100 ویژگی برتر در Grand Theft Auto V

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یعنی کار ترجمه یه لیست این قدر سخته که چند نفره انجامش دادید؟ :D
با این حال دمتون گرم.با خودم میگم کاش این بازی برا PC هم میومد.حالا رو XB میزنیم ببینیم چی میشه.
مهدی گوجه! :D GamingBolt چند تا 100 برتر دیگه هم داره که اکثراً همشون فیلمی هستند اگه میتونی اون 100 گلیچ و باگ برتر دنیای گیم هم ترجمه کنی یه دنیا متشکر میشم.کمکم خواستی هستم

100 صفحه، بالغ بر 3000 کلمه، 88 عکس که همه به بهترین نحو ممکن ریسایز شدن.
اون مقاله ها چند ماهه که روی سایت قرار داره، اون قدر هم جالب نیست که بخواد ترجمه بشه، تیم ـمون هم کامله.

تشکر بخاطر تاپیک فوق العاده...گرچه خطاهای لپی املائی هم داشت ولی تا وسطای متن که رسیدم خواستم قطب نما بذارم رو لوکیشن راکستار سجده کنم..[-o

قابلی نداشت :bighug: خیلی متن زیاده دیگه بعضی جاها رو متوجه نشدیم. هر غلطی پیدا کردین به من پ.خ کنین تا اصلاح بشه. باید فرقه درست کنیم.:D
پ.ن: امضات تو حلقم. ;;)

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
عالی عالی بود . ولی بهتر بود جزئیات متن و در صورت امکان بیشتر میکرید و مقاله رو تو 2 یا 3 تایپیک منتشر میکردی . اینطوری برای خواننده هم بهتر میشه .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
عالی عالی بود . ولی بهتر بود جزئیات متن و در صورت امکان بیشتر میکرید و مقاله رو تو 2 یا 3 تایپیک منتشر میکردی . اینطوری برای خواننده هم بهتر میشه .
متن چون ترجمه شدست دست ما نبود که جزئیاتو بیشتر کنیم و دقیقا از روی متن سایت منبع ترجمه شده. البته بعضی قسمت ها بوده که خود سایت منبع اومده و یک مثال زده براش که بودن و یا نبودنش خیلی فرقی نمیکنه.مثلا مورد57. توانایی بلند کردن و رها کردن کسانی که سواری مجانی میخواهند تو سایت منبع اسم یک فیلم برده شده و گفته اگر چنین اتفاقی بیوفته مثل فیلم The Hitcher میشه.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,663
نام
Kasra
گفتم لایک خالی کفایت نمی کنه, رسما تشکر کنم. عالی بود, دست همتون درد نکنه. در ضمن سرعت اینترنت ایران رو به چالش کشید. باید دید واسه چند درصد بچه ها لود همه پست زیر 2 ثانیه طول کشید.:d (مرفهین بی درد:d)

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
گفتم لایک خالی کفایت نمی کنه, رسما تشکر کنم. عالی بود, دست همتون درد نکنه. در ضمن سرعت اینترنت ایران رو به چالش کشید. باید دید واسه چند درصد بچه ها لود همه پست زیر 2 ثانیه طول کشید.:d (مرفهین بی درد:d)

در کل پست اول 6 مگه.:D ولی ارزشش ـو داره.:D خیلی هم سرش گریه کردم.:D هر دفعه ویرایش پست رو می زنم یه صلوات می فرستم.:D لول.:D

With that being said، تمام عکسهای تکراری و بی ربط پاک شدن، و عکس های جدید (برگرفته شده از تریلر و عکسای بیرون داده شده) اضافه شدند، هرچی غلط املایی هم دیدم اصلاح کردم. البته ممکنه جا مونده باشه چون خیلی متن زیاده. دیدن به من اطلاع بدین.

موفق باشید :bighug:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تشــکر ویـــژه از دوست خوبم، مهدی، سردبیر تیم :bighug:

اشکالی که امیدوارم در این شماره برطرف شده باشه، مشکل Spawn ماشین‌هاست. در IV هم هنوز این مشکل وجود داشت و مدل ماشینی که نیکو سوار ldan در خیابان‌ها بیشتر می‌شد.

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
ممنون از تاپیک بسیار مفیدتون... مقاله واقعا بزرگی بود...
فعلا با خوندنش تو شاک هستم:-/
فکر کن این بازی با گرافیک ultra graphics ... AAA با 60 تا فریم بازی کنی..!!!!! با PC

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من ارتباط خوبی با سری GTA بر قرار می‌کنیم با این امکانات این نسخه ببینم چطور این نسخه بدلم می‌شینه:d
ممنون بابت ترجمه روان

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه بازی می‌خری جای 100 بازی (تازه بیشتر این مطمئنا همه امکانات نیست) استفاده می‌کنی:D
ممنون از گوجیرا و دوستان:D:x

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به به میبینم که دوستان عکس ها رو آپدیت نمودن و تعویض فرمودن ، مجدداً دم شوما گرم :bighug:
6. محیط قابل تخریب

82479938237374316655.jpg
این هم عوض کنید دیگه باو :| :D
اون تیکه ی تریلر که از فیلم هیت الگو گرفتن رو بگذارید
کامیون و تصادف و این ها :-" :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر