره؟ rockstar این هفته افر داده...اونم بدرد نمیخوره؟فقط و فقط اکانت یکی دیگرو استفاده کردن و بن شدن هزار داستان دیگه بدرد میخوره؟

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
ولی اینو از ته قلبم میگم. چرا خودمون رو گول گرونی و اینا میزنیم؟ واقعا داریم از یکی دیگه که میره کار میکنه و پس انداز میکنه و میره بازی میخره دزدی میکنیم! کاشکی میشد همه به هم کمک کنیم. اینه نریم بازی که به دلیل زود اومدن گرون هست رو بخریم. میدونم سخته ولی فکر کنید به کسانی که توان خریدشو ندارن. حداقل سعی کنیم سود این فروشنده هارو کم کنیم. که بازی که نو اش رو ۲۰۰ تومان میفروشن میخوای بازیتو بفروشی با چونه زدن ۱۱۰ ازت میخرن. با اینکه از خود این فروشنده آکبندشو خریدی و دو روز بعد داری میفروشی! شرمنده یکم احساسی شد D-: ولی یکم بشینید فکر کنید و متوجه بشید هیچ دلیلی وجود نداره که منجر به دزدی از دیگران بشه...

• Like
Reactions: MOHSEN 007

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مثل اینکه شما متوجه نشدید یا خیلی علاقه زیادی به بحث کردن دارید من گفتم نمیخوام بحث کنم چون هر کس به روش خودش زندگی میکنه ولی برای اخرین حرفم این رو میگم که همیشه قیمت دلار جنس رو ضرب در قیمت فعلی دلار میکنم. کمی هم حق سود میدم. بعدش اظهار نظر میکنم. در بحث ما یا کسانی که اکانت هکی میفروشن سود میکنند یا کسانی که فروشنده ی دیسک هستند. من هم حوصله و علاقه ی این رو ندارم که در بحثی شرکت کنم که بهم سودی نرسه. من به شما پیشنهاد میکنم شما هم دیگر به این موضوعات اهمیت ندید. و درباره ی دیگران قضاوت نکنید. ممنونم. موفق باشید
نه به این پستت نه به پست زیریت من که نفهمیدم چی شد... کلا برادر اینجا محیط واسه بحث و ایناس. اگر دوست نداری بحث کنی پس اصلا پست نده چون همیشه یکی پیدا می شه در مورد حرفت نظری داره، این هم که یکی میاد یه چیزی میگه بعد سریع تبصره می ذاره کسی جواب نده خوشم نمیاد بجث کنم رو نمی گیرم، با خودت که صحبت نمی کنی برادر من. قانونی هم نداریم که فقط میشه پست کسی رو نقل قول کرد که خودش اجازه بده.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
آقا جان خیلی سخته براتون گرونه تو ایران ؟ میتونید یکی از دوستاتون رو (که قطعا خیلی هاتون دارید) پیدا کنید با هم دیگه به صورت مشترک دیجیتالی هم بازی ها رو بخرید هم پلاس و کاملا قانونی هم هست و هزینه هم نصف میشه الکی بهونه نیارید , اگه نصف هزینه بازی ها هم ندارید (و خیلی مواقع نصف شدن هزینه تخفیفات همیشگی psn) نباید کنسول میخریدید پس دزدی از اکانت های ملت رو توجیه نکنید ! استفاده از این قابلیت هم امیدوارم سونی اجباری کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر