100 ویژگی برتر در Grand Theft Auto V

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دستتون درد نکنه واقعا زحمت کشیدید.
فقط چند تا نکته:
اون گروه Lost & Damned که مال GTA IV و لیبرتی سیتی بودن! تو GTA V یه گروه موتورسوار دیگه که اسم گروهشون مشابه اوناست هستن نه همونا، درسته؟ آخه لوکیشن یا دنیای این دو تا بازی کلا فرق می کنه! نمی دونم شاید این یعنی بهم ربط دارن؟
اینکه چاق شدن به خاطر غذا خوردن بیش از حد تو بازی نذاشتن یه ایراد خیلی خیلی کوچیکه، کاش اینم می ذاشتن:D
بعد احیانا این مقاله مورد صانصور شده که نداشت؟:D
در آخر هم امیدوارم جاستین بیبر جزو افراد مشهور موجود تو بازی باشه تا با شاتگان خلاصش کنم:D + gatling gun تو بازی باشه:D + محله چینی ها:D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خسته نباشید جمیعاً، من تازه دیدم اینو :D

کاری باهام کرد که تمام برنامه ریزی زندگیم رو باید یه چند وقتی بندازم عقب :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دستتون درد نکنه واقعا زحمت کشیدید.
فقط چند تا نکته:
اون گروه Lost & Damned که مال GTA IV و لیبرتی سیتی بودن! تو GTA V یه گروه موتورسوار دیگه که اسم گروهشون مشابه اوناست هستن نه همونا، درسته؟ آخه لوکیشن یا دنیای این دو تا بازی کلا فرق می کنه! نمی دونم شاید این یعنی بهم ربط دارن؟
اینکه چاق شدن به خاطر غذا خوردن بیش از حد تو بازی نذاشتن یه ایراد خیلی خیلی کوچیکه، کاش اینم می ذاشتن:D
بعد احیانا این مقاله مورد صانصور شده که نداشت؟:D
در آخر هم امیدوارم جاستین بیبر جزو افراد مشهور موجود تو بازی باشه تا با شاتگان خلاصش کنم:D + gatling gun تو بازی باشه:D + محله چینی ها:D

نه همون ها هستن.:D فکر کنم واسه حس نوستالوژی و ... توی این شماره ان.:D تو که اینور استخونی توی بازی نمی تونی خودت رو نگه داری؟:D اتفاقا چیز جالبی هست. بازی رو وحشتناک واقعی کرده.:|
صانصور ککه واسه تو گذاشتم.:D توی بازی وحشتناک دین ساینتولوژی رو مسخره می کنن.:D
موافق+موافق+ موافق :D

بازم از اون تاپیک های همه کَس کُش زدی مردک ؟:biggrin1:

خوب شد اعراب گذاشتی!:|:D

دم همتون، مخصوصاً مهدی گرم :biggrin1: واقعا زحمت کشیدین
بسیار عالی بود! :bighug: :x

:bighug:

کاری باهام کرد که تمام برنامه ریزی زندگیم رو باید یه چند وقتی بندازم عقب :biggrin1:

Join the Club.:D

ParsaNice

کاربر سایت
Aug 22, 2013
1

درود!
من عضو شدم که اینو جواب بدم :d اینطور که من فهمیدم نقشه خیلی شبیه به San Andreas هست ولی کلی تغییرش دادن! مثلا همون کوهستان و جنگل و این چیزارو اضافه کردن دورش. اما یه چیز مهم دیگه که توی این لیست نیومده اینه که Grove Street هنوز هست !حتی محلشون و خونه ی CJ هم هنوز هست! از درست بودنش مطمئن نیستم اما یه عکس از محله دیدم یه جایی:-" امیدوارم که درست باشه :)

gta-v-map-3.jpg

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خوش بحال کسانی که دوست دارن این بازی رو.
فکر کنم من تنها کسی هستم تو دنیا که GTA دوست نداره :|
امتحان کردنش که ضرر نداره
26 روز دیگر میتونید ببینید نظرتان تغییر میکنه یا خیر
از SA به بعد تمام GTA ها رو بازی کردم همرو هم همون اوایل ول کردم!IV هم که بعد 2 3 تا ماموریت ولش کردم!

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
خوش بحال کسانی که دوست دارن این بازی رو.
فکر کنم من تنها کسی هستم تو دنیا که GTA دوست نداره :|

امتحان کردنش که ضرر نداره
26 روز دیگر میتونید ببینید نظرتان تغییر میکنه یا خیر

- - -ویرایش - - -

درود!
من عضو شدم که اینو جواب بدم :d اینطور که من فهمیدم نقشه خیلی شبیه به San Andreas هست ولی کلی تغییرش دادن! مثلا همون کوهستان و جنگل و این چیزارو اضافه کردن دورش. اما یه چیز مهم دیگه که توی این لیست نیومده اینه که Grove Street هنوز هست !حتی محلشون و خونه ی CJ هم هنوز هست! از درست بودنش مطمئن نیستم اما یه عکس از محله دیدم یه جایی:-" امیدوارم که درست باشه :)

gta-v-map-3.jpg

نقشه بازی، مدل تکامل یافته‌ی شهر اول San Andreas ـه
و بله Grove Street هم هست

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
واااااای این مقاله از خوده بازی بهتر دراومده حالا بعد از ازائه بازی به حرف من میرسید یعنی خوندش بعد از عرضه بازی هم حال میده :d ( مگه اغراق شاخ و دم داره منم ته گوجه هستم :d )
واقعا دست نویسنده، مترجم و کل عوامل درد نکنه :clap:=d>=d>.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
درود!

درود بر شما!

مثل اینکه دلیل عضویتت اشتباهه . :d گروه لاست کلا توی شهر لیبرتی هستن. لوس سانتوس جای دیگریست! :|

معلوم نیست چه خوابی شیرین و طولانی ای برامون دیدن! :d:bighug:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
واااااای این مقاله از خوده بازی بهتر دراومده حالا بعد از ازائه بازی به حرف من میرسید یعنی خوندش بعد از عرضه بازی هم حال میده :d ( مگه اغراق شاخ و دم داره منم ته گوجه هستم :d )
واقعا دست نویسنده، مترجم و کل عوامل درد نکنه :clap:=d>=d>.

اون Ser Goje است. 8-|
در هر صورت خیلی ممنون.:D واقعا هایپ خوبی بود.:D

ولی من هنوزم تو بیرون شهر موندم. یک خونه تو کوهستان می خرم، می رم زندگی می کنم اونجا! هیچ خبری به جز برگشتن کوهستان ها من رو خوشحال نکرد. اگه County های SA با پلیس های Redneck هم برگردن دیگه نور علی نور می شه! :bighug:

captcha

کاربر سایت
Jun 1, 2011
61
نام
Matarsack
تشکر بخاطر تاپیک فوق العاده...گرچه خطاهای لپی املائی هم داشت ولی تا وسطای متن که رسیدم خواستم قطب نما بذارم رو لوکیشن راکستار سجده کنم..[-o

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یعنی کار ترجمه یه لیست این قدر سخته که چند نفره انجامش دادید؟ :D
با این حال دمتون گرم.با خودم میگم کاش این بازی برا PC هم میومد.حالا رو XB میزنیم ببینیم چی میشه.
مهدی گوجه! :D GamingBolt چند تا 100 برتر دیگه هم داره که اکثراً همشون فیلمی هستند اگه میتونی اون 100 گلیچ و باگ برتر دنیای گیم هم ترجمه کنی یه دنیا متشکر میشم.کمکم خواستی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر