گفتگو درباره سریال ارباب حلقه ها [ صحبت درباره کتاب ها در تگ اسپویلر می‌باشد ]

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
با اختلاف بدترین سکانس ها، بدترین دیالوگ ها و بدترین اکت ها برای همین گالادریله.
دقیقا گلادریل به تنهایی نابود کرده کل سریال نه این که همه چیز در بهترین حالت خودش باشه اما همین یدونه بازیگر فرا افتضاح هست

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
خب سکانس هفته رو هم بذاریم... :D

View attachment 272978
بخدا حالش رو نداشتم میخواستم برم بگردم پیدا کنم میخواستم همین سکانس رو بذارم و بگم کیفیت سریال در حد همین سکانس. گلادریل به زور خودش رو حمل میکنه دوتا سرباز رو به همین راحتی کرد تو سلول در رو هم قفل کرد؟

ویرایش: سه تا :D

من فقط از دنیای فانتزیش خوشم میاد وگر نه بازیگری و حتی کامبت دیزاین فیلم اصلا در حد نام ارباب حلقه ها نیست. جلوه های ویژه رو هم که اکثرا باش حال میکنند من نمیپسندم بشدت کامپیوتریه! GOT به مراتب کمتر کامپیوتری و طبیعی تر بود.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
با اختلاف بدترین سکانس ها، بدترین دیالوگ ها و بدترین اکت ها برای همین گالادریله.
خیلی نچسبه. خیلی. تن صدا. نوع حرف زدنش. فاجعه‌ست‌. کاش اینم سیاه میکردن.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
خب سکانس هفته رو هم بذاریم... :D

View attachment 272978
بسیار هم عالی... یک بانو با ناخن های مانیکور کرده 7 مرد قوی هیکل را قیچی کرد اون هم با دست خالی و با فن میمون مست =D>

نتیجه اخلاقی: مشخصا خانم ها از آقایون بسیار و حتی چند برابر قوی تر هستن =D>

این لجن زار ساخته شده، باعث ویبره تمام وقت حضرت تالکین در گور شده:|

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
حالا بحث جنسیتیش هم هیچ، این سکانس کلا اکشنش تو دیوار . انگار حوصله نداشتن مبارزه طراحی کنن تو وسط درگیری سه بار کات میخوره دوربین . بگو آخه مجبورتون کردن همچین صحنه ای بذارید. والا تو ادیت نهایی حذفش میکردن هیچ اتفاقی نمی افتاد. :D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,143
نام
آریا
اون الفه که بهش آدار میگن رو صورتش جای زخم بود
مگه الف ها خود به خود درمان نمیشن و زخماشون خوب نمیشه ؟ پس اون چی بود رو صورتش؟:-?

بعد اگه یه الف با یه انسان ازدواج کنه بچشون الف میشه یا انسان؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
مگه الف ها خود به خود درمان نمیشن و زخماشون خوب نمیشه ؟
خیر، بدنشون مقاوم‌تر از انسان‌هاست و از آسیبی که برای انسان کشنده‌س نجات پیدا می‌کنن ولی زخم‌های عمیق یا قطع عضو درمان نمیشه
بعد اگه یه الف با یه انسان ازدواج کنه بچشون الف میشه یا انسان؟
ازدواج الف با انسان خیلی به ندرت (یک، در صدهاهزار به ندرت) و بین افراد مهم اتفاق می‌افته. برن و لوثین مثلا که فرزندشون دیور بود، یا آراگورن و آرون که حداقل ۳ فرزند داشتن. این سوال که چی میشن تو دنیای تولکین یجوریه، چون تفاوت «اصلی» الف‌ها و انسان در ذات آفرینش و روحشونه؛ مثل آثار فانتزی دیگه نیمه‌الف یا نیمه‌انسان نداریم. مثال بزرگش میشه همین الروند و برادر دوقلوش الروس (عکس پایین) که مادرشون الوینگ سپید، دختر همون دیور بود که بالا نوشتم و پدرشون ارندیل انسان بود. الروند و الروس حق انتخاب سرنوشتشون و نزدیکی روحشون به انسان یا الف رو دارن و همین میشه که الروند جاودانه‌س، الروس نیست (هر چند ۵۰۰ سال عمر می‌کنه)

20220918_101220.jpg

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
wow
چقدر ضعیف بود قسمت 3 و 4 ...
قسمت 1 و 2 بد نبود ولی 3 و بعدش 4 هی ضعیف و ضعیف تر شدن - کرکتر گالادریل هم با اون میمیک و نقش آفرینی ضعیفش به تنهایی 50 درصد ضعف سریاله

چیزی که برای من سواله اینه که اینا این همه پولو خرج چی کردن که خروجی این دراومده؟؟؟ نه بازیگرای خفن و میلیاردی بازی کردن تو سریال، نه اکشن های سریال قابل اعتناست و نه نویسندگی منسجم و قوی داره - احتمال پول شویی خیلی بالاست :D

.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
به عنوان یه فن تالکین، به هیچ عنوان اثری بر پایه کتاب های LotR که تغییرات داشته باشه نمی پسندم و تجربه هم نمی کنم ( حالا چه این سریال میخواد باشه، چه مثلا Shadow of War که اونجا هم داستانو برداشتن اضافات واردش کردن.)
کامنتی هم راغب نبودم بدم تا قبل از دیدن کلیپ صفحه قبل.
ولی انصافاً چی بود آخه ؟:| اصلا کاری به فن میمون و دیالوگ و اکت و اینا ندارم....

یعنی اومدن یه سریال ساختن که توش آدمای نومه نور ، برداشتن گالادریل را زندانی کردن؟:| بعد آر-فارازون می‌ره زندان با دو سه تا دیگه ، گالادریل روشون فن عقرب خفته پیاده می کنه ، دوتاشون را میندازه تو سلول ؟:| :| :|

اینا مطمئنن ژانر سریالشون کمدی کریه نیست ؟:|

این که میگن تن تالکین تو گور داره میلرزه اصلا و ابدا شوخی نیست. تن پسرش کریستوفر هم داره میلرزه:|

پ.ن: به جای این خزعبلات بشینید خود سیلماریلیون را بخونید. آکالابت را بخونید. صد هزار برابر بهتر و ارزشمند تره.
هر اثر سخیفی ارزش وقت گذاشتن را نداره.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
wow
چقدر ضعیف بود قسمت 3 و 4 ...
قسمت 1 و 2 بد نبود ولی 3 و بعدش 4 هی ضعیف و ضعیف تر شدن - کرکتر گالادریل هم با اون میمیک و نقش آفرینی ضعیفش به تنهایی 50 درصد ضعف سریاله

چیزی که برای من سواله اینه که اینا این همه پولو خرج چی کردن که خروجی این دراومده؟؟؟ نه بازیگرای خفن و میلیاردی بازی کردن تو سریال، نه اکشن های سریال قابل اعتناست و نه نویسندگی منسجم و قوی داره - احتمال پول شویی خیلی بالاست :D

.
منم داشتم فکر میکردم هم این سریال هم She-Hulk با 225 میلیون بودجه یک اسکم بزرگن! انگار یک در مخفی ان برای پر کردن جیب جف بزوس و اون کوین فایگی ... اصلا و ابدا تو کت من نمیره قسمت چهارم اینجوری Lame باشه. این سریال هر چیزی هست به جز ارباب حلقه ها که حیفِ اسمش و لوکیشن هاش و دنیاش که افتاده دست اینا.

Rolet

کاربر سایت
Apr 30, 2014
66
قسمتای پایلوت رو میبینی میگه باشه حالا اونقدرام بد نیست در حد بقیه اثار آمازونه. سه و چهار که رسما شما داری سریال ریت c میبینی که شونصد میلیارد خرجش شده. اصلا بیخیال مسائل woke و اقتباس و غیره. خود سریال هیچ ارزشی نداره نه بازیگری نه نویسندگی نه کارگردانی همه در حد کارهای شبکه cw

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
والا به نظرم مثل اینجایی که ما هستیم، اون دوتا شورانر *** 80 درصد بودجه رو برداشتن و فقط 20 درصدش رو زدن به کار :D
از اون 80 درصد هم 60 تاش رو پس انداز کردن 20 تاش رو هم رفتن استریپ کلاب :))

نیوزیلند حرومتون باشه:| :D

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,143
نام
آریا
من کتاب 3 گانه ارباب حلقه ها رو تو سربازی خوندم که 10000 هزار صفحه بود همون 3 تاش 💀
بعد انقد اسم و چیزای جدید توش بود و فهمیدنش سخت بود که وقتی کتاباش تموم شد به درجه شهادت رسیدم و فوت کردم:Flowers:

درسته که اکت بازیگرا افتضاحه و اکتشون یجوریه که نمیتونن حس رو منتقل کنن خیلی مصنوعیه مثه فیلمای ایرج ملکی ( همون چطو بتو گیر ندادن :D)

دیالوگ ها هم خیلی سطحی و بی ارزشن...

ولیییییی با همه اینا من داستان قبل 3 گانه ارباب حلقه ها رو زیاد نمیدونم ولی خیلی علاقه دارم که بدونم چه اتفاقی افتاده و به عنوان یه فن ارباب حلقه ها که هر چی بازی و فیلم ازش اومده رو دیدم و بازی کردم و هر بار چشمام قلب قلبی میشه

در کل میخوام ببینم چ اتفاقایی قبل 3 گانه افتاده واسه همین همیشه هیجان زدم ببینم قسمت بعد چی میشه با اینکه همه چی جز جلوه ویژه هاش افتضاحه:((

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ولیییییی با همه اینا من داستان قبل 3 گانه ارباب حلقه ها رو زیاد نمیدونم ولی خیلی علاقه دارم که بدونم چه اتفاقی افتاده و به عنوان یه فن ارباب حلقه ها که هر چی بازی و فیلم ازش اومده رو دیدم و بازی کردم و هر بار چشمام قلب قلبی میشه
دقیقا «مشکل» اینه که این چیزی که اینا دارن نشون میدن هیچکدوم ۷۰-۸۰ درصد وقایع واقعی قبل از ارباب حلقه‌ها نیست، فن‌فیکشنه… همون به اصطلاح از یجاشون دارن درمیارن.

هارفوت‌ها = کاملا ساخته سریاله
غریبه = کاملا ساخته سریاله
گالادریل این مدلی = کاملا ساخته سریاله
آروندیر = کاملا ساخته سریاله
دیسا = …
حذف کاراکترهای مهم کتاب
کوچک کردن نقش اشخاص مهم
فشرده کردن زمان و مکان
تبدیل نومه‌نور به فلوریدا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟